مشاوره سئو

مشاوره سئو چیست؟ مشاوره رایگان سئو سایت [به همراه ویدئو تحلیل]

13 دقیقه
980
9 امتیاز
مشاوره سئو یعنی رعایت کردن ۲۰۰ نکته تخصصی سئو در هنگام طراحی سایت که بعد از اجرای این نکات و تعیین استراتژی مناسب باید به درآمد برسید و مهم‌ترین وظیفه مشاوره سئو قبل از انجام هر کاری این است که به‌صورت عمیق و با جزئیات کامل بررسی کند که در حال حاضر کجا هستید، به…
بروزرسانی: 2 سال
۶ دیدگاه

مشاوره سئو یعنی رعایت کردن ۲۰۰ نکته تخصصی سئو در هنگام طراحی سایت که بعد از اجرای این نکات و تعیین استراتژی مناسب باید به درآمد برسید و مهم‌ترین وظیفه مشاوره سئو قبل از انجام هر کاری این است که به‌صورت عمیق و با جزئیات کامل بررسی کند که در حال حاضر کجا هستید، به کجا باید بروید، و چگونه می‌توانیم به آنجا برسیم؟

در مشاوره سئو دقیقاً در مورد چه موضوعاتی صحبت می‌شود؟

مشاوره‌های سئو که در « سایت من » انجام می‌شود شامل سه دسته کلی هستند که بر اساس اهداف هر کسب‌وکاری در قالب یک چک‌لیست طراحی می‌شود و قدم‌به‌قدم همه مراحل انجام خواهد شد و هر دسته جزئیات مختلفی دارد که عبارت‌اند از:

مشاوره سئو قبل از شروع

مشاوره قبل از شروع

تعیین نوع استراتژی کاری، هدف اصلی کسب‌وکار و باز طراحی سایت در صورت لزوم

مشاوره سئو حین انجام پروژه

مشاوره حین انجام کار

تحقیق کلمات کلیدی پول‌ساز، گزارش ویدوئی ماهانه و تعیین قدم بعدی برای توسعه

مشاوره سئو بعد از پایان پروژه

مشاوره پشتیبانی پروژه

پیشنهاد کلمات کلیدی هدفمند، اجرای کمپین‌های تبلیغاتی و تبدیل شدن به مرجع در حوزه کاری

همه موضوعات مشاوره سئو را در ۳۰ دقیقه رایگان دریافت کنید!

در این بخش می‌توانید از طریق دکمه زیر ۳۰ دقیقه مشاوره رایگان دریافت کنید و با شیوه‌کاری ما آشنا شوید!

مشاوره سئو چیست و چرا به آن احتیاج داریم؟

مشاوره سئو در یک جمله یعنی اینکه: چطور وب‌سایتمان به درآمد برسانیم و از همه مهم‌تر اینکه یک استراتژی منحصربه‌فرد داشته باشیم که بتوانیم به‌راحتی از رقیب‌های اصلی خودمان همیشه ۱۰ قدم جلوتر باشیم.

مهمترین وظایف یک مشاور سئو چیست؟

وظایف مشاوران سئو را ما به سه دسته کلی تقسیم کرده‌ایم که عبارت‌اند از: ۱- مشاوره قبل شروع پروژه (مهم‌ترین بخش مشاوره است چون این بخش نقش بسیار مهمی در درآمد کسب و کار آنلاین ما دارد ولی متأسفانه بیش از ۹۰% افراد به این مورد بسیار مهم توجهی نمی‌کنند!) ۲- مشاوره حین اجرای پروژه (در این بخش بر اساس حوزه کاری شما باید یک استراتژی بازاریابی محتوایی طراحی شود که بتوانید به‌راحتی قدم بعدی کسب‌وکار خودتان را تشخیص دهید) ۳- مشاوره پایان پروژه (در این بخش شما از نگاه گوگل و رفتار کاربران باید به یک مرجع در حوزه کاری خودتان تبدیل شوید)

یک مشاور سئو دقیقا چه کاری انجام می‌دهد؟

به طور خیلی خلاصه در قدم ۱: یک مشاور سئو باید وب‌سایت شما را برای گوگل و الگوریتم‌های آن بهینه‌سازی کند تا سایت شما به صفحه اول گوگل برسد در قدم ۲: باید یکسری نکات را رعایت کند (بیش از ۲۰۰ فاکتور مهم) تا سایت شما در صفحه اول گوگل باقی بماند و رتبه‌های بهتری بگیرد تا وقتی سایت شما به رتبه ۱ برسد.

