طراحی سایت اصفهان

طراحی سایت اصفهان [ راهنمای کامل و جامع ]

12 دقیقه
3,078
76 امتیاز

طراحی سایت اصفهان به همراه مشاوره رایگان قبل از طراحی که در این مشاوره با شما کارفرمای عزیز بررسی می‌کنیم که وب‌سایتتان باید چه ویژگی‌هایی داشته باشه که برای شما درآمد ایجاد کنه و همچنین برای کسب و کارتان چه استراتژی را پیاده کنیم که از رقیب‌هایتان برتری داشته باشید!

بروزرسانی: 3 هفته پیش
۰

طراحی سایت اصفهان

طراحی سایت اصفهان را با چه هدفی سرچ کردید؟ با توجه به اینکه خودم ساکن اصفهان هستم و اغلب نمونه کارهای طراحی سایت که انجام دادم در اصفهان بوده در ویدئو زیر انواع نیازهای شما عزیزانی که کلمه طراحی سایت در اصفهان (Isfahan website design) سرچ کرده اید را کامل توضیح دادم پس پیشنهاد می‌کنم ویدئو زیر را با دقت ببینید!

طراحی سایت اصفهان

جز کدام گروه هستید؟ توی این قسمت می خوایم باهم بررسی کنیم که افرادی که کلمه کلیدی خدمات طراحی وب سایت در اصفهان (Website design services in Isfahan) رو سرچ می‌کنند اول اینکه دقیقاً با چه دیدگاه و با چه هدفی این کلمه سرچ شده؟ دوم اینکه داستان ساخت این صفحه چی بوده؟ و چرا من این صفحه رو طراحی کردم؟ و سوم که از همه مهم‌تر اینکه من به‌عنوان فردی که حدود ۱۰ الی ۱۳ساله دارم توی زمینه فعالیت می‌کنم چطور تو این صفحه می تونم به اصفهانی‌های عزیز کمک کنم که یک وب‌سایت درست و اصولی برای خودشون راه‌اندازی کنند.

طراحی وب سایت در اصفهان

دیدگاه کلی شما از سرچ چی بوده؟ خوب قبل از اینکه بریم سراغ بررسی دیدگاه‌های مختلف شما؛ مواردی که در ادامه این صفحه توضیح دادم فقط براساس بررسی نیاز شما در این ۱۳ الی ۱۴ سال سابقه کاری بوده، حدس زدم افرادی که کلمه کلیدی طراحی وب سایت در اصفهان رو سرچ می‌کنند ممکنه  دنبال یک سایت فروشگاهی، سایت ارزان‌قیمت و… که در ادامه کامل توضیح دادم، این قسمت، قسمت معرفی این صفحه هست که ما بگیم تو این صفحه قرار چه کاری رو انجام بدیم و چطور به شما اصفهانی‌های عزیز میتونیم کمک کنیم.

طراحی سایت اصفهان

خدمات طراحی سایت اصفهان

در این صفحه چه قسمت‌هایی داریم؟ در این صفحه انواع نیازها و دیدگاه‌های شما رو در قالب محتوای ویدیویی و متنی توضیح دادم که میتونید بنا به نیازتون اسکرول کنید و قسمت مدنظرتون رو ببینید و متوجه بشید دقیقا هدفتون از سرچ طراحی سایت حرفه ای اصفهان (Professional website design Isfahan) چی بوده؟ حالا اگر جز این افراد نیستید در آخر این صفحه یک بنر فرم مشاوره قرار دادم که میتونید از طریق اون بنر وارد صفحه فرم مشاوره بشید و فرم رو برای من ارسال کنید تا در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرم و دررابطه‌با دیدگاهتون و نیاز تون صحبت می‌کنم.

قبل از ایجاد صفحه چندتا سوال مهم از خودم می‌پرسم!

همیشه قبل از اینکه بخوام محتوای جدیدی رو منتشر کنم، چند تا سوال مهم از خودم می‌پرسم، اول اینکه چرا باید این صفحه طراحی وبسایت در اصفهان ایجاد بشه؟ دوم اینکه این صفحه چطور میتونه به شما کارفرمای عزیز کمک کنم؟ و سوم اینکه خدمات طراحی سایت اصفهان با رعایت استانداردهای جدید دقیقا چی هست؟ اینا سؤالات اصلی هست که قبل از منتشر کردن هر محتوایی از خودم می‌پرسم، با این هدف که سوالات اساسی شما رو پاسخ بدم به‌عنوان مثال سوالات شما:

  • چه مراحلی برای طراحی سایت اصفهان باید طی کنیم؟
  • چقدر طول می‌کشه تا یک وبسایت در اصفهان طراحی بشه؟
  • چه قیمتی برای طراحی سایت اصفهان باید پرداخت کنم و دقیقا در ازای چی هست؟
  • آیا میشه یک سایت حرفه‌ای در اصفهان داشته باشیم؟
  • و …

داستان ساخت این صفحه!

