آموزش طراحی سایت در اصفهان [قیمت + شرایط کلاس]

آموزش طراحی سایت اصفهان
7 دیدگاه
1,799 بازدید

در این مطلب 5 تا از مهمترین سوالاتی که اغلب افراد در مورد آموزش طراحی سایت در اصفهان می‌پرسند رو پاسخ دادم و همچنین بررسی می‌کنیم که برای آموزش دقیقا باید از کجا شروع کنیم؟!

پاسخ 5 تا از مهم‌ترین سوالات آموزش طراحی سایت در اصفهان

در این صفحه میخوام 5 تا از سؤالات رایجی که اغلب افراد دررابطه‌با آموزش طراحی سایت اصفهان میپرسن رو پاسخ بدم و همچنین می‌خواهیم باهم بررسی کنیم که برای آموزش طراحی سایت دقیقاً باید از کجا شروع کنیم و چه‌کارهای مهمی رو انجام بدیم، پس اگر به این حوزه علاقه‌مندید و ساکن اصفهان هستید پیشنهاد می‌کنم ویدئو زیر رو با دقت ببینید!

زمان: 5 دقیقه و 4 ثانیه
حجم فایل: 17 مگابایت

اگر ویدئو بالا رو مشاهده نکردید متن ویدئو رو از این قسمت مطالعه کنید: به نام خدا عرض سلام و ادب خدمت همهٔ همراهان عزیز سلمان غلامی هستم و توی این قسمت می خوایم دررابطه‌با آموزش طراحی سایت در اصفهان صحبت کنیم، سؤالات رایجی که اغلب افراد می‌پرسند رو باهم پاسخ بدیم و در نهایت به این برسیم که دقیقاً برای کلاس طراحی سایت اصفهان باید از کجا شروع کنیم و چه‌کارهای مهمی رو انجام بدیم. (در ادامه قسمت‌های مهم این صفحه رو آوردم که شما بنا به نیازتون انتخاب کنید)

همه سوالات آموزش طراحی سایت در اصفهان (3 دسته کلی)

خوب توی این چند سالی که دارم توی زمینه آموزش فعالیت می‌کنم، سؤالات بسیار، بسیار زیادی پرسیده میشه از طرف دانشجوها و افرادی که میخوان یک مهارتی رو آموزش ببینند، سؤالات به شکل‌های مختلف، من اومدم این سؤالات رو سه تا دسته کلی کردم:

 • دسته اول (سوالات دانشجو)

بخشی از سؤالات مربوط به خود فرد یا خود دانشجو میشه، مواردی که حالا سؤال برا خودش پیش میاد و علت اصلی و پاسخ اصلی خود دانشجو و خود فردی هست که میخواد اون مورد رو آموزش ببینه.

 • دسته دوم (محتوای آموزشی)

یکی دیگه از دسته‌های سؤالات اینکه دررابطه‌با محتوای آموزشی دوره که توی این دوره چه مطالبی رو یاد می‌گیریم؟ چطور یاد می‌گیریم؟ سخت، آسون و کلاً دررابطه‌با محتوای آموزشی دوره هست

 • دسته سوم (مدرس دوره)

هم دررابطه‌با مدرس دوره که این مدرس دوره، آیا فرد مناسبی هست؟ آیا ما می‌تونیم نتیجه خوبی بگیریم یا نه؟

آموزش طراحی سایت در اصفهان

چرا این صفحه رو ایجاد کردم؟

اگر دنبال‌کننده آموزش‌های سایت من بوده باشید مطمئناً می دونید که روال آموزشی یک روال خاصی داره و اون هم برای همهٔ جا یکسان! این‌طور نیست که ما بگیم فقط در اصفهان باید این شکلی آموزش ببینیم، در تهران باید این‌طوری و در شهرهای دیگه متفاوت نه! فقط این قسمت چون سؤال خیلی زیادی بود از همشهریان عزیز و خودم هم ساکن اصفهانم و سال‌ها دارم توی این زمینه فعالیت می‌کنم، تصمیم گرفتم که یک صفحه مخصوص این کلمه‌های کلیدی و مخصوص این نیازی که اغلب افراد می‌پرسند ایجاد کنم و بتونم که سؤالات رو پاسخ بدم و به یک نتیجهٔ خوبی برسیم.

رایج‌ترین سوالاتی که اغلب دانشجوها می‌پرسند (واقعا تعدادشون زیاده!)

مثلاً دانشجو تماس می گیره که من میخوام طراحی سایت رو یاد بگیرم از کجا باید شروع کنم؟ چطور باید شروع کنم؟ نیاز به مهارت خاصی هست؟ پیش‌نیاز خاصی نیاز داره؟ حالا چون بحث کدنویسی و اینجور موارد هم هست آیا من باید زبان انگلیسی یاد بگیرم؟ من مثلاً نمی دونم واقعاً به این حوزه علاقه دارم یا نه؟ من نمی دونم موفق میشم یا نه؟ طراحی سایت شما به‌صورت نمی دونم با کدنویسی یاد می‌دید؟ بدون کدنویسی یاد می‌دید؟ هزینش چقدر؟ مکانش کجاست؟ و کلی سؤال دیگه که این سؤالات رو توی مرحله اول اومدم به این سه تا دسته تقسیم کردم و الان می خوام در ادامه این قسمت ۵ تا از سؤالات رایج و بسیار مهمی که خوب بقیه سؤالات رو هم پوشش میده رو باهم بررسی کنیم و در نهایت ببینیم که دقیقاً باید از کجا شروع کنیم.

آموزش طراحی سایت اصفهان

یک نکته مهم قبل از پاسخ به سوالات!

