آزمون 30 ثانیه ای

قانون جذب چیست؟ نحوه استفاده از قانون جذب[+5 تکنیک]

آزمون 30 ثانیه ای قانون جذب + تمرین و تکنیک
خلاصه مطالب وبلاگ
بدون دیدگاه

674 بازدید

قانون جذب چیست؟ بررسی ۱۱ موضوع اساسی در زندگی + [ ۱ ساعت و نیم فیلم آموزشی رایگان ] و ارائه تمرین‌ها و تکنیک‌های مهم قانون جذب + نمونه واقعی، برای استفاده از این موضوعات مهم ابتدا بدانید که چرا قانون جذب جواب نمیده؟ چه چیزی مانع استفاده موثر از قانون جذب می شود؟ چه چیزی شما را در زندگی به عقب نگه می دارد؟…

قانون جذب چیست؟ بررسی ۱۱ موضوع اساسی در زندگی + [ ۱ ساعت و نیم فیلم آموزشی رایگان ] و ارائه تمرین‌ها و تکنیک‌های مهم قانون جذب + نمونه واقعی، برای استفاده از این موضوعات مهم ابتدا بدانید که چرا قانون جذب جواب نمیده؟ چه چیزی مانع استفاده موثر از قانون جذب می شود؟ چه چیزی شما را در زندگی به عقب نگه می دارد؟ و …

در استارتاپ سایت من برای اولین بار جواب همه سؤالات بالا را در قالب یک آزمون 30 ثانیه‌ای رایگان طراحی کرده‌ایم با انجام این آزمون و عمل به تمرین‌ها و تکنیک‌های گفته شده در این آزمون زندگی‌تان متحول خواهد شد، این آزمون در ۱۷۲ کشور اجرا شده و بیش از ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند و تغییرات اساسی در همه جوانب زندگی خودشان ایجاد کرده‌اند.

 نتایجی که بعد از آزمون 30 ثانیه ای رایگان قانون جذب در اختیار شما قرار می گیرید

۱. بررسی ۷ موضوع اساسی در زندگی که شامل:

 • بررسی میزان ایمان و اعتقاد
 • بررسی شرایط زندگی در حال حاضر
 • بررسی شرایط زندگی در آینده
 • بررسی برنامه ها و اهداف در آینده
 • بررسی چگونگی انجام کارها
 • بررسی موانع اصلی در زندگی
 • بررسی میزان موفقیت

۲. چگونه ۵۰۰۰ برابر بیشتر از مغزمان استفاده کنیم؟ (تکنیک قدرت ۵۰۰۰ برابری)

شامل ۴ فایل pdf که این تکنیک قدرتمند را به‌صورت کامل و جامع توضیح داده شده است و تمرین‌ها و تکنیک‌های فوق‌العاده‌ای در اختیار شما قرار می‌دهد

تکنیک قدرت 5000 برابری برای آزمون چرا قانون جذب جواب نمیده؟

۳. فیلم‌های آموزشی و تکنیک‌ها دررابطه‌با اینکه چرا قانون جذب جواب نمیده؟ و چطور می‌توانیم از این قانون مهم استفاده کنیم؟

بعد از انجام آزمون استارتاپ « سایت من » یک پنل کاربری حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد که در این قسمت از پنل کاربری شما ۳۵ ساعت فیلم آموزشی و تکنیک‌های کاربری قانون جذب آورده شده است و بر اساس پاسخ‌هایی که در این آزمون داده‌اید به‌صورت تخصصی برای شما گذاشته شده است.

فیلم راز در رابطه با اینکه چرا قانون جذب جواب نمیده؟

4. استفاده از پنل کاربری (آزمون قانون جذب )

بعد از پایان آزمون «چرا قانون جذب جواب نمیده؟» یک پنل کاربری اختصاصی در اختیار شما قرار می‌گیرد که در ویدئو زیر می‌توانید قسمت‌های مهم پنل کاربری را ببینید.

نحوه استفاده از قانون جذب

قبل از اینکه در مورد نکات اساسی و اینکه قانون جذب چطور می‌تواند همه جوانب زندگی ما را تحت تأثیر قرار دهد، سؤالات زیر را از خودتان بپرسید و با قلبتان جواب دهید

 1. آیا از درآمد خود راضی هستم؟
 2. آیا با دیگران ارتباط مطلوبی برقرار می‌کنم؟
 3. آیا از لحظه‌به‌لحظه زندگی خود لذت می‌برم؟
 4. آیا در زندگی احساس خوشبختی می‌کنم؟

امیدوارم که پاسخ همه سؤالات بالا مثبت باشد، ولی اگر پاسخ شما به سؤالات بالا منفی است پیشنهاد می‌کنم که حداقل متن زیرا یک‌بار بخوانید، اگر هم جوابتان مثبت است علت آن را بدانید، مطمئنم از نتایج شگفت‌زده خواهید شد.

قانونجذب

آیا قانون جذب واقعیت دارد؟

اگر انسان دقیقی در برخورد با آدم‌ها باشید حتماً با دو شخصیت متفاوت مواجه شده‌اید:

 • گروه اول: کسانی که از همه چیز می‌نالند
 • گروه دوم: کسانی که همیشه امیدوارانه سخن می‌گویند

گروه اول: ناامیدانه فکر می‌کنند، این افراد از زندگی خود لذتی نمی‌برند و مدام در زندگی دچار بدبیاری می‌شوند. گروه دوم: هیچ‌گاه به موانع و مشکلات زندگی نمی‌اندیشند، ترسی از آینده ندارند، معمولاً روحیه‌ای بسیار شاد دارند و از لحظه‌لحظه های زندگی لذت می‌برند.