داستان ساخت این صفحه هم این‌طور بود که خوب توی سرچ کنسول (ابزار گوگل برای بررسی کردن وضعیت سایت) باتوجه‌به نیازهای شما کلماتی که تعداد سرچ بالاتری داره و افراد بیشتری سرچ می‌کنند، معمولا اون کلمات رو انتخاب می‌کنم و یک صفحه‌ای رو براش ایجاد می‌کنم، و هر کلمه‌ای که انتخاب می‌کنم معمولا با دیدگاه‌های مختلفی سرچ میشه، من تا اونجایی می‌تونستم دیدگاه‌های مختلف رو در ادامه صفحه آوردم، البته در بالا اشاره کردم اگر شما جواب سوالتون رو پیدا نکردید، روی بنر زیر کلیک کنید تا به صفحه فرم مشاوره هدایت بشید فرم پر کنید، من در اولین فرصت باهاتون تماس می‌گیرم.

مشاوره رایگان راه اندازی سایت

هدفم فقط رتبه گرفتن نیست!!!

حالا ممکنه این سوال پیش بیاد که این صفحه رو ایجاد کردی که روی کلمه کلیدی اصفهان طراحی وب سایت (Isfahan website design) رتبه بگیری؟ و یا من بیام بگم که چون این صفحه توی ابزار سرچ کنسول تعداد سرچ بالایی داره و مثلاً ۱۰ هزار نفر این صفحه رو دیدن و این کلمه رو سرچ کردن و به سایت من رسیدن، بیام یک صفحه خیلی خوب براش بزنم فرصت خیلی خوبیه افراد زیادی رو بکشم سمت سایت خودم و از این‌جور داستان‌ها!!!

طراحی سایت اصفهان حرفه ای

واقعا حقیقت چیه؟! چرا طراحی سایت اصفهان ایجاد شد؟ اگر بخوام خیلی شفاف بگم، اولویت آخرم از ایجاد این صفحه، رتبه گرفتن روی کلمه خدمات طراحی وب سایت در اصفهان (Website design services in Isfahan) هست! یعنی من وقتی توی گزارش عملکرد سایتم می‌بینم که یک کلمه کلیدی وجود داره که خوب خیلی سرچ زیادی شده و من براش محتوای خاصی ندارم عملاً همین کارو انجام میدم یک‌صفحه‌ای براش ایجاد می‌کنم، ولی قبل از اینکه بخوام صفحه رو ایجاد کنم این سؤالات از خودم می‌پرسم، خوب حالا من فرض می کنم که صفحه طراحی سایت اصفهان حرفه ای رو من طراحی کردم و اومدم خط یک گوگل! الان توی این صفحه من چطور میتونم به کاربر کمک کنم؟ یا فقط هدف این بوده که چون سرچ بالایی داشت یک‌صفحه‌ای براش طراحی کنم؟ یا اینکه نه میخوام واقعاً یک کمکی کنم؟ که همین سوالات و دیدگاه‌ها باعث میشه نیازهای کاربرانم رو بررسی کنم.

طراحی وب سایت در اصفهان

طراح سایت در اصفهان

اولین هدف کارفرما از سرچ طراح سایت در اصفهان چیست؟! یکی از هدف‌های سرچ این کلمه میتونه این باشه که کارفرما دوست داره با فردی که قراره پروژه رو براش انجام بده، جلساتی رو به‌صورت حضوری داشته باشه اگر بحث قرارداد، اگر بحث طراحی استراتژی مناسب برای سایت هست کلاً هر کاری که هست کارفرما دوست داره اون فرد رو ببینه، مثلاً همین چند روز پیش یکی از مشتری‌ها تماس گرفته بود و گفت ما یک سایتی رو می‌خواهیم، و اولین سؤالش این بود که آیا شما ساکن اصفهان هستید؟ بله ما ساکن اصفهانیم، شرکت دارید؟ دفتر دارید؟ نه ما شرکت، دفتر نداریم، به‌صورت فریلنسری کار می‌کنیم یک گروهی داریم از تدوینگر داره، تولید محتوا داره، گرافیک کار داره و خودمم که به‌عنوان برنامه‌نویسی و طراح سایت توی این گروه هستیم و داریم کار می‌کنیم و اگر فقط فردی هستید که به دنبال دفتر و دستک و شرکت هستید من فرد مناسبی نیستم برای شما که بخوام سایت براتون طراحی کنم.

