طراحی سایت کاشان [ + مشاوره رایگان قبل طراحی ]

طراحی سایت کاشان
بدون دیدگاه
79 بازدید

در این مطلب نحوه طراحی سایت در کاشان رو با هم بررسی می‌کنیم که چطور یک سایت درست رو اصولی در کاشان راه‌اندازی کنیم که این سایت به درآمد برسه! علاوه بر این حوزه‌های کاری مختلف رو در کاشان بررسی می‌کنیم که دقیقا چطور وارد یک حوزه بشیم!

طراحی سایت کاشان

در این صفحه میخواهیم دررابطه‌با طراحی سایت کاشان صحبت کنیم (که یکی از موضوعات مربوط به طراحی سایت اصفهان هست) و همچنین میخواهیم باهم بررسی کنیم که چطور از طریق سایت میتونیم یه کسب‌وکار آنلاین توی کاشان راه‌اندازی کنیم که به درآمد برسه، در ویدیو زیر همه مراحل رو کامل توضیح دادم!

زمان: 11 دقیقه و 43 ثانیه
حجم فایل: 51 مگابایت

در این صفحه دقیقا قراره چیکار کنیم؟

خوب اگر دنبال‌کننده آموزش‌ها و مطالب سایت من بوده باشید مطمئناً میدونید که ما یه بخش جدیدی رو توی صفحه طراحی سایت در اصفهان ایجاد کردیم که بیایم شهرستان‌های مرکزی اصفهان رو یه بررسی کلی داشته باشیم و ببینیم که توی هر شهرستان ما چطور میتونیم یه سایتی رو برای خودمون راه‌اندازی کنیم که به درآمد برسه.

طراحی سایت کاشان

بررسی شهرستان کاشان؛ اولین و پرجمعیت‌ترین استان اصفهان

همین ابتدا می‌خواهیم اولین و پرجمعیت‌ترین شهرستان مرکزی اصفهان یعنی کاشان رو می‌خواهیم باهم بررسی کنیم که ببینیم چطور میتونیم از طریق طراحی سایت در کاشان یه کسب‌وکار آنلاین رو برای خودمون راه‌اندازی کنیم و به درآمد برسونیمش، خوب قبل از اینکه من این قسمت رو می خوام آماده کنم یه تحقیق و بررسی کردم دررابطه‌با کاشان که توی سایت ویکی‌پدیا دسته‌بندی مطالب، آورده شده بود که توی کاشان میتونیم حوزه‌های بسیار زیادی رو همین‌الان کار کنیم یه سایتی رو براشون طراحی کنیم و از همه مهم‌تر به درآمد برسه.

چرا این به درآمد رسیدن را تاکید می‌کنم؟

من این به درآمد رسیدن رو تأکید می‌کنم و یکی دیگر از هدف‌های اینکه این صفحات رو ایجاد کردم؛ یعنی شهرستان‌های مرکزی اصفهان رو بررسی کنیم یه سایتی رو براشون طراحی کنیم این بود که ممکنه بعضی از افراد اهل کاشان باشند و حالا شغل‌ها و کسب‌وکارها و حوزه‌های کاری که حالا در ادامه باهم بررسی می‌کنیم رو مشغول به کار هستند و یه ترس و نگرانی وجود داشته باشه که آقا مثلاً اگر من الان بیام توی این حوزه شروع کنم و فعالیت کردن و اولین قدم من این باش که بیام یه سایتی رو برای خودم طراحی و پیاده‌سازی کنم آیا به درآمد میرسه یا نه؟

طراحی سایت در کاشان + نمونه کار

بهترین حوزه‌ها رو برای طراحی وب سایت کاشان انتخاب کردم!

توی این صفحه و صفحات مشابه دیگه اولا این به درآمد رسیدن رو تأکید می‌کنم که شما خیالتون راحت باشه که توی هر کدوم از این حوزه‌ها میشه به درآمد رسید، و همچنین سعی کردم تاپ‌ترین و بهترین هاشون رو انتخاب کنم طبیعتاً ممکن موارد زیاد دیگه ای هم باشه که من بررسی نکردم که حالا در ادامه میگم بقیه موارد رو باید چیکار کنیم پس این به درآمد رسیدن یکی از فاکتورها و یکی از عوامل مهمی که توی این طراحی وب سایت کاشان خیلی، خیلی میتونه بهمون کمک کنه.

چطور می‌تونیم با سایت وارد حوزه‌های مختلف بشیم؟

خوب تصمیمی که توی این صفحه دارم اینکه بیاییم حوزه کاری‌های مختلف رو باهم بررسی کنیم که در کاشان دقیقاً ما توی چه حوزه‌هایی میتونیم وارد بشیم؟ چه حوزه‌هایی رو میتونیم یه سایت براش طراحی کنیم؟ و اگر بازخورد شما این‌طور بود که حالا نیاز بود که من برای هر بخشی یه صفحه جداگونه بزارم؛ به طور مثال من توی اولین قسمت این صفحه موضوع صنایع‌دستی کاشان رو توضیح میدم و اول دررابطه‌با قالی‌بافی صحبت می‌کنیم یکی از موضوعاتی هست که ما میتونیم براش محتوا تولید کنیم حلا یا در همین صفحه یا در صفحه جدا (این به بازخورد شما بستگی داره)

طراحی سایت کاشان

مثال قالی بافی بررسی کنیم!