شاید شما بگویید گروه دوم افراد خوش‌شانس هستند، ولی واقعیت امر این‌گونه نیست! به‌طورکلی پدیده شانس وجود خارجی ندارد و فقط زایدهٔ تخیل شماست. پروردگار متعال قوانین بسیار دقیقی در عالم هستی وضع نموده است، تنها تفاوت گروه اول و گروه دوم در این است که گروه دوم خودآگاه یا ناخودآگاه اصول قانون جذب را رعایت می‌کنند ولی گروه اول علاوه بر اینکه این قانونمندی‌ها را رعایت نمی‌کنند بلکه در خلاف جهت آنها نیز حرکت می‌کنند.

قانون جذب چیست؟

چکیده این مطلب

در پایان این مقاله بعد از بارهاوبارها خواندن متوجه خواهید شده که چطور افکار و احساس خود را کنترل کنید و در آخر ۲ تمرین اساسی و کاربردی در مورد رسیدن به خواسته‌ها آورده شده است.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب؛ به زبان ساده، می‌گوید: آنچه راجع‌به آن فکر می‌کنید، درباره آن صحبت می‌کنید، اعتقاد دارید، نسبت به آن احساس شدید می‌کنید، آن را به وجود خواهید آورد.

چه احساسی خواهید داشت اگر به شما گفته شود که شما قدرت تحقق بزرگ‌ترین رؤیاهای خود را دارید؟ چه‌کار می‌کنی! هر یک از ما کاملاً سرشار از پتانسیل بی‌حدوحصر هستیم و قادر به تبدیل کردن همه رؤیاهایمان به یک واقعیت زیبا، کلید بازکردن قفل این قدرت بسیار مهم است؟ البته با قانون جذب!

همه ما محصول افکار خود هستیم. این افکار و انرژی‌های خود ما هستند که به طور مداوم زندگی اطراف ما را ایجاد می‌کنند. درک کنید که چگونه افکار و احساسات خود را آگاهانه ایجاد کنید و زندگی را به‌دلخواه خود بسازید.

قانون جذب چیست؟

احساس شما نسبت به زندگی چگونه است؟ آیا از آنچه در زندگی تجربه می‌کنید احساس خوبی ندارید؟

به خاطر این است که در حال حاضر تصویری روشن از زندگی خود نداریم! هنگامی که به نکات منفی و آنچه در زندگی از دست داده ایم، توجه کنیم مشکلات ناامیدکننده تکرار خواهند شد.برای رهایی از این مشکلات خود را به مکانی کاملاً آرام و مثبت برسانید و رویاهایتان را تصور کنید ، با این روش رویاهایتان سریعتر از آنچه که فکرمی کنید،به وجود می آیند.

با قانون جذب چطور افکار و احساسات منفی را کنترل کنیم؟

ازآنجاکه افکار ما از انرژی تشکیل شده‌اند، می‌توانند بر دنیای فیزیکی ما تأثیر بگذارند امروزه دانشمندان می‌دانند که هرآنچه در جهان یافت می‌شود از انرژی تشکیل شده است. این برای هر دو اجسام فیزیکی و غیرفیزیکی است. البته، شیمی پایه به ما می‌گوید که یک جسم فیزیکی، مانند یک ساختمان، یک درخت، از میلیاردها اتم منفرد تشکیل شده است.

با قانون جذب چطور افکار و احساسات منفی کنترل کنیم؟

بسته‌های انرژی کمی که با اتم‌های دیگر ارتباط برقرار می‌کنند و به اشکال مختلفی دیده می‌شوند از جمله: آبفلزاتگیاهانخاکپلاستیکتفاله چوب و سایر مواد خام مورداستفاده برای تولید اشیا فیزیکی

اجسام غیرفیزیکی که همه موارد فیزیکی را دارند ولی دیده نمی‌شوند از جمله: افکاراحساساتفرکانس و موارد بالا هم از انرژی تشکیل شده‌اند و به همین ترتیب می‌توانند “با هم‌پیوند” داده شوند و با جنبه‌ها و اشیای دنیای فیزیکی ما تعامل داشته باشند.

در قانون جذب منظور  از ” تعامل با دنیای فیزیکی ” چیست؟

“جهانی که ما در آن زندگی می‌کنیم حاصل تفکر ماست! نمی‌توان آن را تغییر داد مگر با تغییر افکارمان. ” هزاران مقاله علمی وجود دارد که شواهد معتبری ارائه می‌دهند مبنی‌بر اینکه افکار ما توانایی تأثیرگذاری عمیقی در همه جنبه‌های زندگی ما دارند.

ما به‌عنوان ناظر و خالق، هر لحظه در حال ساخت دنیای خود هستیم. به‌عنوان‌مثال: هر احساسی که داریم – هر فکر که می‌کنیم – هر قضاوت که می‌کنیم و حتی کارهایی که به‌صورت ناخودآگاه انجام می‌دهیم همه این موارد می‌توانند دنیای ما را شکل دهند. امروزه دانشمندان فکر و توجه را مورد بررسی قرار داده‌اند و فیزیک درهم‌تنیدگی زیستی را کشف کردند.

