طراحی سایت ارزان اصفهان [ مشاوره رایگان ]

طراحی سایت ارزان اصفهان
بدون دیدگاه
479 بازدید

در این مطلب نکات بسیار مهمی رو که شما باید قبل از طراحی سایت ارزان قیمت در اصفهان باید بدانید رو بررسی کردیم و از همه مهم‌تر بررسی کردیم که آیا واقعا ارزشش داره که برای کسب و کارمون یک سایت ارزون قیمت طراحی کنیم؟

طراحی سایت ارزان اصفهان

در این صفحه می‌خواهیم با هم بررسی کنیم که برای طراحی سایت ارزان اصفهان ، قبل از طراحی باید چه موارد مهمی رو بدونیم؟ که در ویدئو زیر کامل و جامع توضیح دادم، پیشنهاد می‌کنم ویدئو زیر رو با دقت نگاه کنید!

زمان: 12 دقیقه و 34 ثانیه
حجم فایل: 44 مگابایت

نقشه راه طراحی سایت ارزان اصفهان (3 مرحله ساده و سریع!)

هدف من از ایجاد این صفحه این نیست که سایت ارزان طراحی کنم، هدف اصلیم اینه که با هم بررسی کنیم چرا این اختلاف قیمت‌ها در طراحی سایت وجود داره؟ و از همه مهم‌تر اینکه آیا واقعاً ارزشش داره برای کسب و کارمون یک سایت ارزان‌قیمت طراحی کنیم؟ برای بررسی سریع و رسیدن به جواب این سؤالات در ادامه خیلی سریع و ساده این موضوعات رو بررسی کردم

  • قطعاً خیر!

اگر از من که حدود 13 الی 14 سال که در زمینه طراحی سایت فعالیت می‌کنم بپرسید که آیا خوبه یه سایت ارزان‌قیمت داشته باشیم؟ باید بگم حقیقتاً نه! شما فرض کنید یک وب‌سایت رو با قیمت خیلی‌خیلی پایین براتون طراحی‌کردن، سؤال اصلی اینه؛ انتظار شما از این سایت چیه؟ چرا این سایت رو طراحی کردید؟ اگر دلیل منطقی دارید که حرفی نیست؛ ولی اگر جواب منطقی برای این سؤالات پیدا نکردید اصلاً طراحی نکنید؛ چون هر هزینه‌ای عملاً به ضرر شماست (حتی هزار تومان!) حالا اگر دوست دارید واقعیت‌ها رو بدنید از طریق دکمه‌های زیر با یک ساعت مشاوره رایگان در خدمتتون هستم تا مفصل صحبت کنیم.

  • اول کار می‌خواهیم یک سایت ساده داشته باشیم بعد ارتقا بدیم!

یکی از رایج‌ترین جمله‌هایی که اغلب مشتریان برای طراحی سایت ارزان اصفهان استفاده میکنن اینه که تماس میگیرن و هدفشون از طراحی سایت اینه: فعلاً چون ابتدای کار هستیم می‌خواهیم یه سایت ساده و ارزان داشته باشیم تا بعداً ارتقا بدیم، قیمت چند؟ بیایید تا این مورد یکم بیشتر با هم بررسی کنیم ببینیم واقعاً شدنی چنین چیزی؟

  • واقعیت اینه که نه چنین چیزی شدنی نیست!

فرض کنید شما می‌خواهید یک ساختمان 10 طبقه بسازید و از اونجایی که هزینه 10 طبقه زیاد میشه در (ابتدای کار) تصمیم می‌گیرید که برای شروع طبقه اول رو بسازید و بعداً آروم آروم طبقه‌های دیگه رو هم بسازید، سؤال اینه آیا میشه فونداسیون این ساختمان (که بعداً قراره 10 طبقه دیگه روش ساخته بشه) به‌اندازه همون طبقه اول بسازیم؟ قطعاً نمیشه! دقیقاً برای وب‌سایت هم به همین شکله اگر هدف شما از طراحی سایت اینه که بعداً به‌عنوان یک کسب‌وکار جدی ازش استفاده کنید الان باید سایتتون رو درست و اصولی بسازید، پس راهکار چیه؟ از طریق دکمه‌های زیر با یک ساعت مشاوره رایگان در خدمتتون هستم

  • بله وجود داره!

حالا راهکاری که من برای شما در ادامه صفحه آوردم اینه که اول بیاییم بررسی کنیم این هزینه طراحی سایت در ازای چی هست؟ و بعد ببینیم چطور میتونیم هزینه‌ها رو کم کنیم؟ در ادامه از فهرست مطالب صفحه میتونید موضوعات ببینید و با کلیک روی هر کدوم به همون قسمت هدایت بشید

1- نکات بسیار مهمی که قبل از شروع باید بدونید!

