طراحی سایت شرکتی در اصفهان [ قیمت + مشاوره رایگان ]

زمان مطالعه: 8 دقیقه

طراحی سایت شرکتی در اصفهان
بدون دیدگاه
453 بازدید

در این مطلب نکات بسیار مهم و کاربردی رو برای طراحی سایت شرکتی در اصفهان توضیح دادم که شما به عنوان کارفرما حتما قبل از طراحی سایت باید این موارد رو بدونید + یک ساعت مشاوره رایگان

طراحی سایت شرکتی در اصفهان

طراحی سایت شرکتی در اصفهان ، نکات مهم قبل از طراحی، استراتژی مناسب و یک ساعت مشاوره رایگان قبل از طراحی سایت اصفهان مطالبی هستند که در این صفحه بررسی می‌کنیم، پس اگر می‌خواهید یک سایت شرکتی درست اصولی در اصفهان راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم ویدیو زیر رو با دقت ببینید!

زمان: 5 دقیقه و 42 ثانیه
حجم فایل: 25 مگابایت

نقشه راه طراحی سایت شرکتی در اصفهان (۳ مرحله ساده و سریع!)

اگر شما جز اون دسته از افرادی هستید که می‌خواهید یک سایت شرکتی درست اصولی راه‌اندازی کنید که شرکتتون رو به بهترین شکل ممکن معرفی کنه تا از این طریق اعتماد و اعتبار بیشتری رو برای شما ایجاد کنه و همچنین در اصفهان و کل ایران شناخته بشید و همیشه سر زبون‌ها باشید، اول بهتون تبریک میگم و باعث افتخارم هست که الان دارید این مطلب رو می خونید، باید بهتون بگم هدف اصلی من از ایجاد این صفحه دقیقاً همین که شما از طریق یک وب‌سایت شرکتی در اصفهان بهتر و بیشتر دیده بشید، برای اینکه خیلی سریع و ساده این هدف رو با هم انجامش بدیم در ادامه یک نقشه راهی رو آوردم که در ۳ مرحله خیلی خلاصه و مفید میتونیم ادامه کار رو داشته باشیم

  • یک ساعت مشاوره رایگان

در همین ابتدا اگر فرصت خواندن و دیدن ویدئوهایی که در ادامه صفحه آوردم رو ندارید یک ساعت مشاوره رایگان قرار دادم که مفصل با هم صحبت کنیم و با هم یک وب‌سایت شرکتی حرفه‌ای در اصفهان طراحی پیاده‌سازی کنیم تا از این طریق بتونید متفاوت‌تر از بقیه شرکتتون رو معرفی کنید همین‌الان از طریق دکمه‌های زیر در خدمتتون هستم

  • باید اولویت‌بندی کنیم!

مطمئنم تأیید می‌کنید که برای طراحی و پیاده‌سازی یک وب‌سایت عالی نیاز داره در ابتدای کار مطالب سایت رو اولویت‌بندی کنیم و برای شروع کار از مهم‌ترین قسمت‌هایی که مدنظر شما هست طراحی سایت رو شروع کنیم؛ بنابراین چند تا پیشنهاد دارم که از طریق دکمه‌های زیر میتونید اقدام کنید

  • ویژه شما همشهری عزیز

همان‌طور که می دونید این صفحه طراحی سایت شرکتی در اصفهان رو اختصاصی برای همشهری‌های عزیز خودم (مثل شما) طراحی کردم که دقیقاً شما قبل از طراحی سایت شرکتی چه نکته‌های مهمی رو باید بدونید، در ادامه فهرست مطالب این صفحه رو آوردم که بنا به نیازتون میتونید انتخاب کنید و به قسمت مورد نظرتون هدایت بشید.

شما چه نکات مهمی رو باید بدونید؟!

سلام به شما دوست عزیز سلمان غلامی هستم و تو این قسمت می خوایم باهم بررسی کنیم برای طراحی وب‌سایت شرکتی اصفهان قبل طراحی شما به‌عنوان کارفرما و مشتری چه نکته‌های مهمی را بدونید که بتونیم با هم یک وب‌سایت درست و اصولی رو راه‌اندازی کنیم و از این سایت نتیجه خوبی بگیریم!

مشاوره رایگان

نکات مهم و ویژگی‌های سایت شرکتی

خوب معمولاً وب‌سایت‌های شرکتی و اختصاصی نسبت به بقیه حوزه‌ها نحوه اجرا و طراحی و پیاده‌سازی سایت شرکتی نسبت به بقیه حوزه‌ها یکم متفاوت‌تر یعنی استراتژی که ما برای سایت‌های شرکتی داریم نسبت به بقیه حوزه‌ها کاملاً متفاوت و کار اصلی رو در واقع شما انجام می‌دید شما به‌عنوان کارفرما و مشتری دقیقاً به طراح سایت اصفهان میگید که مثلاً ما بر اساس این تم سازمانی و بر اساس این محتوا و این هدف مشخص می‌خواهیم یک وب‌سایتی داشته باشیم که حالا یا بحث برندینگ رو انجام بدیم یا بحث بیشتر دیده‌شدن معروف شدن و دیدگاه‌های مشخصی دارید.

