بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان (۱۰ شرکت برتر ۱۴۰۳)

12 دقیقه
2,185
24 امتیاز

در این مطلب می‌خواهیم ۱۰ تا از بهترین شرکت‌های طراحی سایت در اصفهان رو با استفاده از ۳ تا ابزار دقیق و قابل‌اندازه‌گیری باهم بررسی کنیم و از بین اونا بهترین و برترین شرکت رو انتخاب می‌کنیم.

بروزرسانی: 3 هفته پیش
۰

۱۰ تا از بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان + نقدو بررسی ۱۰ شرکت برتر! در این مطلب می‌خواهیم با استفاده از سه تا ابزار دقیق و قابل‌اندازه‌گیری چند تا از شرکت‌های طراحی سایت اصفهان رو باهم بررسی کنیم و از بین این شرکت‌ها برترین شرکت طراحی سایت اصفهان رو انتخاب کنیم

زمان: ۱۲ دقیقه و ۴۰ ثانیه
حجم فایل: ۵۵ مگابایت

نکات بسیار مهم قبل از شروع!

خوب همون طور که ابتدای این صفحه هم گفتم کلمه بهترین معیار دقیق و قابل‌اندازه‌گیری نیست؛ چون که وقتی کلمه بهترین سرچ میشه میتونه دیدگاه‌های مختلفی داشته باشه، حالا برای اینکه بتونیم از بین شرکت‌هایی که توی اصفهان دارند فعالیت می‌کنند و خدمات طراحی سایت در اصفهان ارائه می‌کنند به یک نتیجه‌گیری کلی برسیم در ادامه روشی دقیق و قابل اندازه گیری رو بررسی می‌کنیم

  • آشنایی با بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان با ابزارهای تخصصی!

من سه تا ابزار تخصصی و دقیق رو که الان در حال حاضر توی کل دنیا دارن ازشون استفاده می‌کنند رو انتخاب کردم که در ادامه باهم بررسی می‌کنیم، روی صفحه میریم گزارش ازشون می‌گیریم و ببینیم که الان شرکت‌هایی که وجود داره چطور میتونیم با استفاده از این ابزارها یک تحلیل و بررسی داشته باشیم که بتونیم از بین این شرکت‌ها بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان (Best Website Design Company Isfahan) رو انتخاب کنیم. خوب قبل از اینکه بریم روی صفحه و با ابزارها آشنا بشیم لازمه که همین ابتدای صحبتم من چند تا نکتهٔ بسیار، بسیار مهم رو همین ابتدای بهش اشاره کنم تا در ادامه نقد و بررسی گروه طراحی سایت در اصفهان سایت‌ها به مشکلی برنخوریم!

  • نکته اول

همون طور که میدونید فعالیت ما در سایت من در همین حوزه هست و هم اینکه ما در اصفهان فعالیت می‌کنیم و مانند خیلی از دوستان و همکارانی (که حالا در ادامه میریم سایت‌ها شون رو می‌بینیم شرکت هاشون رو باهم بررسی می‌کنیم) داریم توی این زمینه فعالیت می‌کنیم و وقتی می‌خواستم این صفحه رو طراحی کنم و یک محتوای ویدئویی براش ضبط کنم، معیارهای زیادی بود برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان در ادامه صفحه با ابزارهای دقیق یک راهنمای انتخاب بهترین طراحی سایت در اصفهان رو توضیح دادم

بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان

کلمه بهترین معیار قابل اندازه گیری نیست!

چون باز هم میگم این کلمه بهترین میتونه از دیدگاه‌های مختلفی باشه، بهترین مثلاً دررابطه‌با قیمت میتونه باشه، سرعت میتونه باشه، پاسخگویی یک شرکت میتونه باشه، بر خوردش میتونه باشه، گزارشش، سابقه، نمونه کارها و کلی فاکتور دیگه میتونه توی همین کلمه بهترین بگنجه و شمای بیننده ممکنه که یکی دو تا چند تا از این فاکتورها مدنظرتون بود که الان اومدید این کلمه رو سرچ کردید، در ادامه چند نمونه آوردم:

  • قیمت طراحی سایت
  • طراحی سایت حرفه‌ای
  • طراحی وب سایت شرکتی
  • طراحی ریسپانسیو

همانطور که گفتم دیدگاه‌های زیادی وجود داره که برای مثال چندتا رو در بالا آوردم و اگر بخواهیم یه بررسی مختصر داشته باشیم وقتی کاربران بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان (Best Website Design Company in Isfahan) رو سرچ میکنن به دنبال قیمت سایت در اصفهان هستند (Website design cost) – یک سایت حرفه‌ای خوب (Professional website design) – صاحبان شرکت‌ها به دنبال سایت شرکتی هستند (Corporate website design) و یا یک سایت با طراحی رسپانسیو و واکنشگرا میخوان (Responsive design) و …

  • معیار انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

چگونه معیارها رو انتخاب کردم؟ خوب من وقتی اومدم این معیارها رو نوشتم تعداد خیلی زیادی هم شدند حدودا ۱۰ تا ۲۰ مورد شد، چه مواردی رو بیام دررابطه‌با هاشون صحبت کنم؟ که سوءتفاهمی پیش نیاد، مثلاً اگر من بیام دررابطه‌با قیمت صحبت کنم هر شرکتی بنا به اون استراتژی کاری خودش، توانمندی خودش، مهارت خودش، سابقه کاری خودش و کلی فاکتور دیگه ای داره این قیمت رو تعیین میکنه و من نمیتونم بیام مثلاً بگم این شرکت چون این قیمت رو میده بهترین یا اون شرکت چون این قیمت رو میده نمیتونه جز بهترین‌ها باشه!

بهترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان

برای پیدا کردن بهترین شرکت سرچ زیادی کردم! بعد از سرچ زیادی که انجام دادم (بیش از ۶۰ الی ۷۰ تا سایت رو بررسی کردم، نظرات کاربرها رو بررسی کردم، بازخورد گرفتم از جاهای مختلف، ابزارهایی که توی سئو داشتیم، گزارش‌های زیادی رو گرفتم) با این هدف که ببینیم اول وقتی یک کسی میاد این کلمه بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان رو سرچ میکنه با چه دیدگاهی، حدوداً بتونم اون دیدگاه و اون چیزی مد نظرش هست رو دستم بیاد که مثلاً حول و هوش این موارد هست و حالا این توی مرحله اول!

مشاوره رایگان راه اندازی سایت
  • نکته دوم

مرحله بعدی از بین این فاکتورها گفتم، می‌خواهیم نقد و بررسی کنیم و در ادامه میریم روی صفحه می‌بینیم که این ابزارها یک سری گزارش‌ها رو به ما میدن که ما باید سایت‌ها و شرکت‌های همکارمون رو داخل این ابزار بزاریم و گزارش دقیق بگیریم.

نقد و بررسی رو بر اساس عدد و رقم انجام میدیم!

پس انتخاب بهترین شرکتی که خدمات طراحی سایت در اصفهان ارائه میکنه براساس عدد و رقم‌هایی است که ابزارها به ما میدن، بعد از این بررسی کردم که دقیقاً چه فاکتورهایی رو میشه در رابطه باهاش صحبت کرد که سوء تفاهمی پیش نیاد، مثلاً اگر فلان شرکت رو داریم بررسی می‌کنیم اون کاملاً حق داره بیاد به ویدئو من ایراد بگیره که چرا مثلاً تو اومدی بر اساس این فاکتورها شرکت ما رو بررسی کردی؟ یا مثلاً چرا این اتفاق افتاده؟ به هر حال کاربران علاوه بر اون دیدگاهی که برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان مدنظرشونه میخواد به یجای معتبری برسه که ببینه بهترین شرکت رو چطور میتونه انتخاب کنه حالا نه صرفاً در اصفهان در هر جای دیگه، البته به غیر از پیدا کردن جای معتبر دیدگاه‌های دیگه‌ای هم هست مثلا:

دلیل اصلی سرچ شما انتظاری که دارید
کیفیت بالا یک سایت با کیفیت و حرفه‌ای طراحی کنه
طراحی واکنش‌گرا سایتی طراحی بشه که در هر دستگاهی درست نمایش داده بشه
تغییرات و آپدیت بعد از تحویل سایت، به راحتی تغییرات بدید
قیمت مناسب قیمت عادلانه و منطقی با خدمات خوب

بهترین روش انتخاب شرکت طراحی سایت در اصفهان

یکی از بهترین روش‌ها، استفاده از ابزارهای معتبر سئو هست که همه شرکت‌های طراحی سایت باهاشون آشنا هستن، اغلب سئو کارها این موارد را می‌شناسند، علاوه بر اینها توی کل دنیا داره ازشون استفاده میشه! پس همین ابتدای کار سعی کردم که هیچ سوء تفاهمی پیش نیاد، گزارش‌هایی که گرفته میشه گزارش ابزار، نظر شخصی من نیست! توی کل دنیا داره ازش استفاده میشه و اگر شما بعد از خوندن این قسمت اگر سؤالی داشتید مورد خاصی بود آخر همین صفحه من یه فرم مشاوره قرار دادم میتونیدفرم رو پر کنید تا من در اولین فرصت باهاتون تماس بگیرم

بهترین شرکت های طراحی سایت اصفهان

بهترین گروه طراحی وب سایت در اصفهان

اگر سایت مدنظر ما بررسی نشد چی؟ خوب به‌احتمال زیاد الان این سؤال براتون پیش اومده که شما ابزارهایی که می‌خواهید معرفی کنید تأکید داشتی که اغلب سئو کارها شرکت‌های طراحی سایت و کلاً افرادی که کارشون اینه باهاش آشنا هستند پس بقیه افراد چی؟ ممکنه الان توی این تحلیل و بررسی یه سایتی باشه، سایت هدف و سایت مدنظر من که شما بررسیش نکردی من چطور میتونم با استفاده از این ابزارها بیام ببینم که آیا اون شرکت آیا اون وب‌سایت معتبر هست یا نه؟ خوب برای این موضوع دوتا راهکار دارم اول اینکه توی این گزارش ۱۰ نتیجه برتر صفحه اول گوگل رو بررسی کردم، این نکته رو بدونید که گوگل به همین راحتی هم نمیاد رتبه و اعتبار رو به این وب‌سایت‌ها بده!

انتخاب تیم طراحی سایت در اصفهان

برای بهترین انتخاب باید این نکته رو بدونید که صفحه اول گوگل رو که در نظر بگیرید خودش اعتبار زیادی داره چون گوگل به همین راحتی‌ها رتبه به کسی نمیده حالا به‌غیراز اینکه بخواهید از ابزار استفاده کنید و مواردی که در ادامه میگم شما میتونید از همون نتایج اول گوگل هم استفاده کنید. راهکار دوم هم اینکه شما اگر سایتی مدنظرتون هست که من بررسی نکردم در ادامه پایان همین صفحه من یه فرم مشاوره‌ای قرار دادم که شما فرم مشاوره رو پر کنید آدرس سایت مد نظرتون رو برای من بفرستید من تحلیل و بررسی می‌کنم و براتون گزارشش رو می‌فرستم.