سفارش طراحی وب‌سایت حرفه‌ای اصفهان

چرا کارفرمایان برای سفارش طراحی سایت در اصفهان به دنبال شرکت یا مکان خاصی در اصفهان هستند؟ حقیقت نمی دونم باچه اولویتی شرکت و یا یک مکان خاص رو ملاک قرار می‌دید؟ البته نظر شما کاملاً محترم، از آنجاییکه خودم ساکن اصفهان هستم و پروژه‌های بسیار زیادی رو در اصفهان انجام دادم، به نظر من یکی از دلایل مهمی که کارفرما و مشتری میخواد بدونه اون کسی که قرار کار طراحی سایت رو انجام بده شرکت داره یا نه؟ فقط بخاطر اینه که هنوز اعتماد لازم براش ایجاد نشده! و بنظرم بهترین روش ایجاد اعتماد برای مشتری اینه که مشتری متوجه بشه روش کار من به چه صورتی؟ آیا ارزش داره؟ برای همین من نمونه‌کارها و استراتژی هر وبسایتی رو توضیح میدم! مثل: سایت فروشگاهی، سایت خدماتی، سایت شرکتی و انواع سایت‌ها، وقتی ساعت‌ها ویدیو و متن برای این موضوع تولید میکنم، فقط و فقط با این هدف که اعتماد لازم برای مشتری ایجاد بشه!

سفارش طراحی سایت در اصفهان

نمونه کار طراحی سایت شهر اصفهان

تاثیر نمونه کارها در اعتماد مشتریان و هدف من از ارائه نمونه کار؛ من توی بخش نمونه کارهام اولویت رو نیاوردم قرار بدم که من خیلی نمونه کارهای زیادی انجام دادم ببین چقدر سایت شیک‌تر و تمیزی طراحی کردم، نظام‌مهندسی را طراحی کردم، جهاد کشاورزی. درسته یعنی توی نمونه کارها من باید بگم چه‌کارهایی رو انجام دادم، آدرس سایت‌ها رو قرار بدم ولی دیدگاه من توی بخش نمونه کارها این بود که وقتی که حالا یک اصفهانی عزیز یا یک شهر دیگه ای از یک جای دیگه ای میخواد من سلمان غلامی رو به‌عنوان فردی که یک سایت براش طراحی کنه، انتخاب کنه، اول من باید بتونم اون اعتماد رو براش ایجاد کنم، یعنی چی؟ یعنی اینکه من فرد مناسبی هستم که شما پروژه طراحی سایت رو به من بسپارید؟

چطور اعتماد ایجاد میشه؟

برای طراحی وب سایت در اصفهان عملا ابتدای کار کارفرما چیزی از خروجی کار رو نمی‌بینه، یعنی مثلاً این نکته خیلی مهم شاید خیلی جاها بهش اشاره نکنن و دلیلشو نمی دونم واقعاً! البته نمیخوام هی من، من کنم که من خیلی می دونم، من خیلی تجربه دارم، نه میخوام بگم توی برخورد با مشتری‌هایی که حالا به‌صورت حضوری بوده و آنلاین بوده به یک سری نکات کلیدی رسیدم که گوشه ذهن کارفرما و مشتری هست که نمی‌دونه واقعاً این‌ها رو چطور از طراح سایت و اون فردی که حالا قرار پروژه رو انجام بده بپرسه یعنی اگر ما ساعت‌ها مشاوره هم بزاریم، مشاوره رایگان قرار بدیم و ندونید دقیقاً توی مشاوره چه سؤالات کلیدی باید الان بپرسیم مثلاً سؤالات رایجی که هست برای شمای کارفرما مهمه قیمت پروژه، کی تحویلش می‌دید و چطور اعتماد کنیم؟

طراحی سایت در اصفهان

راه اندازی وب سایت در اصفهان

قبل از اینکه هزینه کنید باید اعتماد ایجاد بشه! یعنی قبل از اینکه شما بخواهید پولی برای راه اندازی وب سایت در اصفهان خرج کنید، باید بدونید این پول که قراره به طراح سایت بدین یا فردی که قراره براتون یک پروژه‌ای رو انجام بده، حالا فرقی نمی کنه ساکن اصفهان یا هرجای دیگه باید اون اعتماد ایجاد شده باشه! یعنی پروژه‌های سئو و طراحی سایت اون ابتدای این‌طوری که شمای کارفرما و مشتری تصویری از اون خروجی نهایی ندارید، مثلاً اگر شما بخواهید یک هزینه‌ای رو روی ساختمان‌سازی بکنید می‌دونید که مثلاً ساختمان تون ساخته میشه نقشش براتون آورده که مثلاً اینجا این‌طوری پیاده‌سازی بشه و همه چی مهروموم شده حالا زیر نظر یک مهندس و کلاً یک جایی هست که شما اعتماد می‌کنید و پول رو صرف اون کار می‌کنید.