در سایت‌های شرکتی معمولا ساختار کلی سایت را شما می‌دانید!

کاملاً طبیعی چون شما الان صاحب یک شرکت و صاحب یک حوزه خاصی هستید. برنامه‌ریزی‌ها همه چیز مشخص و هدفتون و حتی چشم‌انداز چندین‌ساله برای این شرکت و حوزه کاری خودتون دارید و فقط اینو در قالب یک داکیومنت و چارچوب کلی به طراح سایت انتقال می‌دید که بیاد طبق نظر و گفته شما انجام بده ولی علاوه بر اینکه حالا شما ساختار کلی و اون موارد اصلی رو تعیین می‌کنید من می خوام به دوتا موضوع مهم دیگه توی وب‌سایت‌های شرکتی اشاره کنم که مطمئنم اغلب دوستای همکار ما و شرکت‌هایی توی زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می‌کنند خیلی کم بهش توجه می‌کنند و در واقع نمی دونم چرا این اهمیت روبهش نمیدن.

طراحی سایت شرکتی اصفهان

طراحی سایت شرکتی اصفهان

یک نکته بسیار مهم! درسته که یک ساختار و هدف کلی یک وب‌سایت شرکتی و یا اختصاصی رو کارفرما تعیین میکنه، یعنی شما به‌عنوان کارفرما و مشتری دقیقاً میگید که توی صفحه اصلی ما یا مثلاً صفحات مختلف سایتتون دقیقاً باید چه مواردی اجرا بشه حتی خیلی از مواقع نیاز به برنامه‌نویسی‌های خاص کدنویسی‌های خاصی هست که طبق این چارچوب و استاندارد و چارتی که شما طراحی کردید باید جلو بریم، ولی خوب برای طراحی سایت‌های شرکتی در اصفهان ما دوتا صفحه مهمی داریم که باید در مورد این صفحات هم مفصل صحبت کنیم!

  • ساختار کلی وب سایت شرکتی در اصفهان

صفحات اصلی و مهمی که باید طراحی بشه! با توجه به اینکه حدود ۱۰ الی ۱۳ سال تو این زمینه فعالیت می‌کنم دقیقاً می دونم که صفحه اصلی و صفحه درباره ما وب‌سایت، چقدر میتونه به وب‌سایت شما کمک کنه، در نگاه اول خیلی ساده هست و شاید بگید خوب هر وب‌سایتی باید صفحه اصلی و صفحه درباره ما و بعضی موارد صفحه تماس با ما هم باید داشته باشه! حالا چرا ما باید این‌قدر بهش تاکید کنیم که این صفحات حتماً باید طبق یک استراتژی یا یک چارچوب خاصی اجرا بشن؟ در ادامه دقیقاً این دوتا صفحه رو با هم بررسی می‌کنیم که چرا این صفحات این‌قدر مهم هستن و باید شما به‌عنوان کارفرما و مشتری در کنار داکیومنتی که دارید در کنار اون دیدگاه و هدفی که برای وبسایت تون مشخص کردید، این مواردی هم که با هم بررسی می‌کنیم، باید بهش اضافه کنید و این دقیقاً جایی که بهش توجه زیادی نشده برای همین اغلب کارفرمایان و مشتریان طبیعی که اطلاعاتی دررابطه‌با این موضوع نداشته باشند!

سفارش طراحی سایت شرکتی حرفه ای در اصفهان

کارفرمایانی که قبل از طراحی، ساختار صفحات رو میدونن! یک دیدگاه دیگه ای هم هست که خیلی از کارفرمایان دقیقاً برای صفحات اصلی و هر صفحه ای که توی وب سایت شون هست حتی اون وایرفریم اسکلت‌بندی اصلی سایت رو طراحی کردند که دقیقاً ما اینجا اسلاید شو میخواهیم اینجا قراره ویدیو بیاد اینجا قراره این مطلب بیاد و قسمتهای مختلف صفحه رو طراحی کردند، این روش کار برای طراحی سایت شرکتی در اصفهان و جاهای دیگه، کاملا طبیعی و نحوه اجرا و خواسته اون کارفرما هست که مهمه که ما وقتی که با حوزه کاری شما و نوع فعالیتی که دارید انجام میدید آشنا بشیم خیلی کامل تر میتونیم دیدگاهامون به هم نزدیک کنیم و بدونیم که یک سایت شرکتی دقیقا از همان ابتدا چه داکیومنت مهمی رو باید براش طراحی و پیاده سازی کنیم که در نهایت هدف نهایی شما رو بتونه انجام بده.