قبل از اینکه برم سراغ سؤالات و سؤالات پاسخ بدم اگر احیاناً در حین اینکه حالا این سؤالات دارم پاسخ میدم سؤال شما پاسخ داده نشد یا دغدغه و نگرانی شما یک مورد دیگه ای بود من پایان همین یک صفحه فرم مشاوره قرار دادم که اون فرم رو پر می‌کنید من توی اولین فرصت باهاتون تماس می‌گیرم و کامل دررابطه‌با آموزش یا هر سؤال دیگه ای که داریم با هم صحبت می‌کنیم پس جای هیچ نگرانی نیست بریم سراغ سؤالات مهمی که توی این حوزه پرسیده میشه.

آموزش ساخت سایت در اصفهان

هزینه دوره + شرایط کلاس آموزش طراحی سایت در اصفهان

همان‌طور که در ویدیو معرفی توضیح دادم، الان نوبت اینه که بریم سراغ سوالات رایج شما، اولین و مهم‌ترین سوال اینه که هزینه کلاس طراحی سایت و شرایط کلاس‌ها به چه صورتی؟

زمان: 13 دقیقه و 41 ثانیه
حجم فایل: 48 مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: خوب بریم سراغ مهم‌ترین سؤالاتی که اغلب دانشجویان توی این مدت از من می‌پرسند و هم سعی کردم به شکل‌های مختلف چه توی سایت و چه توی مشاوره‌هایی که حالا داریم پاسخ شون رو بدم، اولین سوال در مورد قیمت آموزش طراحی سایت هست!

هدف اصلی این دوره آموزشی چیه؟

نکته مهمی که توی قیمت کلاس طراحی سایت اصفهان هست اینکه من شیوه آموزشیم برای همه دانشجوهام به این شکل که یک هزینه ثابت و مشخصی نیست که الان بگم که من کل این دوره رو این هزینه رو دریافت می‌کنم، پس هزینه آموزش طراحی سایت اصفهان چطور تعیین میشه؟ هزینه دوره قبل از اینکه بخواهیم آموزش رو شروع کنیم، با چه هدفی هست؟ (اینجا رو خیلی دقت کنید) هدف اصلی دوره آموزش طراحی وب سایت در اصفهان اینه که پایان دوره یک وب‌سایتی داشته باشید که به درآمد برسه.

دقیقا هزینه کلاس‌ها و دوره بر چه اساسی تعیین میشه؟

این دوره و مطالبی که قراره بهتون آموزش بدم، یکسری فاکتورهایی رو با استانداردهای بسیار، بسیار بالایی برای دوره طراحی سایت اصفهان در نظر گرفتم که واقعاً دوست دارم کسی با من آموزش میبینه و کسی که الان توی این دوره آموزشی شرکت میکنه حتماً به یک نتیجه خوبی برسه و هزینه مشخص و ثابتی نداره هزینه چطور تعیین میشه کی تعیین میشه؟ ما یک تست اولیه داریم، یک صحبت اولیه‌ای داریم که ببینیم که خود دانشجو کسی که میخواد آموزش ببینه اول اینکه واقعاً چقدر مشتاق به این حوزه هست؟ چقدر تشنه آموزش هست؟ و چقدر اطلاعات اولیه داره درمورد این حوزه؟

دقیقا انگیزه اصلی از آموزش چیه؟

مطمئنم تأیید می‌کنید که وقتی کسی میخواد بره سراغ یه مطلب آموزشی قبل از شروع یک انگیزه‌ای برای اون فرد ایجاد شده (به شکل‌های مختلف) که انگیزه اصلی یک فرد برای آموزش، دقیقا یک تصویر و یا دیدگاهی هست که در آینده از خودش داره. که این دیدگاه اینطوری شکل گرفته که، شخصی که تصمیم داره آموزش ببینه ممکنه افراد زیادی رو دیده که کلاس آموزش طراحی سایت در اصفهان رفتن و یا مشاوره گرفتند، کسب‌وکارها رو بررسی کردند و انگیزه آموزش ایجاد شده!

دوره آموزش طراحی وب سایت در اصفهان / سایت من

مکان کلاس آموزش طراحی سایت در اصفهان کجاست؟ (آنلاین یا حضوری؟)

سؤال دوم اینه که مکان آموزش کجاست؟ آنلاین برگزار میشه؟ یا حضوری؟ به چه شکلیه؟ این سؤالات، سؤالات زیاد دیگه ای هم داره، مثلاً ما اگر کلاس حضوری طراحی سایت اصفهان باشه تأثیر بیشتری داره آیا شما آموزش هاتون حضوری؟ من آموزش آنلاین شرکت کردم به نتیجه نرسیدم آیا آموزش آنلاین شما به دردم میخوره؟ من دوره های آموزش طراحی وب سایت در اصفهان خریدم استفاده کردم به دردم نخورد آیا دوره شما به دردم نمیخوره؟ و کلی سؤالات دیگه که همه رو در ویدیو زیر توضیح دادم، اگر این سوالات برای شما هم پیش اومده پیشنهاد می‌کنم ویدیو زیر رو چندین بار با دقت ببینید!

زمان: 10 دقیقه و 14 ثانیه
حجم فایل: 43 مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: و اما سؤال دوم که در رابطه با مکان آموزش هست، که همین سؤال زیرمجموعه‌های زیادی داره که میتونم بگم ۹۰ درصدش مربوط میشه به خود دانشجو، اگر یادتون باشه گفتم کل سؤالاتی که دررابطه‌با آموزش طراحی سایت در اصفهان هست رو سه دسته کردیم: دسته اول: خود دانشجو دسته دوم: محتوای آموزشی دسته سوم: مدرس، سوالاتی که دررابطه‌با نحوه آموزش دیدن هست، صددرصد برمیگرده به نظر من صددرصد برمیگرده به خود دانشجو!