هزینه مشاوره سئو چقدر است و بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

هزینه مشاوره سئو بر اساس نوع حوزه کاری تعیین می‌شود و برای هر کسب‌وکاری کاملاً متفاوت است اما اصولی‌ترین مشاوره سئو به این صورت است که در جلسه اول (که باید به صورت رایگان باشد) نوع کسب و کار و هدف اصلی آن مشخص شود و بعد از آن شما با شیوه کاری کسی که برای شما مشاوره انجام می‌دهد آشنا شوید و بعد از آن اگر از همه چیز راضی بودید آن‌وقت می‌توانید هزینه کنید.

مشاوره سئو چیست؟

قبل از شروع شما به‌عنوان کسی که می‌خواهید کسب‌وکار خودتان را با استفاده از تکنیک‌های سئو و راهکارهایی که در قالب مشاوره داده می‌شود، باید تفاوت مشاوره سئو و خدمات سئو را بدانید!

مشاوره سئو برای هر کسب‌وکاری متفاوت است: دلیل اول: اینکه گوگل و الگوریتم‌های آن هر روز در حال آپدیت شدن هستند بنابراین مشاوره‌های سئو هم باید با این تغییرات هماهنگ باشند و بر اساس هدف هر کسب‌وکاری تغییر کند

دلیل دوم: باتوجه‌به اینکه بیش از ۱۲ سال سابقه در زمینه طراحی سایت و سئو دارم برای هر کسب‌وکاری یک استراتژی منحصربه‌فردی طراحی می‌کنیم که هیچ‌کس توانایی رقابت با این استراتژی را نداشته باشد.

خوب تا الان متوجه شدیم که مشاوره‌ای که برای سئو داده می‌شود مختص به همان کسب‌وکار است و بر اساس زمینه کاری آن کسب‌وکار برنامه‌ریزی‌شده است، در این قسمت ۳ مرحله‌ای که در بالا گفته شد را به‌صورت کامل توضیح می‌دهم که ببینیم در یک جلسه مشاوره دقیقاً در مورد چه چیزهایی صحبت می‌شود.

در مشاوره‌های سئو قبل از شروع پروژه دقیقاً چه‌کار می‌کنیم؟

تمام این توضیحاتی که در این قسمت می‌دهم دقیقاً کارهایی است در یک جلسه مشاوره موبه‌مو انجام می‌دهم، اولین کار شناسایی نوع پروژه است همه کسب‌وکارهایی می‌خواهند سایتشان را سئو کنند جزء این سه هستند و یک مشاور سئو باید بتواند به‌خوبی قبل از شروع هر کاری نوع پروژه را تشخیص دهد.

انواع پروژه‌های سئو + نمونه‌های واقعی

ما کلاً ۳ نوع پروژه سئو داریم: ۱- سایت‌های نوپا و بدون رتبه ۲- سایت‌های قدیمی و رتبه دار ۳- سایت‌هایی که پنالتی شده‌اند (یعنی اینکه در ۱۰۰ تا نتیجه اول رتبه‌ای ندارند)

مشاوره سئو در مورد انواع پروژه ها + نمونه‌های واقعی

سایت‌های نوپا و بدون رتبه

این نوع سایت‌ها خام و نوپا هستند که هنوز استارت نخورده و حتی اسم و لوگو مناسبی هم برای سایتشان انتخاب نکرده‌اند و کارفرما از ما می‌خواهد که چه کلمه کلیدی مناسب کار ما است و مطالب را چطور بنویسیم که از همین ابتدای کار بتوانیم خیلی درست و اصولی سایتمان را طراحی کنیم.

در این نوع پروژه‌ها دو تا استراتژی کاملاً متفاوت وجود دارد: ۱- طبق خواسته کارفرما پروژه را شروع کنیم و هر چیزی کارفرما مدنظرش است را پیاده‌سازی کنیم بدون اینکه جزئیات را بررسی کنیم ۲- از همان ابتدای کار پروژه را با تمام جزئیات بررسی کنیم و یک استراتژی هدفمند طراحی کنیم که من نوع دوم را برای همه پروژه‌ها پیاده‌سازی می‌کنم به دلایل بسیار مهم که در ادامه توضیح خواهم داد.

