قسمت آخر معرفی خدمات پکیج بازطراحی سایت

قسمت آخر معرفی خدمات پکیج بازطراحی سایت

4 دقیقه
1,061
5 امتیاز

این قسمت آخر معرفی خدمات پکیج بازطراحی سایت است که در این ویدئو علاوه بر تکمیل کردن خدمات این پکیج سعی کردم همه سوالات و نکات مهمی که قبل از طراحی باید بدونید رو کامل توضیح دادم تا با خیال راحت بتونید از این پکیج استفاده کنید.

بروزرسانی: 2 سال پیش
۰

قسمت آخر معرفی خدمات پکیج بازطراحی سایت

این قسمت آخر معرفی خدمات پکیج باز طراحی سایت است که سعی کردم همه سوالات و نکات مهمی که قبل از طراحی باید بدونید رو در ویدئو زیر کامل توضیح دادم.

زمان: ۲۲ دقیقه و ۲۱ ثانیه
حجم فایل: ۸۰ مگابایت

خوب یکی از خدمات دیگه ای که تو این پکیج ارائه می‌کنیم تحلیل ایده شما هست: یعنی چی؟ یعنی اینکه شما هدف اصلی تون از بازطراحی این بوده که الان یک ایده جدیدی به ذهنتون رسیده و می‌خواهید که روی سایتتون پیاده‌سازی کنید و نمی دونید چطور این رو پیاده‌سازی کنید؟ از کجا شروع کنید؟ چه صفحاتی بهش مرتبط هستند، توی این تحلیل ایده ماقبل از اینکه ایده روی سایت پیاده‌سازی کنیم روال کارمون به این صورت اول ایده رو به‌صورت کامل روی کاغذ پیاده‌سازی می‌کنیم و سعی کنیم همین‌الان روی کاغذ بیاییم بهبودش بدیم که اگر جایش مثلاً نیاز هست که قسمت‌های جدیدی به این ایده شما اضافه بشه که ایده تون بهبود پیدا کنه و بهتر و بیشتر تأثیرگذار باشه اضافه کنیم روی کاغذ اگر جایی نیاز هست که حذف بشه بنا به حوزه کاری شما باید حذفش کنیم و هر کاری که لازم هست قبل از پیاده‌سازی ایده تون اول روی کاغذ به‌صورت کامل باهم پیاده سازیش می‌کنیم و بعد میاییم روی سایت پیاده سازیش می‌کنیم.

مشاوره رایگان انتخاب ایده

چگونه ایده شما رو تحلیل می‌کنیم؟

توی این تحلیل ایده ممکنه که خوب خیلی سایت بازطراحی انجام نشه ممکنه یک امکان جدید باشه که حتی به صفحات دیگه مربوط نباشه ولی اگر این ایده شما کلاً روی موضوع کسب و کارتون تأثیرگذار و قراره یک تحول اساسی ایجاد کنه بقیه صفحات هم نیازمند اینکه ما یک بررسی انجام بدیم که بر اساس این ایده شما بیایم یک بازطراحی انجام بدیم. مورد دیگه ای که توی این تحلیل ایده هست ما هدفمون از ارائه این خدمت توی این پکیج بازطراحی اینکه ایده شما رو بیاییم بهبود بدیم، ممکن ایده‌ای که الان دارید بسیار کامل فقط نیاز دارید که پیاده‌سازی بشه که ما فقط استانداردهای پیاده‌سازی رو با هم انجام میدیم ولی ممکنه که شما الان یک ایده خامی داشته باشید که نمی دونید توی بحث آنلاین و رقیب‌های آنلاین دقیقاً دارن چه کاری انجام میدند که ما تو این مورد به‌صورت کامل راهنماییتون می‌کنیم که به بهترین شکل ممکن ایده‌ای که دارید رو پیاده‌سازی کنید.

۴ نکته مهمی که قبل از بازاریابی و افزایش فروش سایت باید بدونید!

برای افزایش فروش سایت و بحث بازاریابی کلاً توی سایت ما قدم اول اینکه باید حوزه کاری شما رو شناسایی کنیم بعد بر اساس حوزه کاریتون که حوزه کاری مختلفی هست صفحات هدف متفاوتی دارند، یعنی اگر سایت شما فروشگاهی، سایتتون خدماتی، سایتتون آموزشی و یا انواع مختلف دیگه ای هست صفحات مهمش رو با هم بررسی می‌کنیم اگر اون صفحه وجود داره که بهبودش می‌دهیم اگر وجود نداره صفحه جدیدی رو ایجاد می‌کنیم پس توی قسمت اول بازطراحی که مربوط به بازاریابی و افزایش فروش تون میشه ما باید صفحات هدف مون رو اول ایجاد کنیم بعد مسیر رسیدن به این صفحه رو بیاییم بهبود بدیم هم از لحاظ رابط کاربری و هم از لحاظ تجربه کاربری که کاربر در نهایت به این صفحه هدف ما اضافه بشه بعد از اینکه این صفحه هدف ما رو ببینه.

