طراحی سایت اصفهان [ قیمت + مشاوره رایگان ]

زمان مطالعه: 19 دقیقه

طراحی سایت اصفهان
بدون دیدگاه
1,629 بازدید

طراحی سایت اصفهان به همراه مشاوره رایگان قبل از طراحی که در این مشاوره با شما کارفرمای عزیز بررسی می‌کنیم که وب‌سایتتان باید چه ویژگی‌هایی داشته باشه که برای شما درآمد ایجاد کنه و همچنین برای کسب و کارتان چه استراتژی را پیاده کنیم که از رقیب‌هایتان برتری داشته باشید!

طراحی سایت اصفهان

طراحی سایت اصفهان را با چه هدفی سرچ کردید؟ با توجه به اینکه خودم ساکن اصفهان هستم و اغلب نمونه کارهای طراحی سایت که انجام دادم در اصفهان بوده در ویدئو زیر انواع نیازهای شما عزیزانی که کلمه طراحی سایت در اصفهان سرچ کرده اید را کامل توضیح دادم پس پیشنهاد می‌کنم ویدئو زیر را با دقت ببینید!

زمان: 14 دقیقه و 57 ثانیه
حجم فایل: 66 مگابایت

نکته بسیار مهم!

اگر هدف سرچ شما جز موارد بالا نبود آخر همین صفحه از قسمت نظرات هدفتون برام بنویسید حتما در رابطه با موضوعی که مطرح کردید توضیح میدم.

برای مشاهده بخش نظرات کلیک کنید

طراحی سایت اصفهان

جز کدام گروه هستید؟ که طراحی سایت اصفهان را سرچ کردید! توی این قسمت می خوایم باهم بررسی کنیم که افرادی که کلمه کلیدی طراحی سایت اصفهان رو سرچ می‌کنند اول اینکه دقیقاً با چه دیدگاه و با چه هدفی این کلمه سرچ شده؟ دوم اینکه داستان ساخت این صفحه چی بوده؟ و چرا من این صفحه رو طراحی کردم؟ و سوم که از همه مهم‌تر اینکه من به‌عنوان فردی که حدود 10 الی ۱۳ساله دارم توی زمینه فعالیت می‌کنم چطور تو این صفحه می تونم به اصفهانی‌های عزیز کمک کنم که یک وب‌سایت درست و اصولی برای خودشون راه‌اندازی کنند.

طراحی وب سایت در اصفهان

دیدگاه کلی شما از سرچ چی بوده؟ خوب اول قبل از اینکه بریم سراغ دیدگاه‌های مختلف از سرچ این کلمه؛ من حدس زدم افرادی که کلمه‌های کلیدی طراحی وب سایت در اصفهان رو سرچ می‌کنند ممکنه که یکی از این دیدگاه رو داشته باشند در ادامه صفحه من قسمت‌های مختلف رو آوردم که مثلاً فردی که این کلمه سرچ میکنه دنبال قیمت، یا فردی که این کلمه رو سرچ میکنه دنبال یک سایت ارزان‌قیمت، دنبال یک سایت فروشگاهی و قسمت‌های مختلفی که در ادامه همین صفحه هست این قسمت، قسمت معرفی این صفحه هست که ما بگیم تو این صفحه قرار چه کاری رو انجام بدیم و چطور به شما اصفهانی‌های عزیز میتونیم کمک کنیم.

طراحی سایت اصفهان

خدمات طراحی سایت اصفهان

در این صفحه چه قسمت‌هایی داریم؟ خوب پس اولین کاری که انجام می‌دیم توی این صفحه هر قسمتی رو من ویدئو و متنش رو کامل توضیح دادم که میتونید بنا به نیازتون اسکرول کنید و قسمت مدنظرتون رو ببینید که دیدگاهتون و هدفتون از سرچ طراحی وب سایت اصفهان دقیقاً چی بوده؟ و همونجا متنش رو کامل مطالعه کنید، حالا اگر جز این افراد نیستید در آخر این صفحه من یک فرمی قرار دادم که یک گزینه‌ای هست نیاز به مشاوره دارم شما این نیاز به مشاوره رو دارم کلیک می‌کنید و فرم برای من ارسال می‌کنید توی اولین فرصت با شما تماس می‌گیرم و دررابطه‌با دیدگاهتون و نیاز تون صحبت می‌کنم.

