طراحی سایت ارزان اصفهان + مشاوره رایگان

طراحی سایت ارزان در اصفهان
بدون دیدگاه
167 بازدید

در این مطلب نکات بسیار مهمی رو که شما باید قبل از طراحی سایت ارزان قیمت در اصفهان باید بدانید رو بررسی کردیم و از همه مهم‌تر بررسی کردیم که آیا واقعا ارزشش داره که برای کسب و کارمون یک سایت ارزون قیمت طراحی کنیم؟

طراحی سایت ارزان اصفهان

در این صفحه می‌خواهیم با هم بررسی کنیم که برای طراحی سایت ارزان اصفهان ، قبل از طراحی باید چه موارد مهمی رو بدونیم؟ که در ویدئو زیر کامل و جامع توضیح دادم، پیشنهاد می‌کنم ویدئو زیر رو با دقت نگاه کنید!

زمان: 12 دقیقه و 34 ثانیه
حجم فایل: 36 مگابایت

اگر ویدئو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدئو رو از این قسمت مطالعه کنید: به نام خدا عرض سلام و ادب خدمت همهٔ همراهان عزیز سلمان غلامی هستم، در این مطلب می‌خواهیم باهم بررسی کنیم که برای طراحی سایت ارزان‌ قیمت توی اصفهان (که در صفحه طراحی سایت اصفهان یک اشاره کوچیکی کردم) دقیقاً باید چه فاکتورهایی رو مدنظر مون قرار بدیم و از همه مهم‌تر اینکه می خوام یک‌بار برای همیشه جواب این سؤال پرتکرار و کلیدی رو بدم که آیا واقعاً ارزششو داره که ما برای کسب و کارمون یک سایت خیلی ساده و ارزان‌قیمت رو طراحی کنیم یا نه؟

چرا این مطالب منتشر کردم و چگونه میتونم به شما کمک کنم؟

خوب طبق روال همیشگی من وقتی می خوام یه محتوای جدیدی رو برای سایت منتشر کنم قبل از منتشر کردند سه تا سؤال مهم رو می‌پرسم اول اینکه چرا این محتوا تولید می‌کنم؟ دوم اینکه چه مشکلی رو می خوام برطرف کنم و سوم راهکارم چیه؟ خوب من دررابطه‌با بحث قیمت حالا توی قسمت‌های مختلف سایت صحبت کردم یک مطلبی رو داریم توی سایت، طراحی سایت در اصفهان که اونجا قسمت‌های مختلف رو با هم بررسی کردیم دررابطه‌با سایت‌های فروشگاهی صحبت کردیم وردپرسی و قسمت‌های مختلف رو کامل و جامع توضیح دادم.

در صفحه‌ای دیگه توضیحاتی رو دادم!

یک صفحه دیگه ای داریم که کامل درباره دررابطه‌با قیمت صحبت کردم و توی این صفحه اختصاصی می خوام دررابطه‌با سایت ارزان در اصفهان صحبت کنم و دلیل اصلیم هم توی این قسمت این نیست که الان بیام بگم که خوبم ما مثلاً خدمات ارزان‌ قیمت سایت رو ارائه می‌کنیم سایت ارزان‌ قیمت در اصفهان طراحی می‌کنیم، نه اصلاً هدفم این نیست هدف اصلی من از این مطلب؛ اول اینکه خوب سرچ خیلی بالایی داشت چون گفتم یک‌صفحه‌ای ما ایجاد کردیم طراحی سایت در اصفهان خودمون ساکن اصفهان هستیم اغلب نمونه کارهامون توی اصفهان بوده و این کلمه هم سرچ زیادی داشت و مشتری‌های زیادی به شکل‌های مختلف این سؤال رو می‌پرسیدند که ما می خوایم یک سایت خیلی ساده داشته باشیم و حالا کمترین قیمت هم باشه.

طراحی سایت ارزان اصفهان

چرا واقعا این اختلاف قیمت وجود داره؟

هدف اصلی من توی این قسمت اینکه بیام شفاف‌سازی کنم، الان مثلاً وقتی شما به دنبال طراحی سایت ارزان در اصفهان هستید، مطمئنم که با قیمت‌های مختلفی روبرو میشید! مثلاً یک نفری میگه 2 تومن، یکی میگه 3 تومن، یکی میگه 5 تومن و قیمت‌های مختلفی رو میدن توی این قسمت میخوایم با هم بررسی کنیم که دقیقاً چرا این اختلاف قیمت وجود داره و آیا واقعاً ارزششو داره که ما بیاییم بریم سراغ طراحی سایت ارزان اصفهان و کمترین قیمت رو انتخاب کنیم یا نه؟

مشکل اصلی چیه واقعا و چرا دنبال سایت ارزان هستیم؟!

