طراحی سایت شرکتی در اصفهان [ قیمت + مشاوره رایگان ]

طراحی سایت شرکتی در اصفهان
بدون دیدگاه
201 بازدید

در این مطلب نکات بسیار مهم و کاربردی رو برای طراحی سایت شرکتی در اصفهان توضیح دادم که شما به عنوان کارفرما حتما قبل از طراحی سایت باید این موارد رو بدونید + یک ساعت مشاوره رایگان

طراحی سایت شرکتی در اصفهان

طراحی سایت شرکتی در اصفهان ، نکات مهم قبل از طراحی، استراتژی مناسب و یک ساعت مشاوره رایگان قبل از طراحی سایت اصفهان مطالبی هستند که در این صفحه بررسی می‌کنیم، پس اگر می‌خواهید یک سایت شرکتی درست اصولی در اصفهان راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم ویدیو زیر رو با دقت ببینید!

زمان: 5 دقیقه و 42 ثانیه
حجم فایل: 25 مگابایت

شما چه نکات مهمی رو باید بدونید؟!

سلام به شما دوست عزیز سلمان غلامی هستم و تو این قسمت می خوایم باهم بررسی کنیم برای طراحی وب‌سایت شرکتی اصفهان قبل طراحی شما به‌عنوان کارفرما و مشتری چه نکته‌های مهمی را بدونید که بتونیم با هم یک وب‌سایت درست و اصولی رو راه‌اندازی کنیم و از این سایت نتیجه خوبی بگیریم!

مشاوره رایگان

نکات مهم و ویژگی‌های سایت شرکتی

خوب معمولاً وب‌سایت‌های شرکتی و اختصاصی نسبت به بقیه حوزه‌ها نحوه اجرا و طراحی و پیاده‌سازی سایت شرکتی نسبت به بقیه حوزه‌ها یکم متفاوت‌تر یعنی استراتژی که ما برای سایت‌های شرکتی داریم نسبت به بقیه حوزه‌ها کاملاً متفاوت و کار اصلی رو در واقع شما انجام می‌دید شما به‌عنوان کارفرما و مشتری دقیقاً به طراح سایت اصفهان میگید که مثلاً ما بر اساس این تم سازمانی و بر اساس این محتوا و این هدف مشخص می‌خواهیم یک وب‌سایتی داشته باشیم که حالا یا بحث برندینگ رو انجام بدیم یا بحث بیشتر دیده‌شدن معروف شدن و دیدگاه‌های مشخصی دارید.

در سایت‌های شرکتی معمولا ساختار کلی سایت را شما می‌دانید!

کاملاً طبیعی چون شما الان صاحب یک شرکت و صاحب یک حوزه خاصی هستید. برنامه‌ریزی‌ها همه چیز مشخص و هدفتون و حتی چشم‌انداز چندین‌ساله برای این شرکت و حوزه کاری خودتون دارید و فقط اینو در قالب یک داکیومنت و چارچوب کلی به طراح سایت انتقال می‌دید که بیاد طبق نظر و گفته شما انجام بده ولی علاوه بر اینکه حالا شما ساختار کلی و اون موارد اصلی رو تعیین می‌کنید من می خوام به دوتا موضوع مهم دیگه توی وب‌سایت‌های شرکتی اشاره کنم که مطمئنم اغلب دوستای همکار ما و شرکت‌هایی توی زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می‌کنند خیلی کم بهش توجه می‌کنند و در واقع نمی دونم چرا این اهمیت روبهش نمیدن.

طراحی سایت شرکتی اصفهان

طراحی سایت شرکتی اصفهان

یک نکته بسیار مهم! درسته که یک ساختار و هدف کلی یک وب‌سایت شرکتی و یا اختصاصی رو کارفرما تعیین میکنه، یعنی شما به‌عنوان کارفرما و مشتری دقیقاً میگید که توی صفحه اصلی ما یا مثلاً صفحات مختلف سایتتون دقیقاً باید چه مواردی اجرا بشه حتی خیلی از مواقع نیاز به برنامه‌نویسی‌های خاص کدنویسی‌های خاصی هست که طبق این چارچوب و استاندارد و چارتی که شما طراحی کردید باید جلو بریم، ولی خوب برای طراحی سایت‌های شرکتی در اصفهان ما دوتا صفحه مهمی داریم که باید در مورد این صفحات هم مفصل صحبت کنیم!

