راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی

در 3 مرحله ساده ولی بسیار کاربردی! تا رسیدن به درآمد

در این صفحه قدم‌به‌قدم مراحل راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی اصولی در قالب یک سریال ویدئویی به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید کسب و کار خودتان را راه‌اندازی کنید و از همه مهم‌تر آن را به درآمد برسانید! به نظر من مشکل اصلی اغلب افراد (بالای 95%) در راه‌اندازی یک کسب و کار آنلاین این است که نمی‌دانند اولین قدم را چطور بردارند؟ به همین منظور کل کسب و کار آنلاین را در 3 مرحله زیر خلاصه کردم:

کارهایی برای این صفحه انجام میدم اینجا می‌نویسم!

سلام به همه همراهان عزیز سایت من طبق روال بقیه صفحات در این قسمت داستان‌های جذاب طراحی و پیاده‌سازی این صفحه را می‌نویسم، البته این نکته رو بگم که نگاه ویژه‌تری به این صفحه کسب و کار اینترنتی دارم چون همان‌طور که می‌دونید فعالیت اصلیمان است و برای شروع این صفحه داستان‌های زیادی اتفاق افتاد که در ادامه مفصل براتون تعریف می‌کنیم پس در ادامه با من همراه باشید.

داستان 11 دی‌ماه 1400 …

امروز ویدئو معرفی این صفحه منتشر شد و توی این ویدئو کمک می‌کنم به همه افرادی که قصد دارند یک کسب‌وکار اینترنتی راه‌اندازی کنند و از همه مهم‌تر اینکه این کسب‌وکار رو به درآمد برسونن. به نظر من مشکل اصلی افرادی که قصد دارند یک کسب‌وکار اینترنتی راه‌اندازی کنند اینکه نمیدونن قدم اول رو چطور بردارند یا اینکه از کجا شروع کنند به همین منظور من توی این مقاله کل کسب‌وکار اینترنتی رو در قالب سه مرحله ساده ولی بسیار کاربردی و مهم بهتون توضیح دادم که شما هم همین‌الان از این راهکارها و تکنیک‌هایی که در ادامه مقاله میگم استفاده کنید و همین‌الان کسب‌وکار اینترنتی خودتون رو راه‌اندازی کنید پس در ادامه این مقاله با من همراه باشید.

همان‌طور که می دونید موضوع اصلی فعالیت ما توی سایت من آموزش و راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی هست که تو این 10 الی ۱۳ سالی که توی این زمینه کار کردیم به این نتیجه رسیدیم که کل کسب‌وکار اینترنتی رو میشه توی سه تا مرحله ساده ولی بسیار کاربردی خلاصه کرد که هرکسی این ترس راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی و از همه مهم‌تر به درآمد رسوندنش رو از بین ببره و همین‌الان با راهکارها و آموزش‌هایی که بهتون میدم در قالب این سه مرحله بتونید کسب‌وکار اینترنتی راه‌اندازی کنید و به درآمد برسونیدش.

مرحله اول راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی

تصمیم‌گیری و انتخاب ایده است همین‌الان اگر شما کلمه کسب‌وکار اینترنتی رو توی گوگل سرچ کنید ۵۰ تا نتیجه اول را که بررسی کنید می‌بینید که اغلب وب‌سایت‌ها دارند در مورد ایده و انتخاب ایده صحبت می‌کنند یعنی اولین قدمی که شما باید بردارید بر اساس اون علاقه‌ای که دارید بر اساس اون زمینه‌ای که موقعی که شروع می‌کنید به کارکردن بهش خسته نمی شید و لذت می‌برید ازش و اون علاقه اصلی خودتون رو پیدا کنید و در قالب یک ایده به‌صورت آنلاین پیاده‌سازی کنید. خوب حالا شاید ممکنه که سؤالات بسیار زیادی پیش اومده باشه چه ایده‌ای رو انتخاب کنم؟ اصلاً ایده‌ای که من انتخاب می‌کنم شاید به درآمد نرسه؟ اصلاً پول توی این ایده نیست! و سؤالات بسیار، بسیار زیاد دیگه ای که مطمئنم توی همین اولین قدم و قدم تصمیم‌گیری ممکنه براتون پیش بیاد اما نگران نباشید که در ادامه مقاله من راهکارش رو بهتون دادم.

مرحله دوم راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی

بعد از اینکه ایده رو انتخاب کردید الان نوبت عملی کردن ایده است، به‌طور مثال فرض کنید که می‌خواهیم برنامه‌نویس بشیم یا طراح سایت بشیم یا طراح گرافیک بشیم یا هر موضوع دیگه ای که بهش علاقه دارید. می‌خواهید توی زمینه موسیقی فعالیت کنید، می‌خواهید توی زمینه آشپزی و هر موضوعی که می‌خواهید انتخاب کنید مهم اون علاقه اصلی شما هست الان بیایید اولین قدمش رو بردارید. مطمئناً همان‌طور که از خود کلمه کسب‌وکار اینترنتی مشخصه کسب‌وکار اینترنتی نیاز به اینترنت داره اولین قدم این که شما یک اینترنت خوب داشته باشید که متصل بشید به این دنیای وسیع و بزرگ. برای متصل شدن همین‌الان وسایل لازمش رو دارید یعنی الان که دارید این مقاله می خونید هم به اینترنت متصل هستید و هم یک دستگاهی دارید که میتونه این سایت رو برای شما باز کنه پس شما همه موارد لازم رو برای شروع دارید هم اینترنت و هم دستگاهی که میتونه حالا روش کار کنید و کسب و کارتون رو راه‌اندازی کنید. اولین قدم برای عملی‌کردنش مطمئناً طراحی یک وب‌سایت هست و خوب حالا تو این قدم دوم هم دوباره سؤالات زیادی پیش میاد من که مثلاً سیستم ندارم از صفر، صفر دارم بهتون میگم من که سیستم ندارم من که اینترنت خوبی ندارم اصلاً بلد نیستم سایت طراحی کنم وب‌سایت میشه طراحی کرد علمش رو ندارم و کلی سؤالات دیگه. دوباره این خبر خوب‌رو بهتون بدم که در ادامه این مقاله کامل بهتون توضیح میدم که چطور این مشکلات و این سؤالاتی که براتون پیش میاد رو برطرف کنید.

مرحله سوم راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی

مرحله سوم: که توی هر کسب‌وکاری رایج هست و باید خیلی، خیلی بهش توجه کنیم رشد و پیشرفت کسب‌وکار مون یعنی الان ما یک ایده مناسب انتخاب کردیم همه کارهای لازم رو براش انجام دادیم و الان بیایم سراغ اینکه اون کسب و کارمون رو توسعه بدهیم و از اون طریق بتونیم بیشترین درآمد داشته باشیم و درآمد مون رو توسعه بدهیم که خوب این قسمت، قسمت بسیار مهمی هم ولی اول باید مراحل اولیه رو درست و اصولی انجام بدید تا بتوانید یک کسب‌وکار خوبی رو برای خودتون راه‌اندازی کنید.

فهرست