مکان دوره‌ها و کلاس طراحی وب سایت در اصفهان

اول این رو بگم که دوره‌های آموزشی که ما توی اصفهان برگزار می‌کنیم؛ آموزش خصوصی طراحی سایت، دوره حضوری طراحی سایت و آموزش آنلاین طراحی سایت باهدف رسیدن به درآمد است و شما باید توی این دوره به درآمد برسید! معمولا آموزش‌ها به دو صورت آنلاین و حضوری بحث حضوری خوب ما سه تا دفتر داریم در حال حاضر که اونم شرایط خودشو داره قبل از اینکه بخواهیم به‌صورت حضوری آموزش برگذار کنیم شما باید درخواستش رو برام از طریق همین فرم بفرستید من بررسی کنم ببینم که توی این سه تا مکان فضای خالی رو داریم یا نداریم و باید اون شرایط حضوری برگزارشدن آموزش رو بهتون کامل توضیح میدم که به چه شکلیه هست.

کلاس‌های حضوری طراحی وب کجا برگزار میشن؟

یکی از دفترها آمادگاه هست یکی دروازه شیراز و یکی هم ملک شهر هست که توی این سه تا مکان ما آموزش‌های طراحی سایت در اصفهان رو به‌صورت حضوری انجام میدیم و نیازمند اینکه شما قبلش حتماً یک بررسی داشته باشید که ما فضای خالی توی حضوری داریم یا نه؟

دوره حضوری طراحی سایت در اصفهان

در کلاس آنلاین طراحی وب سایت اصفهان دقیقا چی یاد می‌گیریم؟

سوال بعدی که اغلب دانشجوها میپرسن در مورد محتوای آموزشی دوره هست که دقیقا در این آموزش شخصی طراحی سایت در اصفهان چی یاد می‌گیریم؟ سر فصل‌های دوره چیا هستند؟ آیا آموزش طراحی سایت پروژه محور هست؟ و کلی سوال دیگه همه رو در ویدیو زیر کامل توضیح دادم، پیشنهاد می‌کنم ویدیو زیر رو چندبار با دقت ببینید!

زمان: 14 دقیقه و 46 ثانیه
حجم فایل: 76 مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو این قسمت مطالعه کنید: خوب و اما سؤال بعدی که دوباره این سؤال هم زیرمجموعه‌های بسیار، بسیار زیادی داره به شکل‌های مختلف این سؤال مطرح میشه اصل مطلب و اصل موضوع برمی‌گرده به محتوای آموزشی دوره که الان توی این کلاس خصوصی طراحی سایت قرار ما چه چیزهایی رو یاد بگیریم؟ و شما چه چیزهایی را به ما یاد می‌دید؟ فکر کنم که تا الان دیگه باید متوجه شده باشید که محتواهای آموزشی و سرفصل‌هایی که برای کلاس های طراحی سایت تعیین می‌کنم یه سرفصل مشخص و واحدی نیست، این کلاس طراحی وب سایت بر اساس توانمندی‌ها، مهارت، علاقه و انگیزه اصلی دانشجو بر اساس این چهارتا معیار بسیار مهم و کلیدی تعیین میشه و سرفصل‌های از پیش تعریف شده‌ای نیست، با این حال در جدول زیر مهم‌ترین موضوعاتی که در هر دوره آموزش میدم رو آوردم.

مهمترین سرفصل های این دوره
دوره مقدماتی آموزش کامل وردپرس - طراحی وبسایت شخصی شما و ...
دوره متوسطه آموزش فتوشاپ - طراحی و پیاده سازی قالب های اختصاصی و ...
دوره پیشرفته آموزش 20 زبان برنامه نویسی، PHP - Java Script - JQuery ,...
جزئیات بیشتر تماس بگیرید: 09138835546

یه توضیحات کلی در مورد سر فصل‌های دوره!

و حالا شاید این نگرانی پیش بیاد که خوب آقا حالا به‌طورکلی ما چی رو یاد می‌گیریم همان‌طور که گفتم کل آموزش خصوصیمون توی سه تا ترم اصلی انجام میشه مقدماتی، متوسطه و پیشرفته هدف نهایی این دوره اینکه شما یه سایت طراحی کنید به درآمد برسه، توی مقدماتی به‌طورکلی اگر بخوام بگم شما علاوه بر مهارت‌های فنی طراحی وبسایت در کنارش یک سری مهارت‌های نرم‌رو هم یاد می‌گیرید که به‌شدت توی بحث اینکه شما ارتباط بگیرید با مشتری و پروژه بگیرید بهتون کمک میکنه!

 • یکی از هدف‌های اصلی من در این دوره!

یکی از هدف‌های من اینکه توی این دوره آموزشی شما علاوه بر اینکه مهارت‌های فنی و تخصصی طراحی سایت و سئو یا به‌طورکلی دیجیتال مارکتینگ رو یاد می‌گیرید در کنارش مهارت‌های نرم هم یاد بگیریم، حالا مهارت‌های نرم چیه مهارت‌هایی که خوب برمیگرده به فن بیان شما، برمیگرده به یکی از مهم‌ترین هاش همین تولید کردن ویدئو هست، نوشتن مطلب‌های درست و اصولی، تکنیک‌های تبلیغ‌نویسی، چگونه عنوان‌های جذاب بنویسیم، چگونه عنوان‌های بنویسیم که درصد کلیک شدن روی این عنوان‌ها و نتایج توی گوگل خیلی بالاتر بره.

دوره آموزش طراحی سایت با کدنویسی یا بدون کدنویسی؟

در ویدیو زیر جواب این سوال پرتکرار رو کامل و جامع توضیح دادم و همچنین توضیح دادم که چطور آموزش طراحی سایت رو به صورت پیشترفته و حرفه‌ای می‌تونید یاد بگیرید، پیشنهاد می‌کنم ویدیو زیر اصلا از دست ندین!