چگونگی استفاده از این اتصالات انرژی برای دستیابی به نتایج عالی در زندگی واقعی را مورد بررسی قرار دادند. با این‌که در این چند سال تعداد زیادی از مردم از قانون جذب استفاده کرده‌اند، بشر تازه درک قدرت تفکر و نظریه درهم‌تنیدگی را آغاز کرده است

یعنی ذهن ما از لحاظ انرژی “درگیر” بافی یکی جهان است و به همین ترتیب، می‌توان از انرژی فکر برای خلق زندگی از جهان کمک گرفت. به‌عنوان‌مثال، کاملاً واضح است که امواج مغزی ما (افکار ما) نوعی انرژی و فرکانس خاصی دارد که به‌راحتی با تجهیزات پزشکی استاندارد قابل تشخیص است مانند هر نوع انرژی دیگر که با دنیای فیزیک ارتباط دارد.

تعامل با دنیای فیزیکی توسط قانون جذب

واقعیت دیگری که توسط دانشمندان کشف شده است

این است که زمین  و همه چیز روی زمین ، از جمله انسان ها هر کدام فرکانس خاصی دارند که منحصر به آن شی یا شخص است.از کوچکترین ذره اتمی تا بزرگترین آسمان خراش ها و همه چیزهایی که تاکنون ایجاد شده است هر کدام  فرکانس و انرژی متفاوتی دارند .

ما می توانیم فرکانسهای ارتعاشی اشیا، ، موقعیت ها را بالا ببریم یا پایین بیاوریم و حتی میتوانیم هم جهت با تجربیات و افرادی را که می خواهیم وجود داشته باشند فرکانس ارتعاشی ایجاد کنیم .

در حقیقت ، یکی از دستورات اصلی قانون جذب این است که سطح فرکانس ارتعاش و جریان انرژی توسط فکر کنترل می شود. از طریق ساخت افکار جدید و آگاهانه ،می توانید هر آنچه را که می خواهید با ارتعاش جهان هماهنگ کنید (و جذب کنید).

۳ گام مهم در قانون جذب برای رسیدن به هرآنچه در زندگی می‌خواهید

 1. درخواست کنید
 2. باور کنید
 3. دریافت کنید

گام اول درخواست کردن

آنچه را که می‌خواهید، درخواست کنید نه آنچه را که نمی‌خواهید! شما هر روز درخواست‌هایی از طریق افکار به‌صورت آگاهانه و ناآگاهانه به جهان ارسال می‌کنید. در حقیقت: آنچه راجع‌به آن فکر می‌کنید، درباره آن می‌خوانید، درباره آن صحبت می‌کنید و به آن توجه می‌کنید به آن پاسخ داده می‌شود.

این موارد می‌تواند شامل: کتاب‌ها مجله‌هایی که می‌خوانید نمایش‌های تلویزیونی و فیلم‌هایی که مشاهده می‌کنید وب‌سایت‌هایی که بازدید می‌کنید وبلاگ‌هایی که می‌خوانید موسیقی‌هایی که گوش می‌کنید.

متأسفانه، بیشتر این افکار تصادفی و ناآگاهانه نیستند اینها حاصل اطلاعات کافی نداشتن و یا پذیرفتن آنچه که الان رخ می‌دهد است که باعث می‌شود افکار ما به سمت چیزهایی که نمی‌خواهیم برود و درخواست‌های ما برای همیشه منفی عمل خواهد کرد.

حتی بدتر اینکه، وقتی از خودمان انتقاد می‌کنیم، درخواست‌های منفی به جهان می‌فرستیم از چیزهایی شکایت می‌کنیم و روی کمبود فراوان زندگی خود تمرکز می‌کنیم. به همین ترتیب، وقتی کسی یا چیزی را سرزنش می‌کنید، مقصر می‌کنید یا قضاوت می‌کنید، روی یک تجربه منفی متمرکز می‌شویم که نمی‌خواهیم.

ممکنه سوال اصلی ذهنت این باشه که چرا قانون جذب جواب نمیده؟ و یا اینکه احساس می کنی در یک قسمتی از زندگی گیر کرده ای برای رسیدن به جواب این سوال مهم و اساسی همین الان آزمون 30 ثانیه ای قانون جذب را از این صفحه انجام بده و نتیجه را دریافت کن!

از آنجا که قانون جذب بیان می کند همه چیز از انرژی است

پس تمرکز و توجه چه روی خواسته‌ها چه روی ناخواسته‌ها باشد شرایط را به زندگی خود جذب می‌کنید باید در مورد آنچه فکر می‌کنید و احساس می‌کنید تعمق بیشتری پیدا کنید. قانون جذب همچنین بیان می‌کند که هر فکر یا احساسی که ارائه می‌دهید فرکانس ارتعاشی را با خود به همراه دارد. مشکل این است که، بیشتر اوقات، شما از ارتعاشی که ارائه می‌دهید آگاهی ندارید.

شما به سادگی به اتفاقاتی که بیرون از شما رخ میدهد واکنش نشان میدهد مثل:

 • وضعیت جامعه
 •  اخبار در مورد فقر و جنگ ها
 • نحوه برخورد مردم با شما
 • بالا و پایین رفتن بورس سهام
 • کافی نبودن میزان درآمد شما
 • وضعیت فرزندانتان در مدرسه
 • پیروزی یا عدم موفقیت تیم “شما” در یک مسابقه

شما با احساس مثبت یا منفی به این مسائل بیرونی پاسخ می‌دهید. متأسفانه، وقتی شما فقط ناخودآگاه به آنچه در حال حاضر در اطراف شما اتفاق می‌افتد پاسخ می‌دهید هرگز نمی‌توانید آینده خوبی برای خودتان بسازید و برای همیشه در وضعیت فعلی خود “گیر” می‌کنید. به همین دلیل زندگی اکثر مردم به نظر می‌رسد هرگز تغییر نمی‌کند. آنها به‌جای تغییر دیدگاه دائم به همان مسائل بارهاوبارها واکنش نشان می‌دهند زیرا قوانین ثابت جهان به تمام ارتعاش‌های منفی و مثبت که ارسال می‌کنید پاسخ می‌دهد.