معرفی شرکت های طراحی سایت در اصفهان

نیازی به خرید ابزار نیست!

چون ابزارهایی که حالا در ادامه می‌خواهیم بررسی کنیم ابزارهایی هستند که من اکانت پریمیوم خریدم، اکانت شون اکانت‌های دلاری هست و باید اینارو به‌صورت اشتراکی ما تهیه کنیم و ازشون استفاده کنید و به‌صورت ماهانه این ابزارها شارژ میشن و برای همین پیشنهاد ندادم، مثلا الان بگیم که ما از ابزار MOZ استفاده می‌کنیم شما بیا برو ابزار رو بخر و این گزارش رو بگیر، برای یک کسی که میخواد یکبار یا چند بار این کار را انجام بده خوب به‌صرفه نیست که بیاد ابزارها رو بخره برای همین من اومدم گفتم که خودم از این ابزارهایی که خریدم ماهانه بیام یه سری سایت‌ها رو بررسی کنیم و یک گزارشی رو ازشون بگیرم برای من که کارم اینه به‌صرفه هست. مثلاً هر روز با این ابزارها کار دارم به‌صرفه هست؛ ولی برای شما که می‌خواهید یکی دوباره یا چند بار نهایتاً این کارو انجام بدید به‌صرفه نیست!

اگر شرکت طراحی سایت مدنظر شما بررسی نشد، چیکار کنید؟

اگر الان سؤال تون اینکه یا سایتی که مدنظرم بود بررسی نشد چه‌کار باید بکنم؟ یا اینکه این ابزارها چی هستند و چطور میشه ازشون استفاده کنی، راهکار اینه شما میتونید روی همون نتایج گوگل اعتماد کنید؛ چون نتایج گوگلم با سختگیری ها و استانداردهای بسیار بالا الان اومدن توی صفحه اول و با شرکت‌ها تماس بگیرید و اون معیاری که مد نظرتون هست رو ببینیند اون شرکت اوکی هست یا نه یا اینکه می تونید از فرم مشاوره آدرس سایت مدنظرتون رو برام بفرستید من گزارش دقیق و کامل رو براتون ارسال می‌کنم.

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

۱- معرفی ابزارها (۳ ابزار کاربردی)

در ویدیو زیر ابزارهایی که برای بررسی و انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان استفاده می‌کنیم رو معرفی کردم و همچنین توضیح دادم که این ابزارها چطور به ما کمک می‌کنند، ویدیو زیر رو از دست ندین!

زمان: ۶ دقیقه ۶ ثانیه
حجم فایل: ۱۴ مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: خوب بریم روی صفحه و با ابزارها آشنا بشیم ببینم که چطور میتونیم از این ابزارها بهترین و برترین شرکت رو انتخاب کنیم خوب ابزارهایی که من انتخاب کردم البته ابزارهای بسیار زیادی هست فاکتورهای زیادی هست که میشه دوباره میگم این معیار بهترین معیار خیلی وسیع و گسترده‌ای شاید یک کلمه همین برخورد خوب، جواب دادن سؤالات خوب، برطرف‌کردن مشکلات و اون دغدغه‌ها و یا حتی یه تخفیف خوب میتونه بهترین شرکت از نظر من باشه و این ابزارها که الان معرفی می‌کنم سعی کردم از بهترین و ترند ترین، یعنی محبوب‌ترین ابزارها باشه.

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان با ابزار MOZ

اولین ابزار همون طور که می‌بینید ماز (MOZ) هست که قسمت‌های زیادی داره فقط ما توی این تحلیل و بررسی و توی این قسمت، از قسمت این باند لینک استفاده می‌کنیم که حالا توضیح میدم چه گزارشی میتونیم ازش بگیریم و چطور از این ابزار استفاده کنیم و قسمت‌های بعدیش حالا اگر دارید این قسمت رو مطالعه می‌کنید و مشتاق این هستید که این ابزار چطور کار میکنه بقیه مواردش چیه! یا یه فرد سئوکار هستید من قسمت‌های مختلفش رو توی آموزش‌های سئو کامل و جامع توضیح دادم.

بررسی لیست شرکت های طراحی سایت در اصفهان

بررسی لیست شرکت های طراحی سایت در اصفهان با ابزار

ابزار بعدی که ازش استفاده می‌کنیم ابزار ورنگ هست، ورنگ هم یه ابزار تحلیل و بررسی که ما توی این گزارش یه درصدی رو از صد به وب‌سایت ما میده که حالا یک سری معیارها رو مدنظر خودش داره مثل حالا بخشیش دررابطه‌با اینکه اون سرعت سایت، موارد داخل سایت، تکنیکال سایت، بخش فنی سایت، مواردی که خارج از سایت میاد یک بررسی می‌کنه و در نهایت یه گزارشی رو میده البته این نکته رو بگم اینجا که ابزارهای سئو، ابزارهایی هستند که دارند به‌صورت تقریبی یه چیزی رو مشخص می‌کنند؛ مثلاً الان من سایت خودمو زدم دیگه سایت من اگر رتبش الان از ۱۰۰ شده مثلاً ۶۴ بعد یکی شده ۶۵ بگیم خوب چون این شده ۶۵ بهترینه!