قبل از اینکه بریم سراغ موضوعات …

خوب قبل از اینکه بریم سراغ قسمت‌های مختلف این صفحه می خوام یک نکته بسیار مهم و کلیدی رو بگم که شاید اغلب دوستای ما همکارهایی که تو این زمینه دارند فعالیت می‌کنند بهش اشاره‌ای نمی‌کنند ولی از نظر من و استراتژی که کلاً توی سایت من داریم بسیار، بسیار مهم و کلیدی مخصوصاً برای شما کارفرمای عزیزی که حالا ساکن استان اصفهان باشید یا نباشید چون من مشتری‌هایی دارم و داشتم که ساکن اصفهان نبودند و مثلاً خارج از کشور هم حتی بودن کلمهٔ کلیدی طراحي سايت در اصفهان سرچ کرده بودن و سایت ما رو پیداکردن و یک تماسی باهاشون داشتیم.

طراحی وب سایت در اصفهان

قبل از ایجاد صفحه چندتا سوال مهم از خودم می‌پرسم!

همیشه من قبل از اینکه بخوام محتوای جدیدی رو منتشر کنم، چند تا سوال مهم از خودم می‌پرسم، اول اینکه چرا باید این صفحه طراحي سايت اصفهان ایجاد بشه؟ دوم اینکه چطور میتونه به بازدیدکننده‌ای که شمای کارفرمای عزیز باشید که شما مشتری عزیز باشید چطور میتونه کمک کنه؟ و سوم اینکه این هم خیلی مهمه من میتونم جواب افراد رو بدم؟ من خدمات طراحی سایت در اصفهان رو دارم؟ من دانش کافی دارم؟ تجربه کافی دارم؟ که الان اومدم برای این صفحه یک سری اطلاعات رو ایجاد کردم و می خوام که روی این صفحه رتبه بگیرم، این دیدگاه من که وقتی می خوام یک صفحه جدیدی رو منتشر کنم این سؤالات از خودم می‌پرسم.

داستان ساخت این صفحه!

داستان ساخت این صفحه هم این‌طور بود که خوب توی سرچ کنسول (ابزار گوگل برای بررسی کردن وضعیت سایت) باتوجه‌به نیازهای شما کلماتی که تعداد سرچ بالاتری داره و افراد بیشتری سرچ می‌کنند، معمولا اون کلمات انتخاب می‌کنم و یک صفحه‌ای رو براش ایجاد می‌کنم، و هر کلمه‌ای که انتخاب می‌کنم معمولا با دیدگاه‌های مختلفی سرچ میشه که من تا اونجایی می‌تونستم دیدگاه‌ها رو در ادامه صفحه آوردم که با چه دیدگاهی این کلمه سرچ شده، البته در بالا اشاره کردم اگر شما این صفحه رو می‌بینید و جواب سوالتون رو پیدا نکردید، روی بنر زیر کلیک کنید تا به فرم مشاوره‌ای که آخر همین صفحه قرار دادم هدایت بشید و سوالتون رو اونجا مطرح کنید، در اولین فرصت باهاتون تماس می‌گیرم.

مشاوره رایگان راه اندازی سایت

هدفم فقط ایجاد صفحه نیست!!!

حالا ممکنه این سوال پیش بیاد که پس این صفحه رو ایجاد کردی که فقط رتبه بگیری؟ و یا من بیام بگم که چون این صفحه توی ابزار سرچ کنسول تعداد سرچ بالایی داره و مثلاً ۱۰ هزار نفر این صفحه رو دیدن و این کلمه رو سرچ کردن و به سایت من رسیدن، بیام یک صفحه خیلی خوب براش بزنم فرصت خیلی خوبیه افراد زیادی رو بکشم سمت سایت خودم و از این‌جور داستان‌ها!!!

طراحی سایت اصفهان حرفه ای

واقعا حقیقت چیه؟! چرا طراحی سایت اصفهان ایجاد شد؟ اگر بخوام خیلی شفاف بگم، اولویت آخرم از ایجاد این صفحه، رتبه گرفتن هست! یعنی من وقتی توی گزارش عملکرد سایتم می‌بینم که یک کلمه کلیدی وجود داره که خوب خیلی سرچ زیادی شده و من براش محتوای خاصی ندارم عملاً همین کارو انجام میدم یک‌صفحه‌ای براش ایجاد می‌کنم، ولی قبل از اینکه بخوام صفحه رو ایجاد کنم این سؤالات از خودم می‌پرسم، خوب حالا من فرض می کنم که صفحه طراحی سایت اصفهان حرفه ای رو من طراحی کردم و اومدم خط یک گوگل! الان توی این صفحه من چطور میتونم به کاربر کمک کنم؟ یا فقط هدف این بوده که چون سرچ بالایی داشت یک‌صفحه‌ای براش طراحی کنم؟ یا اینکه نه میخوام واقعاً یک کمکی کنم؟ که همین سوالات و دیدگاه‌ها باعث میشه نیازهای کاربرانم رو بررسی کنم.

