قسمت 14 سریال راه اندازی کسب و کار اینترنتی

قسمت ۱۴ سریال راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی

5 دقیقه
750
6 امتیاز

در این قسمت نکات مهم قسمت‌های قبلی این سریال رو با هم بررسی کردیم که دقیقا تا الان چه کارهایی انجام دادیم و از این به بعد چه برنامه‌های مهمی داریم، در این قسمت هم با ما همراه باشید که تکرار نکات مهم این سریال خیلی بهتون کمک میکنه برای ادامه!

بروزرسانی: 1 سال پیش
۰

قسمت ۱۴ (مرور قسمت‌های قبل)

سلام به همه همراهان عزیز در سریال راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی به قسمت ۱۴ این سریال خوش آمدید در این قسمت‌های قبلی رو یک مروری کردم که دقیقا تا الان چه کارهایی رو انجام دادیم و ادامه روند کار به چه صورتی هست، پیشنهاد می‌کنم ویدئو زیر را بارها و بارها ببینید!

زمان: ۶ دقیقه و ۸ ثانیه
حجم فایل: ۲۵ مگابایت

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکردید، متن ویدیو رو از این قسمت مطالعه کنید: به نام خدا عرض سلام و ادب خدمت همهٔ همراهان عزیز سلمان غلامی هستم، به یکی دیگر از قسمت‌های سریال راه اندازی کسب و کار آنلاین خوش اومدید، خوب اگر دنبال‌کننده قسمت‌های قبلی بوده باشید مطمئناً میدونید که ما الان توی فصل اول این سریال هستیم که توی فصل اول قرار شد دررابطه‌با ایده برای کسب و کار اینترنتی صحبت کنیم و همه نکته‌های مهمی که برای انتخاب ایده باید بدونیم رو داریم آروم آروم توی هر قسمتی بررسی می‌کنیم تا شما به‌عنوان فردی که دنبال‌کننده این سریال هستید پایان این فصل جواب این سوال رو بگیرید که چگونه یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم و از همه مهم‌تر این کسب‌وکار رو چطور تبدیل کنیم به یک کسب‌وکاری که رونق داشته باشه و بتونه به هزاران نفر کمک کنه؟

هدف اصلی این سریال رو یکبار دیگه با هم بررسی کنیم!

هدف اصلی در این سریال اینه که افراد بتونن کارآفرینی کنن و روی زندگی هزاران نفر تأثیرگذار باشن، خوب توی قسمت‌های قبلی ما تا اینجا بررسی کردیم گفتیم که برای شروع کار اینترنتی چه باید کرد و برای اینکه بتونیم یک ایده خوب‌رو انتخاب کنیم نیازمند اینکه ما تمام اون موانع و درگیری‌هایی که توی ذهنم هست رو برطرف کنیم، حالا به شکل‌های مختلف اتفاق میافته، از گذشته شنیدیم، دیگران بهمون گفتند، اتفاقاتی که اطرافمون افتاده باعث شده که ما نتونیم خوب یک ایده‌ای رو انتخاب کنیم برای برطرف کردن این موضوع من توی هر قسمت سعی کردم دررابطه‌با مهارت‌های نرمی که شما به‌عنوان یک کارآفرین باید بدونید رو در قالب یک سری تمرین توضیح دادم نکته مهم دیگه اینکه هر قسمت باید بارهاوبارها ببنید تا کامل درک کنید

راه انداختن کسب و کار

اهمیت تکرار نکات مهم! (چرا باید تکرار کنیم؟)

مطمئناً این موارد که الان دارم میگم توی قسمت‌های مختلف به شکل‌های مختلف بارها تأکید کردم و دلیل اصلی تکرار من همینه که شما هر قسمت رو تا درک نکردید سراغ قسمت بعدی نرید، همون طور که گفتم یه سریال معمولا قسمت‌های زیادی داره و توی هر قسمت داریم آروم آروم روی شخصیت مون از لحاظ فکری، از لحاظ مهارتی، از لحاظ فنی تخصصی همهٔ این موارد رو داریم کار می‌کنیم که در نهایت تبدیل بشیم به یک کارآفرین موفق خوب توی قسمت‌های دررابطه‌با این صحبت کردیم که الان وقتی که می خوایم یه کسب‌ و کار اینترنتی راه‌اندازی کنیم (چگونه کسب و کار خود را شروع کنیم) باید بیاییم یکم برگردیم به عقب ببینم این روال کار به چه صورت بوده و چه باورهایی و ساختار ذهنی داشتیم؟

یه مرور کوتاه داشته باشیم!

