قیمت طراحی سایت در اصفهان [در سال 1401]

قیمت طراحی سایت در اصفهان
بدون دیدگاه
248 بازدید

قیمت طراحی سایت در اصفهان چند؟ در این مطلب یکبار برای همیشه موارد مهمی که در قیمت طراحی سایت تاثیرگذار هست رو در قالب یک چک‌لیست ساده و بسیار کاربردی توضیح دادم که بدونید دقیقا هزینه طراحی سایت در ازای چی هست!

قیمت طراحی سایت در اصفهان چند؟

در این صفحه می‌خوام یکبار برای همیشه قیمت طراحی سایت در اصفهان را در قالب یک چک‌لیست بسیار ساده و کاربردی براتون توضیح بدم تا بدونید هزینه طراحی سایت اصفهان دقیقا در ازای چی هست! پس اگر این موضوع قیمت براتون مهمه پیشنهاد میکنم ویدئو زیر را با دقت ببینید!

زمان: 33 دقیقه
حجم فایل: 108 مگابایت

اگر ویدئو بالا رو مشاهده نکردید متن ویدئو رو از این قسمت مطالعه کنید: توی این قسمت می خوام یک‌بار برای همیشه تعرفه طراحی سایت در اصفهان با هم بررسی کنیم که ببینیم این موضوع قیمت دقیقاً به چه مواردی بستگی داره و از همه مهم‌تر اینکه شما به‌عنوان کارفرما و مشتری، قبل از اینکه هزینه کنید، چه نکته‌های مهمی رو باید بدونید پس در ادامه این قسمت با ما همراه باشید که می خوام در قالب یک چک‌لیست بسیار ساده و کاربردی براتون توضیح بدم که چه عواملی روی قیمت طراحی سایت اصفهان تأثیر گذاره، در ادامه بنا به نیازتون روی موارد زیر کلیک کنید!

مورد اول: هزینه طراحی سایت در اصفهان چقدر است؟

این سوال رو تقریبا 99% افراد همون ابتدای کار می‌پرسند (چه در جلسات حضوری و چه در جلسات آنلاین و یا تلفنی) در نگاه اول هم کاملا طبیعی اما برای اینکه جواب درستی به این سوال بدیم، باید هدف شما رو بدونیم! یعنی شما باید توی مرحله اول جواب این سؤال رو بدید که انتظارتون چیه که وقتی که سایت تون توی بهترین حالت طراحی شد دقیقاً قرار برای شما چه کاری رو انجام بده؟ و یا اگر بخوام بهتر بپرسم، چه اتفاقی در سایت شما بیفته خیلی خوشحال و راضی هستید؟ من همین ابتدای کار در تصویر زیر سعی کردم تعرفه طراحی سایت 1401 رو خیلی کلی نشون بدم که اگر شما فقط و فقط به دنبال قیمت هستید از این تصویر استفاده کنید ولی اگر جز اون دسته از افراد هستید که کیفیت طراحی سایت، خروجی نهایی سایت براتون مهمه در ادامه صفحه با من همراه باشید!

قیمت طراحی سایت اصفهان

در 99% مواقع برای قیمت طراحی سایت اصفهان این اتفاق میفته!

خوب معمولاً توی این 10 الی 13 سالی که با مشتری‌های زیادی در ارتباط بودم اغلب شون وقتی این سؤال ازشون می‌پرسم که هدفتون از آنلاین شدن چیه؟ میگن که ما می‌خواهیم سایتی برامون طراحی بشه که فروش بیشتری داشته باشیم، یا اینکه برند بشیم، معروف بشیم، بیشتر دیده بشیم یا اینکه توی نتایج گوگل توی صفحه اول گوگل هم دیده بشیم، اینا یکی از هدف‌های که شما میتونید انتخاب کنید یا هر سه مورد رو میتونید داشته باشید، هدف خودم به عنوان طراح سایت هر سه موردش هست، یعنی پیش‌فرض من از طراحی اینه که کارفرما و مشتری هر هزینه ای که برای سایت پرداخت میکنه باید چندین برابرش بهش برگرده و باید این اطمینان براش ایجاد بشه که واقعا این اتفاق میفته!