طراحی وبسایت در اصفهان

نیازهای اصلی شما از سرچ طراحی وبسایت در اصفهان با یکسری ابزارها سرچ کردم بر اساس نیاز شما توی گوگل، مثلاً شما سرچ می‌کنید که طراحی سایت ارزان در اصفهان، سایت وردپرسی در اصفهان، سایت فروشگاهی در اصفهان یا افرادی هستید که آموزش طراحی سایت در اصفهان سرچ می‌کنند، این‌ها نیازهایی که شما سرچ کردیم و من بهش رسیدم و حالا یک قسمت کار اینه، از آنجایی که حدود 10 الی ۱۳ساله دارم تو این زمینه کار می‌کنم و بیشتر نمونه کارها و پروژه‌هایی که انجام دادم تو خود اصفهان بوده، که پروژه‌های زیادی بوده مثل: جهاد کشاورزی اصفهان، نظام‌مهندسی اصفهان و پروژه‌های کوچک و بزرگی که داخل اصفهان انجام دادم! این موضوعات رو بررسی می‌کنم.

طراحی سایت اصفهان

طراح سایت در اصفهان

اولین هدف کارفرما از سرچ طراح سایت در اصفهان چیست؟! کارفرما و مشتری دوست داره با فردی که قراره پروژه رو براش انجام بده به‌صورت حضوری همدیگر رو ببینند کلاً هر کاری که هست اگر بحث قرارداد، اگر بحث طراحی استراتژی مناسب برای سایت هست، کارفرما دوست داره اون فرد رو ببینه مثلاً تماس‌هایی هم که گرفته میشه، همین چند روز پیش یکی از مشتری‌ها تماس گرفته بود و گفت ما یک سایتی رو می‌خواهیم، و اولین سؤالش این بود که آیا شما ساکن اصفهان هستید؟ بله ما ساکن اصفهانیم، شرکت دارید؟ دفتر دارید؟ نه ما شرکت، دفتر نداریم، به‌صورت فریلنسری کار می‌کنیم یک گروهی داریم از تدوینگر داره، تولید محتوا داره، گرافیک کار داره و خودمم که به‌عنوان برنامه‌نویسی و طراح سایت توی این گروه هستیم و داریم کار می‌کنیم و اگر فقط فردی هستید که به دنبال دفترودستک و شرکت هستید من فرد مناسبی نیستم برای شما که بخوام سایت براتون طراحی کنم.

سفارش طراحی سایت در اصفهان

چرا کارفرما برای سفارش طراحی سایت در اصفهان به دنبال شرکت یا مکان خاصی در اصفهان هست؟ حقیقت نمی دونم باچه اولویتی شرکت و یا یک مکان خاص رو ملاک قرار می‌دید؟ البته نظر شما کاملاً محترم ولی خوب من توی اصفهانم و ساکن اصفهان هستم پروژه‌های بسیار زیادی رو انجام دادم ولی خوب اینکه بخواهیم دفتر یا شرکت رسمی داشته باشیم، نه شرکت رسمی نداریم که شما به‌صورت حضوری بیایید با ما کار کنید به نظر من وقتی که من مشتریان حضوری زیادی هم داشتم که وقتی میریم باهاشون صحبت می‌کنیم این که الان ملاک رو قرار میدن بر یک مکان و بر یک شرکت اینکه اعتماد ایجاد کنم، من اگر با نمونه کارام و صحبت‌هایی که میکنم در قسمت‌های مختلف مثل: سایت فروشگاهی، سایت خدماتی، سایت شرکتی و انواع سایت‌ها، وقتی ساعت‌ها ویدیو و متن برای این موضوع تولید میکنم، فقط و فقط با این هدف که اعتماد لازم برای مشتری ایجاد بشه!