نمونه هایی از ارتعاش مثبت :

 • احساس شوق و اشتیاق
 • احساس شادی
 • احساس عشق
 • احساس قدرشناسی
 • احساس فراوانی
 • احساس آرامش
 • احساس یکی بودن با خدا

نمونه هایی از ارتعاش منفی :

 • احساس ناامیدی
 • احساس اضطراب و نگرانی
 • احساس گیجی و سردرگمی
 • احساس غم و تنهایی
 • احساس رنج کشیدن
 • احساس گناه
 • احساس تحت فشار بودن

توجه کردن و فکرکردن در مورد هر یک از موارد بالا جهان به شما پاسخ می‌دهد هر فکر و احساسی که از ارتعاش منفی به کار برده شود شما درخواست همان فکر را می‌فرستید و بالعکس.

3 گام مهم در قانون جذب برای رسیدن به خواسته ها

4 راز مهم و کاربردی قانون جذب برای درخواست کردن

 • آینده خود را آگاهانه بسازید
 • تمرکز روی اهدافی که دوست دارید اتفاق به افتد
 • افکار منفی را آگاهانه با افکار مثبت جایگزین کنید
 • آنچه را که می خواهید بخواهید. سپس بگذارید جهان نگران دستیابی و نحوه تحقق آرزو های شما باشد

1. آینده خود را آگاهانه بسازید

برای بررسی عمیق‌تر در مورد ارتعاش افکاری که به جهان ارسال می‌کنید، باید تصمیم بگیرید که دقیقاً چه می‌خواهید؟ شغل خود را تغییر دهیدبه یک ایالت دیگر برویدیک جایزه بزرگ حرفه‌ای برنده شوید – یک برنامه تلویزیونی خود داشته باشید یا از یک بیماری سختی بهبود پیدا کنید.

چگونه احساس می‌کنید هنگامی‌که شما “درخواست کرده‌اید” و هدف مشخص کرده‌اید؟
در طول روز چه اقدامی انجام می‌دهید؟
می‌خواهید با چه کسی وقت بگذرانید؟

با استفاده از قانون جذب آینده خود را آگاهانه بسازید

هرچه بیشتر تمرکز کنید و درباره آنچه می‌خواهید صحبت کنید (به‌جای آنچه نمی‌خواهید) ، سریع‌تر رؤیاها و اهداف شما به واقعیت می‌پیوندند.ذهن خود را مانند یک سیستم GPS در تلفن هوشمند یا اتومبیل خود در نظر بگیرید. با هر تصویری که تجسم می‌کنید، مقصدی را که می‌خواهید به آن برسید “وارد” می‌کنید.

هروقت شما برای به‌دست‌آوردن چیزی اقدام می‌کنید مثل: خرید یک‌خانه، رابطه عاشقانه، اتاقی با منظره اقیانوس، خرید ماشین این تصاویر و افکار همه درخواست‌های آگاهانه‌ای هستند که به جهان می‌فرستید.

2. تمرکز روی اهدافی که دوست دارید اتفاق به افتد 

نحوه بیان اهداف شما بسیار مهم است. مثلاً هدف شما خلاصی از بدهی و رسیدن به ثروت است شما به‌جای گفتن من می‌خواهم از بدهی خلاص شوم باعث می‌شود که ذهن شما را بر روی بدهی تمرکز بیشتری داشته باشد و جهان بر اساس تمرکز به خواسته شما جواب می‌دهد و شما احساس فقر بیشتر می‌کنید. اکنون که فهمیدیم کار کرد جهان چگونه است باید بگوییم :

 • من زندگی عالی و ثروتمند دارم
 • من به‌راحتی به تمام خواسته‌هایم می‌رسم
 • پول درآوردن برای من مثل آب خوردن است
 • رابطه من با همسرم بسیار عالی است
قانون جذب چیست و چطور تمرکز روی اهداف داشته باشیم؟

کلماتی ازاین‌قبیل شما را در یک فکر مثبت نگه می‌دارد و جهان به فکر مثبت شما همواره پاسخ می‌دهد و هر روز احساس بهتر و ثروتمندتر شدن می‌کنید. وقتی با دیگران درباره وضعیت فعلی خود صحبت می‌کنید به همین ترتیب مراقب باشید.

صحبت درباره “نحوه کارهایتان” و توصیف آنچه در “فعلی” شما می‌گذرد با تمرکز روی این‌ها در آینده همان اتفاقات به وجود می‌آورید. با فکرکردن و ابراز نظر در مورد وضعیت فعلی خود، در واقع آینده رامی سازید، نه اینکه صرفاً توصیف حال را کنید.

داشتن چشم‌انداز مثبت، و انتظار در مورد خوبی که به زندگی شما وارد می‌شود بهترین راه برای “درخواست” به جهان، برای ارائه چیزها، افراد و تجربیات موردنظر شماست.