برآورد قیمت طراحی سایت اصفهان (یک نکته بسیار مهم)

این جا باید یک نکته مهم روبهش اشاره کنم که توی قیمت سایت خیلی، خیلی تأثیرگذار و اون هم مورد سوم هست (یعنی هدف کارفرما از طراحی سایت دیده شدن در نتایج گوگل هست) این مورد رو مشتری‌ها یه چیز ساده و طبیعی می دونن، که وقتی سایتشون طراحی میشه یکی از انتظارات شون اینکه این سایت شون توی نتایج گوگل توی صفحه اول گوگل هم دیده بشه ولی این مورد از دید من و طراح سایت یعنی اینکه این سایت از همون ابتدا باید همهٔ موارد لازم رو برای دیده شدن در گوگل باید رعایت کنه که حدود 200 فاکتور هستند و توی این صفحه موضوع صحبتمون نیست ولی در همین حد بدونید خیلی خیلی روی قیمت طراحی سایت در اصفهان یا هر جای دیگه بسیار تاثیرگذاره!

تعرفه طراحی سایت 1401 در اصفهان

پیشنهاد من به شما برای نتیجه بهتر!

پیشنهادی که من به اغلب مشتری‌ها و کارفرماها میدم اینه، شما همین اول تصمیم بگیرید که میخواید اول سایت تون طراحی بشه بعد روی دیده شدن در نتایج گوگل کار بشه؟ یا اینکه می‌خواهید همزمان این دو تا با همکار بشه؟ اینجا وقتی این سوال از کارفرما می‌پرسم خیلی سریع میگه در نتایج هم بیاییم بدون اینکه بپرسه چه تفاوتی داره؟ آیا به کسب و کارمون کمک میکنه؟ آیا همون ابتدا نیازه؟ و کلی سوال دیگه! چون این موضوع دیده شدن در نتایج گوگل همانطور که گفتم به فاکتورهای زیادی بستگی داره و باید حساب شده جلو بریم! برای این موضوع من خودم شخصا یک ساعت مشاوره رایگان قبل از طراحی سایت گذاشتم تا در مورد همین مسائل صحبت کنیم، در کل اگر هدفتون دیده سدن هست باید مفصل در رابطه با این موضوع با طراح سایت صحبت کنید.

تخمین قیمت سایت در اصفهان

تا همینجا مطمئنم باز هم این سوال براتون هست که حالا یه حدود قیمت بده، برای تخمین قیمت سایت یا قیمت حدودی سایت هم در تصویر بالا قیمت آوردم و هم در پکیج اختصاصی طراحی سایتمون کامل توضیح دادم و سایت شما با این هدف دیده شدن از پکیج های اختصاصی ما میشه، حالا اینجا نمیخوام توضیحات زیادی بدم فقط می خوام به‌صورت موردی بهش اشاره کنم که شما توی این مورد اول باید تصمیم بگیرید که میخواید فقط سایت طراحی بشه یا اینکه موارد دیده شدن در گوگل هم انجام بشه، پس در این قسمت باید مشخص کنید که دقیقا از طراح سایت چی می‌خواهید!

هزینه طراحی سایت اصفهان

چک‌لیست بسیار ساده و کاربری در تعیین قیمت سایت!

خوب اگر دنبال‌کننده مطالب و آموزش‌های سایت من بوده باشید مطمئناً می دونید که دررابطه‌با این موضوع من مطالب زیادی رو روی سایت منتشر کردم؛ ولی توی این قسمت می خوام به‌صورت خاص دررابطه‌با هزينه طراحي سايت در اصفهان خیلی، خیلی ساده و کاربردی صحبت کنم که در قالب یک چک‌لیست همهٔ موارد مهمی که روی قیمت تأثیر گذارند رو باهم بررسی کنیم که پایان این قسمت شما یک چک‌لیستی داشته باشید که دقیقاً بدونید اون هزینه راه اندازی سایت در اصفهان در ازای چی هست.