معرفی شرکت های طراحی سایت در اصفهان

نکته بسیار مهم اینه که! این ابزارهای یه معیار تقریبی رو به ما می‌دند و این سه تا ابزار که بهتون معرفی می‌کنم نزدیک‌ترین معیار هستند که توی گوگل یعنی هدف اصلی ما گوگل، ما باید توی نتایج گوگل دیده بشیم و آمار و اطلاعات گوگل هم خوب معمولاً به همین راحتی فاش نمیشه که گوگل بیاد بگه خوب شما اگر دنبال بهترینی با استفاده از این معیار و این و این میتونی بهترین رو انتخاب کنی دیگه نیازی نیست بیایی نتایج رو بررسی کنید، سعی و خطا کنی ما از ابزارها این کمک را می‌گیریم که بیاد یه حدودی رو به ما بده، مثلاً ۱۰۰ تا شرکت طراحی وب سایت به صورت حرفه ای در اصفهان وجود داره بیاییم ۱۰ تا شون ۵ تا شون رو انتخاب کنیم و به اون ده تا پنج تا زنگ بزنیم و بعد خودمون تصمیم بگیریم که آیا بهترین از نظر ما بوده یا نه پس هدف اصلی توی این قسمت اینکه بیاییم تعداد رو یکم کمتر کنیم؛ مثلاً به طور مثال اگر توی اصفهان صدتا شرکت طراحی سایت هست بیاییم این صدتا رو تبدیل کنیم به ۵ تا بعد شما با استفاده از این پنج تا بیاید خودتون تماس بگیرید و شرکت مد نظرتون رو انتخاب کنید.

معرفی شرکت های طراحی سایت در اصفهان

ابزار بعدی که گزارش بسیار زیادی داره!

ابزار بعدی هم که تا همین آخرا که می‌خواستم این قسمت رو آماده کنم نمی‌خواستم این ابزار ازش استفاده کنم؛ چون این ابزار گزارش‌های خیلی زیاد و جامعی می گیره و کلاً شاید کارش این نباشه ولی یه قسمتی اینجا داره که میتونه یه معیاری برا قابل‌اندازه‌گیری و دقیق باشه برای بهترین اون هم هست اورگانیک ریسرچ‌ها یا اون سرچ‌های اورگانیکی هست که کاربرها سرچ کردن یعنی مثلاً توی گوگل دقیقاً حالا نمیشه بگی دقیقاً ولی خیلی شبیه به نتایج گوگل هست که شما مثلاً کلمه بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان سرچ کردید آیا به سایت من رسید یا نه. اگر به سایت من برسید گزارشش اینجا میاد اگر نرسید خوب طبیعی که روی صفحات و موضوعات دیگه ای دارم کار می‌کنم و فعالیت می‌کنم که حالا وقتی رفتیم وارد این قسمت شدیم بهتون میگم که چطور میتونیم از این ابزار استفاده کنیم پس به‌طورکلی ابزار اول، ابزار ماز هست که از قسمت این باند لینکش استفاده می‌کنیم، ابزار ورنگ سایت مون رو این بالا می‌زنیم ببینیم درصدش چه درصدی رو بهمون میده و ابزار سمراش هم از قسمت ارگانیک ریسرچ‌ها استفاده می‌کنیم.

نکته‌ای برای مطالب این صفحه و گزارش‌ها!

خوب قبل از اینکه بریم ادامه تحلیل و بررسی رو باهم داشته باشیم من این جا یه نکته‌ای روبهش اشاره کنم اونم اینه که خوب این تحلیل و بررسی مطالبش خیلی زیاد میشه و حالا ما میخوایم یه گزارش دقیق و کاملی بگیریم از این ابزارها و وب‌سایت‌ها و شرکت‌هایی که وجود داره برای همین من این قسمت رو توی این صفحه چند تا قسمتش کردم که هم شما راحت‌تر بتونید ازش استفاده کنید اگر می‌خواهید یادداشت‌برداری کنید نکته‌ای رو میخوای بنویسید و هم اینکه طولانی و خسته‌کننده نشه، مثلاً اگر یک ساعت، یک ساعت و نیم نمیدونم تایمش چقدر میشه هرچقدر شد تبدیلش می‌کنم به قسمت‌های ۱۵ دقیقه ۲۰ دقیقه‌ای که هم راحت شما بتونید استفاده کنید و هیچ مشکلی پیش نیاد خوب بریم حالا ادامه تحلیل و بررسی رو داشته باشیم.

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

۲- بررسی سایت‌های صفحه اول گوگل (۱۰ نتیجه برتر)

در ویدیو زیر کلمه بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان رو سرچ کردم و ۱۰ نتیجه اول گوگل رو با ابزارهایی که در قیمت قبل معرفی کردم بریم نتیجه این بررسی رو با هم میبینیم!

زمان: ۱۲ دقیقه و ۵۲ ثانیه
حجم فایل: ۲۸ مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: خوب پس با ابزارها آشنا شدیم که حالا ما با استفاده از این سه تا ابزار میایم گزارش نهایی رو می‌گیریم اما بریم سراغ سایت‌هایی که الان توی صفحه اول گوگل هستند شما هم میتونید مثل من دقیقاً این کارو انجام بدید اگر می‌خواهید که گزارش دقیق‌تر و بهتری بگیرید، این سه‌نقطه بالا بیاید یک new incognito window باز کنید حالت ناشناس یا اصطلاحاً صفحه سیاه مرورگر کروم چرا چون‌که کروم اطلاعات و لوکیشن شما رو ذخیره میکنه اگر مثلاً شما یک قسمتی از اصفهان هستید که یک تیم طراحی سایت در اصفهان اطرافتون هست با استفاده از اون لوکیشنی که توی مرورگرتون ثبت شده همون شرکت رو نزدیک به شما رو بهتون پیشنهاد میده.

مثالی از تاثیر لوکیشن در نتایج گوگل!