مشاوره رایگان افزایش بازدید

چگونه مسیر مناسبی برای کاربران ایجاد کنیم؟

بعد از اینکه این مراحل رو انجام دادیم تازه ما می‌رسیم به بحث بازاریابی روی این صفحه هدف مون، یعنی این‌طور نیست که ما فقط بیاییم بگیم خوب حالا مشکل افزایش فروش داریم بیاییم یک کمپین فروش ببندید مثلاً می‌خواهیم فروشمون رو بیشتر کنیم بیایید تبلیغات کنید توی فلان سایت، بیایید تبلیغات کلیکی بخرید، بنر بزنید، آگهی بدید، بیلبورد برید، کلاً همه این کارها رو انجام بدید اوکی این کارا نمیگم اشتباه یا بازخورد خوبی نداره همه این موارد جزء بازاریابی هستند و جواب هم میدن ولی وقتی که شما ساختار منظمی رو وقتی که الان کاربر میاد وارد سایت شما میشه بعد از تبلیغات آیا مسیری براش مشخص شده؟ این مسیری که برای کاربران مشخص می‌کنیم خیلی، خیلی از کاری که توی بازاریابی انجام می‌دیم مهم‌تر یعنی در نهایت ما چه چیزی رو برای کاربر در نظر گرفتیم، این یک‌بخشی از کار مون توی بحث بازاریابی هست.

چگونه بازدیدکننده عادی رو به مشتری سایت تبدیل کنیم؟

خوب بخش دیگه ای که توی بازاریابی داریم، مربوط به اینکه الان ما خوب کاربران اومدن بازدیدکننده به سایت ما اومده ولی هنوز به مشتری تبدیل نشده برای تبدیل کردن بازدیدکننده به مشتری ما خوب تکنیک‌های زیادی رو داریم که بر اساس حوزه کاری شما بهتون معرفی می‌کنیم که چطور میتونید از این تبلیغات از این تکنیک‌ها و ترفندها استفاده کنید که بازدیدکننده رو تبدیل کنید به مشتری یکی از رایج‌ترینش استفاده از متن‌های تبلیغاتی و تبلیغ‌نویسی صفحات هدف شما هست یعنی چطور اول کاربر رو توی این صفحه نگه داریم چنددقیقه‌ای نگه داریم هدفمون رو کامل بهش معرفی کنیم، چطور پیشنهاد رایگان بهش بدیم، چطور پیشنهاد رد نشدنی بهش بدیم، چطور این مشتری رو راضی کنیم به‌محض ورود بیاد یک محصول جدید و ارزانی از ما خریداری کنه و در نهایت این رو تبدیلش کنیم به مشتری.

چگونه میزان فروش سایتمان رو افزایش بدیم بدون اینکه ضرر کنیم!

این روند کلی بازاریابی و افزایش فروش سایت ما هست که این آخر قسمت متأسفانه توی اغلب وب‌سایت‌ها این‌طوری که بیشتر این بخش آخر رو میان روش کار می‌کنند که هزینه‌ها از دست میره یعنی فقط می خوام که تعداد مشتری‌ها بیشتر بشه برای اینکه تعداد مشتریان بیشتر بشه ما باید قبلش این مسیر مشخصی رو براش تعیین کرده باشیم که همه این موارد خوب به قسمت‌های مختلفی بستگی داره مهم‌ترینش حوزه کاری شما، محصولات و خدماتی که ارائه می‌کنید و اون مهارت تون توی تولید محتوا که همه این موارد رو توی این موردی که خدمتتون گفتم به‌صورت کامل‌تر و دقیق‌تر بعد از آشنایی با حوزه کارتون براتون کامل توضیحش میدیم.