چگونه از این چک‌لیست به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم؟

خوب قبل اینکه بریم سراغ مواردی که حالا من نوشتم در قالب چک‌لیست یک سری نکته‌های مهمی رو باهم بررسی کنیم (نکات مهم در رابطه با قیمت طراحی وب سایت در اصفهان) که چطور میتونیم از این چک‌لیست استفاده کنیم، خوب برای اینکه بتونم خیلی خوب از این شکلی استفاده کنیم لازمه که من یک سری نکته‌ها رو براتون توضیح بدم که چطور میتونید به بهترین شکل ممکن از این چک‌لیست استفاده کنید (نکات مهم تعرفه طراحي سايت در اصفهان):

قیمت طراحی سایت در اصفهان
  • نکته اول

در مرحله اول نیازی نیست که شما هیچ مطلبی رو بنویسید شما توی مرحله اول این مطالب رو تا آخر بادقت بخونید فقط به مواردی که در رابطه با نرخ طراحی سایت میگم توجه کنید و نیاز به نوشتن نیست.

  • نکته دوم

مورد دوم اینکه فایل pdf همین چک‌لیست رو من آخر همین صفحه قرار دادم که شما میتونید این فایل رو دانلود کنید حالا این فایل رو پرینت کنید یا اینکه مواردش رو روی کاغذ بنویسید و توی مرحله دوم دوباره بیایید بادقت بیشتر چون این‌ها نکته‌های بسیار مهمی در رابطه با هزینه ساخت سایت اینترنتی هستن و شما هرچند بار این رو گوش بدید خیلی کامل‌تر متوجه میشید که اولاً چی می‌خواهید؛ یعنی چه نوع سایتی رو می‌خواهید و از همه مهم‌تر اینکه هر هزینه‌ای که قراره برای سایتتون کنید دیگه کامل متوجه هستید اگر قراره هزار تومان هم هزینه کنید در ازای این موارد هست. پس مورد دوم شما فایل رو یا می‌نویسید مواردش رو یا پرینت می‌کنید و دوباره این قسمت مطالعه می‌کند و نکته‌هایی که میگم رو یادداشت می‌کنید.

  • نکته سوم

مورد سوم اینکه حالا من مواردی که توی این چک‌لیست نوشتم توی این 10 الی ۱۳ سالی که با مشتری‌های متفاوت توی زمینه‌های متفاوت کار کردیم به این چک‌لیست کامل و جامع رسیدم و سعی کردم همه مواردی که روی قیمت تأثیرگذار و همان ابتدای کار شما مواردش باید بدونید آوردم، بااین‌حال بعد از اینکه شما این قسمت مطالعه کردید اگر جایی رو سؤال داشتید، اگر جایی رو متوجه شدید که هنوز اون دغدغه شما برطرف نشده چند راه داریم

راهکارهای لازم برای برطرف کردن سوالات شما!

یکی اینکه توی صفحه طراحی سایت در اصفهان من همه این مواردی که میگم رو خیلی کامل‌تر و جامعه توی ویدئو و حالا توی متن همون صفحه توضیح دادم که میتونید از اون صفحه استفاده کنید یا اینکه آخر همین صفحه یک بنری قرار دادم که شما میتونید از طریق این بنر هدایت میشید به یک‌صفحه‌ای که فرم مشاوره هست، فرم مشاوره رو پر می‌کنید و برای من ارسال می‌کنید من توی اولین فرصت با شما تماس می‌گیرم و به‌صورت موردی و خاص دررابطه‌با دغدغه و نگرانی شما صحبت می‌کنیم که بتونیم کامل همهٔ موارد رو دررابطه‌با قیمت طراحی سایت حرفه ای در اصفهان بدونیم و برطرفشون کنیم.

مشاوره رایگان راه اندازی سایت

مورد دوم: روش پیاده‌سازی سایت

و اما مورد بعدی که توی قیمت طراحی سایت در اصفهان تأثیر گذاره و خیلی میتونه تفاوت قیمت هم ایجاد کنه اینکه شما به‌عنوان کارفرما و مشتری توی این مرحله باید تصمیم بگیرید که سایتتون میخواید به‌صورت اختصاصی برنامه‌نویسی بشه یا اینکه از CMSها و مدیریت محتواهای آماده استفاده کنید؟ تفاوت این دوتا رو من تویی آموزش‌های دیگه کامل توضیح دادم فقط توی این چک‌لیست در همین حد بدونید که وقتی اختصاصی کدنویسی میشه برا شما نیازمند اینکه صحبت‌های بیشتری جزئیات بیشتری رو شما به‌عنوان کارفرما به طراحی سایت انتقال بدید.