3. افکار منفی را آگاهانه با افکار مثبت جایگزین کنید

به همان روشی که می‌توانید با افکار فیلمنامه زندگی آینده خود را بنویسید، می‌توانید از چیزهایی که نمی‌خواهید، با دورنگه داشتن ذهن خود، جلوگیری کنید.هروقت چیزهایی را که نمی‌خواهید می‌بینید، آگاهانه تصمیم بگیرید که به آنها فکر نکنید، درباره آنها صحبت نکنید، آنها را تحت‌فشار قرار دهید یا به افرادی توجه کنید که احساس بهتری به شما بدهد.

هر زمان که شما خودتان را نگران و مضطرب می‌بینید، به‌سرعت سعی کنید جایگزین مناسب برای این افکار منفی پیدا کنید. با تصاویر، احساسات و عواطف خود را به وضعیت مثبت برسانید.این یک خیال‌پردازی عمدی است استفاده عالی از قدرت تجسم. هر زمان که بخواهید خودتان را قضاوت کنید یا کسی یا چیز دیگری متوجه می‌شوید که روی آنچه نمی‌خواهید تمرکز کرده‌اید. برای تغییر فکر خود اقدام کنید.

به همین دلیل توجه به ذهن و احساس بسیار مهم است. وقتی یاد بگیرید که توجه خود را متمرکز کرده و افکار خود را کنترل کنید، در ایجاد آنچه می‌خواهید قدرتمندتر خواهید شد.

4. آنچه را که می خواهید بخواهید. سپس بگذارید جهان نگران دستیابی و نحوه تحقق آرزو های شما باشد:

تنها کار شما تمرکز بر آنچه می‌خواهید است. نگران نحوه تحقق آن نباشید. این وظیفه جهان است، و همان‌طور که خواهیم دید به طور خارق‌العاده‌ای در همسویی افراد، موقعیت‌ها، پول، منابع و سایر موارد لازم برای یک زندگی رؤیایی را به دست خواهیم آورد.با تصمیم‌گیری دقیقاً در مورد آنچه می‌خواهید، تعمق بیشتری داشته باشید. افکار خود را متمرکز کنید. آنها افراد، چیزها و تجربیات متناسب با محتوا و ارتعاش افکار شما را به سمت شما جذب می‌کنند.

درست مانند سیستم GPS که قبلاً به آن اشاره کردم، هنگامی‌که اهداف خود را به جهان و فناوری قدرتمند آن می‌سپارید از آنچه اتفاق می‌افتد متعجب و مبهوت خواهید شد. این جایی است که معجزات واقعاً اتفاق می‌افتند.در مورد پیامبران و سایر افراد با ایمان که حاضرند ترس‌ها و آرزوهای خود را به خدا بسپارند همین است.

آزمون 30 ثانیه ای

گام دوم: باور کنید

به معنای حفظ یک امید مثبت است که می‌توانید روز خود را با اطمینان پشت سر بگذارید. با این فکر که آینده در اختیار بزرگ‌ترین قدرت جهان قرار گرفته است. با اطمینان تصمیم می‌گیرد که آنچه شما می‌خواهید کاملاً اتفاق می‌افتد. این همیشه آسان نیست. بسیاری از افراد باورهای محدودکننده‌ای دارند که آنها را از ورود فراوانی و خوشبختی به زندگی خود عاجز هستند.

باور داشتن به کائنات و قانون جذب

اگر موارد زیر شامل حال شما می‌شود، درک کنید که ابتدا باید باورهای محدودکننده خود را به باورهای کمک‌کننده زیر تبدیل کنید و مطمئناً، یک‌بار که باور کنید به آنچه می‌خواهید می‌رسید.

 • لایق ثروتمند شدن هستید
 • شما دوست‌داشتنی و عالی هستید
 • شما توانا و قدرتمند هستید
 • به‌اندازه کافی باهوش
 • به‌اندازه کافی قوی
 • به‌اندازه کافی جذاب
 • به‌اندازه کافی غنی هستید

اگر در ساختن باورهای کمک‌کننده مشکل دارید و یا اینکه باورهای کمک‌کننده زیادی را ساخته‌اید ولی هنوز نتیجه دلخواه را نگرفته‌اید و سؤال اصلی ذهن شما این شده است پس چرا قانون جذب جواب نمیده؟ و یا اینکه باورهای کمک‌کننده را به‌خوبی ایجاد کرده‌اید و دنبال نتایج بهتر و بهتر هستید آزمون ۳۰ ثانیه‌ای قانون جذب مناسب شماست و این مطلب را شما به‌صورت اتفاقی نمی‌خوانید این مطلب طبق قانون به شما رسیده است و یک نشانه برای بهترشدن همه جوانب زندگی شما می‌باشد.

۳ راز مهم و کاربردی قانون جذب برای باور کردن

 • اقدام کردن
 • جهان به عمل پاداش می‌دهد “توجه به الهامات درونی”
 • باید بدانید با الهام از اقدام، اقدام کنید

1. اقدام کردن

انجام کارهایی که نتیجه دلخواه شما را به وجود می‌آورد، تجربه و ایمان به کار را بالا می‌برد.این اقدامات کوچک و بزرگ و عملی شدن هر یک از خواسته‌های شما به اعتقاد شما کمک می‌کند و باور شما قوی‌تر می‌شود. برخی از اقداماتی که انجام می‌دهید همان مواردی است که من آنها را “اقدامات واضح” می‌نامم.