به نام خدا عرض سلام و ادب خدمت همهٔ همراهان عزیز سلمان غلامی هستم، در این مطلب می‌خواهیم باهم بررسی کنیم که برای طراحی سایت ارزان‌ قیمت توی اصفهان (که در صفحه طراحی سایت اصفهان یک اشاره کوچیکی کردم) دقیقاً باید چه فاکتورهایی رو مدنظر مون قرار بدیم و از همه مهم‌تر اینکه می خوام یک‌بار برای همیشه جواب این سؤال پرتکرار و کلیدی رو بدم که آیا واقعاً ارزششو داره که ما برای کسب و کارمون یک سایت خیلی ساده و ارزان‌قیمت رو طراحی کنیم یا نه؟

چرا این مطالب منتشر کردم و چگونه میتونم به شما کمک کنم؟

خوب طبق روال همیشگی من وقتی می خوام یه محتوای جدیدی رو برای سایت منتشر کنم قبل از منتشر کردند سه تا سؤال مهم رو می‌پرسم اول اینکه چرا این محتوا تولید می‌کنم؟ دوم اینکه چه مشکلی رو می خوام برطرف کنم و سوم راهکارم چیه؟ خوب من دررابطه‌با بحث قیمت حالا توی قسمت‌های مختلف سایت صحبت کردم یک مطلبی رو داریم توی سایت، طراحی سایت در اصفهان که اونجا قسمت‌های مختلف رو با هم بررسی کردیم دررابطه‌با سایت‌های فروشگاهی صحبت کردیم وردپرسی و قسمت‌های مختلف رو کامل و جامع توضیح دادم.

طراحی سایت ارزان اصفهان

در صفحه‌ای دیگه توضیحاتی رو دادم!

یک صفحه دیگه ای داریم که کامل درباره دررابطه‌با قیمت صحبت کردم و توی این صفحه اختصاصی می خوام دررابطه‌با سایت ارزان در اصفهان صحبت کنم و دلیل اصلیم هم توی این قسمت این نیست که الان بیام بگم که خوبم ما مثلاً خدمات ارزان‌ قیمت سایت رو ارائه می‌کنیم سایت ارزان‌ قیمت در اصفهان طراحی می‌کنیم، نه اصلاً هدفم این نیست هدف اصلی من از این مطلب؛ اول اینکه خوب سرچ خیلی بالایی داشت چون گفتم یک‌صفحه‌ای ما ایجاد کردیم طراحی سایت در اصفهان خودمون ساکن اصفهان هستیم اغلب نمونه کارهامون توی اصفهان بوده و این کلمه هم سرچ زیادی داشت و مشتری‌های زیادی به شکل‌های مختلف این سؤال رو می‌پرسیدند که ما می خوایم یک سایت خیلی ساده داشته باشیم و حالا کمترین قیمت هم باشه.

  • چرا واقعا این اختلاف قیمت وجود داره؟

هدف اصلی من توی این قسمت اینکه بیام شفاف‌سازی کنم، الان مثلاً وقتی شما به دنبال طراحی سایت ارزان در اصفهان هستید، مطمئنم که با قیمت‌های مختلفی روبرو میشید! مثلاً یک نفری میگه 2 تومن، یکی میگه 3 تومن، یکی میگه 5 تومن و قیمت‌های مختلفی رو میدن توی این قسمت میخوایم با هم بررسی کنیم که دقیقاً چرا این اختلاف قیمت وجود داره و آیا واقعاً ارزششو داره که ما بیاییم بریم سراغ طراحی سایت ارزان اصفهان و کمترین قیمت رو انتخاب کنیم یا نه؟

مشکل اصلی چیه واقعا و چرا دنبال سایت ارزان هستیم؟!

مشکل اینه که اغلب کارفرما و مشتریانی که می خوان یک سایتی برای خودشون راه‌اندازی کنند وقت سرچ می‌کنن، تماس می‌گیرن، و یا سؤال میپرسن از بقیه، می بینن که قیمت‌های مختلفی هست؛ مثلاً من میگم که سایتتون رو مثلاً با ۱۰ تومان طراحی می‌کنم یا مثلاً یک کس دیگه میگه ۵ تومن، یک کس دیگه میگه ۲ تومن خوب وقتی که من کارفرما از این اطلاع نداشته باشم که این هزینه در ازای چیه طبیعی که میرم ارزان‌قیمت‌ترین رو انتخاب می‌کنند، پس به این دلیل میریم سراغ ارزان بودن، چون ما نمی دونیم در ازای چی پول میدیم!