زمان: 7 دقیقه و 16 ثانیه
حجم فایل: 30 مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: و اما سؤال بعدی دررابطه‌با اینکه الان سایتی که ما توی دوره آموزش طراحی سایت در اصفهان یاد می‌گیریم به چه شکلی هست؟ با کدنویسی یا بدون کدنویسی؟ توی این سؤال دررابطه‌با بدون کدنویسی صحبت می‌کنم که طبق معمول زیرمجموعه این سؤال اصلی و کلیدی سؤالات زیاد دیگه ای هم هست باید بهتون بگم که هر دو تا حالتش رو شما نیاز دارید؛ یعنی هم بدون کدنویسی هم با کدنویسی ما توی دوره آموزشی مون (آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته) هر دو تا حالت رو آموزش میدیم که شما هم بدون کدنویسی و با کدنویسی این طراحی سایت رو به صورت پیشترفته و کامل یاد بگیرید.

منظورم دقیقا از طراحی سایت بدون کدنویسی چیه؟

منظور از بدون کدنویسی نه اینکه اصلاً کدنویسی نداشته باشه و هدفم نیست که فقط بیام محتوای آموزشی رو طوری جلوه بدم که نه بدون یک خط کدنویسی شما هیچ کدنویسی نیاز ندارید در کمترین زمان ممکن میتونید سایتتون رو طراحی کنید اصلاً چنین چیزی وجود نداره یعنی سایتی هم که میگیم بدون کدنویسی حداقل شما توی بعضی از جاها، لااقل توی دوره آموزشی که من دارم آموزش می دیم این شکلی بعضی جاها نیاز دارید که Html و Css رو یاد بگیرید.

دلیل اصلی آموزش زبان برنامه نویسی وب چیه؟

Html و Css پایه‌ای‌ترین زبان‌هایی هستند (که اصلاً اچ تی ام ال و نمیشه گفت زبان برنامه‌نویسی) که شما باید یاد بگیرید؛ مثلاً اگر ما می‌خواهیم یک ویدئو توی سایتمون بزاریم چرا باید بیاییم بریم یه افزونه یا پلاگینی روی سایت مون نصب کنیم که کلی کد داره کلی روی سرعت سایت مون تأثیرگذار روی امنیت سایت مون تأثیرگذار این رو راحت با یکی از تگ‌های اچ تی ام ال توی سایتمون استفاده می‌کنیم حالا این تگ اچ تی ام ال خوب ظاهر خوبی نداره، یک ظاهر خیلی ساده باید بهش بدیم پس نیازمند که یک حداقل سی اس اس هم بدونیم.

آموزش برنامه نویسی در اصفهان

آموزش برنامه نویسی در اصفهان

در قسمت آخر دوره آموزش طراحی سایت (دوره پیشرفته) آموزش برنامه نویسی سایت رو داریم که در این قسمت یک سایت کامل و جامع رو از صفر تا صد با هم کدنویسی می‌کنیم، توضیحات بیشتر رو در ویدیو زیر دادم (طراحی سایت با کدنویسی یکی از زمینه‌های مورد علاقه خودم هست!) پیشنهاد می‌کنم ویدیو رو با دقت ببینید!

زمان: 12 دقیقه و 45 ثانیه
حجم فایل: 54 مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: و اما سؤال آخر دررابطه‌با آموزش طراحی سایت در اصفهان که سؤال بسیار، بسیار جذابی و خودم خیلی، خیلی بهش علاقه دارم و واقعاً اگر بخوام اولویت بدم این اولویت برای من هزاره یعنی واقعاً لذت‌بخش‌ترین کار برای من طراحی سایت با کدنویسی به‌صورت اختصاصی ( آموزش برنامه نویسی در اصفهان ) البته که خوب بعضی جاها من گفتم که اختصاصی کد زدن برای بعضی از پروژه نیازی نیست و باید از CMS های آماده، از موارد آماده‌ای که توی گوگل هست استفاده کنیم؛ ولی واقعاً خیلی به این حوزه علاقه دارم و با عشق این کار را انجام می‌دم و تبریک میگم به شما ای که توی هر حالتی فرقی نمی کنه کدنویسی یا با بدون کدنویسی این کار رو دارید انجام می‌دید؛ چون یه بخشی از این دوره وقتی وارد این دوره آموزشی میشید بخش مهمش که توی ترم پیشرفته ما هست طراحی قالب سایت با کدنویسی هست.

مزیت‌های مهم کلاس طراحی سایت اصفهان (طراحی سایت با کدنویسی)

از ویژگی‌های مهم برنامه نویسی میتونم بگم که این مهارت میتونه خیلی بهتون اعتمادبه‌نفس بده، انگیزه بده، علاقه بده برا من که بی‌نهایت فاکتورهای زیادی رو داره که اصلاً کلاً هر موقع انگیزه انجام کار هر موقع حال‌وحوصله‌ای ندارم کافیه یه دو خط کد بزنم این حالم دوباره خوب میشه و امیدوارم این اتفاق هم برای شما به افته برای همه کسایی که توی دوره آموزشی من بودند که این اتفاق افتاده، نه اینکه بگم من یه چیزی رو بهشون تزریق کردم که این اتفاق افتاد، یه چیزی رو بهشون گفتم که این اتفاق افتاد نه کلاً خاصیت این حوزه، خاصیت این مهارت، طراحی سایت با کدنویسی این شکلی که این انگیزه رو به‌صورت ناخودآگاه برای ما ایجاد میکنه چون برنامه‌نویسی و طراحی سایت که حالا توی قسمت‌های قبلی هم بهش اشاره کردم یک خصلت خلق‌کنندگی به ما میده که این خلق‌کنندگی واقعاً لذت بخشه!