روند طراحی اختصاصی سایت (برنامه‌نوسی سایت)

که دقیقاً من می خوام سایتم این‌طوری سفارشی‌سازی شده و شخصی‌سازی‌شده پیاده‌سازی بشه و از موارد آماده و CMSهای آماده نمی خوام استفاده کنم که خوب این هم نیازمند اینکه یک جلسه کامل و مفصل حالا چه به‌صورت آنلاین و چه به‌صورت حضوری در رابطه باهاش صحبت بشه و بررسی کنیم سایتی که شما مدنظرتون هست و می‌خواهید به‌صورت اختصاصی برا تون برنامه‌نویسی بشه دقیقا چه امکانات و چه ویژگی‌هایی باید داشته باشه؟

نکته مهم در انتخاب سیستم مدیریت محتوای سایت

و اما مورد دوم که گفتم استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا آماده که من‌بعد از 10 الی ۱۳ سال توی این زمینه فعالیت کردن (و ساکن اصفهان هم هستم) مورد دوم رو بهتون پیشنهاد می‌کنم و دلیلشم کامل مفصل هم توی صفحه طراحی سایت در اصفهان به‌طورکلی توضیح دادم اینکه شما میتونید از سیستم‌های آماده و سیستم مدیریت محتوای آماده مثل وردپرس استفاده کنید (که در قیمت طراحی سایت اصفهان تاثیرگذاره) و اینجا هم البته باید به یک نکته‌ای اشاره کنم اینکه میگم آماده نه اینکه صرفاً ما بخواهیم از یک چیز خیلی ساده و پیش‌پاافتاده‌ای استفاده کنیم نه اون بیس اصلی اون هسته اصلی سایت ما که الان وردپرس تشکیلش میده و بیش از ۶۰ درصد وب‌سایت‌های کل دنیا دارن ازش استفاده می‌کنند منظورم هست که شما میتونید از این مورداستفاده کنید.

این فقط نظر شخصی من هست!

طبیعی که من تعصب خاصی روی هیچ کدوم رو ندارم نظر شخصی رو بخواید بدونید میتونید از سیستم آماده استفاده کنید بااین‌حال تصمیم با شماست که یا شخصی‌سازی بشه براتون سایتتون یا اینکه از سیستم آماده استفاده کنید برای بحث قیمت هم خوب طبیعی که وقتی شخصی‌سازی میشه قیمت بالاتری داره این هم از مورد دوم.

مشاوره رایگان راه اندازی سایت

مورد سوم: تعیین حوزه کاری

و اما مورد بعدی که هزینه طراحی سایت اصفهان سایت تأثیرگذار حوزه کاری شما هست؛ یعنی اینکه الان شما توی چه زمینه‌ای دارید فعالیت می‌کنید به‌طورکلی همه سایت هایی که الان در اینترنت دارند فعالیت می‌کنند توی پنج تا حوزه هستن که یا سایت‌ها سایت‌های فروشگاهی هستند، یا سایت خدماتی، یا سایت محتوایی، یا سایت آموزشی، یا سایت شرکتی و اختصاصی، الان از بین این‌ها شما باید حوزه کاری تون بنویسید توی چک‌لیست و موقعی که می‌خواهید سفارش سایت بدید (و دنبال قیمت طراحی سایت اصفهان هستید) بگید که مثلاً ما حوزه فعالیتمون توی سایت‌های فروشگاهی هست که هر کدوم از این‌ها نسبت به صفحاتی که دارند، نسبت به اون استراتژی کلی که دارند قیمت‌های متفاوتی داره.

اگر اطلاعات بیشتری برای انواع سایت می‌خواهید!

اینجا من اشاره کنم اگر می‌خواهید با این پنج تا حوزه به‌صورت کامل و جامع آشنا بشید من توی صفحه طراحی و ساخت سایت در بخش نمونه کارها به‌صورت کامل و مفصل توضیح دادم و حتماً پیشنهاد می‌کنم شما از بین این مواردی که گفتم یک مورد رو انتخاب کنید مثلاً داریم توی حوزه خدماتی کار می‌کنیم یا اینکه توی حوزه آموزشی هست ، محصولات آموزشی داریم ارائه میکنیم برید همون ویدیویی که در رابطه باهاش توضیح دادم رو کامل ببینید چون اونجا استراتژی رو خیلی کامل تر و مفصل تر توضیح دادم و تو این ویدیو فقط هدف مون اینکه که بیایم به صورت آیتمی و به صورت چک لیستی موارد رو باهم بررسی کنیم.