طراحی وب سایت شرکتی اصفهان

صفحه اصلی وب‌سایت‌های شرکتی اصفهان

وظیفه مهم صفحه اصلی در وب سایت‌های شرکتی اینه که این صفحه خیلی خوب شرکت ما و حوزه فعالیتمون رو معرفی کنه! اما در این معرفی کردنه نباید این احساس رو به مخاطب بدیم که ما خیلی خفنیم، دفتر و دستک عالی داریم و کلی موارد دیگه، مخاطب در صفحه اصلی وب سایت شرکتی ما باید این رو متوجه بشه که چطور بهش کمک میشه؟ در ویدیو زیر چندتا نکته بسیار مهم در رابطه با این موضوع توضیح دادم

زمان: 15 دقیقه
حجم فایل: 66 مگابایت

صفحه اصلی در ساخت سایت شرکتی در اصفهان چه ویژگی داره؟ ببینید همان‌طور که شما یک دفتر خاصی یک مکان خاصی برای فعالیتتون انتخاب کردید صددرصد میدونید که باید از اهمیت بالایی برخوردار باشه که حالا چه از لحاظ ظاهری چه از لحاظ پرسنل و قسمت‌های مختلف باید این موارد رعایت بشه و خیلی، خیلی براتون حائز اهمیت که پرسنلی که دارید توی بخش‌های مختلف کارشون رو به نحو احسنت انجام بدن توی اغلب شرکت‌ها منشور اخلاقی یعنی اون مواردی که حالا پرسنل باید انجام بدن همه اینا تعریف شده هست دقیقاً توی وبسایتم همین‌طور ما وقتی که می‌خواهیم صفحه اصلی مون رو طراحی کنیم صفحه اصلی ما معرف شرکت ماست.

طراحی وب سایت شرکتی در اصفهان

اشتباه رایج در طراحی صفحه اصلی وب سایت‌های شرکتی! توی اغلب وب‌سایت‌ها این‌طوری که ما بیاییم بگیم که خوب یکی از قدیمی‌ترین هستیم، انواع اون مدال‌ها و افتخارات که داریم رو بیاییم در رابطه باهاش صحبت کنیم، من نمیگم این اشتباه‌ها نمیگم الان نباید در رابطه با دستاوردهامون صحبت کنیم، می خوام بگم به‌عنوان فردی که حدود 10 الی ۱۳ساله داره تو این زمینه فعالیت میکنه و وب سایت‌های شرکتی زیادی رو تو خود همین اصفهان مثل نظام‌مهندسی، جهاد کشاورزی و ارگان‌های کوچک و بزرگ طراحی و پیاده‌سازی کردم دقیقاً میدونم که شما الان چه دیدگاهی دارید و این دیدگاه من هم باید به سایتتون اضافه بشه که در نهایت بتونیم به یک نتیجه‌گیری کلی برسیم البته این‌طور نیست که حتماً من بگم که این باید مثلاً صفحه اصلی باید این شکلی باشه، درباره ما باید این شکلی باشه همان‌طور که توی ابتدای این صفحه گفتم تأیید نهایی رو مانند همه حوزه‌های دیگه شمای کارفرما و مشتری می‌دید.

طراحی وب سایت شرکتی در اصفهان

ساخت سایت شرکتی در اصفهان

نکات مهمی که به بیشتر دیده شدن شما کمک میکنه! این مواردی که میگم خیلی خیلی به وبسایتتون کمک میکنه که هم بیشتر دیده بشه و هم توی بحث برندینگ و معروف شدن شما کمک کنه، صفحه اصلی علاوه بر اینکه ما میاییم در رابطه با سابقه کاری خودمون صحبت میکنیم باید نوع محتوایی که ارائه می‌کنیم، محتوا مون طوری باشه که به کاربر این رو انتقال نده که ما خیلی خوبیم ما خیلی خفنیم ما خیلی با سابقه‌ایم ما خیلی یک همچین احساسی رو منتقل نکنه! یعنی اگر شما توی شرکتتون نمیدونم 500 نفر پرسنل دارید، ۳۰۰ نفر دارید، ۱۰ نفر، ۲۰ نفر هر تعداد دارید و میخواهید بزرگی مجموعه تون رو به مشتری و بازدید کننده وب سایتتون برسونید راه کلیشه ایش اینکه ما با مثلاً بیش از ۳۰۰ نفر پرسنل در خدمت شما هستیم ۲۴ ساعت آنلاینم و میتونیم این خدمات که حالا توی شرکت مون هست رو به شما ارائه کنیم.

