سایت من

سوالات رایج سئو در مجموعه از سایت من بپرس!

سوالات رایج سئو در مجموعه از سایت من بپرس
خلاصه مطالب وبلاگ
4 بازدید
سلام به همه همراهان استارتاپ سایت من به اولین قسمت مجموعه از سایت من بپرس خوش آمدید در این مقاله قراره در مورد سئو صحبت کنیم. قبل از اینکه به سؤالات پرتکرار شما پاسخ بدم یک دید کلی در مورد مجموعه سئو بگم. همان‌طور که در ویدئو معرفی توضیح دادم وقتی یک موضوع جدیدی را مطرح می‌کنیم این موضوع را به‌صورت یک سریال چند قسمتی…

سلام به همه همراهان استارتاپ سایت من به اولین قسمت مجموعه از سایت من بپرس خوش آمدید در این مقاله قراره در مورد سئو صحبت کنیم.

قبل از اینکه به سؤالات پرتکرار شما پاسخ بدم یک دید کلی در مورد مجموعه سئو بگم. همان‌طور که در ویدئو معرفی توضیح دادم وقتی یک موضوع جدیدی را مطرح می‌کنیم این موضوع را به‌صورت یک سریال چند قسمتی که قسمت‌ها را با سؤالات شما تکمیل می‌شود آماده می‌کنیم. پس نمی دونم چند قسمت می‌شود، ممکن صدها قسمت توی این موضوع ضبط کنم و به سؤالات شما پاسخ بدم.

4 بخش کلیدی سئو

  1. سئو چیست و چگونه کار می‌کند؟
  2. سئو تکنیکال و یا سئو فنی سایت (technical seo)
  3. سئو داخلی خود سایت و سئو صفحات (on page seo checklist)
  4. سئو یا کارهایی که ما خارج سایت انجام می‌دهیم (off page seo checklist)

و اما بریم سراغ سؤالات بخش اول سئو چیست و چگونه کار می‌کند؟ من سؤالاتی که پرسید این رو به‌صورت اولویت و بر اساس دید کاربرانی که پرسیده می‌شود آوردم و بهتون پاسخ می‌دهم یعنی چی؟

دیدگاه‌های مختلف سرچ کلمات در گوگل

ببینید وقتی که یه سؤالی توی گوگل سرچ میشه ممکنه با دیدها و نظرات مختلفی سرچ بشه یعنی وقتی که یک نفری سرچ میکنه چیست؟ اول یک دیدگاه این‌طوری که میخواد ببینه خودت معنی کلمه سئو چیه وقتی که معنی کلمه سئو رو با این سؤال پیدا نمی کنه سرچ بعدیش اینکه سئو یعنی چی؟ پس دیدگاه‌های مختلف توی سؤالات پرتکرار هست و حالا توی این چند سالی که آنالیز و بررسی کردیم در مورد موضوعات مختلف هم دقیقاً همین‌طور وقتی که کاربرانی با موضوعاتی آشنایی ندارد مثلاً در حوزه سئو هیچ آشنایی ندارند و می‌خواهیم اطلاعات جدیدی کسب کنند.

سوالات رایج پیرامون سئو

سؤالاتی که می‌پرسند که کاملاً متفاوت و وقتی رفتارشان را بررسی می‌کنیم مثلاً رفتار کاربران رو از کلمه‌ای که سرچ کردن بررسی می‌کنیم با ابزارهایی که هست می ببینیم این کاربر دنبال معنی کلمه سئو بوده نه اینکه ما بیاییم در مورد فاکتورهای سئو صحبت کنیم. من توی مجموعه از سایت من بپرس سعی کردم همه دیدگاه‌های کاربران رو پوشش بدم و اگر جایی می‌بینی که یک دید گاهی هست و یا سؤال شما پاسخ داده نشد توی قسمت نظرات همین صفحه می‌توانید بپرسید تا این مجموعه را با هم تکمیل کنیم و یک سریال جذاب و دیدنی رو با هم توی این مجموعه بسازیم.

توجه!!!

اگر در مورد جواب سوالات بالا هنوز سوالی دارید و یا جایی را متوجه نشدید از قسمت نظرات همین صفحه سوالاتتان بپرسید تا با عشق به همه سوالات ارزشمندتان پاسخ بدهم.

نظرات

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
2 امتیاز

این مطلب را به اشتراک بگذارید

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات

فهرست