طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان [ قیمت + مشاوره رایگان ]

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان
بدون دیدگاه
142 بازدید

در این مطلب نکات بسیار مهم و کاربردی رو برای طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان توضیح دادم که شما به عنوان کارفرما حتما قبل از طراحی سایت فروشگاهی باید این موارد رو بدونید + یک ساعت مشاوره رایگان

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان ، نکات مهم قبل از طراحی، صفحات مهم سایت‌های فروشگاهی، طراحی و پیاده‌سازی استراتژی مناسب برای سایت‌های فروشگاهی، مواردی هستند که در این صفحه بررسی می‌کنیم (طبق روال همیشگی یک ساعت مشاوره رایگان قبل از طراحی سایت اصفهان هم داریم) پس اگر می‌خواهید یک سایت فروشگاهی درست و اصولی در اصفهان راه‌اندازی کنید که به درآمد برسه پیشنهاد می‌کنم ویدیو زیر رو با دقت ببینید!

زمان: 7 دقیقه و 20 ثانیه
حجم فایل: 30 مگابایت

یکی از مشکلات رایج سایت‌های فروشگاهی!

سلام به شما دوست عزیز سلمان غلامی هستم و تو قسمت میخوایم باهم بررسی کنیم که دقیقاً یک وبسایت فروشگاهی اصفهان چه صفحات مهمی داشته باشه؟ و از همه مهم‌تر چه مطالبی رو توی سایت بارگذاری کنیم؟ که در نهایت این فروشگاه به درآمد برسه! چون یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که اغلب فروشگاه‌ها دارند، حالا چه در اصفهان و چه جاهای مختلف دیگه، اینکه افراد فروشگاهشون رو درست و اصولی راه‌اندازی میکنن ولی مشکل اصلی اینکه به درآمد نمی رسن! پس اگر شما می‌خواهید که یک سایت فروشگاهی داشته باشید که به درآمد برسه در ادامه این صفحه با من همراه باشید.

طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان

چرا این صفحه رو ایجاد کردم؟ سوالی که همیشه قبل ایجاد یک صفحه از خودم می‌پرسم، چرا این صفحه رو ایجاد کردم؟ و چرا برای شما اصفهانی‌های عزیز، شمای کارفرما و مشتری عزیزی که دارید این قسمت رو مطالعه می‌کنید چرا این صفحه رو ایجاد کردم؟ چند تا دلیل مهم دارم، که بیشتر این دلایل هم متأسفانه اغلب دوستان همکار ما اشاره‌ای بهش نمی‌کنند! مخصوصا قبل از طراحی سایت و همون ابتدای کار که به‌نظر من این موارد بسیار، بسیار مهم هستن! مخصوصاً اگر هدفتون از طراحی سایت فروش و بیشتر دیده شدن باشه!

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

هدف سرچ کلمه طراحی سایت فروشگاهی اصفهان

هدف شما از سرچ این کلمه چی بوده؟ به احتمال زیاد حدس میزنم که هدف شما از سرچ این کلمه دو تا حالت داره، هدف اول: یا در حال حاضر یک کسب‌وکار سنتی دارید که می‌خواهد در کنارش همین کسب‌وکار سنتی رو به آنلاین تبدیل کنید و یک فروشگاه آنلاینی برای خودتان را اندازه کنید و از این طریق محصولات و خدماتی که ارائه می‌کنید رو به فروش برسونید هدف دوم: یا اینکه شما ساکن اصفهان هستید و می‌خواهید محصولات و خدمات خودتون رو به همشهری‌های خودتون بفروشید، مانند هزاران نفری که همین الان دارند اینکار رو میکنن!