بهترین حالت معرفی پرسنل در وب سایت‌های شرکتی!

ولی یه دیدگاه دیگه ای هم این هست که ما مطالب مون رو طوری ارائه کنیم که با این دیدگاه و با این هدف باشه که ما علاوه بر اینکه سیصد تا پرسنل داریم این‌طور می تونیم به شما کمک کنیم؛ یعنی این سیصد تا پرسنل رو بهترین سؤال و بهترین دلیلی که شما میتونید روی تعداد کارمندان و تعداد پرسنل تون مانور بدید اینه، دلیل اصلی که شما انتخاب کردید این افراد و الان دارن برای شما کار می‌کنند واضح و شفاف بگید یعنی اون بازدیدکننده میخواد بیاد ببینه اگر با صاحب شرکت اون مدیرعاملی که الان داره تو این مجموعه فعالیت میکنه در ارتباط نیست فردی که به‌عنوان نمایندش هست توی قسمت‌های مختلف، بخش پشتیبانی، بخش نمی دونم فنی یا قسمت‌های مختلف که هست اون داره با چه دیدگاهی کار میکنه.

طراحی سایت شرکتی در اصفهان

نمونه واقعی از صفحه تماس با ما در طراحی سایت شرکتی در اصفهان

نمونه خیلی باارزش یکی از وب‌سایت‌هایی که داشتیم توی بخش پشتیبانی به‌جای اینکه ما بیاییم بگیم ۲۴ ساعت آنلاین هستیم در خدمتتون هستیم، راه‌های مختلف، راه‌های ارتباطی ما توی شبکه‌های اجتماعی، تلفن داریم فلان داریم، فلان داریم گفتیم پرسنلی رو توی بخش پشتیبانی قرار دادیم با این معیارها یعنی ما ارزشی که برای پرسنل مون فاکتورهایی که برای انتخاب پرسنل در نظر گرفتیم این موارد، این افرادی که قراره پاسخ شما رو بدن توی زمینه‌های مختلف از این فیلترها و از این معیارها گذشتن و الان دارن جواب‌گوی شما هستند؛ یعنی اگر بخش روابط‌عمومی ما بر اساس یه معیارهایی انتخاب میشه بر اساس یک سری استانداردهای انتخاب میشه همونارو دقیقاً کاربر میخواد ببینه وقتی که میخواد با شما ارتباط بگیره و حالا فرقی نمیکنه یه فرد عادی یا یه فردی که جایگاه بالایی داره، اگر این‌طور بیان بشه که ما اولویت اول مون مثلاً مشتری‌مداری، اولویت اولمون بر اساس معیارهایی هست که انتخاب کردیم بی‌نهایت تاثیر داره!

طراحی استراتژی ویژه و خاص شما!

الان تو این قسمت مجبورم کلی صحبت کنم وقتی که با حوزه اصلی شما حوزه فعالیت تون آشنا بشم دقیقاً بهتون توضیح بدم برای طراحی سایت شرکتی در اصفهان استراتژی خاص شما چی هست! برای این کار حدود ۳۰ تا سؤال طراحی کردیم که دقیقاً استراتژی کاری شما، زمینه فعالیت کاری شما آشنا بشیم و بر اساس اون محتوا رو بیایم بچینیم؛ یعنی توی صفحه اصلی ما همان‌طور که به‌ظاهر شرکتمون به ورودی شرکت مون به اون برندمون اسم مون هر چیزی که هست اهمیت میدیم دقیقاً صفحه اصلی وب‌سایت ما هم این کارو میکنه حالا اگر بخشیش توی صفحه اصلی ما میخوایم علاوه بر برند شدن یه محصول و خدماتی هم ارائه کنیم که بتونیم با مشتریانمون ارتباط بگیریم توی حوزه‌های مختلف اون هم دوباره باید دقیقاً جایگاه مشخصی داشته باشه.

ساخت سایت شرکتی در اصفهان

اشتباه رایج طراحی سایت شرکتی در اصفهان

توی طراحی وب‌سایت شرکتی اصفهان میتونیم بیاییم بگیم که مثل خیلی‌ها یه اسلاید شو بزرگ بزاریم بعد بیاییم درباره ما رو بگیم خیلی هنر کنیم یه عکس میز و صندلی بزاریم که حالا توی درباره ما میگم که چه مواردی رو باید رعایت کنید و در نهایت بیاییم بگیم که توی این حوزه‌ها هم فعالیت می‌کنیم و یه شماره‌تلفن این روال عادی که برای اغلب وب‌سایت‌های شرکتی اتفاق می‌افته و اهمیتی بهش دادن نمیشه اگر ما وب‌سایت رو به دید یک منبعی نگاه می‌کنیم که کمک میکنه به برندینگ ما باید دقیقاً مثل شرکتمون باشه یعنی ما هیچ موقع یه پرسنل دست پا شکسته یا مثلاً یک فردی که مهارت کافی رو نداره انتخابش نمی‌کنیم.