ساخت سایت اختصاصی در اصفهان

چگونه اعتماد کنیم؟ چه فردی واقعا مناسبه؟ حالا فردی که میخواد کارهای طراحی و پیاده سازی سایت رو انجام بده، چطور این اعتماد ایجاد بشه؟ یعنی مثلاً الان شمای کارفرما و مشتری که ساکن اصفهان هستید دارید این ویدئو رو نگاه می‌کنید بعد الان من سلمان غلامی چطور باید اعتماد رو به شما ایجاد کنم؟ و این موضوع براتون خیلی خوب جا به افته که پولی که ازتون می‌گیرم در اعضای چی هست؟ مثلاً بگم پروژه فروشگاهی شما ۲۰ میلیون، ۳۰ میلیون، ۴۰ میلیون یا اصلاً هزار تومن کاری به میلیون نداریم، این هزار تومن در ازای چی هست؟ اگر شما خیلی خوب درک کنید که من در ازای این‌ها و قراردادی که بسته میشه و گزارش‌هایی که به شما میدم قانع شدید من رو میتونید انتخاب کنید به‌عنوان فردی که پروژه رو براتون انجام بدم و از این طریق هست که اعتماد ایجاد میشه

طراحی وب سایت اصفهان

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در اصفهان

چگونه یک فرد یا شرکت مناسب را انتخاب کنیم؟ اگر من نتونم شما رو قانع کنم و اون اعتماد لازم رو ایجاد نکنم، صددرصد فرد مناسبی نیستم و باید برید سراغ شرکت‌ها یا فرد دیگه ای که شما رو قانع کنه این خیلی مهمه! یعنی اولین سؤالی که حالا در ادامه صفحه توی بحث قیمت کامل در رابطه باهاش صحبت کردم و توی این قسمت معرفی می خوام دررابطه‌با این موضوعی رو درک کنید که من سلمان غلامی که ادعا می‌کنم ۱۳ساله دارم فعالیت می‌کنم و توی بعضی از صحبت هام بهش اشاره می‌کنم که موضوعات مهم خدمات طراحی وب سایت اصفهان (Website design services Isfahan) شرکت‌ها و همکارای من به شما توضیح نمیدن، هدفم این نیست که الان بگم من خیلی خوبم بقیه خوب نیستند!

راه اندازی سایت در اصفهان

نکات مهمی که قبل طراحی و راه اندازی سایت در اصفهان باید بدونید! هدف اینکه آقا می خوام بگم یک سری‌کارهایی هست یک سری نکته‌های مهمی هست که شما به‌عنوان کارفرما قبل طراحی سایت اصفهانی حرفه ای (Professional Isfahani website design) باید بدونید حالا چه ساکن اصفهان باشید و یا ساکن شهر دیگه! که توی این صفحه سعی کردم خیلی واضع و شفاف موضوعات رو توضیح بدم و روال کارم به این صوت هست که قبل از اینکه بخوام یک‌صفحه‌ای رو طراحی کنم اینا رو از خودم می‌پرسم و بعد یک جمع‌بندی کلی می‌کنم و شروع می‌کنم به نوشتن سرفصل‌ها و عنوان هاش که بگم دررابطه‌با اینا قراره صحبت کنیم این یک کلیاتی بود که حالا خواستم توی بخش اولین قسمت معرفی در رابطه باهاش صحبت کنم.

خدمات طراحی سایت در اصفهان

نمونه کارهای طراحی سایت در اصفهان

در قسمت چندتا از آخرین پروژه‌های انجام شده در اصفهان را آوردم و سعی کردم این نمونه کارها از حوزه‌های مختلف باشه (فروشگاهی، خدماتی و …) تا شما کرفرمای عزیز با روش کار ما بیشتر آشنا بشید، البته پروژه‌هایی که کارفرما اجازه داده که منتشر کنم!

طراحی سایت اختصاصی در اصفهان
طراحی سایت شرکتی در اصفهان
طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان
نمونه کار طراحی سایت در اصفهان
طراحی سایت حرفه ای در اصفهان

خدمات و امکانات طراحی سایت اصفهان

خدمات طراحی سایت ما در سایت من، خدماتی از پیش تعریف شده و ثابت نیستند! چون برای هر مشتری خدمات خاص و ویژه اون کسب و کار رو ارائه می‌کنیم؛ اما به‌صورت کلی خدمات ما به ۲ صورت ارائه می‌شود (چه در اصفهان و چه در شهرهای دیگه) خدمات طراحی سایت استاندارد و اختصاصی که در ادامه برخی از مهم‌ترین خدمات این دو پکیج رو آوردیم و برای جزئیات بیشتر حتما نیازمند این هست که کسب و کار شما رو بررسی کنیم!