چگونه یک استراتژی هدفمند برای کسب و کارمان داشته باشیم؟

منظور از استراتژی هدفمند این است که ما برای کسب و کارمان یک چرایی مناسب داشته باشیم در جلسات مشاوره سئو ما با سؤالات بسیار مهم و کلیدی چرایی مناسب را برای کسب و کار شما پیدا می‌کنیم و بر اساس همین چرایی یک ساختار اصولی برای کسب و کار شما طراحی می‌کنیم که هیچ‌کس توانایی رقابت با شما را نداشته باشد برخی از مهم‌ترین سؤالات که در جلسه مشاوره سئو بررسی می‌کنیم:

 • چرا می‌خواهید به صفحه اول گوگل بیایید؟
 • مهم‌ترین محصول و یا خدمات شما چیست؟
 • مهم‌ترین مزیت رقابتی خودتان را در ۳۰ ثانیه پرزنت کنید!
 • گران‌ترین محصول و یا خدماتتان را کمتر از ۶۰ ثانیه به ما بفروشید!
 • و…

در بهترین حالت حدود ۱ ساعت و نیم الی ۲ ساعت در مورد سؤالات بالا (که البته بخشی از سؤالات را در اینجا آوردم) به صورت کامل صحبت می‌کنیم و پایان جلسه بر اساس جواب این سؤالات یک چک‌لیست به (بر اساس حوزه کاری) شما داده می‌شود که بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم.

مشاوره سئو + 5 نکته کلیدی در تعیین استراتژی کسب و کار

برای اینکه بتوانیم کسب‌وکارمان را در ۳۰ ثانیه پرزنت کنیم (یا اصطلاحا پرزنت آسانسوری) و بهترین تاثیر را روی مشتری و یا طرف مقابل بگذاریم اول باید جواب سوالات زیر را بدانیم و اگر جواب سوالات زیر به‌خوبی نمی‌دانیم یعنی اینکه ما به کسب‌وکارمان مسلط نیستیم و نمی‌توانیم روی مشتری تاثیر گذار باشیم!

چرا مشتری‌ها باید از ما خرید کنند؟

اولین سؤال در جلسه مشاوره سئو

در جلسات (آنلاین یا حضوری) اولین سؤالی که مطرح می‌شود این است که «چرا مشتریان باید از ما خرید کنند؟» بهترین جواب برای این سؤال این است که مهم‌ترین مزیت رقابتی خودمان را مطرح کنیم و از همه مهتر اینکه محصولات و خدمات ما چه نیازی از مشتریان ما را برطرف می‌کنند؟

مشاوره تخصصی سئو

چگونه مهم‌ترین مزیت رقابتی کسب و کارمان را ارائه کنیم؟

بعد از اینکه به یک چرایی مناسب در مورد خرید رسیدیم دومین سؤال مهم این است که چطور مزیت رقابتی خودمان را برای مشتری بازگو کنیم؟ مهم‌ترین نکته‌ای که باید رعایت کنیم این است که (مخصوصاً در جلسات حضوری) نباید به مشتری این‌طور القا شود که ما خوبیم تو بیا!

اگر بخواهم یکمی بیشتر در مورد این موضوع توضیح بدم باید بگویم وقتی‌که داریم مزیت رقابتی خودمان را مطرح می‌کنیم مشتری باید این احساس را بگیرد که یک نیاز (و یا یک مشکلی دارد) که با استفاده از محصولات و خدمات ما برطرف می‌شود نه اینکه فقط بگوییم که چقدر محصولات ما خوب هستند!

مشاوره سئو و خدمات سئو

چگونه گران‌ترین محصولمان را به خودمان بفروشیم؟

و چرا در مشاوره سئو در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم؟

اول باید بگویم که در دنیای خریدوفروش هیچ چیزی به‌عنوان گران یا ارزان وجود ندارد! محصول گران یعنی اینکه مشتری به محصول ما نمی‌گوید گران یا ارزان بلکه به میزان اطلاعات و نیازی که از آن برطرف می‌کند این گرانی و یا ارزانی را به محصولات برچسب می‌زند!