خوب قبلا انواع موج‌های اقتصادی رو بررسی کردیم که به چه صورت بوده؟ چه اتفاقاتی افتاده؟ چه باورهایی شکل‌گرفته که تا الان؟ خوب موج کشاورزی رو بررسی کردیم، صنعتی رو بررسی کردیم و اینترنتی هم تا حدودی بررسی کردیم و گفتم که توی هر کدوم از این موج‌ها یه سری ویژگی‌های مشترکی وجود داره بین افرادی که دارند توی هر موجی درآمد کسب می‌کنند که اومدیم ویژگی‌های مشترک رو اولین ویژگیش دررابطه‌با سبک زندگی افراد توی هر موجود بود رو کامل تو قسمت‌های قبلی بررسی کردیم.

ایده های کسب و کار جدید

خوب در ادامه قرار چه کاری رو انجام بدیم؟

حالا از این قسمت به بعد می خوایم در ادامه اون موارد مشترکی که توی هر موج هست یک سری نکته‌های مهمی رو بهتون بگم که حتماً حتماً نیازمند اینکه شما توی کسب و کارتون، توی اون ایده‌ای که می‌خواهید انتخاب کنید به کار ببرید ازش خیلی خوب استفاده کنید، دوباره تأکید می‌کنم تمام این سریال هدفش این نیست که ما بیاییم یه سری اطلاعات رو انتقال بدیم! دررابطه‌با عملکرد مغز و ذخیره‌سازی اطلاعات توی قسمت‌های قبلی کامل صحبت کردم هدف این نیست که ما بیاییم یه سری اطلاعات رو همین‌طوری بگیریم تایم مون رو بگذرونیم و بعد ببینیم که خوب چی میشه! نه توی هر قسمتی شما حتی یه نکته کوچیک یه نکته ریزی که به ذهنتون رسید مطمئناً در ادامش یک ایده‌ای براتون میاد که باید یکاری رو براش انجام بدین، ممکنه سوال براتون پیش بیاد که چرا من این قسمت‌ها رو این‌قدر دارم موشکافانه، این‌قدر دقیق در رابطه باهاش صحبت می‌کنم؛ چون میدونم وقتی که یه موضوعی رو همهٔ جوانبش رو بررسی کنیم، اون اتفاقات و باورهای ریشه‌ای که ممکنه برامون شکل‌گرفته رو پیدا می‌کنیم و نتیجه این بررسی‌ها یک ایده خوب به ذهنمون میرسه.

تبریک میگم بهتون که تا الان با من همراه بودین!

نکته مهم اینکه باید بدونیم توی هر موج اقتصادی چه اتفاقاتی افتاده؟ سبک زندگی‌ها به چه صورتی بوده؟ که حالا در ادامه این سریال می‌خواهیم دررابطه‌با ابزارها و نوع کارکردن توی هر موج صحبت کنیم، تبریک میگم به همه شمایی که تا این لحظه دنبال‌کننده این سریال بودید مطمئناً شما جزء اون شروع‌کننده‌های موج هستید، جز افراد برتر هر موجی که واقعاً میخوان یک تغییر و تحولی ایجاد کنند فقط شنونده نیستند، فقط بیننده نیستند که سری مطالب رو ببینند و در نهایت هیچ کاری رو انجام ندن.

در ادامه بررسی ابزار کار و نحوه عملکرد افراد رو داریم!

خواستم توی این قسمت یک مرور کلی با هم داشته باشیم و در ادامه این سریال بریم سراغ موضوع اینکه الان توی هر موج اقتصادی، ابزارهای اصلی چی هستند و نوع کارکرد مون چطوری؟ فیزیکی، فکری، چه شکلی هست؟ و طبق قسمت‌های قبلی سه گروه افراد شروع‌کننده‌ها، افراد کارمند، و افرادی که حالا همیشه دنبال گیر داد غرزدن هستند رو باهم بررسی کنیم.

یک ساعت مشاوره رایگان!

قرار نیست حرف قشنگ بزنیم! قراره یک ساعت مفصل با هم صحبت کنیم نگرانی‌های اولیه رو برطرف کنیم، یک تصویر واضح از آینده کسب و کارتون بسازیم و با هم همین الان اون ایده‌ای که دارید رو به واقعیت تبدیلش کنیم، میدونم در تو این مرحله دارید به شدن یا نشدنش فکر می‌کنید ولی جای هیچ نگرانی نیست از طریق بنر زیر فرم مشاوره رو پر کنید تا مفصل صحبت کنیم و یک کسب و کار اینترنتی درست و اصولی رو راه اندازی کنیم.

مشاوره رایگان کسب و کار

دوستانی که این مطلب را مطالعه کردند، از مطالب زیر هم خیلی استقبال کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.