معرفی پیشنهادات سایت من

۶ پیشنهاد ویژه و خاص برای اعضای سایت!

5 دقیقه
1,281
7 امتیاز

با ثبت‌‌نام رایگان در سایت من ۶ پیشنهاد ویژه و خاص را برای شما در نظر گرفته‌ایم: ۱- مشاوره‌های رایگان در زمینه انتخاب ایده ۲- راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی ۳- راه‌اندازی سایت ۴- افزایش فروش ۵- افزایش بازدید سایت ۶- کد تخفیف ۱۵% برای هر محصول و دوره‌ای که نیاز دارید.

بروزرسانی: 2 سال پیش
۰

ویدئو معرفی پیشنهادها!

در ویدئو زیر تک‌تک پیشنهادهایی که برای اعضای سایت من در نظر گرفته‌ایم را معرفی کردم و در ادامه این ویدئو به ۳ سوال کلیدی که مطمئنم همین الان برایتان پیش‌آمده پاسخ دادم!

زمان: ۱۱ دقیقه و ۱۳ ثانیه
حجم فایل: ۳۹ مگابایت

سلام به همه همراهان عزیز سلمان غلامی هستم و تو این مقاله می خوام یک سری پیشنهادات بسیار ویژه و خاصی رو بهتون معرفی کنم که مخصوص افرادی است که توی سایت من ثبت‌نام می‌کنند و این پیشنهادات مخصوص شماست، افراد عادی نمی‌توانند این پیشنهادات رو ببینند، افرادی که از صفحه ثبت‌نام وارد می‌شن و فرم ثبت‌نام پر می‌کنند بعد از فعال‌سازی حساب کاربری شون می‌تونن این پیشنهادات که در نظر گرفتیم رو ببینند که توی این مقاله می خوام تک‌تک این موارد رو بررسی کنیم که پیشنهادات چیه؟ و چطور میتونیم ازشون استفاده کنیم.

پیشنهاد اول

یک ساعت مشاوره رایگان برای انتخاب ایده!

خوب اولین پیشنهادی که براتون در نظر گرفتم یک ساعت مشاوره رایگان برای انتخاب ایده است. البته برای انتخاب ایده و ایده‌های جدید و پول‌ساز ما توی سایت من آموزش‌های زیادی رو منتشر کردیم که می‌تونید از این آموزش‌ها استفاده کنید ولی این پیشنهاد که مخصوص شما طراحی شده توی این یک ساعت میتونیم به‌صورت اختصاصی ایده شما رو بررسی کنیم و اگر سؤالی، اشکالی، ایرادی دارید با هم بررسی کنیم و به یک نتیجه کلی برسیم.

پیشنهاد دوم

یک ساعت مشاوره رایگان برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی

دومین پیشنهادی که براتون در نظر گرفتم یک ساعت مشاوره رایگان برای راه‌اندازی کسب‌ و کار اینترنتی هست. خوب همون طور که می دونید فعالیت اصلی ما توی سایت من آموزش و راه‌اندازی کار اینترنتی که در این راستا توی این زمینه آموزش‌های بسیار زیادی رو توی سایت میتونید ببینید ولی طبق معمول ما یک ساعت مشاوره اختصاصی برای شما طراحی کردیم که اون ایده شما، اون کسب‌وکاری که شما الان دارید فعالیت می‌کنید یا می‌خواهید یک کار آنلاین جدیدی راه‌اندازی کنید به‌صورت اختصاصی بررسی می‌کنیم، اولین قدم نحوه راه اندازی کسب و کار اینترنتی و از همه مهم‌تر این کسب‌وکار رو به درآمد برسونید رو به شما آموزش میدیم، در حین این مراحلی که شما دارید کسب و کارتون رو رونق می‌دید یا ابتدای کار هستید توی این مشاوره ما میتونیم سؤالاتی که براتون ایجاد میشه و یا مشکلاتی رو که دارید رو با هم برطرف کنیم و به یک نتیجه کلی برسیم.

پیشنهاد سوم

یک ساعت مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت

سومین پیشنهادی که براتون در نظر گرفتم یک ساعت مشاوره رایگان تو زمینه طراحی سایت هست. این مشاوره مخصوص افرادی است که در حال حاضر یا وب‌سایت دارند یا اینکه الان می خوان یک سایتی رو راه‌اندازی کنند. در این مشاوره رایگان نحوه ساخت وب‌سایت درست و اصولی بر طبق استانداردهای گوگل و الگوریتم‌های گوگل راه‌اندازی کنید که بتوانید بهتر و بیشتر دیده بشید و بتونید از این وب سایتتون درآمد خوبی رو کسب کنید.