خدمات پکیج استاندارد
زیر ساخت سایت برای بهتر دیده شدن در گوگل ۱۲ فاکتور مهم
مشاوره انتخاب نام دامنه در صورت نیاز
بررسی سابقه و اعتبار دامنه خریداری شده با ۲ ابزار تخصصی (+ گزارش pdf)
تست قدرت پاسخ‌گویی هاست با ۲ ابزار تخصصی (+ گزارش pdf)
بررسی SSL و DNS سایت با ۲ ابزار تخصصی (+ گزارش pdf)
تست سرعت و مانیتورینگ سایت در ایران و خارج از ایران
و ۵۰ مورد دیگر! تماس بگیرید: ۰۹۱۳۸۸۳۵۵۴۶
خدمات پکیج اختصاصی
تعیین استراتژی کاری ۳۰ سوال تخصصی (+ گزارش pdf)
پیداکردن مزیت رقابتی تحلیل بررسی ۵۰ نتیجه گوگل
تکنیک های تبلیغ نویسی برای محتوای متنی، صوتی و تصویری
تنظیم شیوه نامه اختصاصی در قالب ۱۶ بند
طراحی لندینگ پیج های اختصاصی با هدف فروش، عضویت و برندینگ
کمپین ایمیل مارکتینگ حداقل ۳ کمپین
و ۱۰۰ مورد دیگر تماس بگیرید: ۰۹۱۳۸۸۳۵۵۴۶

قیمت طراحی سایت در اصفهان

به‌احتمال زیاد قیمت‌های مختلفی گرفتید از طراحان سایت و همچنین شرکت‌های طراحی سایتی که در اصفهان هستند و این سؤال مهم براتون پیش اومده که واقعاً قیمت طراحی سایت در اصفهان چنده؟ و کدام شخص یا شرکت قیمت درستی میده؟ پیشنهاد می‌کنم ویدیو زیر رو ببینید!

زمان: ۱ دقیقه و ۴۱ ثانیه
حجم فایل: ۶ مگابایت

برای اطلاعات بیشتر، اول این نکته رو باید بدونید که قیمت پروژه‌های طراحی سایت در اصفهان و هر شهر دیگه، به مهارت و تجربه شخصی که قراره پروژه رو برای شما انجام بده بستگی داره! قیمت اصلی پروژه رو حوزه کاری شما تعیین می کنه مثلاً قیمت پروژه‌های فروشگاهی، خدماتی، آموزشی، محتوایی، شرکتی و اختصاصی هرکدام از این حوزه کاملاً با هم متفاوت هستند و صفحات هدف متفاوتی دارند و اگر تا الان قیمتی گرفتید و پروژه شروع نشده اون قیمت حدودی بوده و قیمت اصلی با بررسی حوزه کاری شما تعیین میشه!

مشاوره رایگان برای قیمت سایت

طراحی سایت ارزان قیمت در اصفهان

در این قسمت بررسی می‌کنیم که طراحی سایت ارزان اصفهان واقعا ارزشش رو داره؟ چگونه یک وب‌سایت با قیمت مناسب طراحی کنیم؟ چگونه هزینه‌های طراحی سایت رو کم کنیم؟ همه این سوالات رو در ویدیو زیر توضیح دادم

زمان: ۵ دقیقه و ۱۷ ثانیه
حجم فایل: ۲۲ مگابایت

برای اطلاعات بیشتر، نکته بسیار مهم اینه که قبل از پرداخت هر هزینه‌ای (گرون یا ارزون) باید بدونیم که اون هزینه در ازای چی پرداخت میشه؟ وقتی شفاف و دقیق ندونیم که در ازای چی داریم هزینه می‌کنیم هر قیمتی باشه، ناخودآگاه میگیم گرونه! در صفحه طراحی سایت ارزان در اصفهان که از طریق دکمه زیر می‌تونید وارد اون صفحه بشید مفصل این موضوع رو توضیح دادم

سایت فروشگاهی در اصفهان

خوب برای طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان حتماً حتماً قبل از طراحی باید نکات مهمی را بدونید که متأسفانه اغلب شرکت‌ها بهش اشاره‌ای نمی‌کنند (واقعاً دلیلش رو نمی دونم چرا این موارد مهم اشاره نمی‌کنند) در ویدیو زیر کلیات رو توضیح میدم برای اطلاعات بیشتر و توضیحات مخصوص خودتان از طریق بنر فرم مشاوره، فرم رو برای ما ارسال کنید تا بیشتر صحبت کنیم.