مشکل اینه که اغلب کارفرما و مشتریانی که می خوان یک سایتی برای خودشون راه‌اندازی کنند وقت سرچ می‌کنن، تماس می‌گیرن، و یا سؤال میپرسن از بقیه، می بینن که قیمت‌های مختلفی هست؛ مثلاً من میگم که سایتتون رو مثلاً با ۱۰ تومان طراحی می‌کنم یا مثلاً یک کس دیگه میگه ۵ تومن، یک کس دیگه میگه ۲ تومن خوب وقتی که من کارفرما از این اطلاع نداشته باشم که این هزینه در ازای چیه طبیعی که میرم ارزان‌قیمت‌ترین رو انتخاب می‌کنند، پس به این دلیل میریم سراغ ارزان بودن، چون ما نمی دونیم در ازای چی پول میدیم!

چک‌لیست موارد مهم و تاثیرگذار در قیمت رو توضیح دادم

دررابطه‌با بحث قیمت و فاکتورهای مهم اون صفحه قیمت طراحی سایت در اصفهان کامل صحبت کردم که شما وقتی که یک سایتی میخوای طراحی کنید چه عواملی روی قیمت تأثیرگذار مهم به‌صورت چک‌لیستی توضیح دادم همین این که فکر می‌کنم بالای ۴۰ الی ۵۰ دقیقه کامل توضیح دادم که شما قبل از اینکه بخواهید سایتی براتون طراحی بشه، حالا فرقی نمی کنه من طراحی کنم، توی اصفهان طراحی کنید یا هر جای دیگه ای طراحی کنید باید چه فاکتورهای رو مدنظر تون قرار بدید پس وقتی که ما ندونیم در ازای چی پول میدیم اگر بگیم هزار تومن به‌صورت ناخودآگاه که یک قسمتی توی مغزمون حالا عملکرد مغز مون وجود داره که بهمون میگه گرونه و طبیعی هم هست وقتی ما تصویری از اون محصول نهایی نداشته باشیم ناخودآگاه میگیم گرون.

طراحی سایت ارزان در اصفهان

چگونه مشکل اختلاف قیمت رو برطرف کنیم؟ ( + بررسی 2 مشکل اساسی)

اول باید بیاییم شفاف توضیح بدیم که چرا این سایت‌های گرون یا ارزون وجود داره؟ و مشکل دوم اینکه باید اینو بدونیم هیچ چیزی به‌عنوان گرون یا ارزون وجود نداره، به قول یکی از استادهای بزرگ توی بحث بازاریابی وقتی مشتری و کارفرما میگه گرونه یا ارزونه اون خدماتی که من دارم ارائه می‌کنم ارزش اون مقدار پول رو نداره یا مثلاً ارزشش مقدار پولی که گفته میشه خیلی بیشتر از اون چیزی که من برای کاربر ایجاد کردم، مثلاً دررابطه‌با یک موضوعی صحبت می‌کنم لپ‌تاپ مثلاً، میگم این لپ‌تاب قیمتش n تومن بعد من میام پیش خودم می خوام یک لپ تاپ بخرم دیگه میام پیش خودم یک بررسی می کنم میبینم که خوب توی نگاه اول مثلا اگر گفته باشم ۵۰ میلیون، 50 میلیون خیلی زیاد من تا الان این قدر هزینه نکردم بیام بگردم دنبال یک چیز ارزان قیمت‌تر و یک مورد ارزانتری رو پیدا کنم.

اگر بدون اطلاعات کافی قیمت بگیریم چی میشه؟

حالا توی همین مثال اگر من رفته باشم جاهای مختلف هم تحقیق و بررسی کرده باشم بیام مثلا از منم قیمت گرفتم ۵۰ میلیون بعد بگم که فلانی میگه ۱۰ میلیون یا یک نفر دیگه میگه ۱۵ میلیون این میشه گرون و این ها میشن ارزون پس اون خدماتی که اون فاکتورهایی که حالا توی موضوع این صحبتمون که طراحی سایت ارزان در اصفهان هست، فردی که سایت رو برای شما طراحی میکنه اون خدماتی که داره به شما میده و یا اصطلاحا تصویری که برا شما میسازه ارزش اون مقدار پول رو نداره، برای همین شما میگید گرون و میرید سراغ یک مورد ارزان‌تر !