طراحی سایت فروشگاهی اصفهان

نکته‌های مهمی که قبل از طراحی باید بدونید! هر سایت فروشگاهی حالا چه در اصفهان باشه چه در شهرهای دیگه قبل از طراحی ما دقیقاً باید بدونیم که در نهایت این سایت قرار چه اتفاقی براش بیفته؟ چه صفحات مهمی رو باید براش ایجاد کنیم؟ چه استراتژی باید داشته باشیم؟ چه ساختار کلی داشته باشه؟ مطمئنم که این سؤال براتون پیش اومده چرا من کارفرما یا مشتری باید این موارد رو بدونم؟ اینا کار اون کسی هست که پولش هم می گیره، باید این‌ها رو بدونه، این قسمتش درسته؛ ولی اونجایی که گفتم اغلب دوستای ما و شرکت‌هایی که دارند توی زمینه طراحی سایت فعالیت می‌کنند بهش اشاره نمی‌کنند دقیقاً همین قسمت اول که شمای کارفرما و مشتری هم باید بدونید که این فروشگاه آنلاین شما که قرار راه‌اندازی بشه به چه شکلیه؟

طراحی فروشگاه اینترنتی اصفهان

راه اندازی سایت فروشگاهی در اصفهان

بیایید با یک مثال این موضوع بررسی کنیم! یعنی شما فرض کنید که الان میخواد یک مغازه‌ای بزنید یا یک ساختمانی رو بسازید قبل از اینکه شروع کنید به ساخت‌وساز و یا فوندانسیون بریزید حتما با اون مهندس مشاور اون کسی که قراره نقشه ساختمان شما رو بکشه صحبت می‌کنید، مشورت می‌کنید بر اساس سلیقه و علاقه خودتون یک ساختمانی رو طراحی می‌کنید، البته با این شرط که اون اصول مهندس مشاور رو دیگه زیر پا نمی‌زارید، مثلاً اگر مهندس مشاور میگه که این ساختمان شما با این چیزهایی که نیاز دارید ده تا ستون حداقل نیاز داره این ده تا ستون باید رعایت بشه، توی طراحی سایت و سایت های فروشگاهی هم دقیقاً همین‌طور، ما برای سایت‌های فروشگاهی یک سری زیرساخت‌ها و چهارچوب‌های کلی رو داریم که حتماً، حتماً قبل از اینکه بخوایم شروع کنیم به طراحی و قبل از اینکه بخواهیم هزینه‌ای بکنیم باید این‌ها رو بدونیم.

تحلیل سایت فروشگاهی در اصفهان

همون مثال قبل در نظر بگیرید، همون مغازه یا همون ساختمانی که با هم بررسی کردیم، شما الان وقتی می‌خواهید یک مغازه‌ای رو برای خودتون راه‌اندازی کنید، نمی‌آید اول شروع کنید به تبلیغات و یک ظاهر و بنر یک ویترین خیلی خوبی بزنید اولین کاری که می‌کنیم بیاییم قفسه‌بندی می‌کنیم اون مغازه رو قفسه میزنی میگم که این‌طرف مغازه مثلاً جای این وسایل، این‌طرف جای اون وسایل و بعد از اینکه قفسه‌بندی کردیم میاییم میگیم که حالا ما محصولات و خدمات نسبت به بودجه‌ای که داریم قفسه‌ها را پر می‌کنیم شاید ابتدای کار قفسه‌ها آنچنان پر نباشه یک مغازه کوچک داشته باشیم و همه این مسائل هست ما نمی‌آیید اول یک ویترین خیلی خوب بزنیم کلی هزینه تبلیغات کنیم و بعد بیاییم مغازه مون رو پر کنیم.

  • پس باید این نکته رو درنظر بگیریم!

توی سایت هم همین‌طور، یعنی ماقبل از اینکه بخواهیم سایت طراحی کنیم باید بیاییم به‌عنوان کارفرما و مشتری بدونیم که الان دقیقاً چی میخواییم خوب توی بحث آنلاین یک سری نکته‌هایی هست (همون چهارچوب و اصولی که توی ساختمان بود) توی طراحی فروشگاه اینترنتی اصفهان دقیقا همین موارد هم هست که من می خوام تو این قسمت کامل بهتون بگم که پایان همین صفحه شما یک داکیومنت خیلی خوب داشته باشید که بتونید یک سایت فروشگاهی راه‌اندازی کنید که به درآمد برسه!