البته ممکنه حوزه کاری شما ترکیبی باشه!

البته یک نکته دیگه ای هم اینجا هست که ممکنه حوزه کاری ما ترکیبی از این چند تا باشه مثلاً اگر ما سایت مون فروشگاهی باید یک قسمتی از سایت مون هم آموزشی هم باشه پس ترکیبی از این دو تا هست که این هم دوباره روی قیمت تأثیرگذار پس توی این مورد شما باید حوزه کارتون را مشخص کنید که حوزه کاری رو گفتم یا فروشگاهی یا خدماتی یا آموزشی یا محتوایی یا شرکتی و اختصاصی.

تا اینجا یه مرور کنیم که دقیقا چی شد؟

حالا تا اینجا من یه مروری بکنم که ببینیم دقیقاً باید از این چک‌لیست چطور استفاده کنیم بعد از اینکه حالا شما مواردش رو نوشتید پیش‌فرض من تو این قسمت اینکه شما یک‌بار ویدئو رو تا آخر نگاه کردید الان اون فایل pdf رو یا پرینت کردید یا مواردش رو نوشتید و الان می‌خواهید چک‌لیست تون رو کامل کنید. اولین موردی که گفتم هدفتون هست، هدفمون مثلاً فروش، یا می‌خواهیم برند بشیم یا می‌خواهیم توی نتایج دیده بشیم همین‌طور خیلی ساده و مختصر و وقتی که این چک‌لیست رو به هر طراحی سایتی زنگ بزنید و طبق همین مواردی که حالا در ادامه تکمیل ترش می‌کنیم توضیح بدید اون خیلی واضح میتونه به شما قیمت طراحی سایت در اصفهان دقیق بده، چرا این رو میگم چون اغلب شما مطمئناً الان تأیید می‌کنید که وقتی با یک شرکت طراحی سایت در اصفهان صحبت می‌کنید میگید قیمت ساخت سایت در اصفهان چند، میگه قیمت به موارد زیادی بستگی داره و ما باید این موارد رو بررسی کنیم.

توضیحات تکمیلی + عوامل تاثیرگذار در قیمت سایت

در ویدئو زیر علاوه بر موارد بالا توضیحات خیلی کامل‌تر و جامع‌تری رو توضیح دادم که دقیقا چه عواملی در قسمت طراحی سایت اصفهان تاثیرگذار هست، پیشنهاد می‌کنم ویدئو زیر را یکبار برای همیشه با دقت نگاه کنید!

زمان: 43 دقیقه و 50 ثانیه
حجم فایل: 166 مگابایت

اگر ویدئو بالا رو مشاهده نکردید متن ویدئو رو از این قسمت مطالعه کنید: سلام به شما دوست عزیزی که به دنبال قیمت طراحی وب سایت در اصفهان هستید سلمان غلامی هستم و تو این قسمت می‌خواهیم بررسی کنیم که دقیقاً توی پروژه‌های طراحی سایت حالا چه در اصفهان و چه شهرهایی دیگه چه فاکتورهای مهمی هستند که این قیمت رو تعیین می‌کنند!

امیدوارم ویدیو معرفی رو بارها و بارها ببینید!

خوب همون طور که توی ویدئو معرفی هم توضیح دادم و پیشنهاد می‌کنم اگر قصد دارید یک سایت درست و اصولی رو برای خودتون طراحی کنید حالا توی اصفهان یا شهرهای دیگه که موضوع صحبت مون توی این صفحه طراحی سایت اصفهان هست، پیشنهاد می‌کنم اون ویدئو معرفی رو بارهاوبارها ببینید هایی نکته‌هایی که میگم رو یادداشت کنید و دررابطه‌با اون از حالا از افرادی که دارن کار طراحی سایت انجام میدن سؤال بپرسید.