مثال خیلی بارزش اینکه شما وقتی توی گوشیتون سرچ می‌کنید رستوران گوگل با استفاده از الگوریتم‌های که داره میاد نزدیک‌ترین رستوران رو به شما پیشنهاد می‌ده و اگر این کارو نکنه طبیعی که شما اصلاً غیرمنطقی من توی اصفهانم بیام سرچ کنم رستوران بعد یک رستوران توی مشهد به من نشون بده. پس این کاملاً غیرمنطقی که بخواد نتایج نامرتبط نشون بده اونم به‌خاطر چیه؟ به‌خاطر لوکیشنی که شما اونجا قرار دارید، مثلاً الان نمی دونم توی چهارباغ هستم، بعد توی چهارباغ سرچ می‌کنم که شرکت طراحی وب سایت در اصفهان وقتی این کلمه سرچ میشه یا شرکت های طراحی سایت اصفهان این کلمه سرچ میشه اطراف شما رو اول میاد بررسی میکنه اگر شرکتی آدرسشو توی نقشه گوگل ثبت کرده باشه میاد به شما نمایش میده و شما میتونید اونجا اطلاعات تماس رو ازش بگیرید.

بهترین شرکت های طراحی سایت اصفهان

چگونه در گوگل دقیق‌تر سرچ کنیم؟

برای اینکه بتونیم دقیق‌تر از خود گوگل و نتایج گوگل نتایج و نتایج طبیعی گوگل نه نتایج کش شده و نتایج ذخیره شده توی مرورگر گوشیمون یا لپ‌تاپ استفاده کنیم باید حالت incognito window یا حالت ناشناس گوگل کروم روباز کنیم و ازش استفاده کنیم، حالا این حالت ناشناس چطوریه گفتم میایید این بالا سه‌نقطه رو می‌زنید و incognito window new رو انتخاب می‌کنید که این صفحه سیاه براتون میاد و یک نکته‌ای هم اینجا بگم که من همه چیز رو توی این ویدئو کامل و جامع میگم ممکن که مخاطب من این مورد رو بدونه و موارد پیش‌پاافتاده از نظر کسی که خوب این موارد رو میدونه بگه پس دیگه چرا این موضوع رو داره میگه. (من توی هر قسمت سعی می‌کنم که همون کاری که دقیقاً خودم انجام میدم و به نتیجه می رسم رو توی ویدئو هم منتشر کنم سعی کردم توی همهٔ آموزش هام این نکته رو رعایت کنم)

رفتار عادی اغلب افراد در سرچ گوگل!

بریم رفتار عادی اغلب افراد برای پیدا کردن بهترین شرکت رو بررسی کنیم! اول حالت ناشناس گوگل را باز می‌کنیم، برای اینکه لوکیشن ما روی نتایج مون تأثیرگذار نباشه، خوب بریم گوگل روباز کنیم، رفتار عادی این هست فرض کنید که الان من و شما کنار هم نشستیم و می‌خواهیم بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان رو انتخاب کنیم، همونطور که گفتم میتونیم روی نتایج گوگل هم حساب کنیم این نتایج دقیقاً حساب شده و با استانداردهای بالا توی نتایج نمایش داده می شن.

شرکت های طراحی سایت در اصفهان

لیست شرکت های طراحی سایت در اصفهان و معرفی بهترین ها

روال عادی در سرچ چیه؟ اینکه کاربر میاد می نویسه بهترین شرکت و اینجا دقت کنید که به پیشنهادات گوگل خیلی توجه می‌شه دیگه مثلاً من چند تا از کلمش رو می‌نویسم به‌محض اینکه نتیجه رو آورد روش کلیک می‌کنم این رفتار اغلب کاربران هست، بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان، خوب این نتایج رو برام آورده، اینا شرکت های طراحی وب سایت و دوستای همکار مون هستند که الان دارند توی این حوزه فعالیت می‌کنند و اینجا همونطور که بهتون گفتم از لوکیشن استفاده میکنه و شرکت‌هایی که آدرس خودشون رو توی گوگل ثبت کرده باشن اینجا بهمون نمایش داده میشه.

  • بهترین شرکت طراحی وب سایت در اصفهان با ابزار!

روش کار خودم به چه صورته؟ سایت‌ها روباز می‌کنیم این ده تا سایت رو باهم بررسی می‌کنیم با ابزارهایی که گفتم و در آخر سایت خودمون هم بررسی می‌کنیم که ببینیم جایگاهش کجاست، عنوان این ویدئو اینکه ۱۰ تا از بهترین شرکتهای طراحی سایت که ما پیش‌فرض مون اینکه استانداردهای گوگل این رو با هم یک قراردادی داشته باشید استانداردهای گوگل توی نتایج صفحه اول خیلی، خیلی بالا هستند و با معیارهای بالا در نظر گرفته شدند که الان این نتایج رو داره به ما نمایش میده.

چرا ما در صفحه اول نیستیم؟

یعنی الان اگر توی صفحه اول سایت من وجود نداره، سایت من یا اعتبارش کمتر بوده یا اینکه حالا در ادامه با ابزار می‌بینیم دیگه چه مشکلی داره چه موردی داره که نتونسته هنوز اون اعتبار کافی رو کسب کنه و به صفحه اول برسه برای همین سایت خودم جز اینا قرار میدیم که ببینیم چطور البته هدفمون اینکه بیایم صفحه اول و طبیعی که باید یکی از این دوستان و شرکت‌های همکار مون رو بهتر عمل کنیم تا بتونیم بیایم جایگاه شون رو بگیریم.