ساختار کلی وب سایت شرکتی در اصفهان

صفحات اصلی و مهمی که باید طراحی بشه! با توجه به اینکه حدود ۱۰ الی ۱۳ سال تو این زمینه فعالیت می‌کنم دقیقاً می دونم که صفحه اصلی و صفحه درباره ما وب‌سایت، چقدر میتونه به وب‌سایت شما کمک کنه، در نگاه اول خیلی ساده هست و شاید بگید خوب هر وب‌سایتی باید صفحه اصلی و صفحه درباره ما و بعضی موارد صفحه تماس با ما هم باید داشته باشه! حالا چرا ما باید این‌قدر بهش تاکید کنیم که این صفحات حتماً باید طبق یک استراتژی یا یک چارچوب خاصی اجرا بشن؟ در ادامه دقیقاً این دوتا صفحه رو با هم بررسی می‌کنیم که چرا این صفحات این‌قدر مهم هستن و باید شما به‌عنوان کارفرما و مشتری در کنار داکیومنتی که دارید در کنار اون دیدگاه و هدفی که برای وبسایت تون مشخص کردید، این مواردی هم که با هم بررسی می‌کنیم، باید بهش اضافه کنید و این دقیقاً جایی که بهش توجه زیادی نشده برای همین اغلب کارفرمایان و مشتریان طبیعی که اطلاعاتی دررابطه‌با این موضوع نداشته باشند!

طراحی وب سایت شرکتی اصفهان

سفارش طراحی سایت شرکتی حرفه ای در اصفهان

کارفرمایانی که قبل از طراحی، ساختار صفحات رو میدونن! یک دیدگاه دیگه ای هم هست که خیلی از کارفرمایان دقیقاً برای صفحات اصلی و هر صفحه ای که توی وب سایت شون هست حتی اون وایرفریم اسکلت‌بندی اصلی سایت رو طراحی کردند که دقیقاً ما اینجا اسلاید شو میخواهیم اینجا قراره ویدیو بیاد اینجا قراره این مطلب بیاد و قسمتهای مختلف صفحه رو طراحی کردند، این روش کار برای طراحی سایت شرکتی در اصفهان و جاهای دیگه، کاملا طبیعی و نحوه اجرا و خواسته اون کارفرما هست که مهمه که ما وقتی که با حوزه کاری شما و نوع فعالیتی که دارید انجام میدید آشنا بشیم خیلی کامل تر میتونیم دیدگاهامون به هم نزدیک کنیم و بدونیم که یک سایت شرکتی دقیقا از همان ابتدا چه داکیومنت مهمی رو باید براش طراحی و پیاده سازی کنیم که در نهایت هدف نهایی شما رو بتونه انجام بده.

نمونه واقعی از صفحه تماس با ما در طراحی سایت شرکتی در اصفهان

نمونه خیلی باارزش یکی از وب‌سایت‌هایی که داشتیم توی بخش پشتیبانی به‌جای اینکه ما بیاییم بگیم ۲۴ ساعت آنلاین هستیم در خدمتتون هستیم، راه‌های مختلف، راه‌های ارتباطی ما توی شبکه‌های اجتماعی، تلفن داریم فلان داریم، فلان داریم گفتیم پرسنلی رو توی بخش پشتیبانی قرار دادیم با این معیارها یعنی ما ارزشی که برای پرسنل مون فاکتورهایی که برای انتخاب پرسنل در نظر گرفتیم این موارد، این افرادی که قراره پاسخ شما رو بدن توی زمینه‌های مختلف از این فیلترها و از این معیارها گذشتن و الان دارن جواب‌گوی شما هستند؛ یعنی اگر بخش روابط‌عمومی ما بر اساس یه معیارهایی انتخاب میشه بر اساس یک سری استانداردهای انتخاب میشه همونارو دقیقاً کاربر میخواد ببینه وقتی که میخواد با شما ارتباط بگیره و حالا فرقی نمیکنه یه فرد عادی یا یه فردی که جایگاه بالایی داره.