صفحه 1- دسته‌بندی محصولات در وب‌سایت‌های فروشگاهی

صفحه دسته‌بندی محصولات و خدمات اولین صفحه است که در طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان با 3 معیار بسیار مهم بررسی می‌کنیم و شما حتما قبل از طراحی باید این نکات رو بدونید، پیشنهاد می‌کنم کاغذ خودکار بردارید و ویدیو زیر رو با دقت ببینید و یادداشت برداری کنید!

زمان: 22 دقیقه و 36 ثانیه
حجم فایل: 91 مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: حالا این اصول چیه؟ اولین قدم اینکه ما بیاییم دسته‌بندی محصولات و خدماتی که داریم رو بنویسیم یعنی که ما الان توی سایتمون قرار چه محصولات و خدماتی رو ارائه کنیم؟ فرض کنید می خوام توی چهارتا زمینه فعالیت کنم؛ فوتبال، والیبال تنیس و مثلاً بسکتبال این‌ها دسته‌بندی‌ها و اون موارد اصلی که قرار ما حالا محصولات و خدمات روبهش اضافه کنیم البته من اینجا تو این قسمت مجبورم که کلی صحبت کنم یعنی یک سری نکته‌ها رو به‌صورت کلی بدم ایده به شما بدم که بعد شما یک داکیومنتی، یک فضای کلی داشته باشید از یک سایت فروشگاهی و بعد اگه خواستید عمیق‌تر و دقیق‌تر این مورد رو باهم بررسی کنیم من در ادامه همین قسمت یک دکمه‌ای قرار دادم که خوب نیاز به مشاوره دارم شما این رو کلیک می‌کنید آخر همین صفحه فرم مشاوره رو پر می‌کنیم من باهاتون تماس می‌گیرم به‌صورت موردی و خاص دررابطه‌با اون فروشگاه شما صحبت می‌کنم.

طراحی فروشگاه اینترنتی اصفهان (اصول مهم)

پس الان داریم دررابطه‌با کلیات صحبت می‌کنیم پس اولین قدم این شد که ما بیاییم دسته‌بندی محصولات و خدماتی که ارائه می‌کنیم رو بنویسیم که توی چه شاخه‌هایی داریم فعالیت می‌کنیم شاخه‌ها معمولاً حالا اگر ابتدای کار باشند از یک تا پنج تا دسته‌بندی شروع میشن اگر ما ابتدای کار دسته‌بندی‌های زیادتری رو داریم پیشنهاد من طراحی سایت، پیشنهاد من سلمان غلامی که ۱۳ساله دارم تو این زمینه فعالیت می‌کنم اینکه حداکثر شما اول بیاید روی اون 5 تای برتر و اون 5 تا دسته‌بندی که همین‌الان اگر من بهتون گفتم؛ مثلاً محتوایی دارید براش محتواشو آماده کنید و مسلط‌تر هستید.

طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان

صفحه 2- صفحه داخلی محصول در سایت فروشگاهی

در این صفحه علاوه توضیحات و مشخصات محصول باید 3 نکته مهم رو قبل از شروع کار بدونید تا محصولات و خدماتتون رو به بهترین شکل ممکن به فروش برسونید، در ویدیو زیر کامل توضیح دادم که صفحه محصول موقع طراحی فروشگاه اینترنتی اصفهان چه ویژگی‌هایی باید داشته باشه!

زمان: 10 دقیقه و 42 ثانیه
حجم فایل: 41 مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: صفحه دومی که توی طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان خیلی مهمه صفحه داخلی خود محصوله، صفحه داخلی محصول طبیعی که ما باید بیایم دررابطه‌با خود محصول، توضیحات محصول، ویژگی‌هایی که داره و این موارد صحبت کنیم این بر همه سایت‌های فروشگاهی وجود داره ولی می خوام بگم که قبل از اینکه بیایم در رابطه و محتواش صحبت کنیم بیایید محصولاتتون رو دوباره مرتب کنید بر اساس همون معیارهایی که توی دسته‌بندی‌ها گفتم (حاشیه سود بیشتر، خیلی راحتید باهاش) محصولاتتون رو بیاید مرتب کنید براین‌اساس و هر کاری براش نیاز هست، توضیحات اولیه نیازه داره؟ محتواش رو براش تولید کنید و در کل هر چیزی نیاز هست.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در اصفهان