بهترین شرکت طراحی وب سایت در اصفهان

بررسی صفحه اصلی نتایج گوگل

خوب اولین سایتی که برامون باز شد، کار بعدی که انجام میدم همه رو صفحات اصلیشون رو میارم، حالا ممکن که روی صفحه دیگه اومده باشند؛ ولی ما صفحه اصلی رو میاریم، چرا حالا صفحه اصلی رو میاریم؟ اونایی که صفحه اصلی که خودشون هستند، (البته این خبرگزاری رو دیگه استفاده نمی‌کنیم) دیگه این خبرگزاری توی نتایج ما نیست اینجا احتمالاً یک رپورتاژ آگهی رفته بودند و این اومده، اینجا هم دوباره بله این سایت رپورتاژ آگهی و تبلیغ هست و اینم سایت بعدی صفحات اصلی شون به‌خاطر این میاریم که از اعتبار بالاتری برخوردار و نتیجه نهایی روی همون صفحه اصلی انجام میدیم. خوب ۸ تا سایت شد سایت من هم در آخر باز می‌کنیم خوب سایت من هم می‌زاریم توی اولویت آخر و بررسی رو انجام میدیم.

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان (نتایج صفحه اول گوگل)

بررسی اعتبار صفحه اصلی شرکت های طراحی وبسایت در اصفهان اول میاییم دامنه‌های اول روی صفحه اصلی، صفحه اصلی که اومد توی اولین ابزار همان‌طور که گفتیم توی inbound links میاییم آدرس سایت مون پیست می‌کنیم و آنالیز رو می‌زنید، تا آنالیزش رو انجام میده من توی این دوتا بزار دیگه هم وارد کنم و نتیجه رو ببینیم، خب حالا شما دقیقاً مثل من میتونید همین کار رو انجام بدید برای اینکه باز هم توی این مرحله داریم تحلیل و بررسی می‌کنیم سوءتفاهم پیش نیاد من میگم سایت شماره ۱، شماره ۲، شماره ۳، اسم خاصی، شرکت خاصی رو نمی برم فقط شما میتونید از بین این آدرس هاش هست دیگه من میزارم اسمشو ولی حالا توی ویدئو شاید به‌عنوان‌مثال شرکت داده ورزان دوست نداشته باشه آقا من بیام تحلیل و بررسیش کنم یا بنا بر هر دلیلی.

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

ممکنه بعضی موقع‌ها ابزارها از دسترس خارج بشن! ولی اگر می‌خواهید که وارد اون سایت بشید و وارد اون شرکت بشید من لینکش قرار میدم شما خودتون میتونید ازش استفاده کنید این گزارش اول کامل شد، این یکی از همان اکستنشن‌هایی هست که ما به‌صورت اشتراکی داریم ازش استفاده می‌کنیم و خوب چون اشتراکی هم هست بعضی موقع‌ها یا لیمیت میشه یا محدود میشه یا اینکه خوب بله محدود شده حالا برای اینکه محدود شده ما این پرفورمنس کلی و عملکرد کلی رو از خود گوگل کروم استفاده می‌کنیم و بهتون میگم که چطور از این استفاده کنید، پس این ابزارمون میره کنار!

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

۳- تحلیل نتایج گوگل (بررسی اعتبار سایت‌ها)

خوب بعد ازینکه ۱۰ نتیجه اول گوگل باز کردیم الان دونه دونه سایت‌ها رو به ابزارها میدیم تا اعتبار دامنه سایت و اعتبار صفحه اصلی سایت رو بدست بیاریم در ویدیو زیر کامل توضیح دادم!

زمان: ۱۰ دقیقه و ۱۹ ثانیه
حجم فایل: ۲۵ مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: نمونه دیگه از بررسی اعتبار دامنه و اعتبار صفحات سایت برای پیدا کردن شرکت طراح وب سایت حرفه ای این ابزار مون گزارشش روگرفت خوب بریم سراغ تحلیل، خوب حالا گزارشی که این ابزار بهمون میده ما باهمین دو مورد اولش کار داریم دامین آتوریتی و پیج آتوریتی که هردوتا اینها رو یه معیاری هست که گوگل بهمون میده با استفاده از اون صفحات و محتوایی که توی سایتمون داریم یک عددی از ۱۰۰ میاد به وبسایتمون میده که الان اینجا توی سایت شماره ۱ اعتبار دامنه یا همون دامین آتوریتی از صد ۱۸ شده و اعتبار پیج صفحه اصلی ۳۹ برا چی صفحه اصلی رو آوردم، همون طور که گفتم اعتبار پیج بیشتری داره.

معرفی شرکت های طراحی سایت در اصفهان

دلیل اصلی بررسی صفحه اصلی نتایج گوگل! چرا صفحه داخلی رو بررسی نمی‌کنیم؟ ممکنه از صفحات داخلی ممکنه که اعتبار کمتری داشته باشن این معیار اینجا قرار میدیم که همه چیز یکسان باشه، مثلاً همون صفحه‌ای که مربوط به طراحی سایت اصفهان هست چرا اون رو بررسی نکردیم؛ چون ممکنه که من توی سایت خودم محتوای خیلی زیادی گذاشته باشم تو اون صفحه خاص اعتبار بیشتری بگیره ولی مثلاً رقیبم محتوای کمتری اونجا اعتباری کمتری ولی اگر برای همهٔ تحلیل و بررسی‌ها مون بیایم از صفحه اصلی استفاده کنیم یک معیار ثابتی، معمولاً همیشه اعتبار صفحه اصلی از بقیه صفحات بیشتر.