پس اگر ما اطلاعات کافی در مورد محصولات و خدماتمان داشته باشیم و از همه مهم‌تر اینکه، محصولات و خدمات ما چطور می‌توانند نیاز مشتری را برطرف کند آن‌وقت به‌راحتی هر محصولی با هر قیمتی را می‌توانیم به فروش برسانیم!

یکی از بهترین راه‌ها برای انجام این کار این است که گران‌ترین محصولمان را اول به خودمان بفروشیم دلیل این کار هم این است که هیچ کسی بهتر از خود ما نمی‌تواند سخت‌گیری‌های لازم را انجام دهد! و برای اینکه بتوانیم فروش موفق داشته باشیم، باید خودمان را بجای مشتری بگذاریم و ببینیم خودمان حاضر می‌شویم بجای محصول پول بدهیم یا خیر!

۱ نکته فوق‌العاده مهم که فقط در مشاوره‌های تخصصی می‌گویم!

شاید سؤال پیش بیاید که این موارد چه ربطی به مشاوره سئو دارد؟ هدف من از این سؤال و مطرح‌کردن آن به این شیوه این است (مخصوصاً در جلسات حضوری) کارفرما با این شیوه نکات بسیار مهمی را مطرح می‌کند که مستقیماً به درآمد آن کسب و کار بستگی دارد.

نکاتی که در این شیوه مطرح می‌شود دقیقاً آن کسب و کار را به پول می‌رساند و هدف اصلی من هم همین است که با این نکات برای کسب‌وکارها استراتژی بچینیم و تضمین کنم که به درآمد می‌رسید!

تکنیک های فروش در مشاوره سئو

چگونه با مشاوره سئو سایتمان را به درآمد برسانیم؟

یکی دیگر از موضوعات اساسی که در مشاوره سئو به‌صورت کامل و تخصصی بررسی می‌کنیم این است که ساختار وب‌سایت ما چطور می‌تواند کسب و کار ما را به درآمد برساند، دررابطه‌با این موضوع بهترین ساختاری که می‌توان برای سایت پیاده‌سازی کرد الگو گرفتن از قراردادهای امضا شده است.

روند یکی از جلسات حضوری مشاوره سئو دررابطه‌با ساختار سایت

خوب بیایید روند یکی از جلسات حضوری که در مشاوره‌های سئو انجام می‌دهم را با هم بررسی کنیم بعد از اینکه در مورد موضوعات بالا مفصل صحبت کردیم من به‌عنوان مشاور سؤال بعدی که از کارفرما می‌پرسم این است که روند یکی از قراردادهایی که شما را به درآمد رسانده است را کامل توضیح دهید!

بیش از ۹۰ درصد جلساتی که رفتم و در مورد روند قراردادهایی که امضا شده و کارفرمایان را به درآمد رسانده است صحبت کردیم اکثرا به این صورت بوده (من از زبان صاحب کسب و کار موارد زیر را آورده‌ام):

 1. صحبت در مورد مهم‌ترین مزیت محصولات و خدماتمان
 2. انواع دسته‌بندی محصولات یا خدمات و ویژگی برتر هرکدام از آنها
 3. پاسخ به سؤالات مشتری
 4. ارائه انواع نمونه کارهایی که تا الان انجام شده است
 5. مشتریان راضی که از محصولات و خدمات ما استفاده کردند
 6. ارائه قیمت اولیه (پروژه، محصولات و یا خدمات) و خدمات پس از فروش
 7. درخواست تخفیف از سمت مشتری
 8. نهایی کردن قرارداد و امضا توسط مشتری
مشاوره سئو برای ساختار وبسایت

خوب روندی که در بالا گفتم مربوط به کسب و کارهای سنتی هستند که در حال حاضر مشتریان خودشان را دارند و هدفشان از مشاوره گرفتن این است که کسب‌وکارشان را به آنلاین تبدیل کنند که بر اساس همین مواردی که در بالا گفته شد صفحات سایتشان را طراحی می‌کنیم و اما سؤال اصلی …

چگونه صفحات سایت را با الگو گرفتن از قراردادهای امضا شده طراحی می‌کنیم؟

روند طراحی سایت با استفاده از قراردادهای امضا شده به این صورت است که از همان بالای سایت تک‌تک قسمت‌های مهم را با یک استراتژی خاص و چک‌لیست تخصصی که بر اساس حوزه کاری شما طراحی می‌شود را پیاده‌سازی می‌کنیم که در جلسات مشاوره این موارد را به‌صورت کامل بررسی می‌کنیم.