زمان: ۳ دقیقه و ۳۶ ثانیه
حجم فایل: ۱۴ مگابایت

برای اطلاعات بیشتر، خوب ببینید برای سایت‌های فروشگاهی ما ۴ تا صحه مهم و اصلی داریم که قبل از طراحی شما کارفرمای عزیز باید این صفحات رو بشناسید و از همه مهم‌تر بدونید که در این صفحات چه محتوایی رو باید قرار بدین صفحات عبارت‌اند از: ۱- صفحه دسته‌بندی‌ها یا برند ۲- صفحه داخلی محصول ۳- صفحه مقالات ۴- صفحه اصلی فروشگاه!

سایت فروشگاهی در اصفهان

طراحی سایت وردپرسی در اصفهان

حدس من از سرچ کلمه طراحی سایت وردپرس اصفهان دوتا حالت داره: ۱- افراد با تحقیق و بررسی متوجه محبوبیت وردپرس (بهترین سیستم مدیریت محتوای دنیا) شدن و الان میخوان که برای کسب‌وکار خودشان یک وب‌سایت رو با وردپرس طراحی کنند ۲- رایگان بودن این سیستم، که در ویدیو زیر کامل توضیح دادم.

زمان: ۱۵ دقیقه و ۵۹ ثانیه
حجم فایل: ۷۰ مگابایت

برای اطلاعات بیشتر، چون وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان هست تصور افراد اینه که وب سایتشون خیلی ساده و سریع طراحی میشه و همچنین با هزینه کمتری می تونن یه وب‌سایتی برای خودشون داشته باشن، قسمت اول این دیدگاه کاملاً درسته ولی سایتی که خیلی سریع طراحی بشه و برنامه‌ریزی دقیق و کاملی انجام نشده باشه عملاً بازخورد خوبی نداره!

طراحی سایت با وردپرس اصفهان

طراحی سایت شرکتی در اصفهان (شرکتی یا اختصاصی)

نکته بسیار مهمی که قبل از طراحی سایت شرکتی در اصفهان باید بدونید این است که وب‌سایت‌های شرکتی یا اختصاصی همان‌طور هم که از اسمشان پیداست هدف خاصی رو دنبال می‌کنند و برای این دسته از وب‌سایت‌ها باید صفحه اصلی و صفحه درباره ما خوب و باهدف مشخصی طراحی بشه، که در ویدیو زیر کامل توضیح دادم

زمان: ۱ دقیقه و ۳۱ ثانیه
حجم فایل: ۶ مگابایت

برای اطلاعات بیشتر، در این صفحات نباید این مفهوم به کاربر داده بشه که ما خیلی خوبیم، ما ۵۰ سال سابقه داریم و ازاین‌دست موضوعات کلیشه‌ای باید با بررسی دقیق حوزه فعالیتتون حداقل ۱۰ مزیت رقابتی خوب پیدا کنیم و در این صفحات در مورد مزیت‌های رقابتی شما صحبت بشه تا یک وب‌سایت درست و اصولی داشته باشید!

مشاوره رایگان

آموزش طراحی سایت در اصفهان

مطمئنم که وقتی برای آموزش سرچ کردید با دوره‌ها و مطالب زیادی روبرو شدید و حتماً نگران شدید که واقعاً کدام دوره برای آموزش طراحی سایت در اصفهان خوبه؟ و سؤالات زیادی براتون پیش اومده مثل: از آموزش‌های رایگان شروع کنم؟ دوره‌های پولی بخرم؟ آموزش‌های خصوصی؟ یا دوره فشرده؟ دوره‌های آموزشی خوبه؟

زمان: ۶ دقیقه و ۲۹ ثانیه
حجم فایل: ۲۸ مگابایت

برای اطلاعات بیشتر، مطمئنم سؤالات زیاد دیگه‌ای براتون پیش اومده، اول این نکته رو بگم که اگر واقعاً علاقه دارید و برای یادگیری مصمم هستید و مثل خیلی از افراد فقط جمع‌کننده اطلاعات نیستید! اصلا نگران نباشید من باتوجه‌به اینکه حدود ۱۳ سال در این زمینه فعالیت می‌کنم کنارتون هستم تا با هم بهترین تصمیم بگیریم.

آموزش ساخت سایت در اصفهان

سوالات پرتکرار شما عزیزان

در این قسمت می‌خوام چندتا از سوالات رایجی شما عزیزان در مورد طراحی سایت در اصفهان می‌پرسید رو پاسخ بدم و امیدوارم بتونم از این طریق نگرانی‌های شما رو برطرف کنم!

