سایت من

پاسخ سوالات مهم و کاربردی وردپرس + ویدئو

سوالات رایج وردپرس
خلاصه مطالب وبلاگ
4 بازدید
سلام به همه همراهان استارتاپ سایت من با یکی دیگر از قسمت‌های مجموعه از سایت من بپرس در خدمتتان هستیم. محتوایی که امروز می‌خواهم در موردش صحبت کنم. کل موضوع صحبت در مورد وردپرس است. من سؤالات رایجی که در مورد وردپرس پرسیده شده را به 5 قسمت کلی تقسیم کردم که هر قسمت هر سؤال رایج و متداولی که دارد را به‌صورت کامل پاسخ…

سلام به همه همراهان استارتاپ سایت من با یکی دیگر از قسمت‌های مجموعه از سایت من بپرس در خدمتتان هستیم. محتوایی که امروز می‌خواهم در موردش صحبت کنم. کل موضوع صحبت در مورد وردپرس است. من سؤالات رایجی که در مورد وردپرس پرسیده شده را به 5 قسمت کلی تقسیم کردم که هر قسمت هر سؤال رایج و متداولی که دارد را به‌صورت کامل پاسخ می‌دهم.

پاسخ 5 سوال رایج در مورد وردپرس

برای اینکه جواب سوالات زیر به صورت ویدئویی و متنی دریافت کنید کافی روی هر کدام از سوالات زیر کلیک کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید و در آنجا جواب سوالات را به صورت کامل و جامع بگیرید.

  1. نصب وردپرس
  2. سئو وردپرس
  3. سرعت وردپرس
  4. امنیت وردپرس
  5. عیب‌یابی وردپرس

توضیحاتی کوتاه در مورد این مجموعه

و علاوه بر این قسمت‌هایی که در این محتوای سریالی گفته شده من به‌صورت تخصصی‌تر و کامل‌تر یک دوره آنلاین برای این موارد تهیه کردم به‌عنوان دوره آنلاین نقشه شگفت‌انگیز طراحی سایت که شما می‌توانید از قسمت فروشگاه سایت این دوره ببینید و نکاتی که در بالا اشاره کردم را روی سایتتان رعایت کنید.

بخش آخری که در این محتوا سریالی در موردش صحبت می‌کنیم در مورد عیب‌یابی است. یعنی موقعی که یا ما داریم وردپرس را نصب می‌کنیم یا داریم از آن استفاده می‌کنیم و صفحه جدیدی زدیم توی هر قسمتی که داریم از وردپرس استفاده می‌کنیم ممکن یک سری سؤالات، اشکالات، ایرادها و یا خطاهایی پیش بیاید که کل سؤالات را من توی قسمت عیب‌یابی گذاشتم که شما هم اگر سؤالی دارید می‌توانید توی هرکدام از این قسمت‌ها توی صفحه مربوط به خودش بپرسید تا من به‌صورت کامل در موردش صحبت کنم.

نکته مهم در مورد ضبط این نوع ویدئوها

چرا این ویدئو دارم ازروی مانیتور ضبط می‌کنم به‌خاطر اینکه هر سؤالی هر محتوای سریالی که ما تولید می‌کنیم اگر بخش عملی خیلی زیاد باشد من سعی می‌کنم همه را روی مانیتور باشد که با مثال‌ها به‌صورت واقعی به شما پاسخ بدهم که دقیقاً باید چطور جواب سؤالتان را پیدا کنید.

در ویدئو نصب وردپرس سؤالاتی که پیش میاد کاملاً عملی که در ادامه میریم باهم بررسی می‌کنیم. پس توی هر قسمت از مجموعه از سایت من بپرس ویدئوهایی که ازروی مانیتور ضبط می‌شود مبنی‌بر این است که ما نکات عملی زیادی داریم و باید به‌صورت عملی به سؤالات پاسخ دهیم.

توجه!!!

اگر در مورد جواب سوالات بالا هنوز سوالی دارید و یا جایی را متوجه نشدید از قسمت نظرات همین صفحه سوالاتتان بپرسید تا با عشق به همه سوالات ارزشمندتان پاسخ بدهم.

نظرات

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
3 امتیاز

این مطلب را به اشتراک بگذارید

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات

فهرست