این محتوا فقط برای یکسری افراد خاص هست!

مثلاً بعضی از شرکت‌ها هستن که حتی آزمون‌های استخدامی دارند، یه چارت مشخصی رو دارند برای انتخاب‌کردن افراد همونارو بیایم بگیم به بازدیدکننده و اون فردی که قرار سایت مارو ببینه البته اینجا من این نکات رو برای اون دسته افرادی میگم که هدف از طراحی این وب‌سایت اینکه کمک کنه به بیشتر دیده‌شدن، کمک کنه به برند شدن، کمک کنه به معروف شدن شما ولی اگر فقط میخواید یه وب‌سایتی داشته باشید عملاً این توضیحات مناسب نیست و حتی من فرد مناسبی نیستم؛ یعنی من هیچ موقع این کارو انجام نمیدم برا یه شرکتی که میخواد یه سایتی برای خودش داشته باشه بعد این وب‌سایت یه دیدگاه مشخصی داره چون من بعداً میدونم که این شرکت شاید الان بنا به دلایل کاملاً منطقی که حالا تصمیم‌گیری جمعی بوده هر چیزی بوده الان وب‌سایت از اولویت پایین‌تری برخورداره.

  • اشتباه رایج در منو اصلی سایت شرکتی!

اگر قرار بیایم روی این وب‌سایت کار کنیم از همین‌الان باید اون ساختار و اون موارد اصلی وب‌سایت طراحی و پیاده‌سازی شده باشه یعنی حتی همون صفحاتی هم که شما تعیین می‌کنید من باید به‌عنوان طراح سایت شرکتی بگم که دقیقاً توی صفحه مثلاً خدماتتون توی صفحه نمی دونم هر موردی که هست توی وب‌سایت شرکتی، کاتالوگ‌ها، نمونه کارها اغلب این‌طوری دیگه توی یک وب‌سایت شرکتی این‌طوری منو رو که بررسی کنید این‌طوری: صفحه اصلی، مثلاً پروژه‌ها، بعد نمیدونم کاتالوگ، درباره ما، تماس با ما، آیا فردی که میخواد بیاد با فلان شرکت که حالا اسم شرکت شما باشه آشنا بشه این منو و اون بالای سایت منوی مناسبی هست؟

طراحی سایت شرکتی در اصفهان چگونه است؟

توی همون ابتدای کار مشخصه، البته که من این پرانتز اینجا باز کنم خیلی از شرکت‌ها و خیلی از افرادی که الان می خوان برای خودشون سایت راه‌اندازی کنند خیلی از افرادی که باهاشون در ارتباطن اونا رو می‌شناسند و این برای همه وب‌سایت‌های شرکتی صادق یعنی وقتی که صحبت می‌کنیم با یه صاحب شرکت که میخواد بر خودش سایت راه‌اندازی کنه اغلب این جواب رو می‌شویم که مشتریان مارو میشناسن میدونن حوزه فعالیت مون چیه ما مشتریان رو می‌شناسیم همه افراد با ما در ارتباط نیستند و از این‌جور مواردی که مطمئنم الان تأیید می‌کنید شما گفته میشه همه این موارد درسته، ولی اینجا ما توی فضای آنلاین میخوایم فضایی رو ایجاد کنیم که این ۲۰ درصدی که شما تعیین می‌کنید افراد ما رو می‌شناسند این ۸۰ درصد دیگه هم هست این ۸۰ درصد کمک می‌کنند که تعداد این افراد بیشتر بشه.

طراحی سایت شرکت های خصوصی (اصول تولید محتوا)

حالا چطور کمک می‌کنند؟ به روش‌های مختلف، صفحات مختلف، کمپین‌های مختلفی که برای وب‌سایت‌های شرکتی ما طراحی و پیاده‌سازی می‌کنیم کمک میکنه که این تعداد ۲۰ درصد رو افزایش بدهند البته همه این موارد رو میدونم، حالا نگم همه موارد اغلب موارد رو می دونم مثلاً شرکت‌ها طبق یه مثلاً سازمان خاصی دارن فعالیت می‌کنند، طبق یه اصول خاصی یعنی از یه جای دیگه ای باید دستورات رو گفته بشه و طبق این دستورات این موارد انجام بشه و اصطلاحاً حدود هستند توی اینجور کارها ولی من میدونم که اگر روی این ۸۰ درصد کار کنیم میتونیم از راه‌های مختلف درآمدزایی داشته باشیم.