اشاره‌ای کنم به ویدیو معرفی!

من توی ویدئو معرفی همین صفحه (که حدود 50 دقیقه شد) قسمت‌های مخلتف این صفحه رو توضیح دادم که گفتم کل این صفحه 6 تا قسمت اصلی داره یعنی گفتم فردی که میاد طراحی وبسایت در اصفهان سرچ میکنه احتمالاً با این دیدگاه‌ها هست حالا این قسمت‌های مختلف که این قسمت اولین قسمتش هست بر چه اساسی تعیین شده، خوب اول اینکه من خودم ساکن اصفهان هستم پروژه‌های زیادی رو توی اصفهان انجام دادم حالا چه پروژه‌های بزرگ و کوچیکی که توی ویدئو معرفی هم بهش اشاره کردم حدسم این بود که افراد با دیدگاه‌های مختلف و به شکل‌های مختلف سرچ میکنن ولی رایج‌ترینش اینکه دنبال یک طراح سایتی هست که اهل اصفهان باشه ساکن اصفهان باشه حالا دیدگاه‌های مختلف مشتریان میتونه متفاوت باشه.

نکات مهمی که قبل از شروع پروژه باید بدونید!

و اما در این بخش می‌خواهیم قیمت سایت در اصفهان را با هم بررسی کنیم و شما به‌عنوان کارفرما که میخواد یک سایتی برای خودش طراحی کنه قبل طراحی، قبل از اینکه پروژه شروع بشه و قبل از اینکه شما بخواهید هزینه‌ای انجام بدید، چه چیزهایی رو باید بدونید؟ من اینو بارهاوبارها توی قسمت‌های مختلف سایت بنا به موضوعاتی که داریم این رو اشاره کردم که شما وقتی که کلاً می‌خواهید وارد فضای آنلاین بشید و کسب و کارتون رو آنلاین کنید طبیعی که شما باید یک سری چیزا رو از قبل بدونید! و معمولا اینجا افراد به دو گروه تقسیم میشن! شما جز کدام گروه هستید؟

  • گروه اول

این افراد خودشون تحقیق و بررسی می‌کنن، میرن سرچ می‌کنند اطلاعات مختلف می‌گیرند مشاوره‌های رایگان از شرکت‌ها و افراد مختلف می‌گیرند و اطلاعات کافی رو دارند قبل از اینکه بخوان بیان هزینه کنند و بعد پروژه رو شروع می‌کنن.

  • گروه دوم

اما گروه دوم افرادی هستند که (معمولا درصدشون خیلی بالاست) یک دیدگاه خیلی، خیلی کلی از هزینه‌های سایت دارند و وقتی که دررابطه‌با قیمت سایت صحبت میشه، اگر من سلمان غلامی به‌عنوان طراح سایت که ساکن اصفهان هست نتونم قیمت طراحی سایت در اصفهان خوب برای شمای کارفرما توجیه کنم، قیمت هر قیمتی رو که بدم از دیدگاه شما گرونه چون دقیقا نمیدونید در ازای چی باید پول بدین!

سوالی که اغلب مشتریان می‌پرسند (قیمت سایت چند؟)

میتونم بگم که ۹۹ درصد کارفرمایان و مشتری‌ها اولین سؤالی که می‌پرسند اینکه یک سایت این شکلی می‌خواهیم خیلی توضیحات کلی هم میدن 4 تا صفحه ساده داشته باشه قیمت چند؟ و وقتی که داری شروع می‌کنی دررابطه‌با این صحبت می‌کنیم که آقا منی که می خوام سایتی برای شما طراحی کنم این خدمات رو ارائه می‌کنم، این صفحات رو باید بزنم، آیا شما داکیومنتی مناسبی دارید؟ آیا اطلاعات داری که اگر این سایت توی این حوزه هست این صفحات رو من میگم باید شما را طراحی کنید این ترتیب رعایت می‌کنی؟ متأسفانه، متأسفانه خیلی، خیلی سرسری ازشون میگذره!