مشاوره رایگان راه اندازی سایت

هدف اصلی از ساخت سایت ارزان در اصفهان چیه؟

در ادامه موضوع سایت ارزان در اصفهان اولین سوالی که باید با هم بررسی کنیم اینه که دقیقا هدف شما از ساخت سایت ارزان چیه؟ پیشنهاد می‌کنم ویدیو زیر رو چندبار با دقت ببینید!

زمان: 14 دقیقه و 17 ثانیه
حجم فایل: 50 مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: خوب اولین قسمتی که دررابطه‌با طراحی وبسایت ارزان اصفهان می‌خواهیم در رابطه باهاش صحبت کنیم، هدف شماست! همان‌طور که توی معرفی هم یک توضیح کوتاه دادم ما به‌عنوان کارفرما و مشتری قبل از اینکه بخواهیم هر هزینه‌ای کنیم (هزار تومن n تومن)، هرچقدر می‌خواهیم هزینه کنیم اول باید بیاییم هدف خودمون رو مشخص کنیم که وقتی سایتمون کامل طراحی شد در نهایت هدفمون چیه؟ یا به قول یکی از استادان می‌گفت که چه اتفاقی باید به افته که شما خوشحال و راضی باشید؟

 

من برای سایت چه معیارهایی رو در نظر می‌گیرم؟

من خودم شخصاً اگر بخوام سایت طراحی کنم تا اطلاعات کافی رو از مشتری نگیرم عملاً اصلاً نیازی نیست دررابطه‌با قیمت صحبت کنیم، من اول باید کسب‌وکار شما اون هدفی که مد نظرتون هست کامل این‌ها رو متوجه بشم و بعد بریم سراغ بقیه موارد، جالب براتون بگم که یکی از مشتریان این‌طور بود که همون ابتدا ازش پرسیدم هدفت چیه صفحات چطوری و کلی سؤالات دیگه، خوب اون ابتدا معمولاً سؤالات زیادی می‌پرسم احساس کردم که مشتری دوست نداره دررابطه‌با این‌ها صحبت کنه، خوب همون جا صحبت قطع کردم این فرد حالا این‌طوری بگم بهتره، من فرد مناسبی نبودم برای اون شخص که بخوام سایت براش طراحی کنم.

دقیقا روند کار خودم به چه صورتیه؟

یعنی من روش کارم این شکلی که بیام هدف شما رو مشخص کنم، استراتژی براتون بچینم، توی نگاه اول وقتی مشتری با این موارد روبرو میشه ناخودآگاه این توی ذهنش میاد که ما در این حد هم نمی خوام حرفه‌ای کار کنیما، ما در این هم نمی خوایم خیلی عمیق و کامل کار کنیما، من بلافاصله هر مشتری که باهام تماس میگره و میخواد سفارش طراحی سایت در اصفهان بده، سایتش رو به دید یک دید کاملاً جدی نگاه می‌کنم!

هر سایتی باید هدف مشخص داشته باشه!

من خودم معمولا در 90% مواقع وقتی می‌خوام سایتی رو طراحی کنم، اون سایت باید به دوتا نتیجه برسه: یکی برای اون سایت فروش ایجاد بشه یکی کمک کنه بیشتر دیده‌شدن، برنده بشه و اگه خوب مشتری هدفش این‌ها نباشه عملاً مشتری من نیست و من فرد مناسبی برای اون مشخص نیستم و همونجا مکالمه تمام و اینکه دیگه ادامه کار که حالا بگیم قیمت و زمان و روند کار به چه صورتی عملاً اتفاق نمی افته و همون طور هم که براتون توی قسمت معرفی گفتم.

