مجموعه از «سایت من بپرس»

مجموعه از « سایت من بپرس » در واقع همان صفحه پرسش و پاسخ است که بنا به درخواست‌های شما و سؤالاتی که پرسیده می‌شود (در دسته‌بندی‌های مختلف) طراحی شده است که بتوانید از این طریق جواب همه سؤالاتتان را بگیرید و از نظرات دیگران هم استفاده کنید.

فرم ارسال نظرات

از طریق فرم زیر می‌توانید سوالات خودتان را مطرح کنید ما در کمترین زمان ممکن سوال شما را در دسته‌بندی مربوط به خودش قرار می دهیم و برخی از سوالات مهم را هم در صفحه اصلی منتشر خواهیم کرد.

معرفی مجموعه از سایت من بپرس

سلام به همه همراهان استارتاپ سایت من سلمان غلامی هستم در این صفحه می‌خواهم در مورد یکی از بخش‌های مهم استارتاپ سایت من صحبت کنم و این بخش مربوط به مجموعه از سایت من بپرس. مجموعه از سایت من بپرس با این ایده طراحی شد که سؤالات پرتکرار و سؤالات رایجی که پرسیده می‌شود را در قالب یک مجموعه به‌صورت سریالی برای شما ضبط کنیم و سؤالات پرتکرار شما را پاسخ بدهیم.

4 موضوع مهمی که در مجموعه از سایت من بپرس مطرح می‌شود!

همانطور که در صفحه اصلی سایت مشاهده می‌کنید ما 4 موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهیم که عبارتند از:

  1. ایده‌های پول‌ساز
  2. کسب‌وکارهای اینترنتی
  3. سئو و مشاوره سئو
  4. افزایش فروش

علاوه بر این 4 موضوع اصلی ما به‌صورت تخصصی‌تر و بیشتر روی بحث طراحی سایت و سئو هم کار می‌کنیم. پس این یک کلیات بود در مورد موضوع مجموعه از سایت من بپرس.

روند کار مجموعه از سایت من بپرس چگونه است؟

روند کار به این صورت است که در طول هفته ما روزهای مشخصی تعیین می‌کنیم که به‌عنوان‌مثال: شنبه‌ها در مورد سئو صحبت می‌کنیم و یک روز مشخص برای بقیه موارد هم تعیین می‌کنیم و هر روز چند تا سؤال پاسخ می‌دهیم. نکته مهمی که وجود دارد سعی کردم توی این قسمت وقتی سؤالات پرسیده می‌شود از دیدگاه‌های مختلف بررسی کنم که اگر هم شما سؤالی توی این بخش دارید به‌راحتی به سؤالتان پاسخ داده شود.

سوالات به چه صورتی پاسخ داده می‌شود؟

یک نکته دیگه ای که درمورد مجموعه از سایت من بپرس است اینکه ما بخشی از سؤالات را خودمان طراحی کردیم یعنی بر اساس 13 سال سابقه‌ای که دارم یک سری سؤالات پرتکرار و رایجی که پرسیده شده من پاسخ این سؤالات را می‌دهم که با شیوه کاری آشنا بشید و بعد بقیه کار با شماست.

یعنی اینکه شما هرگونه سؤالی اشکالی ایرادی در مورد این موضوعات دارید می‌پرسید و من توی همان قسمت کامل توضیح می‌دهم و اگر نیاز باشد به‌صورت عملی بعضی کارها را انجام دهیم و حتماً از روی مانیتور ضبط می‌کنم و توی قسمت مجموعه از سایت من بپرس برای شما قرار می‌دهم.

به سوالات تخصصی چگونه پاسخ می‌دهیم؟

نکته بعدی که باید در مورد مجموعه از سایت من بپرس بدانید اینکه ممکن بعضی از سؤالات تخصصی باشد و در قالب چند دقیقه‌ای به‌صورت کامل پاسخ داده نشود به‌عنوان‌مثال یک سؤال خیلی کلی پرسیده می‌شود مثل اینکه چطور سئو داخلی درست کنیم و بهبود بدهیم افرادی که با سئو آشنا هستند می‌دانند که یک کار مشخصی نیست که در عرض چند دقیقه به این سؤال پاسخ داده شود

ولی من دیدگاهم نسبت به این مجموعه این‌طوری که هر سؤالی پرسیده می‌شود هرچند تخصصی و هرچند زمان زیادی برای جواب این سؤال است من یک نکته کلیدی و مهم را بهتون می گم که همان موقع انجام بدهید.

هدف نهایی از ساخت این مجموعه چیست؟

نکته آخری که در مورد مجموعه از سایت من بپرس باید بدانید اینکه هدف کلی ما از طراحی این بخش توی سایت اینکه تبدیل بشویم به یک مرجع کاملی توی حوزه‌هایی که معرفی کردم.

پس برای تبدیل‌شدن به یک مرجع کامل و جامع نیازمند این است که شما سؤالی اشکالی ایرادی دارید مطرح کنید تا من به‌صورت ویدئویی و یا متنی و صوتی توی مجموعه از سایت من بپرس قرار بدم تا افرادی که توی 4 موضوع اصلی مشکلی دارند می‌توانند از این قسمت استفاده کنند تا همه به یک مرجع کامل تبدیل بشویم.

فهرست