خوب تا به اینجا همه موارد مربوط به مشاوره قبل از شروع پروژه بود دررابطه‌با سایت‌های نو پا در ادامه در مورد سایت‌های قدیمی و رتبه دار و سایت‌هایی که پنالتی شده‌اند صحبت می‌کنیم که در این نوع پروژه‌ها در مشاوره‌های سئو چه اقداماتی را باید انجام دهیم.

اما قبل از اینکه بریم سراغ بقیه موارد در مورد آن دسته از افرادی که هنوز آنلاین نشده‌اند و هنوز سایتی راه‌اندازی نکرده‌اند هم باید صحبت کنیم که چطور از همین ابتدای کار یک کسب‌و‌کار درست و اصولی راه‌اندازی کنند و از همه مهتر آن را به درآمد برسانند.

همه موضوعات مشاوره سئو را در ۳۰ دقیقه رایگان دریافت کنید!

در این بخش می‌توانید از طریق دکمه زیر ۳۰ دقیقه مشاوره رایگان دریافت کنید و با شیوه‌کاری ما آشنا شوید!

دوستانی که این مطلب را مطالعه کردند، از مطالب زیر هم خیلی استقبال کردند!

نتیجه‌ای پیدا نشد.

۶ دیدگاه.

 • آتنا حیدری
  ۱۴۰۰/۱/۳۱ ۰۰:۴۶

  عرض سلام و خسته نباشید

  من به تازگی یک سایت راه اندازی کردم و متاسفانه بازخورد خوبی نداشتم با اینکه در زمینه کاری ما رقابت زیادی نیست، بعد از کلی سرچ متوجه شدم که باید سایتم را سئو کنم و حقیقت اینه که اطلاعاتی در مورد سئو ندارم و بعد اینکه متوجه شدم سئو چیست سرچ بیشتری کردم و متوجه شدم که به مشاوره سئو نیاز دارم با چندتا سئو کار مشورت کردم ولی هنوز به نتیجه قانع کننده ای نرسیدم و اینکه همه چیز توضیح دادم خواستم بدونید که تا این حد اطلاعات دارم و حتی مشاوره سئو رایگان هم گرفتم و اتفاقا فرم شما رو هم دیدم ولی خواستم قبل از مشاوره سوالات بپرسم تا به نتیجه خوبی برسم ممنون میشم راهنمایی کنید 🙏

  • با سلام

   خانم حیدری عزیز شما در مورد پیداکردن راه‌حل مشکلتان خوب توضیح دادید و به نتیجه خوبی هم رسیدید (منظورم این است که متوجه شدید برای پیشرفت کارتان به مشاوره سئو و یا یک کارشناس سئو نیاز دارید) ولی در مورد موضوع اصلی که زمینه کاری‌تان هست توضیحی ندادید.

   همان‌طور هم که در این صفحه توضیح دادم شیوه کار به این صورت است که اول حوزه کاری‌تان مشخص می‌کنیم و بعد نوع کسب‌وکار در آخر مهم‌تر از همه هدف کسب‌وکارتان را مشخص می‌کنیم و بر اساس این سه تا فاکتور اصلی برنامه‌ریزی می‌کنیم تا به نتیجه مدنظرتان برسید

   پس برای اینکه بهتر بتوانم کمکتان کنم در مورد کسب‌وکارتان بیشتر توضیح بدید و یا اگر می‌خواهید به‌صورت تخصصی‌تر کسب‌وکارتان بررسی کنم از طریق لینک زیر و یا همان ابتدای صفحه فرم مشاوره را پر کنید تا در زمانی که تعیین می‌کنید با شما تماس بگیریم.
   https://siteeman.com/estimate-seo/

   یک توضیح کلی هم بدم در مورد موضوعاتی که مطرح کردید (صرفاً جهت اطلاع شما چون گفتید با سئو آشنایی ندارید) شما موارد زیر را مطرح کردید که هرکدام موضوعات بسیار مهمی هستند در هر کسب و کار آنلاین و حتماً در مورد این موضوعات در سایت هم مطلب منتشر خواهم کرد

   در اینجا یک اشاره می‌کنم هم برای شما و هم دوستانی که این کامنت را می‌خوانند:
   ۱. سئو چیست؟
   ۲. مشاوره سئو چیست؟
   ۳. کارشناس سئو
   ۴. سئو کار
   ۵. مشاوره سئو رایگان
   ۶. مشاور سئو
   این شش موضوعی که مطرح کردید را من برای اینکه کامنت طولانی نشود در همین صفحه توضیحات کامل خواهم داد و امیدوارم که هم برای شما و هم دوستانی که این مطلب را می‌خوانند مفید باشد.