پیشنهاد چهارم

یک ساعت مشاوره رایگان برای افزایش فروش سایت

چهارمین پیشنهادی که براتون در نظر گرفتم یک ساعت مشاوره رایگان توی زمینه افزایش فروش است. توی این مشاوره کمک می‌کنم به همه افرادی که تنها دغدغشون اینکه الان همه چیز اوکی یعنی یک ایده خوبی انتخاب کردن، کار اینترنتی و آنلاین دارند، یک وب‌سایت درست و اصولی راه‌اندازی کردن و مشکلی که در حال حاضر دارند اینکه سایتشون خوب نمی فروشه یا اینکه فروش پایینی داره من توی این مشاوره با تکنیک‌های تبلیغ‌نویسی و یک سری نکات بسیار خاص و ویژه شما، البته بعد از بررسی کسب‌وکار تون، کمک می‌کنم که فروش سایتتون و فروش کسب‌وکار تون رو حداقل دوبرابر کنید!

پیشنهاد پنجم

یک ساعت مشاوره رایگان برای افزایش بازدید سایت

و اما پیشنهاد پنجم یک ساعت مشاوره رایگان برای افزایش بازدید سایت هست. این مشاوره مخصوص افرادی که در حال حاضر آمار بازدید سایت شون پایین یعنی الان امروز یک مطلبی رو توی سایتشون منتشر می‌کنند روزها می گذره ولی خوب آمار بازدید پایینی دارند یا اینکه یک ویدئویی منتشر می‌کنند و آمار بازدید پایینی دارد. کلاً آمار بازدید سایتشون پایین که من توی این مشاوره بهتون کمک می‌کنم که صفحات هدفی رو تعیین کنید، مسیر کاربر رو دقیقاً مشخص کنید که وقتی که کاربر وارد سایت شما شد چطور بازدید سایتتون صفحات بیشتری از سایتتون رو ببینه مطالبتون چطور جذاب‌تر باشه که آمار بازدید سایتتون بتونید افزایش بدید.

پیشنهاد ششم

کد تخفیف ۱۵% فعال برای همه محصولات

و اما پیشنهاد ششم، پیشنهاد آخر که یک کد تخفیف ۱۵ درصدی برای شما در نظر گرفتم که همهٔ محصولات و دوره‌هایی که روی سایت هست رو بر اساس علاقه تون و نیازتون میتونید محصول یا دوره مورد نظرتون رو انتخاب کنید و از این کد تخفیف ۱۵ درصدی استفاده کنید.

تخفیف 15 درصدی

روش استفاده از این پیشنهادها!

خوب همه این مواردی که خدمتتون عرض کردم بعد از اینکه شما فرم ثبت‌نام رو در صفحه ثبت‌نام پر می‌کنید و بعد حساب کاربری تون رو فعال می‌کنید که البته آموزش فعال‌سازی حساب کاربری هم براتون قرار دادم بعد از اینکه فرم تکمیل کردید هدایت میشید به یک صفحه دیگه که اونجا کامل به‌صورت ویدئویی توضیح دادم که چطور شما می‌توانید حساب کاربریتون رو فعال کنید البته خوب کار سختی هم نیست، چند تا کلیک باید کلیک کنید تا حساب کاربری تون فعال بشه وقتی که حساب کاربری تون فعال شد همه این پیشنهادات توی پنل کاربری تون قرار داده شده که می تونید بنا به نیازتون هر کدوم از این پیشنهادات رو خواستید استفاده کنید.

پاسخ به ۳ سوال کلیدی!

که مطمئنم الان ذهن شما رو درگیر کرده است!

خوب مطمئنم الان سه تا موضوع اصلی ذهن شما را درگیر کرده موضوع اول اینکه ما فقط می‌تونیم یکی از این پیشنهادات استفاده کنیم یا اینکه همه رو میتونیم وقتی که حساب کاربری مون فعال شد میتونیم از همه این پیشنهادات استفاده کنیم؟ مورد دوم اینکه آیا زمان این مشاوره‌ها، یک ساعت بنا به موضوعاتی که مطرح شد واقعاً کافیه یعنی توی این یک ساعت ما می تونیم به یک نتیجه کلی به یک جمع‌بندی کلی برسیم؟ و مورد آخر که از همه مهم‌تر و برای خیلی از افراد هم پیش میاد اینکه حالا ما توی این یک ساعت چه سؤالاتی بپرسیم اصلاً، این یک‌ساعتی که در اختیار مون قرار می گیره چه سؤالات کلیدی و مهمی رو بپرسیم که بتونیم بهترین نتیجه رو بگیریم؟

۱- آیا از همه پیشنهادها میتونیم استفاده کنیم؟

در مورد گزینه اول که شما از همه پیشنهادات میتونید استفاده کنید فرقی نمی کنه این پیشنهاد مخصوص شماست که عضو سایت شدید و توی پنل کاربریتون قرار داده شده، بنر همه این پیشنهادات توی حساب کاربری تون هست که میتونید از طریق اون ها به صفحه مربوطه هدایت بشید و از پیشنهادات استفاده کنید. پس این مورد اول جای هیچ نگرانی نیست.