آموزش طراحی سایت با کد نویسی

بریم سراغ اصل موضوع که توی آموزش برنامه نویسی طراحی سایت دقیقاً چه‌کارهایی رو انجام می دیم؟ پایه و اساس کارمون html و css هست بعد از اینکه شما html و css یاد گرفتید چند تا قالب html طراحی می‌کنید بعد که طراحی کردید این قالب رو bootstrap می‌کنیم که صحبت می‌کنید رابطه باش، توی این سؤال آخر اگر چیزی رو میگم که آشنایتی باهاش ندارید کاملاً طبیعیه و اگر سؤالی داشتید میتونید بپرسید البته ولی اگر براتون ناشناست اینها مواردی که ما تویی بخش پیشرفتمون کار می‌کنیم و موارد حرفه‌ای‌تر هستند پس اول قالب با html و css طراحی می‌کنیم چند تا قالب توی 5 تا حوزه، حوزه‌ها هم بهتون بگم فروشگاهی، خدماتی، آموزشی، محتوایی و اختصاصی کل وب‌سایت‌هایی که در حال حاضر در سطح اینترنت دارن فعالیت می‌کنند این پنج تا حوزه هستند که ما 5 تا قالب با html و css می‌زنیم.

آموزش برنامه نویسی طراحی سایت اصفهان

روش برگزاری دوره آموزش طراحی سایت به چه صورت؟

دوره آموزش طراحی سایت اصفهان را به 3 روش برگزار میشه که دانشجو بعد از مصاحبه اولیه و تأیید از طرف ما، انتخاب میکنه که در کدام دوره شرکت کنه، در ادامه توضیحاتی دررابطه‌با این 3 روش دادم، شما در کدام دوره می‌خواهید شرکت کنید؟

1- کلاس خصوصی (تک‌نفره)

کلاس خصوصی طراحی سایت در اصفهان به‌صورت تک‌نفره و حضوری است به این صورت که هر هفته یک جلسه آموزش داریم (هر جلسه 1 الی 2 ساعت) و سرفصل‌های دوره بر اساس تایم خالی دارید اختصاصی و ویژه شما طراحی میشه البته اگر سرعت یادگیری و پیشرفت شما خوب باشه میتونیم 2 جلسه در هفته آموزش داشته باشیم، مکان آموزش هم 1- دروازه شیراز 2- آمادگاه 3- ملک شهر، برای اطلاعات بیشتر از طریق دکمه‌های زیر تماس بگیرید و یا فرم مشاوره رو پر کنید

2- کلاس آنلاین (تک‌نفره)

کلاس آنلاین طراحی سایت اصفهان هم به‌صورت خصوصی و تک‌نفره در گوگل میت به‌صورت تماس تصویری (لایو و زنده) برگزار میشه، همانند کلاس‌های خصوصی حضوری، هفته‌ای یک جلسه آموزش داریم (هر جلسه 1 الی 2 ساعت) که بعد از مصاحبه اولیه با شما مطالب دوره بر اساس تایم خالی که به من میدین اختصاصی و ویژه شما طراحی میشه، برای اطلاعات بیشتر از طریق دکمه‌های زیر تماس بگیرید و یا فرم مشاوره رو پر کنید

3- کلاس گروهی (حداکثر 8 نفر)

کلاس‌های گروهی یا کلاس عمومی آموزش وب‌سایت به‌صورت حضوری هست و ظرفیت کلاس‌ها برای کیفیت بهتر حداکثر 8 نفره است برای شرکت در این کلاس‌ها ابتدا برای شما یک مصاحبه اولیه داریم که مشخص بشه در چه وضعیتی هستید؟ (از صفر، صفر می‌خواهید شروع کنید؟ یا پیش‌زمینه‌ای دارید؟) بعد از مصاحبه اولیه، پیش ثبت‌نام می‌کنید و بعد از اینکه ظرفیت کلاس‌ تکمیل شد، آموزش‌ها رو شروع می‌کنیم، مکان آموزش هم 1- دروازه شیراز 2- آمادگاه 3- ملک شهر، برای اطلاعات بیشتر از طریق دکمه‌های زیر تماس بگیرید و یا فرم مشاوره رو پر کنید

توضیحات تکمیلی در رابطه با آموزش طراحی سایت در اصفهان

در ویدئو زیر یکبار برای همیشه موضوع آموزش رو کامل جامع توضیح دادم که شما دقیقا باید از کجا شروع کنید و چطور به نتیخ خوبی برسید (پیشنهاد می‌کنم ویدئو زیر را چندبار با دقت ببینید)

زمان: 45 دقیقه و 28 ثانیه
حجم فایل: 163 مگابایت

اگر ویدئو بالا رو مشاهده نکردید متن ویدئو رو از اینجا مطالعه کنید: سلام به شما دوست عزیزی که کلمه آموزش طراحی سایت در اصفهان و سرچ کردید سلمان غلامی هستم و توی این قسمت می‌خواهیم باهم بررسی کنیم که طراحی سایت رو چطور باید یاد بگیریم که بتونیم به‌عنوان یک مهارت حرفه‌ای ازش استفاده کنیم پس اگر دوست دارید بدونید که راه و روش درست و اصولی یادگیری طراحی سایت و به چه صورتی باشه که ما بتونیم از این طریق به درآمدهای عالی و پایداری برسیم در ادامه این قسمت با من همراه باشید.

مطمئنم الان چندتا نگرانی مهم دارید!

خوب مطمئنم که الان یک سری نگرانی‌ها و دغدغه‌هایی براتون به وجود آمده که وقتی مثلاً این کلمه رو سرچ کردید با دوره‌ها و سایت‌های بسیار زیادی روبرو شدید که الان من دوره‌های رایگان شرکت کنم، دوره‌های حضوری شرکت کنم، دوره آنلاین شرکت کنم، دوره فشرده شرکت کنم، دوره خصوصی شرکت کنم، کدوم این دوره‌ها مناسب من هست؟ من باید از کجا شروع کنم که وارد یک حوزه‌ای بشم باید بهتون بگم که این نه‌تنها نگرانی شماست، بلکه نگرانی من و همه افراد دیگه ای هست که می خوان وارد یک حوزه بشن.