چگونه مشتریان رو به مشتری وفادار تبدیل کنیم؟

و اما مورد بعدی که تو این پکیج ارائه می‌کنیم تعیین استراتژی برای تبدیل کردن مشتری به مشتری وفادار هست: اول منظورم از استراتژی چیه؟ استراتژی یعنی اینکه ما طوری عمل کنیم که نسبت به رقیب مون برتری داشته باشیم حالا چطور میتونیم مشتری رو به مشتری وفادار تبدیل کنیم؟ اول اینکه منظور از وفادار چی؟ یعنی اینکه مشتری دوباره بیاد از ما خرید کنه و یک مشتری نباشه که فقط یکبار ازمون خرید کنه من توی کل این پکیج از ابتدای این قسمت تا الان به یک موضوع خیلی اشاره کردم اونم افزایش فروش هست که بعد از بازطراحی تعداد مشتریان شما قرار که افزایش پیدا کنه.

روش تبدیل مشتری عادی به مشتری وفادار

برای تبدیل کردن مشتری عادی به مشتری وفادار، خیلی به حوزه کاری شما بستگی داره که دقیقاً بر اساس حوزه کاری شما استراتژی مناسبی رو طراحی و پیاده‌سازی کنیم که بتونیم مشتریان رو به مشتریان وفادار و دائمی تبدیل کنیم. مهم‌ترین موضوعی که هست ما توی هر حوزه کاری بر اساس مزیت رقابتی شما میاییم این استراتژی رو می‌چینیم، یعنی شما باید مزیت رقابتی خودتون رو به‌صورت کامل بدونید که چرا مشتریان باید بیان از شما خریداری کنند و بر اساس این و حوزه کاری شما ما میتونیم بهترین استراتژی‌ها رو برا مشتریان سایتمون بچینیم و یک مورد دیگه اینکه بستگی داره که ما چه پیشنهادهای ویژه‌ای رو برای بعد از خرید مشتریان در نظر می‌گیریم این هم یکی از موارد کلیدی و بسیار مهمی است که وقتی یک‌بار مشتری به ما اعتماد کرد پولش رو پرداخت کرد کل روند خریدمون رو انجام داد و کلاً اون مسیری که ما مدنظر مون هست رو به‌صورت کامل انجام داده خیلی، خیلی مهمه که بعد از خرید چه اتفاقی براش می افته.

مشاوره رایگان افزایش فروش

بعد از خرید چگونه پیشنهاد دیگه‌ای به مشتری بدیم؟

توی بعد از خرید هم ما دوباره یک سری خدمات ویژه‌ای رو برای مشتری‌ها را در نظر می‌گیریم که بر اساس همین میتونیم مشتریان رو تبدیل کنیم به مشتری وفادار، توی این مورد خوب نمی‌تونم خیلی دقیق مثال شفافی رو براتون توضیح بدم چون نیازمند اینکه با حوزه کارتون دقیقاً آشنا شده باشم و مزیت رقابتی تون رو بدونم که دقیقاً باید چطور عمل کنید، ولی به‌صورت کلی ما هدفون از ارائه این خدمت اینکه بیاییم مشتریان رو تبدیل کنیم به مشتریان وفادار و تعداد این مشتریان وفادار و دائمی رو افزایش بدیم.

جلسه آنلاین ۲ ساعته برای روش‌های بازاریابی

و اما مورد بعدی که توی این پکیج بازطراحی داریم یک جلسه آنلاین دوساعته هست که فقط مخصوص روش‌های بازاریابی اینترنتی تخصصی و به‌روز، البته ما جلسات زیادی رو داریم این مورد چون خیلی مهمه و جز یکی از خدمات این پکیج هست من به‌صورت موردی نوشتم که یک جلسه دوساعته آنلاین با هم داریم و توی این جلسه کامل در مورد این صحبت می‌کنیم که چطور شما می تونید از روش‌های تبلیغ‌نویسی پیشرفته استفاده کنید، چطور می تونید پیشنهادهای رد نشدنی برای مشتریان تون طراحی کنید و چطور می‌تونید با متن‌های تبلیغاتی، عنوان‌ها، متن‌های محصول، صفحات محصول، متن‌هایی رو بنویسید که دقیقاً مشتری رو تبدیل کنه به مشتری وفادار و یکی دیگر از این موضوعاتی که تو این جلسه آنلاین داریم اینکه روی بحث تولید محتوا خیلی کار می‌کنیم که چطور شما یک ویدئوی تبلیغاتی در رده جهانی تولید کنید که بتونید نسبت به بقیه رقیب هاتون برتری داشته باشید. پس این مورد به‌صورت اختصاصی برای شما طراحی شده که بعد از ثبت سفارش باز طراحی سایت میتونید از این خدمات استفاده کنید.

جلسه آنلاین ویژه بازاریابی ایمیلی!