هر چیزی که از نظر شما مهمه بنویسید، مثلا توضیحات اولیه، ویژگی‌ها، روش استفاده و … حالا اگر بخواهیم بیاییم صفحه محصول حرفه‌ای‌تری طراحی کنیم خوب طبیعی و مطمئنم به من حق می‌دید که باید با کسب و کارتون آشنا باشیم که یه صفحه محصول حرفه‌ای طراحی کنید قسمت‌های مختلفی داره برای هر حوزه‌ای متفاوته، معمولا یک صفحه محصول اصولی بین ۵ تا ۱۰ قسمت مختلف داره و نکته مهم اینه که صفحه داخلی خود محصول برای طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان توی حوزه‌های مختلف ترتیب شون متفاوته، نوع این قرار گذاری قسمت‌های مختلفش متفاوت که فقط مهم‌ترین نکته‌اش همینه شما صفحه داخلی محصول خودتون رو کامل بشناسید؛ یعنی این صفحه‌ای که الان قراره برای شما فروش ایجاد کنه خودتون رو بزارید جای مشتری فرض کنیم که با این صفحه محصول تون روبرو شدید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در اصفهان

صفحه 3- صفحه مقالات فروشگاه اینترنتی

به جرئت میتونم بگم که صفحه مقالات در طراحی سایت فروشگاهی اصفهان یکی از صفحاتی است که برای هر فروشگاه مشتریان دائمی ایجاد میکنه و اهمیت بسیار بالایی داره که در ویدیو زیر کامل توضیح دادم که چطوری این صفحه باید طراحی و پیاده سازی بشه! به هیچ عنوان ویدیو زیر رو از دست ندین!

زمان: 7 دقیقه و 4 ثانیه
حجم فایل: 25 مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: صفحه بعدی که شما باید برای طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان ایجاد کنید، صفحه مقالات یعنی سومین صفحه، صفحه مقالات اینجا دیگه شما میایید کامل می‌کنید اون دوتا صفحه رو یعنی از هر نظری، از هر دیدگاه مختلفی حتی من خودم این‌طوری‌ام می خوام یه صفحه‌ای بزنم یه موضوعی رو بزنم میرم سؤال می‌پرسم میگم اگر شما بخواهید؛ مثلاً این محصول رو بخری یا اگر دنبال یه همچین محصولی هستی چی سرچ می‌کنی دنبال چی می‌گردی و بعد بر اساس اون میام تولید محتوا می‌کنم شما میتونید همین کارو بکنید.

نکات مهم صفحه مقالات در طراحی سایت فروشگاهی اصفهان

صفحه مقاله سومین صفحه مون شد در صفحات مقاله همهٔ سؤالات رایج، همهٔ نگرانی‌ها، دغدغه‌ها این مواردی که مشتری روش نمیشه بپرسه نکته مهمی، برای هر کسب‌وکاری هم هست یک سری مسائل که روش نمیشه بپرسه یا اصلاً نمی دونه باید بپرسه ولی شما میدونید، چون شما صاحب کسب و کارید کنید همه این موارد رو میایی عنوان هاش می‌نویسی، سؤالی، خبری هر چیزی که هست می‌نویسی بعد میگی که برای برطرف‌کردنش الان شما چه راهکاری داری اول بیا بگو ریشه‌اش کجاست با مثال مثلاً یکی از دغدغه‌ها همون طور هم که توی ابتدا همین قسمت گفتم دغدغه و نگرانی سایت‌های فروشگاهی اینکه آقا چرا این به درآمد نمیرسه یعنی ما باید چیکار کنیم که به درآمد برسه.

طراحی سایت فروشگاهی اصفهان

صفحه آخر 4- صفحه اصلی فروشگاه

همانطور که میدونید صفحه اصلی هر وب‌سایتی مثل ویترین اون وب سایت هست، که در سایت‌های فروشگاهی باید این ویترین خیلی شیک و تمیز طراحی بشه! علاوه بر این مورد صفحه اصلی وبسایت فروشگاهی یک هدف مشخص داره که در ویدیو زیر کامل توضیح دادم!