آموزش رو دقیقا باید از کجا شروع کنیم؟

حالا فرقی نمی کنه که این آموزش توی اصفهان باشه یک شهر دیگه ای هر فردی که میخواد وارد یک حوزه‌ای بشه که اول این خیلی مهمه که بهش علاقه داره و میدونه که تهش به درآمد می رسه وقتی که میخواد وارد این حوزه بشه با یک همچین چالش‌هایی روبرو میشه که من واقعاً از کجا شروع کنم کدام دوره و کدام آموزش مناسب منه بیام از صفر تا صد خودم یاد بگیرم زیر نظر یک کسی که تجربه کافی داره شروع کنم کارکردن و کلی داستان دیگه من توی این قسمت می خوام یک سری واقعیت‌ها رو بهتون بگم که توی هر آموزش کاربردی و حالا چون توی این قسمت موضوع مون طراحی سایت هست بیشتر دررابطه‌با طراحی سایت صحبت می‌کنم که شما دقیقاً این روند یادگیری رو یاد بگیرید و بدونید که از کجا شروع کنید.

آموزش ساخت سایت در اصفهان

چگونه یک آموزش را به مهارت پول‌ساز تبدیل کنیم؟

اگر یکبار برای همیشه بدونیم وقتی که می خوایم یک موضوع جدیدی رو یاد بگیریم وقتی می‌خواهیم از همه مهم‌تر تبدیلش کنیم به یک حرفه، تبدیلش کنیم به مهارت پول‌سازی که بتونیم روش حساب کنیم چه نکته‌های مهم رو باید بدونیم حالا موضوع فرقی نمی کنه چی باشه! من خودم جز اون دسته از افرادی هستم که واقعاً عاشق برنامه‌نویسی و موضوعاتی (مثل آموزش خصوصی طراحی سایت در اصفهان) که توی سایت من منتشر می‌کنیم هستم.

اولین قدم در آموزش طراحی سایت در اصفهان (و دیگر آموزش‌ها)

پیش‌فرض من این‌طوری که الان شمایی که دارید این قسمت رو میخونید درسته که الان نگران این هستید که چه آموزشی مناسب شما هست، و اون انگیزه اولیه رو دارید حالا انگیزه میتونه به شکل‌های مختلف ایجاد بشه یعنی یا شنیدید یا خودتون نیاز داشتید که یک سایتی برای خودتون طراحی کنید و دوست داشتید خودتون یاد بگیرید یا اینکه شنیدید که درآمد این حوزه خیلی خوبه، طراحان سایت در ماه درآمدهای چند ده میلیونی و چند صد میلیونی حتی دارند و بنا به هر دلیلی یک انگیزه‌ای ایجاد شده و این انگیزه برای همه افراد ایجاد میشه.

دلیل اصلی که در آموزش انگیزمون میاد پایین!

می خوام همین ابتدا وقتی شما این انگیزه لازم رو دارید، شروع کنید یک سری‌کارها رو انجام بدید و نتیجه نهایی رو بهش برسید چون اگر از این انگیزه، الان خیلی خوب استفاده نکنید آروم آروم این انگیزه از بین میره و ما همیشه دنبال این هستیم که بریم سراغ این کار، بریم سراغ اون کار و تهش به این می‌رسیم که اشتباه بسیار، بسیار بزرگی! و ازتون می خوام اگر این قسمت رو الان دارید مطالعه می‌کنید عمیق این قسمت رو چند بار بخونید.

چگونه همیشه انگیزه بالایی برای یادگیری داشته باشیم؟

وقتی یک انگیزه‌ای براتون ایجاد شده به‌واسطه یک فردی، یک کسی، یک جایی، یک انگیزه‌ای براتون ایجاد شده الان می‌خواهید توی این حوزه فعالیت کنید، در حوزه (و تقریبا میتونم بگم هر حوزه‌ای) وقتی یک کاری رو براش انجام ندید انگیزه از بین میره و اتفاقی که می افته اینکه به‌جای اینکه بیاییم بریم سراغ علاقمون، به‌جای اینکه بیاییم بریم اون چیزی که واقعاً دوسش داریم، واقعاً حس خوبی داریم میریم میگردیم سراغ کارهایی که ببینیم کدوم درآمد بیشتری داره.

اشتباه بزرگی که اغلب افراد انجام میدن!

اگر نتونیم از این انگیزه خوب استفاده کنیم میریم سراغ کارهایی که مثلاً فلانی رفته توی فلان کار چنده ده و چند صد میلیون درآمد داره ما هم بریم سراغ اون کار، رفتار اغلب افراد این‌طوری وقتی یک کسی درآمد خوبی داره از میپرسن شغلت چیه؟ اینو بدونید که توی هر شغلی، هر شغلی فرقی نمی کنه ما می تونیم درآمد خوبی داشته باشیم و از اون طرف میتونیم اصلاً درآمد نداشته باشیم مطمئنم تأیید می‌کنید که هر حتی دکترهایی هستند که درآمدهای بسیار عالی دارند و دکترهایی هستند که اجاره مطبشون هم نمی تونن بدن و توی همهٔ شغل‌ها همین‌طور ما افراد موفق داریم، افراد شکست‌خورده افراد موفق افرادی هستند که از انگیزه لازم استفاده کردند و شروع کردن به انجام‌دادن.

آموزش ساخت سایت در اصفهان

سوالات پرتکرار شما عزیزان!

