قسمت اول سریال سفر کسب‌وکار اینترنتی در گوگل

قسمت اول

خلاصه این مطلب

بدون دیدگاه
158 بازدید

در این قسمت اول سریال می‌خواهیم یه عکس قبل از عمل از صفحمون داشته باشیم و ببنیم که در این سفر جذاب و آموزشی دقیقا چه اتفاقاتی روی این صفحه میفته و چطور می‌تونیم این کلمه به نتایج اول گوگل برسونیم!

داستان این قسمت …

امروز در تاریخ: ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ می‌خواهیم کسب‌وکار اینترنتی سرچ کنیم و در این تاریخ ما در صفحه ۴ گوگل قرار داریم که الان ما می‌خواهیم تغییرش بدیم و ریدایرکت کنیم به صفحه جدید.

زمان: ۴ دقیقه و ۴۵ ثانیه
حجم فایل: ۱۸ مگابایت

سلام به دوستان خوب در ادامه محتوای سریالی که برای صفحه کسب‌وکار اینترنتی داشتیم و حالا تصمیماتی که توی ورژن ۳ سایت من داشتیم، الان می خوام اون روند رو از ابتدا از صفر، صفر بهتون بگم که چه‌کارهایی انجام دادیم، صفحه جدید چطور اومد بالا و حالا صفحه قدیمی رو دقیقاً چه‌کارهای انجام دادیم.

وضعیت و رتبه فعلی در تاریخ ۱۸ دی‌ماه ۱۴۰۰ چگونه است؟

امروز در تاریخ: ۱۸/۱۰/۱۴۰۰ می‌خواهیم کسب‌وکار اینترنتی سرچ کنیم و در این تاریخ ما در صفحه ۴ گوگل قرار داریم که الان ما می‌خواهیم تغییرش بدیم و ریدایرکت کنیم به صفحه جدید، ببینید من این عنوان رو دیروز یعنی هفدهم دی‌ماه تغییر دادم تا صفحه جدید رو گوگل ببینه بعد که صفحه جدید رو دید این صفحه رو بیاییم ریدایرکت کنیم روی صفحه جدید برای همین سرعت ایندکس خیلی بالابود یعنی من حتی به این صفحه ایندکسی هم نداده بودم و نکته‌ای که هست اینکه وقتی توی حوزه‌ای یک‌صفحه‌ای رو گوگل بشناسه یعنی تو اون دسته‌بندی اطلاعاتش بشناستش خیلی سرعت ایندکس و تغییراتی که روی صفحه دادیم رو ایندکس میکنه و می‌بینید که توی نتایجش هست.

عنوان‌ و محتوای قبلی صفحه چی بود؟

حالا قبل این عنوان چی بود؟ قبلاً اینکه چگونه کسب‌وکار اینترنتی رو توی ۸ مرحله راه‌اندازی کنیم؟ بود که الان عنوان صفحه رو به راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی در ۳ مرحله ساده ولی بسیار کاربردی! تا رسیدن به درآمد هست که این صفحه رو دیروز طراحی کردیم و محتوای زیادی توی صفحه نیست فقط نکته‌ای که اینجا خیلی‌خیلی مهمه من همه این روند رو توی سریال کسب‌وکار اینترنتی توضیح دادم که دقیقاً چه‌کارهایی انجام دادیم ولی خوب اینجا هم به این نکته اشاره کنم که همه لینک‌های داخلی سایت به این صفحه جدید تغییر کردن یعنی از اینجا ببینید url من قبلاً کسب‌وکار اینترنتی لینک می‌شد به internet-business-articles ولی الان همه کلمات کسب‌وکار اینترنتی که توی محتوای سایت هست و لینک خارجی هم یک دونه بک‌لینک خارجی ما داشتیم برای این صفحه که خوب اونم تغییر دادیم و دیگه بقیش برمی گرده به‌سرعت ایندکس گوگل و بازهم اشاره می‌کنم هر صفحه‌ای که توی دسته‌بندی‌ها و اطلاعات گوگل شناسایی بشه سرعت ایندکس خیلی بالاست.

کل کاری که در این قسمت اول انجام دادم!

نمونش هم اینکه الان این صفحه internet-business که دیروز ما طراحی کردیم الان امروز می‌بینید که گوگل اون صفحه رو دیده و یک test live هم ازش بگیریم می‌بینیم که این صفحه رو به‌خوبی دیده. الان کل کاری که قرار انجام بدیم صفحه قدیمی همون طور که نوشتم ریدایرکت شده باید بیاییم ریدایرکتش کنیم روی صفحه جدید و این صفحه جدید رو مدام آپدیتش کنیم تا اون اعتبار قبلی یعنی الان رتبه ۴ که هستیم اون رتبه بهمون برگرد البته ممکن که یک سری افت رتبه‌هایی هم داشته باشیم ولی خب اشکال نداره همه اینها برمی گرده، test live هم که بزنیم می‌بینید که صفحه جدیدی رو ایندکس کرده با محتوای جدید. پس صفحه قدیمی ریدایرکت میشه به صفحه جدید در تاریخ ۱۸ دی‌ماه ۱۴۰۰ تا ببینم ادامه روند چه اتفاقی می‌افته.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کردند، از مطالب زیر هم خیلی استقبال کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چه سایتی طراحی کنم

به این مطلب امتیاز دهید

3 امتیاز
اشتراک گذاری مطالب

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دسته بندی مقالات

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات در سایت من

تبلیغات