مانند: ثبت‌نام در کلاس‌های بیوشیمی و آناتومی در دانشگاه اگر هدف شما دکتر شدن باشد، یا تغییر رژیم غذایی خود برای کاهش وزن.شما نباید منتظر بمانید تا جهان شرایط منحصربه‌فردی را به شما بدهد این واضح است که چه کاری باید انجام دهید و این فرصت‌ها به‌راحتی در دسترس شما هستند. “اقدام بسیار حیاتی است”

۲. جهان به عمل پاداش می‌دهد “توجه به الهامات درونی”

مواردی وجود دارد که من آنها را “اعمال الهام‌گرفته” می‌نامم. اینها اعمالی است که هنگام دریافت، وقتی ضربه روحی خورده باشید یا افسرده و غمگین هستی یا به اصرار به دنبال به‌دست‌آوردن آن شخص یا شیء موردنظر هستی، بیشتر اوقات، شما کل اتفاقات را نمی‌بینید فقط یک حسی در شما ایجاد می‌شود.

براین‌اساس هر حسی که می‌دانید نتیجه مثبت دارد، می‌توانید به جلو حرکت کرده و اقدام کنید، و مراقب ظاهرشدن سایر مراحل اقدام باشید منظور احساس‌هایی که نتیجه منفی دارند شما با الهامات درونی و شناخت افکار مثبت و اقدام دارید باور می‌سازید پس دنبال بهترین‌ها باشید.

۳. باید بدانید با الهام از اقدام، اقدام کنید

قانون جذب برای رسیدن به اهداف شما عمل می‌کند، با اقدام متوجه می‌شوید که برای تحقق ایده‌ها، چه موقع الهامات بی‌دردسر وارد زندگی شما می‌شود. اینها ممکن است آرزوهایی باشند که در زمان تجسم یا مدیتیشن احساس کرده‌اید.

گاهی اوقات این فرصت به‌صورت تماس تلفنی غیرمنتظره، معامله پولی غیرمعمول، تخفیف یا سایر تقویت‌های مالی ظاهر می‌شود که پولی را برای شما به ارمغان می‌آورد تا در اولین قدم به‌سوی هدف خود گام بردارید. من این ایده‌های الهام‌گرفته را به کار می‌گیرم.

روش دریافت الهام و اقدام کردن در قانون جذب

آنها ایده‌های تصادفی نیستند که شما بخواهید امتحان کنید یا استراتژی‌هایی که فکر می‌کنید ممکن است مؤثر باشد. آنها رویکردهایی هستند که شما قبلاً هرگز در نظر نگرفته‌اید و فقط به دلیل استفاده شما از قانون جذب می‌تواند به ذهن شما خطور کند.

هرچه به نظر می‌رسد، وظیفه شما این است که این فرصت‌ها را برای آنچه که هستند تشخیص دهید، سپس درحالی‌که انرژی مرتبط به نفع شماست، سریعاً اقدام کنید.صرف اندیشیدن به افکار مثبت کافی نیست. وقتی فرصتی ظاهر شد، باید وارد عمل شوید.”با فکر، چیزی که می‌خواهید برای شما آماده می‌شود و با عمل، آن را دریافت خواهید کرد. “

گام سوم: دریافت کنید

آنچه را که می‌خواهید. برای تبدیل‌شدن به یک منبع ارتعاشی باید به‌عنوان یک بازی از آن استفاده کنید من گفتم همه چیز روی زمین با فرکانس خاصی ارتعاش می‌شود.برای دریافت آنچه که شما در نظر دارید، باید برای آنچه می‌خواهید در زندگی خود جذب کنید، “یک مسابقه ارتعاشی” درست کنید و با آن بازی کنید.

شما مانند یک ایستگاه رادیویی هستید که فرکانس خاصی پخش می‌کنید.اگر می‌خواهید به موسیقی جاز گوش دهید، باید موج خود را به ایستگاهی که جاز پخش می‌کند تنظیم کنید، نه ایستگاهی که هوی متال پخش می‌کند.

بازی ارتعاشی،دریافت کردن

اگر می‌خواهید در زندگی خود فراوانی و شکوفایی بیشتری داشته باشید، باید فراوانی افکار و احساسات خود را با فراوانی و شکوفایی تنظیم کنید.آسان‌ترین راه برای تبدیل‌شدن به یک مسابقه ارتعاشی تمرکز بر ایجاد احساسات مثبت عشق، شادی، قدردانی و سپاسگزاری در طول روز است.

2 تمرین اساسی و کاربردی قانون جذب برای دریافت کردن

 • جایگزینی احساسات با یک فکر بهتر و مثبت
 • ایجاد یک هماهنگی ارتعاشی

1. جایگزینی احساسات با یک فکر بهتر و مثبت

افکار شما دائماً احساسات را ایجاد می‌کنند، بنابراین مهم است که وقتی احساسات منفی می‌شوند، خود را گیر بیاورید و تلاش کنید برای جایگزینی آنها با یک فکر بهتر و مثبت. به‌عنوان‌مثال، فکر اینکه پول کافی برای پرداخت وام خود ندارید ترس و ناامیدی حتی احساس گناه و شرم به دلیل عدم توانایی تأمین هزینه خانواده باعث ایجاد احساس منفی می‌شود.

به‌جای انرژی دادن به این افکار منفی، فکر خود را به سمت مثبت انداخته، از جمله می‌توانید این‌گونه فکر کنید، من راهی پیدا خواهم کرد یا با تجسم خود در پرداخت به‌موقع رهن احساس خود را تغییر دهید.