طراحی سایت ارزان در اصفهان

چک‌لیست موارد مهم و تاثیرگذار در قیمت رو توضیح دادم

دررابطه‌با بحث قیمت و فاکتورهای مهم اون صفحه قیمت طراحی سایت در اصفهان کامل صحبت کردم که شما وقتی که یک سایتی میخوای طراحی کنید چه عواملی روی قیمت تأثیرگذار مهم به‌صورت چک‌لیستی توضیح دادم همین این که فکر می‌کنم بالای ۴۰ الی ۵۰ دقیقه کامل توضیح دادم که شما قبل از اینکه بخواهید سایتی براتون طراحی بشه، حالا فرقی نمی کنه من طراحی کنم، توی اصفهان طراحی کنید یا هر جای دیگه ای طراحی کنید باید چه فاکتورهای رو مدنظر تون قرار بدید پس وقتی که ما ندونیم در ازای چی پول میدیم اگر بگیم هزار تومن به‌صورت ناخودآگاه که یک قسمتی توی مغزمون حالا عملکرد مغز مون وجود داره که بهمون میگه گرونه و طبیعی هم هست وقتی ما تصویری از اون محصول نهایی نداشته باشیم ناخودآگاه میگیم گرون.

  • بررسی 2 مشکل اساسی

چگونه مشکل اختلاف قیمت رو برطرف کنیم؟ اول باید بیاییم شفاف توضیح بدیم که چرا این سایت‌های گرون یا ارزون وجود داره؟ و مشکل دوم اینکه باید اینو بدونیم هیچ چیزی به‌عنوان گرون یا ارزون وجود نداره، به قول یکی از استادهای بزرگ توی بحث بازاریابی وقتی مشتری و کارفرما میگه گرونه یا ارزونه اون خدماتی که من دارم ارائه می‌کنم ارزش اون مقدار پول رو نداره یا مثلاً ارزشش مقدار پولی که گفته میشه خیلی بیشتر از اون چیزی که من برای کاربر ایجاد کردم، مثلاً دررابطه‌با یک موضوعی صحبت می‌کنم لپ‌تاپ مثلاً، میگم این لپ‌تاب قیمتش n تومن بعد من میام پیش خودم می خوام یک لپ تاپ بخرم دیگه میام پیش خودم یک بررسی می کنم میبینم که خوب توی نگاه اول مثلا اگر گفته باشم ۵۰ میلیون، 50 میلیون خیلی زیاد من تا الان این قدر هزینه نکردم بیام بگردم دنبال یک چیز ارزان قیمت‌تر و یک مورد ارزانتری رو پیدا کنم.

اگر بدون اطلاعات کافی قیمت بگیریم چی میشه؟

حالا توی همین مثال اگر من رفته باشم جاهای مختلف هم تحقیق و بررسی کرده باشم بیام مثلا از منم قیمت گرفتم ۵۰ میلیون بعد بگم که فلانی میگه ۱۰ میلیون یا یک نفر دیگه میگه ۱۵ میلیون این میشه گرون و این ها میشن ارزون پس اون خدماتی که اون فاکتورهایی که حالا توی موضوع این صحبتمون که طراحی سایت ارزان در اصفهان هست، فردی که سایت رو برای شما طراحی میکنه اون خدماتی که داره به شما میده و یا اصطلاحا تصویری که برا شما میسازه ارزش اون مقدار پول رو نداره، برای همین شما میگید گرون و میرید سراغ یک مورد ارزان‌تر !

طراحی سایت ارزان اصفهان

در این مطلب دقیقا چه مشکلی رو برطرف می‌کنیم؟

پس مشکلی که می‌خواهیم برطرف کنیم یکی شفاف‌سازی و یکی دیگه هم اینکه این گرونی یا ارزون بودن از کجا میاد درصورتی‌که ما میگیم چنین چیزی وجود نداره، مطمئنم تأیید می‌کنید که شما رفتید؛ مثلاً یک محصولی یک خدماتی رو گرفتید و هزینه کردید وقتی که استفاده کردید وقتی که نتیجه‌اش رو دیدید پیش خودتون گفتید واقعاً ارزشش رو داشت، شاید توی اون نگاه اول بگیم یک مقدار مبلغش بالاست ولی وقتی استفاده می‌کنیم روند کارش رو حالا هر چیزی که هست، راضی هستیم از اون مقدار پولی که دادیم

باید بدونیم در ازای چی داریم پول میدیم!