سفارش طراحی سایت در اصفهان

نمونه کار طراحی سایت اصفهان

تاثیر نمونه کارها در اعتماد مشتریان و هدف من از ارائه نمونه کار؛ من توی بخش نمونه کارهام اولویت رو نیاوردم قرار بدم که من خیلی نمونه کارهای زیادی انجام دادم ببین چقدر سایت شیک‌تر و تمیزی طراحی کردم، نظام‌مهندسی را طراحی کردم، جهاد کشاورزی. درسته یعنی توی نمونه کارها من باید بگم چه‌کارهایی رو انجام دادم، آدرس سایت‌ها رو قرار بدم ولی دیدگاه من توی بخش نمونه کارها این بود که وقتی که حالا یک اصفهانی عزیز یا یک شهر دیگه ای از یک جای دیگه ای میخواد من سلمان غلامی رو به‌عنوان فردی که یک سایت براش طراحی کنه، انتخاب کنه، اول من باید بتونم اون اعتماد رو براش ایجاد کنم، یعنی چی؟ یعنی اینکه من فرد مناسبی هستم که شما پروژه طراحی سایت رو به من بسپارید؟

چطور اعتماد ایجاد میشه؟

برای طراحی وب سایت در اصفهان عملا ابتدای کار کارفرما چیزی از خروجی کار رو نمی‌بینه، یعنی مثلاً این نکته خیلی مهم شاید خیلی جاها بهش اشاره نکنن و دلیلشو نمی دونم واقعاً! البته نمیخوام هی من، من کنم که من خیلی می دونم، من خیلی تجربه دارم، نه میخوام بگم توی برخورد با مشتری‌هایی که حالا به‌صورت حضوری بوده و آنلاین بوده به یک سری نکات کلیدی رسیدم که گوشه ذهن کارفرما و مشتری هست که نمی‌دونه واقعاً این‌ها رو چطور از طراح سایت و اون فردی که حالا قرار پروژه رو انجام بده بپرسه یعنی اگر ما ساعت‌ها مشاوره هم بزاریم، مشاوره رایگان قرار بدیم و ندونید دقیقاً توی مشاوره چه سؤالات کلیدی باید الان بپرسیم مثلاً سؤالات رایجی که هست برای شمای کارفرما مهمه قیمت پروژه، کی تحویلش می‌دید و چطور اعتماد کنیم؟

طراحی سایت در اصفهان

راه اندازی وب سایت در اصفهان

قبل از اینکه هزینه کنید باید اعتماد ایجاد بشه! یعنی قبل از اینکه شما بخواهید پولی برای راه اندازی وب سایت در اصفهان خرج کنید، باید بدونید این پول که قراره به طراح سایت بدین یا فردی که قراره براتون یک پروژه‌ای رو انجام بده، حالا فرقی نمی کنه ساکن اصفهان یا هرجای دیگه باید اون اعتماد ایجاد شده باشه! یعنی پروژه‌های سئو و طراحی سایت اون ابتدای این‌طوری که شمای کارفرما و مشتری تصویری از اون خروجی نهایی ندارید، یعنی مثلاً اگر شما بخواهید یک هزینه‌ای رو روی ساختمان‌سازی بکنید می دونید که مثلاً ساختمان تون ساخته میشه نقشش براتون آورده که مثلاً اینجا این‌طوری پیاده‌سازی بشه و همه چی مهروموم شده حالا زیر نظر یک مهندس و کلاً یک جایی هست که شما اعتماد می‌کنید و پول رو صرف اون کار می‌کنید.

ساخت سایت اختصاصی در اصفهان

چگونه اعتماد کنیم؟ چه فردی واقعا مناسبه؟ حالا فردی که میخواد کارهای طراحی و پیاده سازی سایت رو انجام بده، چطور این اعتماد ایجاد بشه؟ یعنی مثلاً الان شمای کارفرما و مشتری که ساکن اصفهان هستید دارید این ویدئو رو نگاه می‌کنید بعد الان من سلمان غلامی چطور باید اعتماد رو به شما ایجاد کنم من تا اونجایی که حالا بررسی کردم تحقیق کردم اینکه شما باید این براتون خیلی خوب جا به افته که من پولی که از تون می‌گیرم در اعضای چی هست مثلاً اگر من میگم پروژه فروشگاهی شما ۲۰ میلیون، ۳۰ میلیون، ۴۰ میلیون یا اصلاً هزار تومن کاری به میلیون نداریم، این هزار تومن در ازای چی هست اگر شما خیلی خوب درک کنید که من در ازای این‌ها و قراردادی که بسته میشه و گزارش‌هایی که به شما میدم قانع شدید من رو میتونید انتخاب کنید به‌عنوان فردی که پروژه رو براتون انجام بدم.