در ابتدا، ممکن است این روند برای شما بیگانه به نظر برسد، اما حقیقت این است که شما می‌توانید با گذشت زمان، یاد بگیرید که فقط افکار نشاط‌آور، الهام‌بخش، انگیزشی و تقویت‌کننده را انتخاب کنید. این یک عادت ساده است که با قصد و نظم می‌تواند ایجاد شود.

2. ایجاد یک هماهنگی ارتعاشی

از نشانه‌ها برای ایجاد یک هماهنگی ارتعاشی استفاده کنید راه دیگری برای همسوسازی ارتعاشی با آنچه می‌خواهید. یک بازی ارتعاشی از طریق قدردانی و سپاسگزاری ایجاد کنید دو احساس قدرتمند برای دریافت سریع اهداف خود، قدردانی و سپاسگزاری است.

در مورد آن فکر کنید به که دستش آورده‌اید، از دریافت آن قدردانی و سپاس کنید؛ بنابراین سپاسگزاری نه‌تنها احساس بزرگی است که باید بر روی آن متمرکز شوید، بلکه یک ذهنیت قدرتمند برای جذب بیشتر آنچه می‌خواهید است.

قانون جذب

تمرین ساده و کاربردی هماهنگی ارتعاش در قانون جذب

شما می‌توانید این عادت را روزانه در خود ایجاد کنید. روزانه ۵ تا ۱۰ دقیقه وقت بگذارید برای تمرکز روی چیزهایی که دارید. در دفترچه خود لیستی از همه چیزهایی که به‌خاطر آنها سپاسگزار هستید، تهیه کنید من هم این کار را برای اولین‌بار از همین طریق شروع کردم.

شما همچنین می‌توانید از طریق مراقبه، قدردانی و سپاسگزاری را تمرین کنید. شاید شما بخواهید اکنون از خواندن این راهنما استراحت کوتاهی کنید و هر جا که باشید قدردانی کنید. به احساس خود توجه کنید.

نکته اصلی در اینجا این است که یک تمرین سپاسگزاری را ایجاد کنید و شروع به جستجوی مداوم چیزهایی کنید که در زندگی خود دارید. این به معنای شکرگزاری از جنبه‌های مثبت همه افراد هم که ملاقات می‌کنید می‌شود.همان‌طور که یاد می‌گیرید روی چیزهای خوب آنها تمرکز کنید (به‌جای اینکه چه مشکلی برای آنها وجود دارد) ، روابط شما با آنها بعد از انجام تمرین شما رو شگفت‌زده خواهد کرد از تغییر.

نتیجه استفاده از ۳ گام مهم در قانون جذب

هنگامی‌که قدرت این ۳ گام را کشف کردید، می‌خواهید قانون جذب را به بخش مهمی از زندگی خود تبدیل کنید ذهنی که هر روز با آن زندگی می‌کنید.و اگر این را می‌خوانید، بدیهی است که آماده هستید که گام بعدی را در تکامل شخصی خود بردارید، و عمداً شروع به ایجاد و دریافت بیشتر آنچه که واقعاً در زندگی خود می‌خواهید، کنید.

این راهنما به یک دلیل در دست شماست. همین حالا می‌توانید زندگی واقعی آگاهانه‌ای را شروع کنید به زندگی هدف و معنا ببخشید.از امروز می‌توانید به شهود، خود بالاتر، آگاهی و احساسات خود اعتماد کنید و شما یاد می‌گیرید که گذشته را کنار بگذارید و یک زندگی آرام و پر از اتفاقات خوب خلق کنید.

با انجام این تغییرات، به طور طبیعی از معجزات اطراف خودآگاه خواهید شد و اتفاقاتی که در زندگی شما رخ می‌دهد کاملاً شما رو متعجب خواهد کرد.

قانون جذب چگونه کار می‌کند؛ ابزارهای تجسم

تجسم خلاق، سنگ بنای استفاده از قانون جذب است و تمرینات مراقبه‌ای بخشی از این روند است.به‌عنوان‌مثال، شما تصمیم می‌گیرید که روزانه ۱۰-۱۵ دقیقه وقت خود را صرف ساختن تصویری با جزئیات بیشتر از زندگی موردنظر خود کنید. بااین‌حال، تجسم در واقع فراتر از این تصاویر ذهنی است و می‌تواند هر روزبه روش‌های مشخصی تمرین شود.

تجسم خلاق

چرا تجسم مهم است؟

تجسم می‌تواند به شما کمک کند تا زندگی رؤیایی خود را ایجاد کنید و بسیاری از افراد موفق برای دستیابی به اهداف خود از تکنیک‌های تجسم استفاده کرده‌اند. دلایل مختلفی برای مهم بودن تجسم و مزایای بسیاری نیز وجود دارد:

 • انگیزه خود را تقویت کنید. تجسم به شما کمک می‌کند تا برای ایجاد زندگی رؤیایی خود انگیزه و هیجان داشته باشید.
 • مغز خود را برنامه‌ریزی کنید. مهارت‌های تجسم شما می‌تواند به شما کمک کند تا مغز شما را در یافتن و تشخیص چگونگی تحقق رؤیاها و اهداف خود برنامه‌ریزی کند این می‌تواند استفاده از قانون جذب را برای شما آسان کند.
 • احساس اعتمادبه‌نفس بیشتری داشته باشید. هرچه بیشتر در حال تجسم در رسیدن به اهداف و رؤیاهای خود باشید، می‌توانید احساس اطمینان بیشتری کنید.
 • تجسم می‌تواند به استرس کمک کند. وقتی در حال تجسم هستید، به طور معمول در یک روحیه آرام قرار دارید. این می‌تواند به شما کمک کند تا ذهن خود را پاک کنید، نگرانی‌ها و استرس‌های شما را برطرف کند.