ساخت سایت شرکتی در اصفهان

صفحه اصلی وب‌سایت‌های شرکتی اصفهان

وظیفه مهم صفحه اصلی در وب سایت‌های شرکتی اینه که این صفحه خیلی خوب شرکت ما و حوزه فعالیتمون رو معرفی کنه! اما در این معرفی کردنه نباید این احساس رو به مخاطب بدیم که ما خیلی خفنیم، دفتر و دستک عالی داریم و کلی موارد دیگه، مخاطب در صفحه اصلی وب سایت شرکتی ما باید این رو متوجه بشه که چطور بهش کمک میشه؟ در ویدیو زیر چندتا نکته بسیار مهم در رابطه با این موضوع توضیح دادم

زمان: 15 دقیقه
حجم فایل: 66 مگابایت

صفحه اصلی در ساخت سایت شرکتی در اصفهان چه ویژگی داره؟ ببینید همان‌طور که شما یک دفتر خاصی یک مکان خاصی برای فعالیتتون انتخاب کردید صددرصد میدونید که باید از اهمیت بالایی برخوردار باشه که حالا چه از لحاظ ظاهری چه از لحاظ پرسنل و قسمت‌های مختلف باید این موارد رعایت بشه و خیلی، خیلی براتون حائز اهمیت که پرسنلی که دارید توی بخش‌های مختلف کارشون رو به نحو احسنت انجام بدن توی اغلب شرکت‌ها منشور اخلاقی یعنی اون مواردی که حالا پرسنل باید انجام بدن همه اینا تعریف شده هست دقیقاً توی وبسایتم همین‌طور ما وقتی که می‌خواهیم صفحه اصلی مون رو طراحی کنیم صفحه اصلی ما معرف شرکت ماست.

طراحی وب سایت شرکتی در اصفهان

اشتباه رایج در طراحی صفحه اصلی وب سایت‌های شرکتی! توی اغلب وب‌سایت‌ها این‌طوری که ما بیاییم بگیم که خوب یکی از قدیمی‌ترین هستیم، انواع اون مدال‌ها و افتخارات که داریم رو بیاییم در رابطه باهاش صحبت کنیم، من نمیگم این اشتباه‌ها نمیگم الان نباید در رابطه با دستاوردهامون صحبت کنیم، می خوام بگم به‌عنوان فردی که حدود 10 الی ۱۳ساله داره تو این زمینه فعالیت میکنه و وب سایت‌های شرکتی زیادی رو تو خود همین اصفهان مثل نظام‌مهندسی، جهاد کشاورزی و ارگان‌های کوچک و بزرگ طراحی و پیاده‌سازی کردم دقیقاً میدونم که شما الان چه دیدگاهی دارید و این دیدگاه من هم باید به سایتتون اضافه بشه که در نهایت بتونیم به یک نتیجه‌گیری کلی برسیم البته این‌طور نیست که حتماً من بگم که این باید مثلاً صفحه اصلی باید این شکلی باشه، درباره ما باید این شکلی باشه همان‌طور که توی ابتدای این صفحه گفتم تأیید نهایی رو مانند همه حوزه‌های دیگه شمای کارفرما و مشتری می‌دید.