طراحی سایت شرکت های خصوصی

نمونه‌ای از طراحی سایت شرکت های خصوصی

حالا به‌غیراز درآمدزایی هر هدفی که مدنظرمون هست حالا اینکه گفتم درآمدزایی، یه وب‌سایت شرکتی بود (یکی از مشتریان طراحی سایت شرکتی در اصفهان ) که گفت؛ مثلاً ما پروژه‌هایی که تعیین می‌کنیم و می‌گیریم خوب پروژه‌های بزرگی بود بر اساس فلان ارگان هست؛ یعنی فلان ارگان تعیین میکنه که در سال شما حق دارید چهارتا پروژه بگیری بیشتر ازاین‌رو حق نداری بگیری دولتی و پروژه‌های بزرگ. آیا پروژه‌های دولتی برای شما و ارگانی بر شما حاشیه سود بیشتری داره یا پروژه‌های شخصی صددرصد تأیید می‌کنید که پروژه‌های شخصی و خیلی راحت‌تر خیلی ارتباط بیشتر میتونید بگیرید و کلی مزایای دیگه که میدونم تأیید می‌کنید برای همین که توی وب‌سایت‌های شرکتی اگر قصد دارید که کمک کنه به برند شدن شما و معروف‌تر شدن شما باید این استراتژی رو پیاده‌سازی کنید.

ساخت سایت شرکتی اصفهان

این تعیین استراتژی، نتیجه بررسی صدها سایت توی حوزه‌های مختلف بوده که الان دارم میگم، چه کوچک و چه بزرگ پس این از صفحه اصلی که حالا برای توضیحات بیشتر برای اینکه مخصوصی روی حوزه کاری شما کار کنیم در ادامه همین صفحه یه دکمه‌ای قرار دادم که میتونید نیاز به مشاوره دارم یا یه طراحی سایت شرکتی اصولی میخوام کلیک کنید هدایت میشید به پایان صفحه و اونجا یه فرمی رو قرار دادم که گزینه موردنظر رو انتخاب می‌کنید فرم برای من ارسال می‌کنید توی اولین فرصت با هم صحبت می‌کنیم که برای یه وب‌سایت شرکتی دقیقاً باید چه استراتژی داشته باشیم که هم بتونیم کمک کنه به برند شدن ما ببینید برند شدن زمانی اتفاق می‌افته توی فضای آنلاین که ما بیشتر دیده بشیم برای بیشتر دیده‌شدن نیازمند اینکه ما مباحث سئو رو انجام بدیم.

طراحی سایت شرکتی چگونه است

صفحه درباره ما در طراحی سایت شرکتی در اصفهان

کاربران چرا شما و ما رو انتخاب کنن؟ در صفحه درباره ما وب سایت شرکتی اصفهان باید جواب این سوال کلیدی و مهم رو بدیم! که در ویدیو زیر چندتا راهکار خوب برای جواب این سوال معرفی کردم، پیشنهاد میکنم ویدیو زیر رو با دقت ببینید!

زمان: 9 دقیقه و 33 ثانیه
حجم فایل: 40 مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: خوب و اما صفحه دومی که برای طراحی سایت شرکتی در اصفهان باید بررسی کنیم، صفحه درباره ما هست؛ خوب صفحه درباره ما اغلب وب‌سایت‌های شرکتی روال عادیش به این صورت که مابیاییم یه توضیحی دررابطه‌با خودمون بگیم تاریخش رو بگیریم اگر افتخاراتی داریم، مدارکی داریم، هر چیزی که داریم بیاییم اینا رو توی صفحه درباره ما قرار بدیم سؤال اصلی من به‌عنوان طراح سایت که از تمام صاحبان شرکت می‌پرسم از افرادی که یک وب‌سایت می خوان برا خودشون راه‌اندازی کنند میپرسن اینه دلیل اصلی اینکه ما میایم میگیم ۵۰ سال سابقه داریم این مدارک و داریم چیه؟

هدف اصلی از طراحی صفحه درباره ما چیه؟

مشکلی رایجی که در اغلب صفحات درباره وبسایت‌های شرکتی وجود داره اینه که فقط در مورد افتخاراتمون صحبت میکنیم، سوال اینه چرا از این محتوا استفاده می‌کنیم؟ و جواب اصلیش اینکه ما بیاییم اعتماد و اعتبار کافی رو ایجاد کنیم، برای اعتماد و اعتبار کافی ایجادکردن توی فضای آنلاین این موارد اولویت بالایی نداره! مواردی اولویت بالا داره که توی صفحه اصلی هم به مواردش اشاره کردم که وقتی فردی وارد درباره ما میشه سؤال اول و اصلیش اینه من چرا باید این شرکت رو انتخاب کنم؟ حالا بعدازاین که قانع شدم این شرکت رو انتخاب کنم این شرکت آیا جواب‌گوی نیازهای من هست؟