و اما مورد بعدی که تو این پکیج ارائه می‌کنیم بازاریابی ایمیلی هست که از طریق ایمیل ما چطور میتونیم تعداد مشتریان دائمی و تعداد مشتریان وفادار مون رو افزایش بدیم، خوب اگر شما الان توی سایتتون سیستم ایمیل مارکتینگ یا کمپین‌های ایمیل مارکتینگ دارید که همون ها رو میایید تحلیل و بررسی می‌کنیم بهبود میدیم، اگر نیاز به تغییر هست تغییر میدیم و در کل اون سیستم رو بهبود می دیم.

نگران نباشید! اگر سیستم بازاریابی ندارید از صفر با هم طراحی می‌کنیم!

ولی اگر تا الان سیستم ایمیل مارکتینگ برای وب‌سایت تون طراحی نکردید، جای هیچ نگرانی نیست! از صفر باهم طراحی می‌کنیم باهدف افزایش فروش و افزایش تعداد مشتریان وفادار، یک نکته‌ای رو اینجا بگم که شاید الان این سؤال به ذهنتون بیاد که اغلب مشتریان من مثلاً ایمیل ندارند ایمیل چک نمی کنن دیگه روش بازاریابی ایمیلی از دور خارج شده و هیچ تأثیری نداره باید بهتون این نکته رو بگم که یکی از قدرتمندترین روش‌هایی که هیچ موقع قدیمی نمیشه همین روش بازاریابی ایمیلی هست. که ما نمونه‌های واقعیش رو براتون توضیح میدم که دقیقاً چطور میتونه یک سیستم اتوماتیک برای سایتتون داشته باشید که بدون اینکه شما یک دقیقه وقتم برای سایتتون بزارید مشتریان رو هندل کنند پاسخگو باشند و بر اساس اون برنامه‌ریزی که داشتیم در نهایت به هدف نهایی شما برسن پس یکی از روش‌های بسیار مهمی که ما توی این باز طراحی و روش ساخت وبسایت جدید داریم همین پیاده‌سازی کمپین‌های ایمیل مارکتینگ هست که به‌صورت کامل توضیح میدیم از همون ابتدا شما چطور باید این رو یا باید بهبود بدید یا ایجادش کنید.

چگونه متن ایمیل تبلیغاتی بنویسیم؟

نگران نباشید ما در این پکیج حتی در مورد متن‌های ایمیلی که قرار نوشته بشه چطور ایمیل‌های چندگانه طراحی کنیم چطور ایمیل‌های اتوماتیک طراحی کنیم که توی هر ایمیل پیشنهاد ویژه‌تر و خاص‌تری که بازدیدکننده رو تبدیل میکنه در نهایت به مشتری دائمی چگونه این روند رو به بهترین شکل ممکن انجامش بدیم پس این هم کلیتی بود در موردبحث بازاریابی ایمیلی که دوباره تأکید می‌کنم یکی از قدرتمندترین روش‌های که شما می تونید روی وب سایتتون پیاده‌سازی کنید.

مشاوره رایگان راه اندازی سایت

چگونه عنوان‌های جذاب بنویسیم؟

و اما مورد بعدی که تو این پکیج ارائه می‌کنیم، طراحی و پیاده‌سازی متن‌های تبلیغاتی باهدف فروش و افزایش بازدید سایت هست، موضوعی که از ابتدای این قسمت تا الان توی قسمت‌های مختلف بهش اشاره کردم الان به‌صورت جزئی تر می‌خواهیم این مورد رو بررسی کنیم ببینید یکی از راه‌هایی که ما میتونیم کاربرها رو بازدیدکننده‌ها رو تبدیل کنیم به مشتری دائمی اینکه متن‌های تبلیغاتی و قبل از اون عنوان‌های تبلیغاتی جذاب و خوبی رو بنویسیم یعنی توی نتایج گوگل سایت ما، صفحه ما از چه عنوانی داره استفاده میکنه که باعث بشه کاربر روی این کلیک کنه و بعد وارد صفحه بشه بعد از اینکه وارد صفحه شد آیا فقط ما فقط یک مقاله رو دادیم نویسنده نوشته و الان اومدیم اینجا کپی پیست کردیم یا اینکه الان فقط صرفاً همین‌طوری متن گذاشتیم چون رقیب گذاشته بودند همه این موارد رو بررسی می‌کنیم و با استفاده از روش‌ها و تکنیک‌های تبلیغ‌نویسی پیشرفته این موارد رو به بهبود میدیم.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کردند، از مطالب زیر هم خیلی استقبال کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.