اول توضیحاتش رو بدیم که دقیقا این حوزه کاری چیه؟ چطور میتونیم وارد این حوزه بشیم؟ چطور میتونم یه کسب‌وکار آنلاین داشته باشیم؟ و در نهایت چطور میتونم از قالی‌بافی به درآمد برسیم؟ اگر بازخورد شما این‌طور بود که خوب دیدم سؤالات زیادی هست و حالا در ادامه با هم بررسی کردیم دیدم که نیاز یه صفحه جدید ایجاد کنیم و یک صفحه جدید ایجاد می‌کنم کامل دررابطه‌با این صحبت می‌کنم که عنوان صفحه هم این‌طوری باشه که قالی‌ بافی در کاشان بعد این موضوع بررسیش کنیم یه توضیحات کلی و در نهایت ببینیم چطور میتونیم قالی بافی رو به یک کسب‌وکار آنلاین تبدیل کنیم؟

بنابراین روال کارمون در این صفحه چطوری؟

روال کارمون به این صورت که اول بیاییم حوزه‌های کاری رو توی کاشان باهم بررسی کنیم و هرجایی که نیاز به توضیح بیشتری بود من در ادامه همین صفحه یه صفحه جدید براش ایجاد می‌کنم لینک می‌کنم به صفحه مربوطه و قبل از اینکه حالا بریم سراغ مطالبی که من برای این صفحه آماده کردم چند تا نکته رو بگم خوب همون طور که گفتم من مطالب رو از جاهای مختلف جمع‌آوری کردم و سعی کردم که بهترین و تاپ‌ترین‌هایی که الان در حال حاضر وجود دارد رو بررسی کنم و طبیعی که خوب ممکن از بین این بررسی‌ها من به یه سری موارد به یه سری شغل‌ها، کسب‌وکارها توجه ای نکرده باشم!

طراحی سایت کاشان

البته به کمک شما هم نیاز دارم!

شما بیننده و خواننده عزیز که به احتمال زیاد اهل کاشان هستید و هر جای دیگه! الان که هر در حال مطالعه این قسمت رو مطالعه می‌کنید به کمکتون نیاز دارم، در این صفحه اگر کسب‌وکاری بود، حوزه کاری بود که من بهش اشاره نکردم، پایین همین صفحهٔ قسمت کامنت‌ها قرار دادم که توی قسمت کامنت‌ها شما بهش اشاره کنید که حالا اگر اون موضوع مطالب زیادی داشت من صفحه جدید براش ایجاد کنم، اگر نیاز بود توی همین صفحهٔ توضیحاتی رو اضافه کنم که این صفحه رو تبدیل کنیم به یه صفحه کامل و جامع که بتونیم دررابطه‌با طراحی سایت کاشان صحبت کنیم.

با طراحی سایت کاشان به هزاران نفر کمک کنیم!

با اون افرادی که تصمیم دارند کسب و کارشون رو آنلاین کنند و به درآمد برسوننش بتونیم از این طریق به هزاران نفر کمک کنیم پس این توضیحات کلی بریم در ادامه من مواردی که نوشتم رو با هم یه بررسی داشته باشیم و ادامه کار و داشته باشیم. خوب مطالبی که من برای این صفحه طراحی سایت در کاشان آماده کردم توی پنج تا حوزه هست این پنج تا حوزه رو انتخاب کردم البته با یک سری دلایل هم انتخاب کردم که بیام دقیقاً این حوزه‌ها رو باهم بررسی کنیم که توی چه زمینه‌ای ما میتونیم وارد این حوزه‌ها بشیم سایت برای خودمون طراحی کنیم و به درآمد برسونیمش!

برای چه موضوعاتی در کاشان سایت طراحی می‌کنیم؟

اولین حوزه صنایع‌دستی هست که صنایع‌دستی کاشان رو باهم بررسی می‌کنیم، خشکباری که توی کاشان وجود داره رو باهم بررسی می‌کنیم دررابطه‌با عرقیجات معروفی که نه توی کاشان نه توی اصفهان بلکه توی ایران و جهان معروفه دررابطه‌با شیرینی‌های مخصوصی که توی خود کاشان درست میشه صحبت می‌کنیم و در نهایت در رابطه و خوراکی‌ها و غذاهای سنتی که توی کاشان درست میشه بیاییم یه بررسی داشته باشیم که چه مواردی وجود داره و ما چطور میتونیم وارد این حوزه‌ها بشیم.

مجموعه طراحی سایت در کاشان

فرم مشاوره رایگان برای طراحی سایت کاشان

نام و نام خانوادگی*

دوستانی که این مطلب را مطالعه کردند، از مطالب زیر هم خیلی استقبال کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به این مطلب امتیاز دهید

4 امتیاز
اشتراک گذاری مطالب سایت من

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دسته بندی مطالب سایت من

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات در سایت من

تبلیغات