شرکت طراح وب سایت حرفه‌ای

2 سوال کلیدی و بسیار مهم برای سایت شرکتی در اصفهان

جواب این دو تا سؤال بالا، مدال‌ها و ۵۰ سال سابقه ما و عکس از میز و صندلی ما نیست؛ یعنی توی اغلب صفحات درباره ما این‌طوری که یک عکس خیلی شیک و تمیز از میز و صندلی مون می‌گیریم بعد میگیم که ما خیلی خوبیم جواب این دوتا سؤال این نیست جواب این دوتا سؤال اینکه ما توی این 50 سال دقیقاً چکار کردیم چه پیش رفت هایی داشتیم چی رو تغییر دادیم که الان میتونیم مشتری بیشتری داشته باشیم صرفاً هزار تا مشتری، ده‌هزار تا مشتری گفتن توی صفحه درباره ما عملاً فایده‌ای نداره چون من میرم یه آیکون قرار میدیم یه مثلاً میگیم که ۵۰۰ تا مشتریان راضی داریم یا پروژه‌های انجام شده اگر قرار میدیم پروژه‌های انجام شده زمانی میتونه تأثیرگذار باشه که من تو یکی از وب‌سایت‌های اجرایی کردم و چه‌قدر بازخورد خوبی داشت که مطمئنم الان شما تأکید می‌کنید که خود اون صاحب پروژه بیاد توی محل پروژه یک ویدئو برای ما ارسال کنه، که فلانی این پروژه رو برای ما انجام داده با این متراژ و این‌قدر کمک مالی به ما کرد.

اشتباه رایج در صفحه پروژه‌ها و نمونه کارهای سایت شرکتی

یعنی بخش نمونه کارها بخش پروژه‌های انجام شده صرفاً این نیست که ما بیاییم اسم جاهای بزرگ و بزرگ‌نمایی کنیم و تهش به این برسیم که ما خیلی خوبیم هدف اصلی مشتریان پروژه‌ها نمونه کارها و از این قسمت‌هایی که توی وب‌سایت‌های شرکتی خیلی باید ازش استفاده کنیم اینکه بیاد شفافیت، صداقت، اعتماد و اعتبار کافی رو ایجاد کنه اینا نکات بسیار مهم و ریزی هستن که متأسفانه بهش توجه نمیشه یعنی اگر مشتری بزرگی داریم فقط یه ایکون گذاشتیم براش، مثلاً مشتری ما فولاد مبارکه است اشتباه رایج اینکه فقط لوگو و یا یک آیکونی بزاریم و بگیم این مشتری ما بوده!

طراحی سایت شرکتی در اصفهان

بهترین حالت معرفی پروژه‌ها در وبسایت‌های شرکتی

اگر برای اون شرکت موردی و خاص که مشتری ما بوده فضایی رو ایجاد کنیم بتونیم یک مصاحبه حضوری به هر طریقی که قابل استناد باشه و تا جایی که میتونیم شفاف‌سازی کنیم؛ چون من مشتریانی هم داشتم که گفتن مثلاً نمیتونیم جزئیات یک پروژه رو خیلی واضح بگیم اوکی جزئیات پروژه رو نمیتونیم بگیم چرا این مشتری از شما راضیه چرا لوگوشو برات آوردیم برخوردتون خوب بوده، کمک مالی بهش کردید، خدمات خوبی ارائه کردید چی شده که الان جزء مشتری راضی شماست، کاربری که میاد وارد صفحه درباره ما میشه میخواد این رو بشنوه و بعد میاد میخواد بگه که مثلاً شما چقدر سابقه دارید چقدر فعالیت کردید، چقد افتخارات دارید، من صددرصد مطمئنم که الان تأیید می‌کنید اگر وارد صفحه‌ای بشید که این‌قدر داره شفاف میکنه غیرممکن اعتماد ایجاد نشه، غیرممکن که از زبان فردی که مشتری من بوده شما بشنوید که این راضی بودیم توی این زمینه خیلی خوبه.

نکات کلیدی در صفحه درباره طراحی سایت شرکتی

اینجا اولویت بر این می‌زاریم؛ مثلاً یه بخشی توی درباره ما میتونیم نمونه کارهامون بگیم، پروژه هامون بگیم،مشتری هامون بگیم هر چیزی رو که بگیم این طور فرض کنید که چه سودی برای بازدید کننده داره توی همه قسمت های سایت های شرکتی، چه سودی برای مشتری داره و منظور از مشتری که الان میگم مشتری فردی که سود آوری میکنه برای شما از لحاظ مالی برای شما سود داره، حالا اسمش مشتری، اسمش نمیدونم شرکت خاصی، اسمش هر چیزی که هست بنا به حوزه کاری شما اسمش هر چیزی که هست که حاشیه سود مالی برای شما ایجاد میکنه باید اینا رو ببینه یعنی باید این موارد رو بدونه و اگر این موارد رو بدون اعتماد و اعتبار کافی ایجاد میشه و تونستیم یه صفحه‌ای درباره ما درست و اصولی بزنیم.