زمان: 8 دقیقه و 57 ثانیه
حجم فایل: 32 مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: آخرین صفحه برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در اصفهان ، صفحه اصلی فروشگاه هست، اولویت رو دقت کنید صفحه اصلی که همون ویترین مغازه است آخرین مرحله است هیچ کسی نمیاد اول یه مغازه رو ظاهرشو خیلی خوشگل کنه مغازه خالی که هیچی توش نیست رو ظاهرش رو خوشگل کنه بعد بنرهای زیادی رو بزنه خیلی شیک و تروتمیز و مرتب آدم‌ها هم ببینند یجای خیلی خوب و بهترین نقطه شهر هم باشه ولی مغازه خالی هیچ کسی این کار نمی کنه.

طراحی وبسایت فروشگاهی در اصفهان

اولویت طراحی صفحه اصلی فروشگاه فرض کنید حالا آدم‌ها میخوان بیان وارد این فروشگاه بشن وارد این مغازه بشن میبینن که خالی و هیچ محصولی نداره! ولی ویترین خوبی داشته، توی سایت هم همین‌طور ما اولویت فقط روی ظاهر قشنگ نمیزاریم، البته من نمیگم که ظاهر قشنگ و تجربه کاربری و رابط کاربری توی صفحات نباید رعایت بشه اتفاقاً یکی از اصول طراحی سایت مون هست؛ ولی اولویتش رو ببینید اولویتش رو قبل از طراحی ببینید، اولویت صفحه اصلی کجاست، حالا توی صفحه اصلی چکارمیکنیم هدف صفحه اصلی بیشتر بحث معروف شدن شماست، بحث برندینگ شماست یعنی اینکه کمک کنه که شما رو بیشتر ببینند چه کسی از روی اسم شما رو می شناسه؟ کسی که شما را قبلاً دیده؛ ولی اگر کسی از سرچ یه محصولی سرچ یه دغدغه و نگرانی بیاد وارد سایت شما بشه احتمالاً برای اولین باره

طراحی وبسایت فروشگاهی در اصفهان

جمع‌بندی مطالب این صفحه

این قسمت فقط برای یکسری افراد خاص و ویژه است و مناسب همه افراد نیست! این قسمت مخصوص افرادی هست که وبسایتشون رو واقعا به دید یک کسب و کار جدی می‌بینند و خیلی هدفمند و جدی می‌خوان استارت بزنن، پس اگر شما جز این گروه هستید ویدیو زیر رو به هیچ عنوان از دست ندین!

زمان: 6 دقیقه و 18 ثانیه
حجم فایل: 24 مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: نکته بسیار، بسیار مهم! این نکته رو بهتون بگم اگر همه چیز رو گردن طراح سایت اون کسی که کار طراحی وبسایت فروشگاهی رو برای شما انجام بده نتیجه خوبی نمی گیردا من میدونم این مواردی که الان گفتم یه زمانی رو از شما میگیره ولی اگر واقعا به کسب و کارتون به این دید نگاه می کنید که بیاد برای شما درآمد ایجاد کنه، یه کسب و کار واقعی باشه حتما باید وقت بزارید یعنی مثلا توی اینستاگرام سوال میپرسن که قیمت طراحی سایت چند؟

مشاوره رایگان برای طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

اگر میخواهید که به صورت اختصاصی موضوع وب سایت فروشگاهی شما رو بررسی کنیم، از طریق بنر زیر وارد صفحه فرم مشاوره رایگان بشید و فرم برای من ارسال کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیرم و مفصل صحبت کنیم.

مشاوره رایگان راه اندازی سایت

دوستانی که این مطلب را مطالعه کردند، از مطالب زیر هم خیلی استقبال کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به این مطلب امتیاز دهید

7 امتیاز
اشتراک گذاری مطالب سایت من

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دسته بندی مطالب سایت من

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات در سایت من

تبلیغات