هزینه کلاس آموزش طراحی سایت چقدر؟

ازآنجایی‌که این دوره به صورت خصوصی، آنلاین و گروهی برگزار میشه، هزینه و زمان مشخصی نداره و قیمت دوره بعد از مصاحبه اولیه مشخص میشه که دانشجو انتخاب میکنه میخواد در کدوم دوره (خصوصی، آنلاین یا گروهی) شرکت کنه، ادامه مطلب

در این دوره دقیقاً چی یاد می‌گیریم؟ (سرفصل‌های دوره)

اولین چیزی که در این دوره یاد می‌گیرید یک سایت با اسم و فامیل خودتان طراحی می‌کنیم (به‌عنوان رزومه کاری شما) و این سایت طوری طراحی و پیاده‌سازی می‌کنیم که وقتی اسم و فامیل خودتان رو در گوگل سرچ کردید اسم و سایت شما در نتیجه اول گوگل باشه، این سایت که به‌عنوان رزومه کاری شماست شامل آموزش کامل و جامع وردپرس – آموزش سئو – دیجیتال مارکتینگ هست علاوه بر این طراحی قالب فروشگاهی – قالب خدماتی – قالب آموزشی – قالب محتوایی و شرکتی به‌صورت کامل یاد خواهید گرفت، میتونم بگم در این دوره تقریباً هر نوع وب‌سایتی با هر موضوعی رو به‌صورت حرفه‌ای یاد خواهید گرفت، البته برای این دوره نمیشه سرفصل‌های مشخصی تعریف کرد؛ چون آموزش‌ها برای هر دانشجو اختصاصی و ویژه تعریف میشه، اطلاعات بیشتر

برای طراحی سایت باید از کجا شروع کنیم؟

1- تعیین هدف 2- آموزش‌دیدن 3- انجام‌دادن همین سه مرحله ساده رو، بارهاوبارها در پروژه‌های مختلف باید تکرار کنیم، هیچ‌چیز سخت و پیچیده‌ای نیست مگر اینکه روش درست هرکدام از سه مرحله رو ندانیم! برای اطلاعات بیشتر شما یک ساعت مشاوره رایگان داریم، دریافت مشاوره

چگونه طراحی سایت رو یاد می‌گیریم؟

بهترین روش یادگیری طراحی سایت و برنامه‌نویسی اینه که مطالبی که آموزش می‌بینیم رو تبدیل کنیم به مهارت، و برای این کار کوچک‌ترین آموزش‌ها باید به‌صورت عملی باشه، یعنی در قالب پروژه‌های عملی تعریف بشه، در این دوره همه مطالبی که آموزش می‌بینید، پروژه محور و عملی هستند، اطلاعات بیشتر

چقدر طول میکشه طراحی سایت حرفه‌ای یاد بگیریم؟

زمان دوره به تایم‌های خالی شما بستگی داره، هرچقدر تایم داشته باشید بر اساس همان برنامه‌ریزی می‌کنیم و دوره رو پیش می‌بریم، و زمان دقیق دوره بعد از مصاحبه اولیه تعیین میشه، ادامه مطلب

مکان آموزش کجاست؟ (حضوری یا آنلاین)

آموزش‌ها به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار میشه، آموزش‌های حضوری ما در 3 تا مکان برگزار میشه، دفتر آمادگاه – دفتر دروازه شیراز و دفتر ملک شهر و کلاس‌های آنلاین هم به‌صورت تصویری یک جلسه در هفته، هر جلسه 1 الی 2 ساعت هست اطلاعات بیشتر

پیش‌نیازهای این دوره چی هست؟

پیش‌نیاز اصلی این دوره انگیزه و علاقه شما به طراحی سایت و برنامه‌نویسی هست و تقریباً میتونم بگم پیش‌نیاز خاصی نداره، فقط نیازمند اینه که شما با اینترنت بتونید کار کنید و الان که دارید این مطلب میخونید همه پیش‌نیازهای لازم رو دارید، فقط قبل از شروع آموزش‌ها باید یک صحبت اولیه داشته باشیم تا ببینیم که شما الان در چه وضعیتی هستید؟ از صفر، صفر می‌خواهید شروع کنید؟ یا یک آشنایی کلی از قبل دارید؟ تا از این طریق بتونیم دوره رو اختصاصی و ویژه شما جلو ببریم، اطلاعات بیشتر

آیا این دوره شرایط سنی خاصی داره؟

خیر! چون این دوره خصوصی و تک‌نفره بر اساس شرایط شما طراحی میشه و تقریباً میتونم بگم هیچ محدودیتی نداریم، اطلاعات بیشتر

آیا این دوره مدرک هم داره؟

خیر! اگر منظورتون مدرک فنی حرفه‌ای هست و هدفتون از آموزش گرفتن مدرک، خیر در این دوره مدرک فنی حرفه‌ای نداریم و این دوره مناسب شما نیست! چون سازمان فنی حرفه‌ای سرفصل‌هایی که من در این دوره ارائه می‌کنم رو خیلی، خیلی محدود می‌کرد و مجبور بودم کلی از سرفصل‌ها رو حذف کنم که قطعاً به ضرر دانشجو بود، حالا دوتا تصمیم داشتم 1- سرفصل‌های دوره رو کم کنم تا بتونم مدرک فنی هم به دوره اضافه کنم 2- تمرکز رو بزارم روی بهتر و بیشتر کردن محتوای دوره که دانشجو پایان دوره به یک متخصص تبدیل بشه! قطعاً گزینه دوم رو انتخاب کردم و اگر شما هدفتون فقط گرفتن مدرک، این دوره مناسب شما نیست! ولی اگر هدفتون اینه که به متخصص طراح و برنامه‌نویس سایت تبدیل بشید این دوره قطعاً به شما کمک میکنه

بعد از پایان این دوره میتونیم وارد بازار کار بشیم؟

بله صددرصد! این دوره رو من با این هدف طراحی کردم که همه دانشجوهام پایان این دوره یک رزومه کاری خیلی خوب و مطمئن داشته باشند که بتونن پروژه‌های بزرگ و خوبی رو بگیرند! علاوه بر این با اصول قراردادنویسی – روش‌های تعیین قیمت و زمان پروژه‌های مشتری – روش بستن قرارداد پشتیانی سایت با مشتری و موارد بسیار مهم دیگه که در طول دوره کامل و جامع یاد خواهید گرفت، اطلاعات بیشتر

دوستانی که این مطلب را مطالعه کردند، از مطالب زیر هم خیلی استقبال کردند!