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

بهترین شرکت طراحان وب سایت در اصفهان

همه چیز رو بنویسیم که آمار دقیقی داشته باشیم! حالا من اینجا یک کاغذ خودکار آورده بودم که بنویسم سایت شماره ۱ اعتبار دامنه و اعتبار صفحه و الان بهتره که توی فایل ورد بنویسیم و فایل ورد هم تبدیلش می‌کنم به یک فایل pdf که آخر همین صفحه شما هم میتونید استفاده کنید، پس من یک فایل ورد آماده کنم و برگردیم دوباره به ادامه تحلیل و بررسی. خوب حالا من این فایل ورد رو آماده کردم که فایل pdf رو برای دانلود توی همین صفحه قرار میدم و البته این جدولی که الان با هم تکمیلش می‌کنیم تو متن‌های همین صفحه قرار میدم.

وضعیت فعلی سایت خودمون!

حالا اینجا یک نکته رو بگم برای اعتبار دامنه و اعتبار صفحه سایت خودمون، اگر دنبال‌کننده سریال سفر کسب‌وکار اینترنتی در گوگل باشید اون موقع که قسمت‌های اولش رو منتشر کردم سایتمون هم اعتبار دامنهٔ و اعتبار صفحات بالاتری داشتیم؛ ولی یک تغییروتحول اساسی دادیم که مجبور شدیم یک سری از صفحات رو حذف کنیم و یک سری از موارد رو ریدایرکت کنیم که همین موضوع باعث شد یه افت رتبه‌ای داشته باشیم و ما حدود ۳۰ هزار بازدید از سایت مون رو آگاهانه برداشتیم. چون می‌خواستیم که یه تغییر اساسی تو حوزه کاری مون بشه و این اتفاق افتاد حالا این افت رتبه اگر توی اون سریال دیدین که بعضی از کلمات صفحه دو بودن مثلاً صفحه طراحی سایت اصفهان و کلی از صفحات نتایج خوب بود و یا صفحه اول یا صفحه دوم بودیم و به‌خاطر این تغییر که من داستانش رو هم تو سریال‌های مختلف توضیح دادم.

تحلیل بررسی بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

خوب حالا این گزارشی که ما از این ابزار گرفتیم، چطور باید ازش استفاده کنیم؟ الان احتمالا این سؤالات براتون پیش اومده که چرا اعتبار دامنه سایتی که الان نگاه کردیم کم ولی رتبش بهتر؟ این به فاکتورهای زیادی بستگی داره ولی ما معیار رو الان گذاشتیم بر اساس اعتبار دامنه سایت‌ها و براساس همین مورد سایت ها رو مرتب کنیم و اون هایی که اعتبار بالاتری داره رتبه بالاتری بهش بدیم توی این تحلیل و بررسی و پیداکردن ده تا شرکت طراحی سایت برتر در اصفهان معیارهای که الان خودمون داریم تعریف می‌کنیم و با ابزار داریم ازش استفاده می‌کنیم پس‌کار بعدی خروجی که از این ابزارهاست.

شرکت طراحی سایت اصفهان

۴- اولویت بندی سایت ها (بر اساس اعتبار دامنه)

در این قسمت می‌خواهیم با استفاده ار اعتبار دامنه سایت‌ها آن‌ها رو مرتب کنیم و همانطور هم که گفتم اعتبار دامنه یک معیار ثابت و معتبری هست که در ویدیو زیر کامل توضیح دادم.

زمان: ۸ دقیقه و ۲۴ ثانیه
حجم فایل: ۲۳ مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: خوب بریم ادامه تحلیل و بررسی، من این ستون نام هم به جدول بالا اضافه کردم برای اینکه کار راحت‌تر باشه و ادامه تحلیل و بررسی و از همینجا انجام بدیم گفتیم خوب مرحله بعدی اینکه الان بیایم بر اساس اعتبار دامنه، اعتبار دامنه هم میتونید همین دامین آتوریتی رو که اینجا بود توی این گزارش سرچ کنید و دررابطه‌با هاش اطلاعات بیشتر رو کسب کنید که ببینید اعتبار دامنه یک سایت چیه و چقدر مهمه و چرا تو این تحلیل ما توی اولویت قرارش دادیم پس حالا می‌خواهیم که همون طور هم که نوشتم نتایج بعد از تحلیل و بررسی رو ببینیم.

نتایج بررسی با ابزار MOZ

در جدول‌های زیر ابتدا ۱۰ نتیجه اول گوگل رو با ابزار MOZ بررسی کردیم، در جدول اول ۵ نتیجه برتر و در جدول بعدی ۵ نتیجه دوم رو خیلی خلاصه و مفید آوردم، همانطور که توضیح دادم این اطلاعات اعتبار دامنه و اعتبار صفحات سایت‌ها هستند.

۵ نتیجه اول گوگل اعتبار دامنه - اعتبار صفحه اصلی
نتیجه ۱ ۱۸ - ۳۹
نتیجه ۲ ۱۲ - ۴۲
نتیجه ۳ ۲۱ - ۳۹
نتیجه ۴ ۱۹ - ۴۰
نتیجه ۵ ۱۹ - ۳۹
۵ نتیجه دوم صفحه اول گوگل اعتبار دامنه - اعتبار صفحه اصلی
نتیجه ۶ ۲۰ - ۳۵
نتیجه ۷ ۹ - ۲۵
نتیجه ۸ ۲۸ - ۴۳
نتیجه ۹ (سایت من) ۱۵ - ۳۲
و ۱۰۰ها سایت دیگه تماس بگیرید: ۰۹۱۳۸۸۳۵۵۴۶

استانداردهای بهترین شرکت طراحی وب سایت در اصفهان

استانداردهایی که برای این گزراش تعیین کردیم! خوب دوباره من اینجا تأکید کنم که توی این تحلیل و بررسی ما یک سری قراردادهایی رو برای خودمون قرار دادیم اول اینکه از ابزارهایی استفاده کنیم که ابزارها در سطح رده جهانی باشند هم ازشون استفاده کنند، ابزارهای معتبری باشند و خوب میتونید در رابطه باهاشم سرچ کنید این ابزار ماز که اولین ابزار هم بود قبلاً برای اکانت فریش، اکانت رایگانش فیلتر نبود؛ ولی خوب فیلتر شد و حالا دیگه باید با فیلترشکن یا ابزارهای دیگه مثل ما اکانت اشتراکی رو بخرید و ازش استفاده کنید. پس ابزاری که داریم استفاده می‌کنیم ابزارهای قابل‌قبول برای همه هستند و این گزارش رو درآوردیم.