چرا صفحه طراحی سایت ارزان در اصفهان رو ایجاد کردم؟

من این صفحه رو طراحی نکردم که الان بیام بگم الان خدمات خیلی ارزونی رو دارم ارائه می‌کنم. هدف اصلیم شفاف‌سازی هست و جوا این سوالات رور بدیم که چرا سایت ارزان‌قیمت و چرا این اختلاف قیمت به وجود میاد و مورد بعدی اینکه خودم ساکن اصفهانم نمونه کارهای زیادی توی اصفهان داشتم، و چون این کلمه کلیدی سایت ساده و ارزون سرچ بالایی داشت، این صفحه رو ایجاد کردم که یکسری نکته‌های مهم رو با هم بررسی کنیم که باید بدونید! (چون درصد خیلی کمی از افراد در مورد این موضوعات صحبت می‌کنند) که در ادامه به موارد مهم اشاره کردم

نکته اول: هدفتون از طراحی یک سایت ارزون قیمت چیه؟

روند کار به این صورت که توی این بخش باید هدف اصلی شما از راه‌اندزی سایت رو کامل بدونم، وقتی در مورد این موضوع با اغلب مشتری‌ها صحبت می‌کنم معمولا این جواب‌ها رو میدن: ما هدفمون از ساخت سایت اینه که می خوایم که فقط خیلی خیلی ساده باشه در حد معرفی باشه هیچ اتفاق دیگه ای هم نه افته فقط یک سری صفحات ساده داشته باشیم و هیچ نظر دیگه، هیچ ایده دیگه ای روی این سایت نداریم.

معمولا مشتری‌ها ابتدای چه سوالاتی می‌پرسند؟

معمولا شروع صحبت با اغلب مشتری‌ها این شکلی مثلاً: تماس میگیرن میگن که خوب ما می خوایم یک سایتی رو طراحی کنیم، می‌خواهیم ببینیم که روند کار شما؟ روش کار شما چطوریه؟ بحث قیمت چطوریه؟ و چقدر طول میکشه که این سایت رو به ما تحویل بدید؟ پس به‌طورکلی مشتری‌هایی که میخوان سایت طراحی کنند سؤالات اولیه شون اینکه می خوام بدونم روش کار چطوریه؟ هزینه چقدر؟ چقدر طول میکشه سایت رو به ما تحویل بدین؟ توی ابتدای صحبت این سؤالات کاملاً درست و به‌جا هستن!

طراحی وب سایت ارزان در اصفهان

وظیفه من طراح سایت اصفهانی چیه؟

ولی وظیفه من در جواب به این‌ سوالات اینکه بیام اول بگم هدف شما چیه؟ یعنی این بهترین حالتی که ما می‌تونیم نتیجه خوب بگیریم؛ ولی اگر شما مثلاً روبرو میشید با همکارای من که حالا تو این زمینه دارند فعالیت می‌کنند بیان همون اول بگن که خوب روش کار ما به این صورت که سایتو بر اساس سلیقه شما و هر چیزی که شما بگید طراحی می‌کنیم. هزینه مون هم این‌قدر مثلاً n تومنه و مثلاً توی کمترین زمان بهتون تحویل میدیم این خیلی برا من اتفاق افتاده که مثلاً مشتری میگه که من با فلانی صحبت کردم گفته که سایت شما رو طراحی گرافیکیش رو که خودم میزنم نیازی به لوگو هم نداره ترکیب رنگ هم نمیخواد (البته همه این موارد رو توی قسمت‌های بعدی در ادامه همین صفحه بهش اشاره می‌کنم)

حالت‌های مختلف قیمت سایت

حالت اول: مثلاً فرض کنید قیمت رو 2 الی 3 تومن گفته و توی یک هفته هم سایت رو تحویل میده و شما خیلی خوشحال و راضی که چقدر خوبه که من توی یک هفته ده روز سایتم رو تحویل می‌گیرم قیمتشم که منطقی مناسب و کاربسپارید بهش، این یک حالت، حالت دوم: اینکه شما وقتی که می‌خواهید سایت طراحی کنید طراح سایت میاد ازتون سؤال میکنه که هدفتون چیه؟ چرا می‌خواهید سایت طراحی کنید، دسته‌بندی‌ها تون چیه؟ حوزه کاری تون چیه وکلی سؤالات دیگه!

مشاوره رایگان برای قیمت سایت

دوستانی که این مطلب را مطالعه کردند، از مطالب زیر هم خیلی استقبال کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به این مطلب امتیاز دهید

7 امتیاز
اشتراک گذاری مطالب سایت من

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دسته بندی مطالب سایت من

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات در سایت من

تبلیغات