   موفق باشید

  • آتنا حیدری
   ۱۴۰۰/۲/۶ ۱۳:۵۷

   سلام مجدد

   من در زمینه ساخت صنایع‌دستی کار می‌کنم و محصولمان دریم کچر (کابوس گیر) هست، نمی دونم چقدر اطلاعات دارید در مورد این محصول ولی من با همین اطلاعاتی که داشتم و اطلاعاتی که شما دادین سرچ کردم رقیب جدی در این زمینه نیست و می‌خواهم در این زمینه فعالیت کنم

  • با سلام

   حوزه کاری شما جزء کسب و کارهای فروشگاهی و آموزشی است و برای این دو حوزه کاری چک‌لیست‌ها و استراتژی‌های متفاوتی داریم، برای اینکه به نتیجه خوبی برسید پیشنهاد می‌کنم از قسمت فرم مشاوره سئو یک مشاوره رایگان رزرو کنید تا کامل در رابطه با این موضوع صحبت کنیم.

   از طریق لینک زیر می‌توانید مشاوره رایگان و بعد از آن در صورت نیاز می‌توانید مشاوره تخصصی رزرو کنید:
   https://siteeman.com/estimate-seo/

   موفق باشید

 • امیر عباس
  ۱۴۰۰/۱/۲۱ ۱۵:۰۹

  با سلام

  سوالی که داشتم اینه که من یک سایت در زمینه آموزش قطعات خودرو دارم و از چندتا شرکت برای اینکه سایتم رتبه بهتری بگیره مشاوره گرفتم تا اینکه به سایت شما رسیدم و تمام مواردی که در این صفحه مشاوره سئو گفته بودید را خواندم ولی هنوز جواب سوالم نگرفتم و حس کردم شیوه کاری شما کمی متفاوت هست با بقیه ممنون میشم راهنمایی کنید

  سوالم اینه در جلسات مشاوره سئو بر چه اساسی کلمات کلیدی را پیشنهاد میدن؟ من وقتی مشاوره گرفتم آخر مشاوره حدود ۱۰ کلمه بهم پیشنهاد دادن و گفتن با این کلمات بعد ۶ الی ۸ ماه به صفحه اول میایید حقیقت اینه که چون دانش خاصی در این زمینه نداشتم برام سوال شد که چطور این کلمات را به من پیشنهاد دادن؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام

   اتفاقاً سؤال بسیار مهمی است که شاید برای بیشتر کسانی که مشاوره سئو می‌گیرند پیش بیاید و این نکته را هم باید بگویم که سؤال شما موضوع مفصلی است که من حتماً به محتوای این صفحه اضافه می‌کنم ولی اگر بخواهم در قالب این کامنت جواب شما را بدهم.

   معیار اصلی که مشاوران سئو در انتخاب و پیشنهاد کلمات کلیدی به مشتریان ارائه می‌کنند، تحلیل و بررسی رقبای اصلی شماست و برای اینکه شما ابتدای کار بتوانید رتبه بهتری بگیرید از کلمات لانگ‌تیل (long-tail) یا عبارتهای بلند استفاده می کنند (که حتما در رابطه با این موضوع هم مقاله ای در سایت منتشر خواهم کرد)

   معیار بعدی که یک مشاور سئو درنظر می گیرد و براساس آن به شما کلمات کلیدی پیشنهاد می دهد میزان سختی کلمات کلیدی، میزان سرچ ماهانه و بررسی این که در صفحه اول گوگل برای کسب و کار شما جای خالی وجود دارد یا خیر!

   امیر عباس عزیز من سعی کردم در این اینجا نکات اصلی را برای شما بیان کنم و همانطور که در ابتدای این صفخه کامل توضیح دادم در یک مشاوره سئو کامل که به نتیجه مورد نظر برسیم حداقل ۲۰۰ فاکتور مهم و اصولی را رعایت کنیم.

   با این حال اگر سوالی بود در همین قسمت مطرح کنید.

   موفق باشید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.