اگر اینجا ما ندونیم دقیقاً در ازای چی پول میدیم که گفتم توی صفحه قیمت طراحی سایت در اصفهان کامل این رو صحبت کردم همیشه یه حس بد، یه حس نگرانی، یه حسی داریم که الان این پولی که هزینه کردیم واقعاً ارزشش رو داشت واقعاً اینقدر می ارزید و مورد آخر راه کارم چیه! من اومدم توی مواردی که وقتی می خوام یه مطلبی رو منتشر کنم میام سرفصل هاشو می‌نویسم حالا مواردی که نوشتم می خوام در ادامه همین صفحه توی چند تا قسمت حالا نمیدونم دو تا سه تا هرچند تا قسمت شد بیام توضیح بدم که اول دررابطه‌با هدف طراحی سایت، وقتی که ما هدفمون رو ندونیم عملاً و هر هزینه‌ای هم که بهمون بگن میگیم گرونه.

مشاوره رایگان راه اندازی سایت

2- هدف اصلی از ساخت سایت ارزان در اصفهان چیه؟

در ادامه موضوع طراحی وب سایت ارزان در اصفهان اولین سوالی که باید با هم بررسی کنیم اینه که دقیقا هدف شما از ساخت سایت ارزان چیه؟ پیشنهاد می‌کنم ویدیو زیر رو چندبار با دقت ببینید!

زمان: 14 دقیقه و 17 ثانیه
حجم فایل: 50 مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: خوب اولین قسمتی که دررابطه‌با طراحی وبسایت ارزان اصفهان می‌خواهیم در رابطه باهاش صحبت کنیم، هدف شماست! همان‌طور که توی معرفی هم یک توضیح کوتاه دادم ما به‌عنوان کارفرما و مشتری قبل از اینکه بخواهیم هر هزینه‌ای کنیم (هزار تومن n تومن)، هرچقدر می‌خواهیم هزینه کنیم اول باید بیاییم هدف خودمون رو مشخص کنیم که وقتی سایتمون کامل طراحی شد در نهایت هدفمون چیه؟ یا به قول یکی از استادان می‌گفت که چه اتفاقی باید به افته که شما خوشحال و راضی باشید؟

معمولا مشتری‌ها ابتدای چه سوالاتی می‌پرسند؟

معمولا شروع صحبت با اغلب مشتری‌ها این شکلی مثلاً: تماس میگیرن میگن که خوب ما می خوایم یک سایتی رو طراحی کنیم، می‌خواهیم ببینیم که روند کار شما؟ روش کار شما چطوریه؟ بحث قیمت چطوریه؟ و چقدر طول میکشه که این سایت رو به ما تحویل بدید؟ پس به‌طورکلی مشتری‌هایی که میخوان سایت طراحی کنند سؤالات اولیه شون اینکه می خوام بدونم روش کار چطوریه؟ هزینه چقدر؟ چقدر طول میکشه سایت رو به ما تحویل بدین؟ توی ابتدای صحبت این سؤالات کاملاً درست و به‌جا هستن!

طراحی وب سایت ارزان در اصفهان

وظیفه من طراح سایت اصفهانی چیه؟

ولی وظیفه من در جواب به این‌ سوالات اینکه بیام اول بگم هدف شما چیه؟ یعنی این بهترین حالتی که ما می‌تونیم نتیجه خوب بگیریم؛ ولی اگر شما مثلاً روبرو میشید با همکارای من که حالا تو این زمینه دارند فعالیت می‌کنند بیان همون اول بگن که خوب روش کار ما به این صورت که سایتو بر اساس سلیقه شما و هر چیزی که شما بگید طراحی می‌کنیم. هزینه مون هم این‌قدر مثلاً n تومنه و مثلاً توی کمترین زمان بهتون تحویل میدیم این خیلی برا من اتفاق افتاده که مثلاً مشتری میگه که من با فلانی صحبت کردم گفته که سایت شما رو طراحی گرافیکیش رو که خودم میزنم نیازی به لوگو هم نداره ترکیب رنگ هم نمیخواد (البته همه این موارد رو توی قسمت‌های بعدی در ادامه همین صفحه بهش اشاره می‌کنم)

حالت‌های مختلف قیمت سایت

حالت اول: مثلاً فرض کنید قیمت رو 2 الی 3 تومن گفته و توی یک هفته هم سایت رو تحویل میده و شما خیلی خوشحال و راضی که چقدر خوبه که من توی یک هفته ده روز سایتم رو تحویل می‌گیرم قیمتشم که منطقی مناسب و کاربسپارید بهش، این یک حالت، حالت دوم: اینکه شما وقتی که می‌خواهید سایت طراحی کنید طراح سایت میاد ازتون سؤال میکنه که هدفتون چیه؟ چرا می‌خواهید سایت طراحی کنید، دسته‌بندی‌ها تون چیه؟ حوزه کاری تون چیه وکلی سؤالات دیگه!