برای تعیین قیمت سایت در جلسات حضوری و آنلاین چه اتفاقی میفته؟

جلسه‌های حضوری و آنلاین بسیار زیادی رو دارم که وقتی دارم دررابطه‌با خدمات صحبت می‌کنم نه من، هر طراح سایت دیگه ای، یعنی وظیفش اینکه ابتدا بیاد دررابطه‌با این صحبت کنه که آقا شمای که می‌خواهید سایت طراحی کنید سایت‌ شما قسمت‌های مختلفی داره، المان‌های مختلفی داره، نسبت به حوزه‌ای که دارید فعالیت می‌کنید قسمت‌های مختلفی داره که همه این‌ها، قیمت تعیین میکنه! و توی اغلب جلسات من خیلی خوب این رو متوجه میشم که وقتی داری دررابطه‌با این موارد صحبت می‌کنی کارفرما فقط زل زده و نگاه میکنه ولی همش توی ذهنش اینکه آقا قیمتش چند، قیمتش چند؟ دوباره تاکید می‌کنم اگر می‌خواهید یک سایت درست و اصولی برا خودتون رو اندازه کنید اول باید ببینید چه خدماتی توی سایتتون گذاشته میشه؟ سایتتون چطور طراحی و پیاده‌سازی میشه و بعد بیایید به قیمت سایت فکر کنید و بعد از این انتخاب با شماست آیا با من کار کنید یا نه؟ دوتا حالت اتفاق می افته در نهایت بعد از اینکه توضیحات کامل رو دادیم این دو اتفاق می‌افته یا میگی آقا این سلمان غلامی قیمت بالا میده یا نه بنا به هر دلیلی من باهاش اوکی نبودم تموم.

مراقب باشید؛ برای قیمت طراحی سایت اصفهان این اشتباه رو نکنید!

خوب این مشکل چیه؟ مشکل کجاست؟ مشکل اصلی اینه شما هر جای دیگه ای که برید اگر قیمت رو توی اولویت بالایی قرار می‌دن، اینو بدونید که دارن از جاهای مختلف سایت می‌زنن که فقط پروژه رو بگیرند باید اینجا حواستون باشه، من اصلاً کاری ندارم که شما مشتری من هستید یا نیستید؛ ولی وقتی که به دنبال قیمت طراحی سایت در اصفهان هستید باید این شفاف سازی قیمت ساخت سایت رو بدونید، درسته شما در نهایت می‌خواهید هزینه کنید و انتظار دارید به یه نتیجه خوبی برسه ولی می خوام بهتون بگم که اولویت بر اساس قیمت نباشه، بیایید خدمات رو بررسی کنید؛ یعنی اصلاً کلاً توی بحث بازاریابی و فروش تکنیک‌های فروشی که وجود داره توی بحث مذاکره میگم وقتی که مثلاً من شروع می‌کنم با شما صحبت‌کردن میخوام یه محصول و خدماتی رو معرفی کنم که شما تصویر کلی ازش ندارید.

مثالی از باطراحی سایت و هزینه‌های آن!

توی پروژه‌های طراحی سایت و سئو هم دقیقا همین اتفاق میفته! یعنی وقتی من میگم که سایت شما نیاز به باز طراحی داره، اولین سؤالی که براتون پیش میاد میگه آقا سایت من داره کار میکنه چرا باید این روباز طراحی کنم؟ قالبش به‌تازگی عوض کردم چرا باز طراحی بشه؟ و چرا دوباره باید هزینه کنم؟ یا اینکه شما می‌خواهید یک سایتی رو از صفر بزنید وقتی که من میگم ساعت‌ها باید زمان بزارید یه روز، دو روز، سه روز زمان بذارید و بررسی کنید که دقیقا چی میخواهید! خیلی موقع‌ها ما می خوایم با یه تماس تلفنی حلش کنیم و من طراح سایت و منی که دارم توی این حوزه فعالیت می‌کنم اگر فقط هدفم به دنبال گرفتن پروژه باشه خیلی از فاکتورها رو نادیده می‌گیرم و قیمت پایین میدم و شما هم خوشحال و راضی!!!

مشاوره رایگان برای قیمت سایت

دوستانی که این مطلب را مطالعه کردند، از مطالب زیر هم خیلی استقبال کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به این مطلب امتیاز دهید

10 امتیاز
اشتراک گذاری مطالب سایت من

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دسته بندی مطالب سایت من

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات در سایت من

تبلیغات