طراحی وب سایت اصفهان

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در اصفهان

چگونه یک فرد یا شرکت مناسب را انتخاب کنیم؟ اگر من نتونم شما رو قانع کنم و اون اعتماد لازم رو ایجاد نکنم، صددرصد فرد مناسبی نیستم و باید برید سراغ شرکت‌ها یا فرد دیگه ای که شما رو قانع کنه این خیلی مهمه یعنی اولین سؤالی که حالا در ادامه صفحه توی بحث قیمت کامل در رابطه باهاش صحبت کردم و توی این قسمت معرفی می خوام دررابطه‌با این موضوعی رو درک کنید که منه سلمان غلامی که ادعا می‌کنم ۱۳ساله دارم فعالیت می‌کنم و توی بعضی از صحبت هام بهش اشاره می‌کنم که اینارو شرکت‌های دیگه نمیگن افراد دیگه ای هم نمیگن هدف این نیست که الان میام بگم من خیلی خوبم من فلانم بقیه خوب نیستند!

راه اندازی سایت در اصفهان

نکات مهمی که قبل طراحی و راه اندازی سایت در اصفهان باید بدونید! هدف اینکه آقا می خوام بگم یک سری‌کارهایی هست یک سری نکته‌های مهمی هست که شما به‌عنوان کارفرما قبل طراحی سایت باید بدونید حالا چه ساکن اصفهان هستید چه ساکن شهر دیگه ای و خیلی از این موارد روبهش اشاره نمیشه دلیلش هم نمی دونم چیه توی این صفحه این‌ها توضیح داده میشه یعنی اینکه من قبل از اینکه بخوام یک‌صفحه‌ای رو طراحی کنم اینا رو از خودم می‌پرسم و بعد یک جمع‌بندی کلی می‌کنم و شروع می‌کنم به حالا نوشتن سرفصل‌ها و عنوان هاش که بگم دررابطه‌با اینا قراره صحبت کنیم این یک کلیاتی بود که حالا خواستم توی بخش اولین قسمت معرفی در رابطه باهاش صحبت کنم.

خدمات طراحی سایت در اصفهان

نمونه کارهای طراحی سایت در اصفهان

در قسمت چندتا از آخرین پروژه‌های انجام شده در اصفهان را آوردم و سعی کردم این نمونه کارها از حوزه‌های مختلف باشه (فروشگاهی، خدماتی و …) تا شما کرفرمای عزیز با روش کار ما بیشتر آشنا بشید، البته پروژه‌هایی که کارفرما اجازه داده که منتشر کنم!

طراحی سایت اختصاصی در اصفهان
طراحی سایت شرکتی در اصفهان
طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان
نمونه کار طراحی سایت در اصفهان
طراحی سایت حرفه ای در اصفهان

خدمات و امکانات طراحی سایت اصفهان

خدمات طراحی سایت ما در سایت من، خدماتی از پیش تعریف شده و ثابت نیستند! چون برای هر مشتری خدمات خاص و ویژه اون کسب و کار رو ارائه می‌کنیم؛ اما به‌صورت کلی خدمات ما به 2 صورت ارائه می‌شود (چه در اصفهان و چه در شهرهای دیگه) خدمات طراحی سایت استاندارد و اختصاصی که در ادامه برخی از مهم‌ترین خدمات این دو پکیج رو آوردیم و برای جزئیات بیشتر حتما نیازمند این هست که کسب و کار شما رو بررسی کنیم!

خدمات پکیج استاندارد
زیر ساخت سایت برای بهتر دیده شدن در گوگل 12 فاکتور مهم
مشاوره انتخاب نام دامنه در صورت نیاز
بررسی سابقه و اعتبار دامنه خریداری شده با 2 ابزار تخصصی (+ گزارش pdf)
تست قدرت پاسخ‌گویی هاست با 2 ابزار تخصصی (+ گزارش pdf)
بررسی SSL و DNS سایت با 2 ابزار تخصصی (+ گزارش pdf)
تست سرعت و مانیتورینگ سایت در ایران و خارج از ایران
و 50 مورد دیگر! تماس بگیرید: 09138835546
خدمات پکیج اختصاصی
تعیین استراتژی کاری 30 سوال تخصصی (+ گزارش pdf)
پیداکردن مزیت رقابتی تحلیل بررسی 50 نتیجه گوگل
تکنیک های تبلیغ نویسی برای محتوای متنی، صوتی و تصویری
تنظیم شیوه نامه اختصاصی در قالب 16 بند
طراحی لندینگ پیج های اختصاصی با هدف فروش، عضویت و برندینگ
کمپین ایمیل مارکتینگ حداقل 3 کمپین
و 100 مورد دیگر تماس بگیرید: 09138835546

قیمت طراحی سایت در اصفهان

به‌احتمال زیاد قیمت‌های مختلفی گرفتید از طراحان سایت و همچنین شرکت‌های طراحی سایتی که در اصفهان هستند و این سؤال مهم براتون پیش اومده که واقعاً قیمت طراحی سایت در اصفهان چنده؟ و کدام شخص یا شرکت قیمت درستی میده؟ پیشنهاد می‌کنم ویدیو زیر رو ببینید!