طراحی سایت ارزان در اصفهان

روش کار خودم برای طراحی سایت ارزان اصفهان

من خودم شخصاً اگر بخوام سایت طراحی کنم تا اطلاعات کافی رو از مشتری نگیرم عملاً اصلاً نیازی نیست دررابطه‌با قیمت صحبت کنیم، من اول باید کسب‌وکار شما اون هدفی که مد نظرتون هست کامل این‌ها رو متوجه بشم و بعد بریم سراغ بقیه موارد. جالب براتون بگم که یکی از مشتریان این‌طور بود که همون ابتدا ازش پرسیدم هدفت چیه صفحات چطوری و کلی سؤالات دیگه، خوب اون ابتدا معمولاً سؤالات زیادی می‌پرسم احساس کردم که مشتری دوست نداره دررابطه‌با این‌ها صحبت کنه، خوب همون جا صحبت قطع کردم این فرد حالا این‌طوری بگم بهتره، من فرد مناسبی نبودم برای اون شخص که بخوام سایت براش طراحی کنم.

هر وب‌سایتی رو دید یک کسب و کار جدی نگاه میکنم!

یعنی من روش کارم این شکلی که بیام هدف شما رو مشخص کنم، استراتژی براتون بچینم، توی نگاه اول وقتی مشتری با این موارد روبرو میشه ناخودآگاه این توی ذهنش میاد که ما در این حد هم نمی خوام حرفه‌ای کار کنیما، ما در این هم نمی خوایم خیلی عمیق و کامل کار کنیما، من بلافاصله هر مشتری که باهام تماس میگره و میخواد سفارش طراحی سایت بده، سایتش رو به دید یک دید کاملاً جدی نگاه می‌کنم، که دو تا اتفاق باید براش اتفاق به افته. یکی فروش ایجاد بشه یکی کمک کنه بیشتر دیده‌شدن، برند بشه و اگه خوب مشتری هدفش این‌ها نباشه عملاً مشتری من نیست و من فرد مناسبی برای اون مشخص نیستم و همونجا مکالمه تمام و اینکه دیگه ادامه کار که حالا بگیم قیمت و زمان و روند کار به چه صورتی عملاً اتفاق نمی افته!

طراحي سايت ارزان

3- ساخت و طراحی سایت ارزان در اصفهان

برای طراحی سایت با قیمت مناسب باید این نکته رو بدونیم که چگونه هزینه کنیم؟ در ویدیو زیر 3 تا راهکار رو برای مدیریت هزینه‌های سایت توضیح دادم، حتما ویدیو زیر رو با دقت نگاه کنید

زمان: 10 دقیقه و 15 ثانیه
حجم فایل: 50 مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: و اما مورد بعدی که دررابطه‌با طراحی و ساخت سایت ارزان‌ در اصفهان هست اینکه الان چطور هزینه کنیم؟ و هدف اصلی اینکه بیاییم هزینه هامون رو کمتر کنیم خوب من توی ویدئو معرفی هم یه اشاره کوتاه کردم برای اینکه شما به‌عنوان کارفرما و مشتری هزینه هاتون رو کمتر کنید که در نهایت بتونید یه سایت ارزان‌قیمت برای خودتون داشته باشید نظر شخصی من اینکه سه تا راه‌حل دارید.

راهکار اول برای سایت ارزان در اصفهان

راهکار اول اینه که بیایید یک فردی رو به‌عنوان طراح سایت استخدام کنید، که الان توی سال ۱۴۰۱ حداقل پایه حقوق فکر می‌کنم 6 الی 7 تومن هست که شما به‌صورت ماهانه به این فرد 6 الی 7 تومن می‌دید حالا بقیه مزایاش هم هست که سایت براتون طراحی کنه، نگهداری کنه، پشتیبانی هم با خودش باشه و بقیه موارد، این توی ساده‌ترین و ارزان‌ترین حالت که البته اگر بخواهید کسی رو استخدام کنید که سابقه داشته باشد توی این کار مثلاً شخصاً خودم که اینکارو نمی‌کنم؛ ولی اگر بخواهم استخدام جایی بشم باتوجه‌به این تجربه و سابقه کاری که دارم زیر ۲۰ الی 25 میلیون حقوق دریافت نمی‌کنم!