در اینجا برخی از محبوب‌ترین تکنیک‌های تجسم برای استفاده و نحوه استفاده از آنها درحالی‌که برای جذب زندگی رؤیایی خود قانون جذب را اعمال می‌کنید، آورده شده است.

تمرینات قانون جذب

تمرینات قانون جذب علمی خاص یا فلسفه سنگینی نیست این‌همه در مورد تبدیل فکرهای خوب به عمل مثبت گفته شده است. این هم مثل آن خیلی آسان است. تمرینات ساده‌ای مانند ساخت باور جدید، کلمات و انرژی‌های مثبت و امکان‌پذیر باید به کار بگیرید، نکته مهم این است که بدانید دقیقاً چه چیزی را می‌خواهید و سپس به‌راحتی اجازه “جاری شدن” به افکار و جهان بدهید.

تمرینات قانون جذب

اهمیتی ندارد که شما با قانون جذب تازه آشنا شده‌اید یا طرف‌دار شماره یک قوانین جهانی هستید یا بزرگ‌ترین شکاک جهان هستید. اگر دوست دارید چیزی بیشتر درمورد قانون جذب بدانید، یا بفهمید چه کاری می‌تواند برای شما انجام دهد در اینجا چند تمرین ساده برای شروع وجود دارد.

لیست اهداف

وقتی به خود رنج بدهی و هر روز منتظر این باشی که کی اتفاق می‌افتد تا چیزی در زندگی‌مان ظاهر شود، انرژی ما می‌تواند باعث ایجاد مقاومت و نگرانی و کمبود شود.بنابراین، وقتی فهمیدیم که این چه چیزی است که می‌خواهیم و لیست‌هایمان را اگر فراموش کنیم، یعنی آرزوهایمان را رها کرده‌ایم. این کار باعث می‌شود از روند تحقق آرزوهایمان دور شویم و رؤیاهای ما را در جهان بی‌اثر می‌شود.

1. با جهان مانند سوپرمارکت شخصی خود رفتار کنید

“لیست اهداف ” خود را روزانه بنویسید. لیستی از آنچه را که از جهان می‌خواهید، تصور کنید که در طول روزبه دست آورده‌ای و هرکدام را تیک بزنید. آنها را روی تلفن خود، روی تکه‌های کاغذ یا یک دفترچه زیبا که مخصوص این کار خریداری شده است، بنویسید.

نوشتن لیست‌هایی ازاین‌دست به شما کمک می‌کند تا در مورد خواسته خود کاملاً شفاف باشید که دقیقاً چه می‌خواهید. بااین‌حال، بزرگ‌ترین مزیت این تمرین این است که هرچه بیشتر بنویسید و لیست‌های خود را تیک بزنید، آشکارتر شدن این موارد در زندگی شما آسان‌تر خواهد شد.

2. بازی باور کن

اختصاص دادن زمان برای بازی در عرصه‌های تخیل خود با تمرینات تجسم خلاق، می‌تواند یک تمرین ساده و سرگرم‌کننده برای بالابردن ارتعاشات خوب شما باشد. به‌علاوه، به شما کمک می‌کند تا به جهان بگویید دقیقاً چه چیزی را که می‌خواهید در زندگی خود به وجود بیاوری.

۱۰-۱۵ دقیقه وقت صرف کنید و تصور کنید روز عالی شما چگونه می‌گذرد. چه‌کار می‌کردی؟ شما چه شکلی هستید؟ وقت خود را با چه کسی می‌گذرانید؟ از بازی زندگی که می‌دانید در مرحله ایجاد هستید لذت ببرید.

۳.دیدن نشانه‌ها

برای اینکه به خود اعتمادبه‌نفس دهید و به تقویت مهارت‌های خود کمک کنید، چیز کوچکی را که اتفاق می‌افتد را تحسین کنید.
با تلاش برای نشان‌دادن چیزی کوچک و حتی ناچیز شروع کنید این می‌تواند از یک گل زیبا تا یک کتاب باشد. می‌توانید برخی از تمرینات ساده ۱۰ دقیقه‌ای تجسم را امتحان کنید. حالا، چند دقیقه به این مورد فکر کنید. وقتی آن را به دست می‌آوری چه احساسی خواهید داشت؟

دیدن نشانه ها

فقط آرام باشید و بگذارید چند لحظه افکار، شما را پر کند و به‌جای نگرانی در مورد اینکه آیا این چیز ظاهر می‌شود یا نه، منتظر آن باشید که به طور غیرمنتظره در زندگی شما ظاهر شود.

روش‌های ساده از جمله این موارد می‌تواند به افزایش فرکانس شما کمک کند و ذهن شما را به یک مکان مثبت و همسویی بهتر با اهداف خود برساند. بعلاوه هنوز، به‌عنوان شواهد قانون جذب در زندگی روزمره شما رشد می‌کند، اعتمادبه‌نفس شما افزایش می‌یابد، تا زمانی که قادر به آشکار کردن موارد بزرگ‌تر و بزرگ‌تری باشید.

آخرین مقالات سایت

description

نظرات

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
5/5 - (1 امتیاز)

این محصول را به اشتراک بگذارید

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات

فهرست