دامنه .com بهتره یا .ir

  • هیچ فرقی نداره!

معمولا پسوند دامنه تاثیر زیادی در روند کار نداره، فقط تنها نکته‌ای که باید بدونید قیمت دامنه (به‌صورت سالانه است) بر اساس پسوندی که شما انتخاب می‌کنید متفاوته که ارزان‌ترین دامنه ها پسوند .ir هست و دامنه‌های .com هم  فعلا حدود ۳۰۰ هزار تومان هست که می‌توانید از این کد تخفیف استفاده کنید: UC380QOD و نکته بسیار مهم دیگه اینکه دقت کنید دامنه باید به نام خود شما ثبت شود و از دامنه‌های رایگان استفاده نکنید!

چقدر طول میکشه سایتمون طراحی بشه؟

  • به حوزه کاری شما بستگی داره (از ۱۰ تا ۶۰ روز)

فاکتورهای بسیار مهمی که در زمان تاثیر گذاره: ۱- حوزه کاری شما (فروشگاهی، خدماتی و..) ۲- تعداد صفحات و دسته‌بندی‌ها ۳- طراحی گرافیکی صفحات ۴- محتوای سایت که هر کدام از این موارد نیازمنده صحبت و بررسی هست تا بتونیم زمان دقیق مشخص کنیم!

آیا بعد از اینکه سایت طراحی شد، میتونیم مواردی بهش اضافه کنیم؟

  • بله قطعا!

ما در هر دو پکیجی که برای طراحی سایت در اصفهان در نظر گرفتیم، یکی از موارد این پکیج‌ها، بعد از اینکه سایت کامل تحویل گرفتید، بهتون آموزش میدم که چطور محتوا و مطالب جدید رو خیلی ساده به سایتتون اضافه کنید.

امکان داره خودتون مطالب جدید به سایت اضافه کنید؟

  • بله حتما!

بعد از اینکه شما سایت کامل تحویل گرفتید برای اینکه سایتتون رتبه بهتری بگیره نیاز داره که هر چند وقت یک مطلب جدید اضافه بشه که برای ایجاد این مطلب جدید دو تا راه وجود داره: ۱- آموزش بدیم خودتون انجام بدید ۲- ما برای شما انجام بدیم، که مورد دوم جز یکی از خدمات پشتیانی سایت هست!

از کجا بفهمیم سایتی که برامون طراحی میشه واقعا خوب طراحی شده یا نه؟

  • همیشه در جریان روند کار باشید!

یکی مهم‌ترین نگرانی‌های اغلب مشتریان و کارفرمایان عزیز اینه که ما قراره هزینه کنیم برای سایت چطوری مطمئن بشیم که سایت خوب تحویل میگیریم؟ در این ۱۳ الی ۱۴ سالی که در این زمینه فعالیت می‌کنم، بهترین راه برای مطمئن شدن شما اینه که قبل از اینکه پولی پرداخت کنید یک جلسه با طراح سایت صحبت کنید و همه موارد ازش سوال کنید و دقیقا بپرسید سایت ما چطور طراحی میشه البته بحث اعتماد جداست ولی برای اینکه خیال خودتون راحت بشه حتما سوال کنید(که اغلب این مورد رو مستقیم از طراح سایت نمیپرسیم ولی من میدونم یکی از نگرانی‌های شماست)

مشاوره رایگان طراحی سایت اصفهان

اگر در هر قسمتی که در بالا توضیح داده شد، سوال یا نگرانی دارید، از طریق بنر زیر وارد صفحه فرم مشاوره رایگان بشید تا بعد از ارسال فرم من در اولین فرصت با شما تماس میگیرم و مفصل صحبت می‌کنیم.

مشاوره رایگان راه اندازی سایت

اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت اصفهان

سلام به دوستان عزیز همونطور که میدونید قسمت بالای این صفحه دیدگاه‌های مختلف از افرادی که کلمه‌های کلیدی طراحی سایت در اصفهان یا طراحی سایت اصفهان (طراحی سایت اصفهان سئو شده – SEO optimized website design Isfahan) رو سرچ کردن با هم بررسی کردیم که خوب این حدس‌ها و احتمالاتی بود که من به ذهنم رسید و تو این مدت به شکل‌های مختلف باهاش روبرو شدیم که افراد وقتی که این کلمه کلید رو سرچ می‌کنند احتمالاً یکی از نیازهاشون رو این موارد میتونه برطرف کنه.حالا توی این قسمت از صفحه می‌خواهیم یکم موارد رو ریشه‌ای‌تر و عمیق‌تر بررسی کنیم و با این هدف که شما اطلاعات بیشتری دررابطه‌با طراحی سایت در اصفهان بدونید و به بتونیم یه نقد و بررسی خوبی داشته باشیم روال کار هم به این صورت که چند تا از کلمات کلیدی که تعداد سرچ خیلی بالایی داره و خوب چون سرچ بالایی داره طبیعتاً نیاز بیشتری هم ایجاد میکنه برای افراد اومدم انتخاب کردم که بیام در رابطه باهاشون صحبت کنیم.