دستمزد حدودی یک طراح سایت حرفه‌ای چقدره؟

دستمزد حدودی یک طراح سایت حرفه‌ای همانطور که در بالا گفتم حدود 20 الی 25 میلیون هست، دلیل دارم و کلی موارد هستند که این قیمت رو مشخص می‌کنن، من اگر بخوام کل تایمم رو حالا 7 ساعت، 8 ساعت هرچقدر هست در اختیار یک شخص دیگه ای قرار بدم که فقط روی یک پروژه کار کنم این قیمت، حداقل هزینه است، پس شما توی حالت اول میتونید یه فردی که کارش طراحی سایت هست رو استخدام کنید، ولی صاحب شرکت نیستید که بخواید یه کسی رو استخدام کنید میتونید با کسی کار کنید که فریلنسر، توی خونه خودش داره کار میکنه فعالیت میکنه و به‌صورت فریلنسری داره کار میکنه میتونید سرچ کنید و پیدا کنید.

  • نکته بسیار مهم برای استخدام یک فرد!

حالا سوال اصلی اینه که چطور یک طراح سایت پیدا کنیم؟ جواب: بر اساس هدف‌هایی که توی قسمت قبلی گفتم اول هدفتون رو مشخص کنید و بعد برید سراغ فردی برای استخدام و یا فردی رو پیدا کنید که به‌صورت فریلنسری بخواد برای شما کار کنه یا با هم همکاری داشته باشید پس مورد اول اینکه یه فردی رو استخدام کنید.

راهکار دوم برای طراحی سایت ارزان اصفهان

راهکار دوم: اینکه شما خودتون شروع کنید به یادگیری طراحی سایت و به نظر من برای اینکه خیلی خوب یاد بگیرید حداقل یک سال باید زمان بگذارید، یک سال روزی ۴ الی ۵ ساعت تایم بزارید تا خوب یاد بگیرید البته نمیگم توی این مدت میشه یه سایت خیلی حرفه‌ای رو طراحی کرد؛ ولی خوب درحد معمولی رو میتونید طراحی کنید، مطمئنم میدونید که آموزش هم چالش‌های خودش رو داره و مطمئنم الان تأیید می‌کنید وقتی می‌خواهید آموزش ببینید نگران این هستید که آنلاین شروع کنیم، حضوری شروع کنیم، دوره ببینیم از ابتدا شروع کنیم صفر تا صد و کلی موارد دیگه که حالا من دررابطه‌با آموزش طراحی هم یک‌صفحه‌ای ایجاد کردیم تدریس خصوصی طراحی سایت در اصفهان اونجا کامل و مفصل صحبت کردم در رابطه باهاش و توی سریال‌های آموزشی سایت من هم یه سریال آموزش طراحی سایت هم داریم اونجا که یه برنامه کاملاً مفصل و جامعه برای اولین‌بار طراحی و تولید کردیم که کمک میکنه به همه افرادی که علاقه‌مند هستند به این حوزه و میخوان طراحی سایت رو به‌عنوان یک مهارت حرفه‌ای و پول‌ساز یاد بگیرند.

تنها مشکل آموزش برای طراحی سایت اصفهان ارزان

خوب وقتی که ما یه مهارتی رو برای خودمون یاد بگیریم عملاً دیگه هزینه‌ای که قرار انجام بدیم سیو میشه برای خودمون مثلاً من بلدم برای خودم سایت طراحی کنم و توی حوزه دیگه ای هم علاقه دارم شروع کنم به کارکردن خوب اوکی سایت طراحی می‌کنم روش تولید محتواش هم که بلدم از همه موارد رفتم یاد گرفتم و این یادگرفتن نیازمند اینکه زمان بزاریم اگر زمانش رو دارید میتونید زمان بزارید یاد بگیرید یکی از راه‌هایی که شما میتونید هزینه رو سیو کنید و توی ارزون ترین حالت برای خودتون یه سایتی رو طراحی کنید.

طراحی سایت ارزان اصفهان

مورد آخری که برای سایت ارزان تاثیر داره!

مورد آخر که ما بتونیم توی هزینه مون صرفه‌جویی کنیم و توی ارزان ترین حالت بتونیم سایت مون طراحی کنیم بین کسایی که کار طراحی سایت انجام می دن یه سرچی می‌کنیم و معمولاً رفتار عادی مون اینکه بیایم ارزونترین حالت رو انتخاب کنیم توی قسمت آخر همین صفحه دررابطه‌با دلیل اینکه چرا نباید ارزونترین رو انتخاب کنید کامل صحبت کردم؛ ولی حالا بیایم این مورد آخر که از بین این افراد یه نفر رو انتخاب کنیم یه مثال رو باهم بررسی کنیم فرض کنید که شما الان میخواید که دکوراسیون داخلی منزل تون رو تغییر بدید خوب وقتی که می‌خواهید این کارو انجام بدید طبیعی که کلی سؤال براتون پیش میاد اول اینکه چه تغییری بدم.