زمان: 1 دقیقه و 41 ثانیه
حجم فایل: 6 مگابایت

برای اطلاعات بیشتر، اول این نکته رو باید بدونید که قیمت پروژه‌های طراحی سایت در اصفهان و هر شهر دیگه، به مهارت و تجربه شخصی که قراره پروژه رو برای شما انجام بده بستگی داره! قیمت اصلی پروژه رو حوزه کاری شما تعیین می کنه مثلاً قیمت پروژه‌های فروشگاهی، خدماتی، آموزشی، محتوایی، شرکتی و اختصاصی هرکدام از این حوزه کاملاً با هم متفاوت هستند و صفحات هدف متفاوتی دارند و اگر تا الان قیمتی گرفتید و پروژه شروع نشده اون قیمت حدودی بوده و قیمت اصلی با بررسی حوزه کاری شما تعیین میشه!

مشاوره رایگان برای قیمت سایت

طراحی سایت ارزان قیمت در اصفهان

در این قسمت بررسی می‌کنیم که طراحی سایت ارزان اصفهان واقعا ارزشش رو داره؟ چگونه یک وب‌سایت با قیمت مناسب طراحی کنیم؟ چگونه هزینه‌های طراحی سایت رو کم کنیم؟ همه این سوالات رو در ویدیو زیر توضیح دادم

زمان: 5 دقیقه و 17 ثانیه
حجم فایل: 22 مگابایت

برای اطلاعات بیشتر، نکته بسیار مهم اینه که قبل از پرداخت هر هزینه‌ای (گرون یا ارزون) باید بدونیم که اون هزینه در ازای چی پرداخت میشه؟ وقتی شفاف و دقیق ندونیم که در ازای چی داریم هزینه می‌کنیم هر قیمتی باشه، ناخودآگاه میگیم گرونه! در صفحه طراحی سایت ارزان در اصفهان که از طریق دکمه زیر می‌تونید وارد اون صفحه بشید مفصل این موضوع رو توضیح دادم

سایت فروشگاهی در اصفهان

خوب برای طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان حتماً حتماً قبل از طراحی باید نکات مهمی را بدونید که متأسفانه اغلب شرکت‌ها بهش اشاره‌ای نمی‌کنند (واقعاً دلیلش رو نمی دونم چرا این موارد مهم اشاره نمی‌کنند) در ویدیو زیر کلیات رو توضیح میدم برای اطلاعات بیشتر و توضیحات مخصوص خودتان از طریق بنر فرم مشاوره، فرم رو برای ما ارسال کنید تا بیشتر صحبت کنیم.

زمان: 3 دقیقه و 36 ثانیه
حجم فایل: 14 مگابایت

برای اطلاعات بیشتر، خوب ببینید برای سایت‌های فروشگاهی ما 4 تا صحه مهم و اصلی داریم که قبل از طراحی شما کارفرمای عزیز باید این صفحات رو بشناسید و از همه مهم‌تر بدونید که در این صفحات چه محتوایی رو باید قرار بدین صفحات عبارت‌اند از: 1- صفحه دسته‌بندی‌ها یا برند 2- صفحه داخلی محصول 3- صفحه مقالات 4- صفحه اصلی فروشگاه!

سایت فروشگاهی در اصفهان

طراحی سایت وردپرسی در اصفهان

حدس من از سرچ کلمه طراحی سایت وردپرس اصفهان دوتا حالت داره: 1- افراد با تحقیق و بررسی متوجه محبوبیت وردپرس (بهترین سیستم مدیریت محتوای دنیا) شدن و الان میخوان که برای کسب‌وکار خودشان یک وب‌سایت رو با وردپرس طراحی کنند 2- رایگان بودن این سیستم، که در ویدیو زیر کامل توضیح دادم.