طراحی وبسایت شرکتی در اصفهان

یه جمع‌بندی کنیم تا اینجا

خوب یه جمع‌بندی کلی برای طراحی وب‌سایت‌های شرکتی و اختصاصی در اصفهان دوباره میگم کار اصلی و موارد اصلی رو شمای کارفرما و مشتری عزیز انجام می‌دید؛ یعنی اون ساختار کلی در نهایت طبق نظر شما و طبق اون خواسته شما طراحی و پیاده‌سازی میشه ولی علاوه بر این ها مواردی که الان گفتم باید به وب‌سایت‌های شرکتی اضافه بشه باهدف بیشتر دیده‌شدن معروف شدن و در نهایت افزود راه‌های مالی هر چیز از هر طریقی که شما بهتون کمک میکنه که این گردش مالی تون بیشتر بشه این وب‌سایت باید این کار رو انجام بده که گفتم علاوه بر این موارد دوتا صفحه خیلی، خیلی مهم داریم

  • یک نکته بسیار مهم!

برای هر حوزه‌ای صفحه درباره سایت شرکتی از ۵ تا ۱۰ قسمت مختلف توی درباره ما میتونیم طراحی و پیاده‌سازی کنیم که خوب نیازمند اینکه با حوزه کاری شما آشنا باشیم و همه این موارد رو حالا به‌صورت جلسات آنلاین یا جلسات حضوری با هم صحبت کنیم دقیقاً که درباره مایی که شما می‌خواهید این موارد رو اجرا کنید چطور تبلیغاتیش کنیم منظور از تبلیغات نه اینکه برداشت بشه ما خوبیم تو بیا اینکه مشتری جواب سؤال اصلیش رو بگیره.

برای طراحی سایت شرکتی در اصفهان نیاز داره با هم صحبت کنیم!

صفحات پروژه‌ها نمونه کارها مشتریان و صفحاتی که تا الان بررسی کردیم همه اینا چارچوب و استراتژی خاص خودش رو داره که نیازمند که ما با کسب‌وکار شما آشنا باشیم حوزه کاری شما اشنا باشیم که توی صفحه اصلی گفتم دقیقاً مثل معرفی شرکت تون هست و توی صفحه درباره ما اولویت رو به‌جای اینکه بیایم بزاریم ما خیلی خوبیم شما بیایید ۵۰ سال سابقه داریم شما اولویت رو بیاریم بزاریم بر اساس صداقت بیشتر، اعتماد بیشتر،اعتبار بیشتر و اینکه دقیقاً مشتری بیاد بفهمه که ما هر قسمتی از این درباره ما رو قرار دادیم دلیلش چی بوده و چطور میتونیم به اون بازدید کننده کمک کنیم که در نهایت بتونه یکی از مشتریان یکی از دنبال کننده های ما توی کسب و کارمون باشه.

امیدوارم که این مطلب کمک کننده بوده باشه برای شما!

امیدوارم نکته‌های مهمی که باید دررابطه‌با طراحی سایت شرکتی در اصفهان که میگم متأسفانه توی اغلب شرکت‌ها بهش اشاره‌ای نمیشه رو تونسته باشم خیلی واضح و شفاف منظورم رو بهتون رسونده باشم و یه پرانتز کوچکم اینجا باز کنم اگر هر جا توی این قسمت دیدید که بقیه دوستان همکار ما شرکت همکار ما انجام نمیدن ما انجام میدیم این برداشت نشه که ما خوبیم بقیه بدن نه می خوام بگم که راه و اصول برای طراحی سایت شرکتی در اصفهان زیبا به این شکله و باید این موارد رو حتماً حتماً رعایت کنیم تا بتونیم یه وب‌سایت درست و اصولی داشته باشیم موفق و پیروز باشید.

یک ساعت مشاوره رایگان برای طراحی سایت شرکتی در اصفهان

از طریق بنر زیر وارد صفحه فرم مشاوره رایگان بشید و فرم رو برای من ارسال کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیرم و به‌صورت اختصاصی و مفصل با هم صحبت کنیم.

مشاوره رایگان

دوستانی که این مطلب را مطالعه کردند، از مطالب زیر هم خیلی استقبال کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به این مطلب امتیاز دهید

16 امتیاز
اشتراک گذاری مطالب سایت من

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دسته بندی مطالب سایت من

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات در سایت من

تبلیغات