بیایید مثال دکوراسیون داخلی رو بررسی کنیم

فرض کنید الان تصمیم گرفتید یه تغییر و تحولی توی خونه بدید سؤالاتی که پیش میاد اینکه الان چی رو تغییر بدم وسایل کجا بزارم که نور بهتری بگیرم، چطور مثلاً وسایل رو بچینم از کجا مثلاً اگر قراره طرح داخلی ساختمان تغییر بدم مثلا کابینت ها، آشپزخونه ویا هر کار دیگه ای، کجا برم مواد اولیه اش طراحی کنم؟ به کی بسپارم این کار انجام بده؟ از کجا کارگرهای مناسبی رو پیدا کنم؟ و کلی سوال دیگه که ما همون ابتدا واقعاً هم نمیدونیم آیا راه درستی رو داریم میریم؟ آیا فرد مناسبی رو داریم انتخاب میکنیم ؟آیا جنس مناسبی رو داریم میخریم و هزینه می‌کنیم؟ اینا کلی سوالات و ابهاماتی هست که ما میخوایم یه تغییر کوچیک توی خونه بدیم.

طراحی سایت ارزان وردپرس

4- طراحی سایت ارزان و حرفه ای در اصفهان

چگونه هزینه‌های طراحی سایت رو کم کنیم؟ معمولا هر وب‌سایتی یکسری هزینه‌های ثابت داره و طبیعی که نمیشه این هزینه‌ها رو حذف کرد؛ ولی برای اینکه یک سایت حرفه‌ای با قیمت مناسب داشته باشیم چندتا راه حل وجود داره که در ویدیو زیر کامل توضیح دادم.

زمان: 21 دقیقه و 36 ثانیه
حجم فایل: 89 مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: و اما قسمت آخر طراحی سایت ارزان‌ قیمت در اصفهان میخوایم باهم بررسی کنیم که الان چطور میتونیم هزینه‌های طراحی سایت رو مدیریت کنیم؟ خوب اگر قسمت‌های قبلی رو توی همین صفحه دیده باشید ما توی هر قسمتی دررابطه‌با یک سری موضوعات صحبت کردیم که حالا یه مرور کلی بکنم توی قسمت معرفی دررابطه‌با این صحبت کردیم که خوب هدف مون چیه چرا این صفحه رو طراحی کردیم؟ چه مشکل رو برطرف می‌کنیم؟

تا اینجا یه مرور کنیم در مورد چیا صحبت کردیم؟

قبل از اینکه بریم سراغ قسمت آخر این صفحه یه مروری کنیم که تا الان در مورد چیا صحبت کردیم: 1- موضوع اول معرفی این صفحه بود و نکات مهمی که باید قبل از شروع بدونیم 2- در مورد تعیین هدف، هدف از طراحی سایت چیه؟ 3- مورد بعدی چونه هزینه ها رو مدیریت کنیم؟ 4- مورد آخر که موضوع صحبت الان هست اینه که چگونه هزینه‌ها رو کم کنیم؟ نکته مهم اینه که برای کم کردن هزینه‌ها اول باید بدونیم که در ازای چه مواردی داریم پول میدم که در ادامه با یک مثال خیلی ساده و کاربردی این موضوع رو توضیح دادم تا یکبار برای همیشه متوجه بشید که طراحی سایت ارزان اصفهان واقعا ارزششو داره یا نه؟!

طراحی سایت ارزان در اصفهان

مثالی مهم برای وقتی مشتری میگه گرونه

خوب بزارید با یه مثال اول این رو بررسی کنیم فرض کنید که شما الان میخواید که یه پرس غذا رو درست کنید؛ مثلاً چلوکباب، خوب برای چلوکباب دوتا حالت داره یا اینکه خودتون این غذا رو درست کنید یا اینکه سفارش بدید، خوب اگر خودتون بخواهید درست کنید از اونجایی که خوب خودم یه مدتی آشپزی کار می‌کردم میدونم که مواد اولیه این غذا چیه. شما باید برید مواد اولیه این غذا رو اول تهیه کنید مثل گوشت، پیاز، برنج و حالا مخلفاتی که می‌خواهید کنار این غذا باشه این مواد اولیه رو باید برید تهیه کنید بعد این مواد اولیه خوب هرکدوم طبیعی که یه قیمتی داره مثلاً برنج، گوشت و بقیه مخلفاتش یه قیمت مشخص داره و شما وقتی که میخواد برای خودتون حالا یا مثلاً مهمون دارید می‌خواهید یه مهمونی داشته باشید میایید بهترین حالت رو انتخاب می‌کنید، یعنی برنج خوب انتخاب می‌کنید، گوشت خوب خریداری کنید و همه موارد، نمیاید برا خودتون که آشغال بخرید که مثلاً بگید که خوب حالا می‌خواهیم یک پرس چلوکباب درست کنیم بریم الان آشغال گوشت استفاده کنیم هیچ کسی اینکارو نمی کنه چون خودش میخواد غذا رو درست کنه، پس مواد اولیه رو خریدیم که یه مبلغ مشخص و واحدی داره.