طراحی وب سایت شرکتی در اصفهان

ساخت سایت شرکتی در اصفهان

نکات مهمی که به بیشتر دیده شدن شما کمک میکنه! این مواردی که میگم خیلی خیلی به وبسایتتون کمک میکنه که هم بیشتر دیده بشه و هم توی بحث برندینگ و معروف شدن شما کمک کنه، صفحه اصلی علاوه بر اینکه ما میاییم در رابطه با سابقه کاری خودمون صحبت میکنیم باید نوع محتوایی که ارائه می‌کنیم، محتوا مون طوری باشه که به کاربر این رو انتقال نده که ما خیلی خوبیم ما خیلی خفنیم ما خیلی با سابقه‌ایم ما خیلی یک همچین احساسی رو منتقل نکنه! یعنی اگر شما توی شرکتتون نمیدونم 500 نفر پرسنل دارید، ۳۰۰ نفر دارید، ۱۰ نفر، ۲۰ نفر هر تعداد دارید و میخواهید بزرگی مجموعه تون رو به مشتری و بازدید کننده وب سایتتون برسونید راه کلیشه ایش اینکه ما با مثلاً بیش از ۳۰۰ نفر پرسنل در خدمت شما هستیم ۲۴ ساعت آنلاینم و میتونیم این خدمات که حالا توی شرکت مون هست رو به شما ارائه کنیم.

بهترین حالت معرفی پرسنل در وب سایت‌های شرکتی!

ولی یه دیدگاه دیگه ای هم این هست که ما مطالب مون رو طوری ارائه کنیم که با این دیدگاه و با این هدف باشه که ما علاوه بر اینکه سیصد تا پرسنل داریم این‌طور می تونیم به شما کمک کنیم؛ یعنی این سیصد تا پرسنل رو بهترین سؤال و بهترین دلیلی که شما میتونید روی تعداد کارمندان و تعداد پرسنل تون مانور بدید اینه، دلیل اصلی که شما انتخاب کردید این افراد و الان دارن برای شما کار می‌کنند واضح و شفاف بگید یعنی اون بازدیدکننده میخواد بیاد ببینه اگر با صاحب شرکت اون مدیرعاملی که الان داره تو این مجموعه فعالیت میکنه در ارتباط نیست فردی که به‌عنوان نمایندش هست توی قسمت‌های مختلف، بخش پشتیبانی، بخش نمی دونم فنی یا قسمت‌های مختلف که هست اون داره با چه دیدگاهی کار میکنه.

طراحی سایت شرکتی در اصفهان

صفحه درباره ما در طراحی سایت شرکتی در اصفهان

کاربران چرا شما و ما رو انتخاب کنن؟ در صفحه درباره ما وب سایت شرکتی اصفهان باید جواب این سوال کلیدی و مهم رو بدیم! که در ویدیو زیر چندتا راهکار خوب برای جواب این سوال معرفی کردم، پیشنهاد میکنم ویدیو زیر رو با دقت ببینید!

زمان: 9 دقیقه و 33 ثانیه
حجم فایل: 40 مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: خوب و اما صفحه دومی که برای طراحی سایت شرکتی در اصفهان باید بررسی کنیم، صفحه درباره ما هست؛ خوب صفحه درباره ما اغلب وب‌سایت‌های شرکتی روال عادیش به این صورت که مابیاییم یه توضیحی دررابطه‌با خودمون بگیم تاریخش رو بگیریم اگر افتخاراتی داریم، مدارکی داریم، هر چیزی که داریم بیاییم اینا رو توی صفحه درباره ما قرار بدیم سؤال اصلی من به‌عنوان طراح سایت که از تمام صاحبان شرکت می‌پرسم از افرادی که یک وب‌سایت می خوان برا خودشون راه‌اندازی کنند میپرسن اینه دلیل اصلی اینکه ما میایم میگیم ۵۰ سال سابقه داریم این مدارک و داریم چیه؟

