درباره سایت من و نحوه ارتباط با ما

۱- کی هستیم؟ ۲- چگونه می‌تونید با ما در تماس باشید؟ ۳- چگونه به شما کمک می‌کنیم؟ ۴- چگونه از امکانات سایت استفاده کنیم؟ در این صفحه از سایت من این چهار سوال کلیدی و مهمی که مطمئنم براتون پیش آمده را پاسخ دادیم!

کی هستیم؟ (درباره سایت من)

ما در سایت من از فروردین سال ۹۹ با هدف آموزش و راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی کارمون شروع کردیم و به نظر ما یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که برای شروع و راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی به وجود میاد اینه که دقیقا باید از کجا و چطور شروع کنیم؟ در صفحه درباره ۴ نکته بسیار مهم و کلیدی رو توضیح دادیم که در همون ابتدای کار باید بدونید برای آشنایی بیشتر با ما از دکمه زیر استفاده کنید!

درباره سایت من

۵ راه‌ تماس با ما

بنده سلمان غلامی «مدیر سایت‌من» از اینکه با شما صحبت کنم و ارتباط بگیرم واقعا لذت می‌برم برای همین شخصا سعی کردم راه‌های مختلفی رو برای ارتباط با شما در نظر بگیرم که همه رو در صفحه تماس با ما گذاشتیم، برای ارتباط سریع‌تر روی شماره تلفن زیر کلیک کنید و مستقیم با خود من در ارتباط باشید و یا راه‌های ارتباطی دیگه‌ رو ببینید.

چگونه به شما کمک می‌کنیم؟

همان‌طور که می‌دونید فعالیت اصلی ما آموزش و راه‌اندازی کسب و کار آنلاین! در این ۱۳ – ۱۴ سالی که به صدها کسب و کار مشاوره دادیم به این نتیجه رسیدیم، بهترین گزینه برای کمک به شما همراهان عزیز مشاوره رایگان هست که در زیر ۶ موضوع مهم را انتخاب کردیم که شما بنا به نیاز خودتون میتونید استفاده کنید.

مشاوره رایگان انتخاب ایده
مشاوره رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی
مشاوره رایگان طراحی سایت
مشاوره رایگان سئو و افزایش رتبه سایت در سایت من
مشاوره رایگان افزایش فروش
تخفیف ویژه برای همه محصولات

چگونه از امکانات سایت استفاده کنیم؟

ما در «سایت‌من» با بررسی رفتار هزارن کاربری که روزانه به سایت مراجعه می‌کنند، به این نتیجه رسیدیم همه امکانات سایت رو به صورت ویدئویی به شما آموزش بدیم تا بتونید به راحتی از خدمات و امکاناتی که براتون در نظر گرفتیم استفاده کنید! برای مشاهده آموزش امکانات سایت روی بنر زیر کلیک کنید.

راهنمای استفاده از امکانات سایت