7 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • میلاد
  1401/11/14 13:31

  سلام.خسته نباشید.من ۳۶ سالمه و از خیلی وقت پیش علاقه زیادی به طراحی و خلق چیزای جدید داشتم.مثلا فتوشاپ را بدون رفتن به کلاس به صورت عالی یاد گرفتم.به دلیل مسائل مالی نتونستم در زمینه طراحی سایت فعالیت حرفه ای کنم.نا گفته نمانه که با نرم افزار دریم ویور یه سایت برای خودم طراحی کردم.ولی کد نویسی کجا و دریم ویور کجا؟
  عادت دارم یا کاری را انجام ندم یا اگه انجام میدم توش بهترین باشم.حالا نمیدونم کلاس های شما تا چه حد میتونه کمک کننده باشه و حتی هزینه هم برام خیلی مهمه چون الان متاهل هستم و باید بتونم از پس هزینه کلاس ها بربیام.
  رشته تحصیلیم تصویربرداری بوده که به دلیل نداشتن رشته دانشگاهی در آن زمان نتونستم ادامه تحصیل بدم.لطفا متن را با دقت بخوانید و با توجه به گفته هام راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • سلام و درود
   در این دوره آموزشی (همانطور که در ویدیوها توضیح دادم) شما از صفر شروع می‌کنید، همه آموزش‌های لازم را یاد میگیرید و در نهایت به درآمد می‌رسید، این هدف نهایی دوره است؛ اما این دوره، یک دوره معمولی نیست! و شاید مناسب همه افراد نباشه، این دوره فقط و فقط برای یکسری افراد خاص و با انگیزه طراحی شده که میخوان یکبار برای همیشه طراحی سایت و برنامه نویسی رو به صورت حرفه‌ای یاد بگیرن و یک درآمد عالی و پایدار داشته باشند! و یا به قول شما؛ یا کاری را انجام ندیم، یا اگر هم انجام میدیم به بهترین شکل ممکن باشه! پس این دوره یک دوره خصوصی و تکنفره است که اختصاصی برای هر دانشجو طراحی میشه، مثلا الان طبق توضیحاتی که دادید، فتوشاپ رو عالی بلد هستید و این نکته خیلی خوبی که در روند دوره بهتون کمک میکنه

   نکته بسیار مهم دیگه اینکه!
   نتیجه گرفتن دانشجو در این دوره برای من خیلی مهمه (البته که نتیجه کار برای همه مهمه) برای همین بعد از 3 الی 4 جلسه اول اگر تمرین هایی که بهتون داده میشه به درستی انجام نشه و یا به اون کیفیتی که مدنظرم هست اجرا نشه، کلاس آموزشی شما از طرف من کنسل میشه و نمیتونیم ادامه آموزش رو داشته باشیم، در نهایت برای اینکه متوجه بشید این دروه مناسب شما هست یا نه؟ از طریق تماس تلفنی و یا فرم مشاوره در خدمت شما هستم تا در مورد جزئیات بیشتر مثل: سرفصل‌های دقیق دوره، قیمت، زمان و … بیشتر صحبت کنیم
   موفق باشید

 • مریم امیری
  1401/10/28 16:54

  سلام آقای غلامی وقت بخیر و ممنون از اطلاعاتی واضح و روشن که در سایت برای دانشجویان گذاشتید وعرض م خدمت شما که فوق نرم افزار کامپیوتر رو دارم ولی میخوام برای کسب و کار مهارت طراحی سایت آموزش ببینم برای شروع آموزش و ترجیحا دروازه شیراز مکان آموزش و مهارت باشه و ممنون میشم که سریع و در اسرع وقت پاسخ را بدهید

  پاسخ
  • سلام و درود
   ممنونم از توجه شما، خوشحالم کمک کننده بوده، برای شروع آموزش‌ها یک مصاحبه اولیه داریم که می‌تونید از طریق تماس تلفنی یا بنر مشاوره رایگان اطلاعات تماستون رو ارسال کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیرم و در مورد جزئیات بیشتر صحبت کنیم، چون همانطور که در ویدیو‌ معرفی توضیح دادم، این دوره خصوصی و تکنفره است و اختصاصی برای هر دانشجو طراحی میشه، هیچ چیز از پیش تعریف شده‌ای نداریم.
   موفق باشید

 • مهدی کرمی
  1401/10/3 01:04

  آقای غلامی سلام.من میخوام شروع کنم.راهنماییم کن.ممنون

  پاسخ
 • مهدی کرمی
  1401/9/28 11:08

  سلام.وقت بخیر.بنده دنبال کاری هستم که برده ی زمان ومکان برای پول درآوردن نباشم.فکرمیکنم که طراحی سایت منوبه این هدف میرسونه.دوست دارم حرفه ای ازش پول دربیارم.یه کارهایی هم انجام دادم.ولی میخوام متخصص بشم تا به اهدافم برسم.میتونیدکمکم کنید؟

  پاسخ
  • سلام و درود

   مهدی جان اولا بهت تبریک میگم که چقدر عالی نوشتی هدفت رو، چون خیلی از افراد جرئت فکر کردن به این تصمیم رو ندارند واقعا لذت بردم از این دیدگاه، بعد از 13 الی 14 سال، فعالیت در این زمینه الان دیگه مطمئنم که طراحی سایت و برنامه نویسی تنها مهارتی که میتونیم آزادی زمان، آزادی مکان و آزادی مالی رو تجربه کنیم و این کامنت تو میتونه به هزاران نفر انگیزه بده، جرئت انتخاب درست بده و کلی اتفاق‌های خوب دیگه، مهدی جان من اولین فرصت باهات تماس میگیرم و مفصل صحبت می‌کنیم

   موفق باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به این مطلب امتیاز دهید

41 امتیاز
اشتراک گذاری مطالب سایت من

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دسته بندی مطالب سایت من

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات در سایت من

تبلیغات