هدف اصلی از طراحی صفحه درباره ما چیه؟

مشکلی رایجی که در اغلب صفحات درباره وبسایت‌های شرکتی وجود داره اینه که فقط در مورد افتخاراتمون صحبت میکنیم، سوال اینه چرا از این محتوا استفاده می‌کنیم؟ و جواب اصلیش اینکه ما بیاییم اعتماد و اعتبار کافی رو ایجاد کنیم، برای اعتماد و اعتبار کافی ایجادکردن توی فضای آنلاین این موارد اولویت بالایی نداره! مواردی اولویت بالا داره که توی صفحه اصلی هم به مواردش اشاره کردم که وقتی فردی وارد درباره ما میشه سؤال اول و اصلیش اینه من چرا باید این شرکت رو انتخاب کنم؟ حالا بعدازاین که قانع شدم این شرکت رو انتخاب کنم این شرکت آیا جواب‌گوی نیازهای من هست؟

شرکت طراح وب سایت حرفه‌ای

2 سوال کلیدی و بسیار مهم برای سایت شرکتی در اصفهان

جواب این دو تا سؤال بالا، مدال‌ها و ۵۰ سال سابقه ما و عکس از میز و صندلی ما نیست؛ یعنی توی اغلب صفحات درباره ما این‌طوری که یک عکس خیلی شیک و تمیز از میز و صندلی مون می‌گیریم بعد میگیم که ما خیلی خوبیم جواب این دوتا سؤال این نیست جواب این دوتا سؤال اینکه ما توی این 50 سال دقیقاً چکار کردیم چه پیش رفت هایی داشتیم چی رو تغییر دادیم که الان میتونیم مشتری بیشتری داشته باشیم صرفاً هزار تا مشتری، ده‌هزار تا مشتری گفتن توی صفحه درباره ما عملاً فایده‌ای نداره چون من میرم یه آیکون قرار میدیم یه مثلاً میگیم که ۵۰۰ تا مشتریان راضی داریم یا پروژه‌های انجام شده اگر قرار میدیم پروژه‌های انجام شده زمانی میتونه تأثیرگذار باشه که من تو یکی از وب‌سایت‌های اجرایی کردم و چه‌قدر بازخورد خوبی داشت که مطمئنم الان شما تأکید می‌کنید که خود اون صاحب پروژه بیاد توی محل پروژه یک ویدئو برای ما ارسال کنه، که فلانی این پروژه رو برای ما انجام داده با این متراژ و این‌قدر کمک مالی به ما کرد.

اشتباه رایج در صفحه پروژه‌ها و نمونه کارهای سایت شرکتی

یعنی بخش نمونه کارها بخش پروژه‌های انجام شده صرفاً این نیست که ما بیاییم اسم جاهای بزرگ و بزرگ‌نمایی کنیم و تهش به این برسیم که ما خیلی خوبیم هدف اصلی مشتریان پروژه‌ها نمونه کارها و از این قسمت‌هایی که توی وب‌سایت‌های شرکتی خیلی باید ازش استفاده کنیم اینکه بیاد شفافیت، صداقت، اعتماد و اعتبار کافی رو ایجاد کنه اینا نکات بسیار مهم و ریزی هستن که متأسفانه بهش توجه نمیشه یعنی اگر مشتری بزرگی داریم فقط یه ایکون گذاشتیم براش، مثلاً مشتری ما فولاد مبارکه است اشتباه رایج اینکه فقط لوگو و یا یک آیکونی بزاریم و بگیم این مشتری ما بوده!

طراحی سایت شرکتی در اصفهان

سوالات پرتکرار شما عزیزان

در ادامه

یک ساعت مشاوره رایگان برای طراحی سایت شرکتی در اصفهان

از طریق بنر زیر وارد صفحه فرم مشاوره رایگان بشید و فرم رو برای من ارسال کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیرم و به‌صورت اختصاصی و مفصل با هم صحبت کنیم.

مشاوره رایگان

دوستانی که این مطلب را مطالعه کردند، از مطالب زیر هم خیلی استقبال کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به این مطلب امتیاز دهید

7 امتیاز
اشتراک گذاری مطالب سایت من

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دسته بندی مطالب سایت من

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات در سایت من

تبلیغات