برای طراحی وب‌سایت هم دقیقا همینطوره!

بعد یه فردی نیاز داره که الان این مواد اولیه رو باهم ترکیب کنه و یه غذا رو درست کنه، مثلاً این چلوکباب باید کباب‌کوبیده‌اش درست کنه، برنجش درست کنه که این فرد یا خودتون هستید یا اون آشپزی که قراره برای شما غذا درست کنه و در نهایت شما به یک پرس چلوکباب می‌رسید توی طراحی سایت هم دقیقاً همین روال رو داره، یعنی ما یه سری مواد اولیه رو نیاز داریم یه شخصی رو نیاز داره که این مواد اولیه رو باهم ترکیب کنه یه سایت بسازه و در نهایت یه سایتی رو به شما تحویل بده، حالا این مواد اولیه همونطور که توی قسمت‌های قبلی گفتم میتونید خودتون توی این سه تا مرحله باشید، یعنی خودتون برید با سعی و خطا یادگرفتن و همهٔ این موارد، همون طوری که توی مثال آشپزی خودتون نقش آشپز بودید الان هم خودتون طراحی سایت هستید، میدونید مواد اولیه چیه هزینه هاش مشخص کار طراحی سایت هم خودتون انجام می‌دید و در نهایت یه سایت برای خودتون دارید.

طراحی سایت ارزان اصفهان

یک حالت دیگه رو بررسی کنیم!

یه حالت دیگه توی درست کردن غذا گفتم که میتونید سفارش بدید که صفر تا صد این کار رو فقط شما سفارش می‌دید، غذا رو یا براتون حالا اگر خونه باشید براتون میارن اگر هم رستوران باشید که براتون دوباره آماده میکنن و میارن، خودتون توی این روند کار نیستید، وقتی که کسی الان میاد به من میگه که خوب یه فرد دیگه ای هست یه سایت رو طراحی میکنه مثلاً 2 تومن، یه سایت طراحی میکنه 3 تومن، 4 تومن،5 تومن، تا 4 الی 5 تومن رو میگن برای من این طوری تعریف میشه که سایتی که با 4 الی 5 تومن داره طراحی میشه و هدفش اینکه بعدا ارتقا پیدا کنه ، فقط مورد دوم رو اگر هدف رو نمیدونید برید قسمت هدف رو یک بار دیگه کامل ببینید.

مراقب باشید! این اشتباه رو نکنید

اگر هدف اینکه فعلا طراحی سایت ارزان اصفهان انجام بشه و بعداً ارتقا پیدا کنه و داره با 4 الی 5 تومن طراحی میشه دقیقاً برابری میکنه با یه پرس چلوکباب 10 هزار تومنی الان کامل متوجه میشید که یک پرس چلوکباب 10 هزار تومنی چی توش استفاده شده، بیایید باهم بررسی کنیم؛ یعنی الان اگر بخواد یه پرس چلوکباب داشته باشه مثلاً حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ گرم یا ۳۰۰ گرم گوشت نیاز داره، مثلاً نمی دونم ۱۰۰ گرم یه همچین چیزایی برنج نیاز داره و مخلفات کنارش هم داره، شما توی بهترین حالت هم که بخواهید کمتر هزینه کنید، چقدر هزینه این مواد اولیه میشه حداقل 40 الی ۵۰ تومن هزینه میشه حداقل که الان اگر بخواهیم روی قیمت الان در نظر بگیریم یک کیسه برج نمی دونم ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار تومان هست یک کیلو مثلاً همیشه 30 الی 40 هزار تومن یه همچین چیزها.

طراحی وب سایت ارزان قیمت

یک ساعت مشاوره رایگان برای طراحی سایت ارزان اصفهان

اگر هنوز سوال و یا نگرانی دارید در رابطه با طراحی سایت ارزان در اصفهان فقط کافی روی بنر زیر کلیک کنید و وارد صفحه فرم مشاوره رایگان بشید و فرم رو برای من ارسال کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیرم و مفصل صحبت کنیم.

مشاوره رایگان راه اندازی سایت

دوستانی که این مطلب را مطالعه کردند، از مطالب زیر هم خیلی استقبال کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به این مطلب امتیاز دهید

24 امتیاز
اشتراک گذاری مطالب سایت من

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دسته بندی مطالب سایت من

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات در سایت من

تبلیغات