روند این تحلیل و بررسی به چه صورتیه؟

کلمه طراحی سایت در اصفهان هست: این کلمه خوب توی قسمت بالا در رابطه باهاش صحبت کردیم و الان می‌خواهیم خیلی عمیق‌تر بررسی کنیم که خود این کلمه اوالا معنا و مفهومش چیه؟ طراحی سایت شاید یک کسی سؤال براش پیش بیاد که طراحی سایت در اصفهان شاید متفاوت از جاهای دیگه است یا مثلاً چی هست اصلاً کلاً بیاییم ببینم طراحی سایت چیه؟ اهمیت چیه؟ و وقتی که لوکیشن اصفهان روبهش اضافه می‌کنیم این چه اهمیتی توی کسب‌وکار ما داره خوب پس اول بریم ببینیم که طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت اصفهان

سایت‌ها چطور کار میکنن؟

ببنید وقتی که شما می‌خواهید تصمیم بگیرید وارد فضای آنلاین و فضای اینترنت بشید به یه دستگاهی نیاز دارید که وصل بشید به شبکه جهانی اینترنت، توی این شبکه جهانی اینترنت یک سری اطلاعات و دیتاهای مختلف وجود داره یا بهتر بگم که حجم اطلاعات بسیار زیادی وجود داره که شما از طریق اینترنت و قوانینی که اجرا نوشته شده تا الان شما به‌واسطه یک مرورگر به این اطلاعات وصل میشید حالا اون وسیله‌ای که به اینترنت وصل میشید فرقی نمی کنه موبایل، لپ‌تاپ و کامپیوتر یا هر وسیله‌های دیگه شما از طریق یک سری قوانین از پیش تعریف شده سطح اینترنت یا فضای اینترنت وصل میشید به اون بانک اطلاعاتی.

چگونه نتایج به ما نشون داده میشه؟

حالا همون طور که گفتم با وصل شدن به اینترنت دسترسی دارید به مطالب مختلف وقتی که شما کلمه کلیدی رو سرچ می‌کنید (که منظورم همین کلمه طراحی سایت اصفهان ریسپانسیو Responsive website design Isfahan یا کلمات مشابه) یک‌کلمه‌ای رو سرچ می‌کنید، یک سؤالی رو می‌پرسید و یک موضوعی رو سرچ می‌کنید به همین میزان که الان داریم نقد و بررسی می‌کنیم در فضای اینترنت گنگ و الگوریتم‌های گوگل نمیدونن دقیقا هدف شما از سرچ چی بوده! برای همینه که وقتی شما یک کلمه کلیدی رو سرچ کردید تعداد نتایج بسیار زیادی رو برای شما میاره و الگوریتم‌های گوگل بعد از سرچ شما بررسی میکنن که شما دقیقاً دنبال چه اطلاعاتی بودید؟ و وقتی که میاد رفتار کاربرهای مختلف رو مثلاً صد نفر، هزار نفر، یک میلیون نفر، دو میلیون نفر کلمهٔ کلیدی طراحی سایت در اصفهان رو سرچ می‌کنند رفتار بعدی شون چیه؟

طراحی سایت اصفهان

یک ساعت مشاوره رایگان!

قرار نیست حرف قشنگ بزنیم! قراره یک ساعت مفصل با هم صحبت کنیم و یک سایت درست و اصولی رو با هم طراحی کنیم، نگرانی‌های اولیه رو برطرف کنیم، یک تصویر واضح از آینده کسب و کارتون بسازیم و با هم همین الان اون ایده‌ای که دارید رو به واقعیت تبدیلش کنیم، میدونم در تو این مرحله دارید به شدن یا نشدنش فکر می‌کنید ولی جای هیچ نگرانی نیست از طریق بنر زیر فرم مشاوره رو برای طراحی سایت اصفهان پر کنید تا مفصل صحبت کنیم

مشاوره رایگان راه اندازی سایت

دوستانی که این مطلب را مطالعه کردند، از مطالب زیر هم خیلی استقبال کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سلمان غلامی
نویسنده این مطلب

بنده سلمان غلامی مدیر سایت من با عشق کنار شما هستم تا یک کسب و کار درست و اصولی راه‌اندازی کنید