درباره ما

سایت من معادل کلمه فینگلیش (siteeman) در ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ با هدف آماده‌کردن بستری مناسب برای آنلاین شدن انواع کسب‌وکارها و همه افرادی که می‌خواهند در فضای گسترده اینترنت حضور داشته باشند راه‌اندازی شد.

من سلمان غلامی مؤسس استارتاپ سایت من با بیش از ۱۲ سال سابقه در زمینه طراحی سایت و سئو و راه‌اندازی انواع کسب‌وکارهای اینترنتی به همراه تیم حرفه‌ای و با انگیزه که در رأس این تیم آرش غلامی به‌عنوان مدیر تیم اجرایی قرار دارد، برای اولین‌بار در ایران و به‌احتمال زیاد برای اولین‌بار در دنیا استارتاپی با اهداف زیر طراحی کردیم که بتواند تأثیر مهمی در زندگی هزاران نفر از هم‌وطنان عزیزمان داشته باشد.

برای مشاهده رزومه کاری و داستان شخصی مؤسس استارتاپ سایت من «سلمان غلامی» و مدیر تیم اجرایی «آرش غلامی» می‌توانید روی اسم‌ها کلیک کنید و صفحات شخصی را ببینید

مهم‌ترین اهداف ما

  • همان‌طور که در صفحه اصلی سایت به‌صورت کامل توضیح داده شده است ما همه افراد جامعه به ۴ گروه اصلی تقسیم کرده‌ایم و برای هر یک از این گروه‌ها مسیری را مشخص کرده‌ایم که پایان این مسیر هدف رسیدن به درآمد و یا افزایش درآمد افراد در هر شرایطی که هستند.
  • برای رسیدن به هدف اصلی‌مان آموزش‌ها و محصولات حرفه‌ای طراحی کرده‌ایم که قدم‌به‌قدم از صفر و حتی زیر صفر کنار شما هستیم تا شما به نتیجه دلخواه برسید (که هدف اصلی ما هم است)
  • ما همواره سعی کرده‌ایم که در هر شرایط بتوانیم یک مزیت رقابتی بی‌نظیر داشته باشیم که با جرئت بتوانیم آن را ارائه کنیم و حتی صددرصد این استراتژی کاری را با اطمینان گارانتی کنیم.

برخی اهداف بلندمدت ما تا سال ۱۴۰۳

  1. یکی از مهم‌ترین اهداف بلندمدت ما تا سال ۱۴۰۳ راه‌اندازی حداقل ۵۰ استارتاپ موفق در زمینه‌های مختلف از صفر تا یک کارآفرین و برای این هدف ارزشمند هر روز و هر ساعت تلاش می‌کنیم که محقق شود.
  2. ساختن حداقل ۳ تا ۵ کارآفرین حرفه‌ای (در زمینه‌های مختلف) در هر یک از استان‌های عزیز کشورمان
  3. راه‌اندازی حداقل ۵۰ سیستم همکاری در فروش موفق در زمینه‌های مختلف
  4. و…

در مورد اهداف بلند مدتمان و چشم اندازه ۳ ساله‌مان صحبت می‌کنیم چون از این طریق می‌توانیم برای هزاران و میلیون‌ها نفر کارآفرینی کنیم و این هدف هم با من و شما بدون شک محقق خواهد شد. اهداف بلندمدت تعیین می‌کنیم و قدم‌های کوچک برمی‌داریم تا دنیا را جایی بهتر برای زندگی‌کردن کنیم!

چه سایتی طراحی کنم

به این مطلب امتیاز دهید

4 امتیاز
اشتراک گذاری مطالب

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دسته بندی مقالات

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات در سایت من

تبلیغات