زمان: 15 دقیقه و 59 ثانیه
حجم فایل: 70 مگابایت

برای اطلاعات بیشتر، چون وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان هست تصور افراد اینه که وب سایتشون خیلی ساده و سریع طراحی میشه و همچنین با هزینه کمتری می تونن یه وب‌سایتی برای خودشون داشته باشن، قسمت اول این دیدگاه کاملاً درسته ولی سایتی که خیلی سریع طراحی بشه و برنامه‌ریزی دقیق و کاملی انجام نشده باشه عملاً بازخورد خوبی نداره!

طراحی سایت با وردپرس اصفهان

طراحی سایت شرکتی در اصفهان (شرکتی یا اختصاصی)

نکته بسیار مهمی که قبل از طراحی سایت شرکتی در اصفهان باید بدونید این است که وب‌سایت‌های شرکتی یا اختصاصی همان‌طور هم که از اسمشان پیداست هدف خاصی رو دنبال می‌کنند و برای این دسته از وب‌سایت‌ها باید صفحه اصلی و صفحه درباره ما خوب و باهدف مشخصی طراحی بشه، که در ویدیو زیر کامل توضیح دادم

زمان: 1 دقیقه و 31 ثانیه
حجم فایل: 6 مگابایت

برای اطلاعات بیشتر، در این صفحات نباید این مفهوم به کاربر داده بشه که ما خیلی خوبیم، ما 50 سال سابقه داریم و ازاین‌دست موضوعات کلیشه‌ای باید با بررسی دقیق حوزه فعالیتتون حداقل 10 مزیت رقابتی خوب پیدا کنیم و در این صفحات در مورد مزیت‌های رقابتی شما صحبت بشه تا یک وب‌سایت درست و اصولی داشته باشید!

مشاوره رایگان

آموزش طراحی سایت در اصفهان

مطمئنم که وقتی برای آموزش سرچ کردید با دوره‌ها و مطالب زیادی روبرو شدید و حتماً نگران شدید که واقعاً کدام دوره برای آموزش طراحی سایت در اصفهان خوبه؟ و سؤالات زیادی براتون پیش اومده مثل: از آموزش‌های رایگان شروع کنم؟ دوره‌های پولی بخرم؟ آموزش‌های خصوصی؟ یا دوره فشرده؟ دوره‌های آموزشی خوبه؟

زمان: 6 دقیقه و 29 ثانیه
حجم فایل: 28 مگابایت

برای اطلاعات بیشتر، مطمئنم سؤالات زیاد دیگه‌ای براتون پیش اومده، اول این نکته رو بگم که اگر واقعاً علاقه دارید و برای یادگیری مصمم هستید و مثل خیلی از افراد فقط جمع‌کننده اطلاعات نیستید! اصلا نگران نباشید من باتوجه‌به اینکه حدود 13 سال در این زمینه فعالیت می‌کنم کنارتون هستم تا با هم بهترین تصمیم بگیریم.

آموزش ساخت سایت در اصفهان

سوالات پرتکرار شما عزیزان

در این قسمت می‌خوام چندتا از سوالات رایجی شما عزیزان در مورد طراحی سایت در اصفهان می‌پرسید رو پاسخ بدم و امیدوارم بتونم از این طریق نگرانی‌های شما رو برطرف کنم!

دامنه .com بهتره یا .ir

  • هیچ فرقی نداره!

معمولا پسوند دامنه تاثیر زیادی در روند کار نداره، فقط تنها نکته‌ای که باید بدونید قیمت دامنه (به‌صورت سالانه است) بر اساس پسوندی که شما انتخاب می‌کنید متفاوته که ارزان‌ترین دامنه ها پسوند .ir هست و دامنه‌های .com هم  فعلا حدود 300 هزار تومان هست که می‌توانید از این کد تخفیف استفاده کنید: UC380QOD و نکته بسیار مهم دیگه اینکه دقت کنید دامنه باید به نام خود شما ثبت شود و از دامنه‌های رایگان استفاده نکنید!

چقدر طول میکشه سایتمون طراحی بشه؟

  • به حوزه کاری شما بستگی داره (از 10 تا 60 روز)

فاکتورهای بسیار مهمی که در زمان تاثیر گذاره: 1- حوزه کاری شما (فروشگاهی، خدماتی و..) 2- تعداد صفحات و دسته‌بندی‌ها 3- طراحی گرافیکی صفحات 4- محتوای سایت که هر کدام از این موارد نیازمنده صحبت و بررسی هست تا بتونیم زمان دقیق مشخص کنیم!