قراردادهایی که برای خودمون تعیین کردیم!

استانداردها و قراردادهایی که برای خودمون تعیین کردیم یکبار مرور کنیم؛ الان اومدیم اعتبار دامنه رو بر اساس اعتبار دامنه مرتب کردید چرا اعتبار دامنه، مورد دومش میشه اعتبار دامنه به‌خاطر اینکه گفتیم معیار دامنه و اون عددی که به دامنه داده میشه از همه صفحات بالاتر و این هم دوباره یک معیار دقیق قابل‌اندازه‌گیری و معتبر توی همه‌جا میتونیم در رابطه باهش سرچ کنیم. و مورد آخر هم که با خودمون قرارداد کردیم اینه مثل الانی که دوتا سایت ما رتبه ۴ و ۵ مون اعتبار دامنه یکسانی داره، چطور بیاییم این‌ها رو تشخیص بدیم برای همین اومدیم اعتبار صفحه اصلی اون سایت هم گرفتیم که بتونیم توی این مورد ازش استفاده کنیم.

بهترین شرکت طراحی وب سایت در اصفهان

دوباره تاکید کنم اینا معیارهای خودمون هست!

خوب این اولین گزارشی که از ابزار MOZ گرفتیم و الان بر اساس این ترتیب و اولویت و قراردادها دوباره تأکید می‌کنم قراردادهایی که با خودمون داشتیم، معیارهایی که خودمون در نظر گرفتیم به‌عنوان پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان الان این لیست رو با عدد و رقم‌ها، یعنی اگر کسی هم بخواد به ما خورده بگیره این چیزی که الان ثبت شده؛ یعنی ابزار MOZ رو نه من دست‌کاری کردم نه هیچ اتفاقی افتاده همهٔ روند رو شما با هم دیگه رفتیم انجام دادیم و این یک گزارش معتبری که کل دنیا دارن ازش استفاده می‌کنند.

در ادامه چه گزارش‌هایی داریم؟

این قسمت رو من همین‌جا تموم کنم؛ چون تا الان هم زمان زیادی برده و ادامه گزارش دوتا گزارش دیگه ای هم داریم که بریم با ابزار سمراش و ابزار خود گوگل کروم که پرفرمنس کلی سایت و عملکرد کلیه سایت رو بهمون نمایش میده رو اونا هم باهم بررسی کنیم و این سه تا گزارش رو کنار هم قرار بدیم و در نهایت بتونیم بهترین شرکت رو انتخاب کنیم پس در ادامه همین صفحه دوباره اینجا بگم که من قسمت‌هایی که ویدئو هایی که زیاد میشه رو تبدیل کردم به ویدئو های ۱۵ دقیقه ۲۰ دقیقه‌ای و مثل الانی که اگر تایم زیاد بشه یک وقفه‌ای ایجاد میکنیم و دوباره میایم ادامه همین گزارش و ادامه این موارد رو باهم بررسی می‌کنیم.

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

سوالات پرتکرار پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

در این قسمت برخی از مهم‌ترین سوالات رایج و پرتکرار شما پاسخ دادم، بعد از بررسی این سوالات، اگر به سوال مدنظر شما پاسخ داده نشد در ادامه از طریق بنر فرم مشاوره سوال خودتون رو مطرح کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیرم و کامل صحبت کنیم.

بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان را چگونه انتخاب کنیم؟

در این مطلب با ۳ ابزار تخصصی ۱۰ تا شرکت طراحی وب سایت در اصفهان رو بررسی کردیم و از بین آنها بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان رو انتخاب کردیم ادامه مطلب

بهترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان کدام‌اند؟

کلمه بهترین معیار دقیق و قابل‌اندازه‌گیری نیست، به همین خاطر در این مطلب با ۳ ابزار دقیق و قابل اندازی گیری شرکت‌های طراحی سایت اصفهان رو بررسی کردیم تا شما انتخاب بهتری داشته باشید ادامه مطلب

مقایسه بهترین شرکت‌های طراحی سایت اصفهان (قیمت، پشتیبانی و کیفیت)

مطمئنم قیمت و کیفیت کار یکی از دلایل مهمی است که شما به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان هستید، در این مطلب ۱۰ تا از برترین شرکت های طراحی سایت اصفهان رو بررسی کردیم و آمار و اطلاعات دقیقی از این شرکت‌ها در اختیار شما قرار دادیم تا بهترین انتخاب رو داشته باشید ادامه مطلب

مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

اگر هنوز برای انتخاب بهترین شرکت طراحی وب در اصفهان سوالی دارید از طریق بنر زیر وارد صفحه فرم مشاوره رایگان شوید و فرم برای من ارسال کنید تا در اولین فرصت باشما تماس بگیرم و مفصل صحبت کنیم.

مشاوره رایگان راه اندازی سایت

دوستانی که این مطلب را مطالعه کردند، از مطالب زیر هم خیلی استقبال کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.