۲- آیا زمان مشاوره کافیه؟

اما مورد بعدی که دغدغه نه‌تنها شما بلکه همه افرادی هست که مشاوره می‌گیرند حالا چه مشاوره رایگان و چه مشاوره پولی، اول اینکه آیا میتونیم از اون زمان به‌درستی استفاده کنیم و آیا اون زمان کافیه، ببینید من این یک‌ساعتی که برای زمینه‌های مختلفی که براتون توضیح دادم به طور میانگین توی این ۱۰ الی ۱۳ سالی که داریم فعالیت می‌کنیم وقتی مشتری حالا توی زمینه انتخاب ایده ، کسب‌ و کار اینترنتی ، ساخت سایت ، افزایش بازدید سایت و همه مواردی که خدمتتون عرض کردم سؤالاتش رو با هم بررسی می‌کنیم نگرانی هاشو با هم بررسی می‌کنیم، به طور میانگین حدوداً یک‌ساعتی زمان می‌بره البته نگران نباشید اگر شما این یک ساعت کافی نبود و هنوز اشکال و ایراد و نگرانی داشته باشید ما این یک ساعت رو تمدید می‌کنیم و همه نگرانی‌های شما رو برطرف می‌کنیم پس نیازی نیست که نگران این باشید که توی این یک ساعت واقعاً میتونم به یک نتیجه کلی برسم، بله توی این یک ساعت ما سعی می‌کنیم که بهترین مطالب رو و به بهترین روش ممکن بهتون ارائه کنیم که همه نگرانی هاتون و همه سؤالات تون برطرف بشه.

۳- در زمان مشاوره دقیقا چه سوالاتی بپرسیم؟

و اما مورد آخر که به نظر من مهم‌تر از بقیه موارد هست که برای خیلی از افراد هم پیش میاد، اینکه توی این یک ساعت الی دو ساعت هرچقدر که زمان مشاوره داریم، چه سؤالات کلیدی بپرسیم که به یک نتیجه کلی که همین‌الان بتونیم ازش استفاده کنیم و توی کسب‌وکار مون یا هرجایی که می‌خواستیم مشاوره بگیریم همین‌الان بتونیم از این راهکارها استفاده کنیم. باید بهتون بگم که این دغدغه خیلی از افراد هست یعنی وقتی که یک مشاوره ای می‌گیرند حالا چه مشاوره رایگان چه مشاوره پولی، نمی دونند واقعاً اجزای کلیدی اون مشاوره چی هست و چطور از این زمان مشاوره بهترین استفاده رو کنند و بهترین سؤالات رو بپرسن که به یک نتیجه خوبی برسند.

این مشاوره‌های رایگان دقیقا به چه صورتی انجام میشه؟

باید بهتون بگم توی زمینه‌هایی که بهتون گفتم توی این شش تا پیشنهادی که البته خوب کد تخفیف در نظر نگیریم توی این پنج تا پیشنهادی که بهتون دادم که در قالب مشاوره رایگان بود من اول سؤالات شما رو پاسخ میدم و اگر شما اون سؤالات کلیدی و اساسی رو پرسیدید که چه‌بهتر اگر نپرسیدید از نگاه منی که چندین سال توی این زمینه دارم کار می‌کنم یک سری مواردی پیش میاد، یک سری سؤالاتی پیش میاد که واقعاً خود مشتری و کارفرما نمیتونه به‌درستی بیان کنه حالا چه در قالب سؤال و چه در قالب مشکل، یعنی میدونه یک جای کاریش ایراد داره میدونه یک مشکلی هست ولی خوب چون از دید تخصصی و فنی نمیتونه بهش نگاه کنه، نمیتونه سؤالی هم براش مطرح کنه. اینها اجزای کلیدی هستن که توی هر مشاوره‌ای قطعاً پیش میاد و من سعی می‌کنم که تمام این موارد رو توی این زمانی که در اختیارتون قرار میدیم مطرح کنم که همه نگرانی‌های شما برطرف بشه. و نکته جالب اینکه وقتی به نکات کلیدی و اساسی اشاره میشه خود کاربر، خود مشتری و خود کارفرما یک سری موارد دیگه به ذهنش میاد که ما اون موارد هم به طور کامل و مفصل بررسی می‌کنم.

جمع‌بندی!

خوب اگر شما هم توی این زمینه‌هایی که مطرح کردم و طی این پیشنهاداتی که بهتون دادم احساس می‌کنید سؤالی دارید و نیاز دارید از تجربه کسی که توی این زمینه تخصصی کارکرده استفاده کنید و یک فردی کنار تو باشه که سؤالات، اشکالات و ایراداد تون رو برطرف کنه در ادامه همین صفحه می‌توانید فرم ثبت‌نام را پر کنید و بر اساس نیازتون توی اون زمینه‌ای که می‌خواهید اون پیشنهاداتی که بهتون دادم رو انتخاب کنید تا اولین فرصت با شما تماس بگیریم و یک مشاوره جذاب و تأثیرگذار رو با هم داشته باشیم موفق باشید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کردند، از مطالب زیر هم خیلی استقبال کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.