آیا بعد از اینکه سایت طراحی شد، میتونیم مواردی بهش اضافه کنیم؟

  • بله قطعا!

ما در هر دو پکیجی که برای طراحی سایت در اصفهان در نظر گرفتیم، یکی از موارد این پکیج‌ها، بعد از اینکه سایت کامل تحویل گرفتید، بهتون آموزش میدم که چطور محتوا و مطالب جدید رو خیلی ساده به سایتتون اضافه کنید.

امکان داره خودتون مطالب جدید به سایت اضافه کنید؟

  • بله حتما!

بعد از اینکه شما سایت کامل تحویل گرفتید برای اینکه سایتتون رتبه بهتری بگیره نیاز داره که هر چند وقت یک مطلب جدید اضافه بشه که برای ایجاد این مطلب جدید دو تا راه وجود داره: 1- آموزش بدیم خودتون انجام بدید 2- ما برای شما انجام بدیم، که مورد دوم جز یکی از خدمات پشتیانی سایت هست!

از کجا بفهمیم سایتی که برامون طراحی میشه واقعا خوب طراحی شده یا نه؟

  • همیشه در جریان روند کار باشید!

یکی مهم‌ترین نگرانی‌های اغلب مشتریان و کارفرمایان عزیز اینه که ما قراره هزینه کنیم برای سایت چطوری مطمئن بشیم که سایت خوب تحویل میگیریم؟ در این 13 الی 14 سالی که در این زمینه فعالیت می‌کنم، بهترین راه برای مطمئن شدن شما اینه که قبل از اینکه پولی پرداخت کنید یک جلسه با طراح سایت صحبت کنید و همه موارد ازش سوال کنید و دقیقا بپرسید سایت ما چطور طراحی میشه البته بحث اعتماد جداست ولی برای اینکه خیال خودتون راحت بشه حتما سوال کنید(که اغلب این مورد رو مستقیم از طراح سایت نمیپرسیم ولی من میدونم یکی از نگرانی‌های شماست)

مشاوره رایگان طراحی سایت اصفهان

اگر در هر قسمتی که در بالا توضیح داده شد، سوال یا نگرانی دارید، از طریق بنر زیر وارد صفحه فرم مشاوره رایگان بشید تا بعد از ارسال فرم من در اولین فرصت با شما تماس میگیرم و مفصل صحبت می‌کنیم.

مشاوره رایگان راه اندازی سایت

اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت اصفهان

در این قسمت می‌خوام علاوه بر مطالب بالا، اطلاعاتی رو با شما به اشتراک بزارم که مطمئنم بهتون کمک می‌کنه هدفم اینه که از اطلاعات پایه‌ای شوع کنم و همه موارد ریز و درشت رو کامل توضیح بدم، طراحی سایت موضوعی است که الان تقریباً همه افراد در موردش اطلاعاتی رو دارند، چون تا چندین سال قبل فقط متخصص‌ها و افرادی که در این حوزه کار می‌کردند اطلاعات کافی داشتند؛ اما با رونق کسب‌وکارهای آنلاین همه افراد، خواسته یا ناخواسته باید برای کسب‌وکار خودشان یک سایتی رو راه‌اندازی کنند و درآمد آنلاین داشته باشند چرا که الان در حال حاضر آنلاین نشدن = نابودی کسب‌وکار شما!

شروع کسب و کار اینترنتی در اصفهان

اغلب سؤالات و نگرانی‌های شما! همان‌طور که میدونید این صفحه رو برای اصفهانی‌های عزیز طراحی کردیم (البته تفاوت خاصی ندارد) مطمئنم الان سؤالات زیادی براتون پیش اومده مخصوصاً افرادی که تخصصی در زمینه طراحی سایت ندارند (البته کاملاً هم طبیعی و افراد زیادی مثل شما هستند همون ابتدای کار) اغلب سؤالات اینه که طراحی وب‌سایت چیه؟ دلیل اصلی یا ضرورت طراحی سایت در اصفهان برای من چیه؟ تعرفه خدمات طراحی سایت اصفهان چقدره و کلی سؤال دیگه که در این قسمت همه موارد کامل و جامع بررسی می‌کنیم!

طراحی سایت اصفهان

دوستانی که این مطلب را مطالعه کردند، از مطالب زیر هم خیلی استقبال کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به این مطلب امتیاز دهید

61 امتیاز
اشتراک گذاری مطالب سایت من

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دسته بندی مطالب سایت من

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات در سایت من

تبلیغات